Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2007., 12:01   #1
Sredstvo za čišćenje kade

Ajmo koke par savjeta koje je najbolje srdestavo za čišćenje kade i lavaboa?
Ubija me kaj sam probala svakaj ali s nicim nisam nekaj pretjerano zadovoljna.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:05   #2
Probaj Denk mit - plava bočica koju ćeš naći u DM-u

savršeno čisti i jeftino je, mislim 10 kn.
Eli_jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:14   #3
Quote:
Eli_jana kaže: Pogledaj post
Probaj Denk mit - plava bočica koju ćeš naći u DM-u

savršeno čisti i jeftino je, mislim 10 kn.
probala ok, bolje od drugih ali nis bas zadovoljna....
Imam strau kadu koju sad nisam u mogućnosti mijenjat...i zelim nekaj kaj jeubitacno
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:15   #4
Cilit Bang za kamenac-mislim da je narančasti.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:19   #5
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
probala ok, bolje od drugih ali nis bas zadovoljna....
Imam strau kadu koju sad nisam u mogućnosti mijenjat...i zelim nekaj kaj jeubitacno
šteta. nadam se da će ti netko dati dobar prijedlog.

ja sam isto imala staru kadu kad sam bila u najmu i nema što nije očistio Denk mit.
Eli_jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:35   #6
Varikina ili Domestos. Crkut ćeš od smrada, ali to je jedina stvar koja očisti kadu da ona izgleda ko nova. Na žalost, nakon prvog ili drugog kupanja će opet izgledati stravično. Nema ti druge osim mijenjanja kade. Tak smo mi napravili. Kad jednom emajl ode, možeš se pozdraviti s čistom i lijepom kadom.
;-)
__________________
Bila pa opet došla
žofa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:41   #7
Arf deobad zeleni je najbolje sredstvo za umivaonike, slavine i pločice. Kadu kao malo prljavije mjesto možeš izribati i običnim arfom ili domestosom.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 14:24   #8
meni je najbolji Mr Proper-crveni!!!
Barbarellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 14:34   #9
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Arf deobad zeleni je najbolje sredstvo za umivaonike, slavine i pločice. Kadu kao malo prljavije mjesto možeš izribati i običnim arfom ili domestosom.
i mi doma volimo arf, a bogme i domestos.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 14:39   #10
za redovito čišćenje koristim ajax u prahu i super mi je
A kad sam bila podstanar ond asam staru kadu oprala sa solnom pa je izgledala ko nova. Al je s tim gadno čistit
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 15:08   #11
Alkoholni ocat. Zakon. Nema boljeg od toga.

Inace, za kadu i tus kabinu: ajax showe power - samo naspricas i isperes tusem, nema trljanja i ribanja.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 15:18   #12
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
Alkoholni ocat. Zakon. Nema boljeg od toga.

Inace, za kadu i tus kabinu: ajax showe power - samo naspricas i isperes tusem, nema trljanja i ribanja.
mojne reć?
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 15:19   #13
Arf antibacterial gel. Odličan Bolji od Arf Deobada, a ne smrdi onak odurno ko domestos. Čisti super.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 15:47   #14
sanitar i domestos
Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:12   #15
buduci da su mi tak i tak sva ta sredstva ista, odlucila sam bar bit ekoloski svjesna i kupujem urtekramov univerzal. bar sam onda sigurna da malo stedim prirodu a i sebe (minus kemikalije).

moj doprinos.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:22   #16
Žuto -zelena boca, mislim da se zove Frog, i na bazi je octa što znači da ne nagriza i nema neke kemikalije, potraži ili u getrou ili konzumu, billi, ne sjećam se već gdje sam ga kupovala...super je...ili se možda zove Frosch..tako nešto..ali za pet je garant za ekološki savjesne žene nježnjih ručica, he-he
lola24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:23   #17
Quote:
Kikica kaže: Pogledaj post
za redovito čišćenje koristim ajax u prahu i super mi je
A kad sam bila podstanar ond asam staru kadu oprala sa solnom pa je izgledala ko nova. Al je s tim gadno čistit


il dobri stari vim
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 12:08   #18
Quote:
Eli_jana kaže: Pogledaj post
Probaj Denk mit - plava bočica koju ćeš naći u DM-u

savršeno čisti i jeftino je, mislim 10 kn.
Cilit Bang je revolucionarno sredstvo sa kojim ne trabaš ribat, nego samo prođeš spužvicom i ispereš. Fenomenalno!
COCODRILLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 12:14   #19
cijela nova linija arf antibacterical mi je odlična...i ja imam staru kadu, ali zasad mi se čini da je arf najbolji od sveg ostalog (cilit mi nije pomogao niti najmanje)
__________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
vlale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 01:56   #20
za očistiti kupaonu....

stvarno mi ljudi nasjedamo na glupe reklame... cure a posebno majke..Domestos je izbeljivač - klor, i to u takvoj koncentraciji da predstavlja bojni otrov...nikako se ne preporučuje čistiti sa Domestosom u zatvorenoj prostorji zbog opasnosti od trovanja...to sranje sam i ja koristila jer sam mislila da ako smrdi da i čisti - vraga čista navlakuša za prosječne neznalice....

nadalje klor vam nikada neće otopiti urinski i vodeni kamenac vec ga samo izbjeljuje dok ujedno uništava površine jer je agresivno sredstvo a nedaj Bože staviti ga na pipe, parkete ili nešto slično....

za skidanje kamenca a ujedno i dezinfekciju površina korisitite kisela sredstva koja neutraliziraju kalcijev - karbonat i samim time otapaju kamenac bez oštećenja površina...

to me je naučila jedna starija gospođa kemičarka...a za probu napravite jednostavan test...

na jednoj strani kade stavite Domestos i rasporedite ga spužvicom a na drugoj strani kade stavite Sanitar (kisela baza) i rasporedite ga spužvicom - ostavite da stoje 10-tak minua i nakon toga isperite vodom..na strani na kojoj je bio Sanitar voda predivno klizi i vidi se razlika u bijeloj boji (tamo gdje se otopio kamenac) a na strani Sanitara se još uvijek zadržavaju kapljice iako je površina bijela...isti učinak ćete dobiti na pipama, lavaboima a ja ga koristim za pločice, lavabo u kuhinji, na staklu.. čak i puno manje smrdi iakotreba uvijek nakon svih sredstava za čišćenje provjetriti stan...

ljudi klor nagriza materijal s kojim dolazi u dodir a ne može otopiti kamenac jer je Domestos nastao od sredstva za izbjeljivanje rublja i to ona starinska na bazi klora - ubojica tkanina....
padgilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.