Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2015., 22:08   #21
Vidi moj naslov .

Dođoh reć da ima i takvih doktorskih na kojima se nešto mora i radit
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 30.11.2015., 22:11   #22
Ima na njuskalu oglas, pisu se sminarski radovi, diplomski, doktorski...

Ali da je pljuska je....samo cemu se cudimo pa i mamini i tatini sinovi se potpisuju na radove, zasto ne bi i jos netko.

Svaka joj cast, mijesi, pece, gleta, fugira, farba, puca, studira, vodi drzavu, brine o obitelji.

Black Widow eat your heart out, ona je moj novi superheroj.

Ali meni se svidja i onaj stricek iz IDS, pa ono
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 30.11.2015., 22:15   #23
Znam ja da ima i vakih i nakih doktorata.
Ali upravo ovakvi doktorati obezvrijeđuju ostale
Zato su joj trebali dati počasni, jer kao što rekoh, ionako će joj ga dati.

Edit: ovaj trač se trebao zvati Sve mi smo Kolinda, jer ako nas sve tu skupiš možda sve zajedno imamo sposobnosti koliko ona jedna
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Old 30.11.2015., 22:23   #24
Mislim ...pa većina ljudi doktorate (vake il nake) odradi uz posao pa mi nije baš jasno oko čega se uzbuđujete.
Hilda is offline  
Old 30.11.2015., 22:26   #25
Blago njima. Doktorat je postao kod nas ocito nastavak obaveznog skolovanja, vani je to nesto sasvim drugo.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 30.11.2015., 22:33   #26
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Mislim ...pa većina ljudi doktorate (vake il nake) odradi uz posao pa mi nije baš jasno oko čega se uzbuđujete.
Iskreno ću ti reći, uzbuđujem se zato jer znam ljude koji su se zbog svojih doktorata razboljeli. Doslovno razboljeli s takvim posljedicama da će ostatak života provesti na ljekovima.

I onda dođu neki kojima je omogućeno da 'odrade doktorate uz posao' jer je njihov posao previše važan da bi oni svoje vrijeme trošili na ispite/nastavu/pisanje radova.
Zbog takvih, su svi ostali doktorati obezvrijeđeni.

Eto, zato se uzbuđujem.
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Old 30.11.2015., 22:42   #27
Tijana Ajfon
Pa ko im da takva estradna imena
Ruralna is offline  
Old 30.11.2015., 23:15   #28
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Iskreno ću ti reći, uzbuđujem se zato jer znam ljude koji su se zbog svojih doktorata razboljeli. Doslovno razboljeli s takvim posljedicama da će ostatak života provesti na ljekovima.

I onda dođu neki kojima je omogućeno da 'odrade doktorate uz posao' jer je njihov posao previše važan da bi oni svoje vrijeme trošili na ispite/nastavu/pisanje radova.
Zbog takvih, su svi ostali doktorati obezvrijeđeni.

Eto, zato se uzbuđujem.
Ja ti samo želim reći da je većini omogućeno jer si rijetko tko može priuštiti 3-5 godina poslijediplomskog bez rada. Ljudi doktoriraju u raznim fazama života, obično iz područja kojim se i bave. Zato to "uz posao" nije nikakvo čudo i obično je poslijediplomski tome i prilagođen.
Čak i oni koji ostaju na faksu i znanstveni novaci imaju posao koji moraju odraditi. I uz to nastavljaju školovanje sve do doktorata ako žele. Evo frendica mi nedavno doktorirala. Normalno radila za to vrijeme u nastavi, kongresi po svijetu itd....
Pa najbolje da je život na čekanje stavila. Je, oduži se. Neki i puknu i ne završe. Mislim čak i većina koja upiše. Ali nigdje ne piše da moraš bit doktor, jel

Kaj se tiče Kolinde, mislim da joj je to glupost sad dok je u mandatu.
No nebitno, ajmo dalje na trač
Hilda is offline  
Old 30.11.2015., 23:26   #29
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu vjerovati da ovo još niste komentirale: http://www.jutarnji.hr/stigla-rang-l...blike/1468260/

Jako sam ponosna na našu dragu vođu/voditeljicu/lidericu (kako bi išlo u ženskom rodu 'naš dragi vođa'?) koja će sada pokazati kako se uz rad, koji zahtijeva 24-satni radni dan svih 7 dana tjedno, može pisati radove, održavati nastava, odgajati djecu i doktorirati

To je žena kakvu svaka država treba! Prava ŽMK!
A, i ovi na fakultetu će sigurno brusiti zube na njoj. Neće ženi biti lako. Još ako bude morala 'uskakati' održavati nastavu kad je mentor/šef na bolovanju ili konferenciji...

Još jače će proradit štitnjača/gušterača, ili s čim li već ima problema, bit će još deblja...
Pa gospođi je očito jako dosadno. Nisu li njeni ostali vani na školovanju? Navodno su tu trebali krenuti u škole, ali nigdje ništa o njima. Zar naše škole nisu dovoljno dobre?

Zadnje uređivanje homer-jrt : 30.11.2015. at 23:50. Reason: J
homer-jrt is offline  
Old 30.11.2015., 23:52   #30
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ja ti samo želim reći da je većini omogućeno jer si rijetko tko može priuštiti 3-5 godina poslijediplomskog bez rada. Ljudi doktoriraju u raznim fazama života, obično iz područja kojim se i bave. Zato to "uz posao" nije nikakvo čudo i obično je poslijediplomski tome i prilagođen.
Čak i oni koji ostaju na faksu i znanstveni novaci imaju posao koji moraju odraditi. I uz to nastavljaju školovanje sve do doktorata ako žele. Evo frendica mi nedavno doktorirala. Normalno radila za to vrijeme u nastavi, kongresi po svijetu itd....
Pa najbolje da je život na čekanje stavila. Je, oduži se. Neki i puknu i ne završe. Mislim čak i većina koja upiše. Ali nigdje ne piše da moraš bit doktor, jel

Kaj se tiče Kolinde, mislim da joj je to glupost sad dok je u mandatu.
No nebitno, ajmo dalje na trač
Doktorat je znanstvena titula koja bi trebala predstavljati krunu nekakvog istrazivanja.
I to istrazivanje treba odraditi, napraviti nesto novo, objaviti u casopisu koji nije glasnik lokalne mjesne zajednice.

Kod nas se napravila hiperprodukcija doktora znanosti jer doktorat ne bi trebao biti i nije kruna nekakvog studija. nego je studij dio uz istrazivanje, a doktor znanosti bi trebala biti osoba koja je postigla nekakav znacajana napredak. ima vani ljudi koji rade i rade istrazivanje, nista ne nadju i ne doktoriraju nikad. To je kruna neceg. Ne modni dodatak.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 01.12.2015., 00:30   #31
To je točno.
Hilda is offline  
Old 01.12.2015., 01:45   #32
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ovo je teško zamislivo, jer na zadnjim slikama (ovo gdje je primala stranke) je toliko otišla u širinu da je teško zamislivo da to može još i šire
ja vjerujem u našu pricednicu da ona uvijek može šire i bolje

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Random pitanje, ali zna tko šta o Mirni Zidarić i njenom mužu? Bijah neki dan u društvu s njim, tip je baš , a ona mi pari baš vještica, nespojivi su mi...
znam di je doma

Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Svaka joj cast, mijesi, pece, gleta, fugira, farba, puca, studira, vodi drzavu, brine o obitelji.
a mužnju i naviganje si namjerno ispustila.. znala sam da si jalna baba
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 01.12.2015., 01:58   #33
kaj ju briga, dobro i rado se grli i ljubi, pa ce sve biti OK.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Old 01.12.2015., 02:45   #34
Vidjela sam neki dan LJPV. Jako je fotogeničan.
nalij pero is offline  
Old 01.12.2015., 09:51   #35
Apropo doktorata...znam lika od osnovne skole, kroz srednju i faks....osnovnu je kilavio s trojkom, gimnaziju je upisao preko veze..markirao i jedva se provlacio iz godine u godinu da bi napokon pao razred i zavrsio u mojoj generaciji. Maturirao je valjda jedva sa dva. Roditelji ga upisali na faks ilegalno, jos se sam smijao da mu index stoji u sefu na faksu od straha sto su ga takvog propaliteta upisali. Nakon toga se skroz okrenuo drozi (extazi i trava valjda na dnevnoj bazi). Znao je sjediti s nama za stolom na kavi i kljucat jer od droge nije mogao ni razgovor pratiti. Mi smo umirali od srama sto je s nama u drustvu al ono, dugo se znamo i zao ti covjeka. Drogu je i dilao... Onda je nestao....mislili smo ili komuna, ili zatvor....danas lik ima titulu dr.sc....ne mogu napisati sto radi radi svih ovih inkriminirajucih stvari ali intelektuLno je postigao maksimum. Velika je faca u podrucju koje radi i vjerujem da se profesori krizaju na to tko je i sto je on danas. A glasio je za glupog, lijenog, neinteligentnog i neosobnog.Eto...uz puno volje i odricanja covjek moze cudo postici.
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 01.12.2015., 09:59   #36
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Vidi moj naslov .

...
dobar

Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
.... Roditelji ga upisali na faks ilegalno, jos se sam smijao da mu index stoji u sefu na faksu od straha sto su ga takvog propaliteta upisali. ...
....danas lik ima titulu dr.sc......
pa možda su roditelji došli ilegalno i do te titule
baja is offline  
Old 01.12.2015., 10:18   #37
Uz puno volje i odricanja, a upisali ga i u srednju i na faks preko veze.
Marša is offline  
Old 01.12.2015., 10:21   #38
Zašto sam ziher da je tip u politici danas?
sis is offline  
Old 01.12.2015., 10:24   #39
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Eto...uz puno volje i odricanja covjek moze cudo postici.
a osnovni sastojak uspjeha tajnog recepta su mamine i tatine pare i veze
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 01.12.2015., 10:33   #40
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Uz puno volje i odricanja, a upisali ga i u srednju i na faks preko veze.
Papire je prebacio na srodni faks jer na nasem nije uspio dati niti engleski
Al onda se trgnuo...materijalno nema koristi od onog sto danas je. Karijera mu je ona koja se ne moze novcima kupovati, nema smisla. Roditelji su srednja klasa i nije se igralo na kartu love. 90-ih se prek znjore upisivalo bez problema...
Al covjeku se dogodio klik u glavi i primio se posla.
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.