Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 23:26   #21
Kolko vam je trebalo da odigrate prvi Heist? Sad sam level 14 i obično nakon poziva dobijem kick prije nego krenemo. Kad bi i upao u tim nismo nikad uspjeli jer bi uvijek netko leftal.
4160titan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 08:32   #22
Auto sam ukrao na ulici i odveo ga u radionu i ugradio račenje i uplatio puno osiguranje. Već je u par navrata bio uništen kad me neko raznese na ulici. Nazoveš osiguranje kao i za svaki drugi i dostave ti ga blizu centra grada.
Ali sad kad zovem osiguranje "svi operatori su trenutno zauzeti molimo probajte kasnije"!

Brine me jer mi je to bio jedan od omiljenih automobila i natukao sam dosta para na poboljšanja. I skroz retardirano sad ne mogu voziti utrke kako da otključam nadogradnje? Nisam se zaletio do garaže pa ne znam da li su sad možda sva otključana ako nema utrka ali stvarno mi je glupo da ih nema pa to mi je bilo jedno od omiljenih stvari u igri. Stvarno su uništili igru ako više nema starih stvari.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 13:42   #23
imam problem nadam se da netko ima rjesenje ili prijedlog.

nisam otvarao gta5 od 7og mjeseca, druge stvari sam radio igrao itd. sad sam se opet zazelio i kad sam ga pokrenuo docekalo me iznenadjenje od 61gb update-a.
rekoh dobro sta sad stavit cu da se skida.
i skinulo se 45 gb i onda mi je netko zabunom ugasio kompjuter tj prekidac od produznog kabela i naravno download se prekinuo.
sad kad god zelim nastavit krene sa 45,22 gb /61gb i pocinje se kidat par sekundi i onda poruka : "connection to servers lost.reconecting..." i kad opet uhvati vezu krece opet sa 45,22gb par sekundi i onda opet poruka connection lost i tako u krug.
e sad jel stvar stvarno u serverima R*(buduci da to traje vec par dana u svako doba dana i noci) ili mi je dosadasnji download progress ostcen onim naglim prekidom (gasenjem kompjutera)?

molim za bilo kakvu pomoc,hvala
__________________
24, 5-10.
mamuTI is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 09:42   #24
Stize novi DLC, i bit ce po ukusu mnogima koji vole pimpat aute

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 16:46   #25
Kako koristit hidrauliku na loweiderima (u offline modu)? Ako se uopce moze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 19:28   #26
Ajde da i ja napokon zaigram na PC-u . Odlicni dojmovi zasad, trebat ce mi jedino malo da se odviknem od voznog modela iz cetvorke . Ovdje su auti malo manje tail happy . U GTA IV sam skoro u svaki zavoj ulazio driftanjem, ovdje su ipak malo vise gripie

Odlicno optimizirana igra, cetvorka je bila ocaj
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 23:15   #27
GTA 5 na psn za ps3 za 174 kn jos par dana digitalni download pa ako nekoga zanima
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 08:30   #28
Ej ekipa, pazarih jučer konačnu i tu famoznu peticu- no satire me download.
Brzina je ok, ali svako malo mi pukne konekcija sa serverom i moš se slikat... Error 203, bla, bla.
Ne bi to bio problem da se ona kasnije sama nastavi, nego neće naravno... ja moram kliknuti na "retry". Ne, bi no bio problem da nekako mogu fizički pratiti cijelu noć "oće-neće".

Google ima svakakvih informacija, no da ih sada sve redom isprobavam- nikud neću stići.

Ima li tko kakvog iskustva sa sličnim problemom i možda kakvo rješenje?
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 12:43   #29
Bok ljudi. Zanima me da li kada kupite one aute s neta u garažu i kad ih vozate pa ih slupate dal' se oni ponovo respawnaju u garaži ili moram kupit ponovno taj isti auto?
bargain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 13:41   #30
Quote:
bargain kaže: Pogledaj post
Bok ljudi. Zanima me da li kada kupite one aute s neta u garažu i kad ih vozate pa ih slupate dal' se oni ponovo respawnaju u garaži ili moram kupit ponovno taj isti auto?
Imaš osiguranje na mobitelu pa nazoveš i dobiješ novi.

Ja se nadam da će za PC biti snijega na mapi ove godine!
__________________
Sorry for typos.

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 23.11.2015. at 16:06.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 16:19   #31
Igram sa vremena na vrijeme kad stignem, mislim da su pogriješili u online. Prije su jedno vrijeme heisti imali duplu zaradu i xp pa se brže otvarao rank, kupovalo oružje i skupljalo za aute u tom jednom mjesecu sam najviše toga i uspio kupiti kao i mnogi drugi, sada na heiste nema smisla ići zarada je mizerna i mislim da nikad neću kupiti t2o koji koji je 2,2 miliona. Stavili su neke gluposti skupljanje dolara helikopterom po mapi u obliku kružića, neke torbe sa 20 tisuća koje pokupi prvi on mora čuvati dok ne isteče vrijeme i to je onda njegovo, tko će više km napraviti sa autom, gluposti. Ni malo kreativno od njih jedino što je dobro je story mode, kada riješiš story tu i igra prestaje, jer se više nema što raditi. I online je bezveze, uvijek istih 5 heista sa zaradom nikakvom, i neki dodatci za malu djecu, nimalo kreativno. Sad igram sve rjeđe, par sati na tjedan, ali nema smisla u 11 mjesecu sam nakupio tek 4 rank- a, dok sam u 8 i 9 mjesecu 70 rank uspio skupiti, u 10 mj 11 rank i sad 4, sve ukupno 85 rank. Na deadmatch zaradiš da kupiš municiju koju si potrošio i opet si na nuli, utrke su sranje jer ako netko ima kupljen brz auto kao t20 i max sređen on je uvijek prvi, ja se zeznuo kupio sam Zentoro, to auto je smeće samo takvo mislim da bi ga i comet spržio, čak Adder je brži od Zentora.
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 21:36   #32
GTA V

Long story short...

Dakle, slucajno sam spojio teme WoT i GTA V; pošto ne postoji neka opcija "undo" da vratim (cijelu) temu morao sam otvoriti novu temu.

Postove sa zadnjih par stranica sam vratio u ovu temu.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 02:30   #33
Poz ljudi..

Evo ovako frend i ja trazimo 2-5 igraca da napravimo neki tim da skupa igramo gta na ps3.. mogli bi se cut preko skypea radi vece zabave
Ako ima zainteresiranih javite
Taravel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 14:20   #34
Doso DLC za mp 1,3 GB
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 10:31   #35
Ja imam novu Jahtu sa HR zastavom.

Igra je dosadna ali je dobra za zezanciju sa frendovima. A heistove nitko ne igra osim radi zabave tu i tamo. Pare ionako daju moderi kad te zatrpavaju vrećama para i sakupiš par miliona. Garaža mi je puna sporitva sve max nadograđeno, ušminkano. Dva luksuzna stana. Mogao bi novi jer su došlu u DLC. I BTW kako prodati stan???!!!

Plus avioni, helikopteri. Samo mi fali raketa haha.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 12:42   #36
kako maknuti one crne rubove koje dolaze u animacijama?
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 14:04   #37
Solidna igrica dajem joj 8/10
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 17:21   #38
Ajmo na grudanje.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 15:39   #39
Primjetio sam lagano trzanje svaki put kad počnem igati igru,traje svega par minuta,pa onda nestane.Počelo je s prvim ili drugim igranjem nakon što me je izbacilo s nekakvom error obavijesću iz igre.kako trzanje nestane nakon nekog vremena i igra ide ko po ulju,neznam do čega bi bilo.konfa mi je dovoljno jaka,mjenjao sam postavke na niže ali i dalje se to pojavljuje.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 20:55   #40
upravo upecao GTA v .....malo sam iznad minimum s REQ, ....
nego ... koji klan izabrati ( tj. dali se moze vidjeti kolink je koji klan aktivan itd .... )

sluzi li social dio necemu zanimljivom ili ?

dayuuum 17 hours downloada o.0 malo sporo :S
superflyzg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.