Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 08:31   #61
Offtopic - U Briselskoj zračnoj luci sad su se dogodile neke eksplozije.

Još nema sigurne informacije dal su bile umjerene ili tehničke prirode.
Blinko Black is offline  
Old 22.03.2016., 08:51   #62
Ako se to moze tako nazvati umjerene su , nekoliko explozija nedaleko americkog check ina , 11 poginulih , ima ranjenih , promet je zaustavljen a svi letovi suspendirani .
Quote:
Reports are coming in that one of the explosions took place near the American Airlines check-in desk. A government source confirmed to VRT broadcaster that it was an attack, while Anke Fransen, spokeswoman for Brussels Airport, said there were multiple injuries. "We can confirm that there have been two explosions in the departure hall. We called the emergency services on the ground – they [are] now provid[ing] first aid to the injured."
https://www.rt.com/news/336519-explo...ssels-airport/
Katus is offline  
Old 22.03.2016., 08:54   #63
Quote:
Bengalski Tigar kaže: Pogledaj post
Te budale koje šalju u samoubilačke napade kamionima, i onak im ništa ne služe
u smislu ratovanja, jer su nesposobni u velikoj većini slučajeva, tak da nažalost i nije neki rasap...
A nije ti to samo tako. Nikog oni ne tjeraju na to. Kad dođu u kalifat pitaju ih dali žele biti muđahedini ili mučenici koji će se raznijeti (ovi drugi imaju kao bolje mjesto u raju ) .
__________________
..onaj tko mačeve pretopi u plugove -za drugog će orat!..
p3ro is offline  
Old 22.03.2016., 09:07   #64
Quote:
Katus kaže: Pogledaj post
Ako se to moze tako nazvati umjerene su , nekoliko explozija nedaleko americkog check ina , 11 poginulih , ima ranjenih , promet je zaustavljen a svi letovi suspendirani.
Odmazda za uhvaćenog pariškog terorista?
Stric iz ozadja is offline  
Old 22.03.2016., 09:10   #65
Quote:
Katus kaže: Pogledaj post
Ako se to moze tako nazvati umjerene su , nekoliko explozija nedaleko americkog check ina , 11 poginulih , ima ranjenih , promet je zaustavljen a svi letovi suspendirani .

https://www.rt.com/news/336519-explo...ssels-airport/
A tko je to zadnjih dana „prozivao“ belgiju?
pjerino1 is offline  
Old 22.03.2016., 09:10   #66
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Odmazda za uhvaćenog pariškog terorista?

Urbana gerila i militantna banda je organizirana i dobro umrezena , ne bi bilo umjesno u ovom trenutku

reci da se vidi da ce se ono masovno neselektivno primanje migranata europcanima obiti o glavu

edit : pjerino ne znam tko ih je prozivao , inlight me
Katus is offline  
Old 22.03.2016., 09:16   #67
Quote:
Katus kaže: Pogledaj post
Urbana gerila i militantna banda je organizirana i dobro umrezena , ne bi bilo umjesno u ovom trenutku

reci da se vidi da ce se ono masovno neselektivno primanje migranata europcanima obiti o glavu

edit : pjerino ne znam tko ih je prozivao , inlight me
Ahmet i njegov gazda jer su kurdi imali svoj šator ispred sjedišta eu prilikom samita eu – turska ...

edit: proturski twiteraši se masovno naslađuju, kao ono, evo vam kad imate posla s teroristima iz pkk (isis skoro i ne spominju)

Zadnje uređivanje pjerino1 : 22.03.2016. at 10:11.
pjerino1 is offline  
Old 22.03.2016., 12:43   #68
Kaj je sada to ? Šokirana sam kako ljudi tamo u Briselu, u srcu demokratske Europev ginu kao da su u ratnom području. Uskoro će Belgija i Francuska biti zemlje sa rizikom od terorizma. Lijepa naša Rvacka.. mirna i zaboravljena.

Strašno je gledati ove vijesti.
Kako se mogao toliko dugo onaj terorist isilovac skrivati u srcu Belgije, srcu Brisela ? Netko ga je štitio, netko je šutio, susjdei su šutjeli. Onda će se sve to prelomiti na njima.
Sukobi iz Sirije, političke igre sada će platiti evropljani a posebno će rasti netrepeljivost prema muslimanskoj zajednici što je iznimno loše, početi će jačati politička desnica i sve više bude getoiziranih, nepodobnih samo zato jer su određenog naroda ili vjere. Plus kaj se u Evropuuz izbjeglice švercaju razni ljudi loših namjera, kriminalne prošlosti a da nisu prošli osnovnu provjeru.Kaj bu sve od toga ?
pozitivax is offline  
Old 22.03.2016., 13:24   #69
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post

Strašno je gledati ove vijesti.
Kako se mogao toliko dugo onaj terorist isilovac skrivati u srcu Belgije, srcu Brisela ? Netko ga je štitio, netko je šutio, susjdei su šutjeli.
Nije to nista. Hrvatska policija 15 godina traga za hrvatskim policajcem iz Lore i na kraju ga privedu iz njegovog dnevnog boravka, u stanu u kojem je mirno zivio nedostupan hrvatskom pravosudju.

http://www.jutarnji.hr/nakon-15-godi...-nosa/1524669/
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 22.03.2016., 13:27   #70
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Nije to nista. Hrvatska policija 15 godina traga za hrvatskim policajcem iz Lore i na kraju ga privedu iz njegovog dnevnog boravka, u stanu u kojem je mirno zivio nedostupan hrvatskom pravosudju.

http://www.jutarnji.hr/nakon-15-godi...-nosa/1524669/
Ne možeš uspoređivati ovo dvoje.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 22.03.2016., 13:34   #71
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Odmazda za uhvaćenog pariškog terorista?
Ma taj se terorist previše lako dao uhvatiti, tako da ne vjerujem da između njegovog hapšenja i ovog napada postoji neposredna povezanost. Vjerujem da se radi o napadima dviju različitih islamističkih ćelija koje nisu povezane jedna s drugom, ili barem nisu direktno povezane jedna s drugom.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 22.03.2016., 14:18   #72
Da li su vec nasli sirijske pasose?
tihobl is offline  
Old 22.03.2016., 14:35   #73
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Da li su vec nasli sirijske pasose?
Zasad nisu ali moguće je da će pronaći bjeloruske. U jednom članku sam pročitao da su Rusi upozorili Belgijance na trojicu bjeloruskih preobračenika na islam koji su bili u Siriji, vratili se u Bjelorusiju pa otišli u Belgiju.

Franc Klincević kaže da se ovi napadi mogu procjeniti kao trening. Ako je to tako onda moguće da će nas čekati eksplozivno euro 2016.

Ko bi rekao, u državi u kojoj se nalazi središnjica EU i NATO desio se drugi teroristički napad koji je na većoj organizacijskoj razini od prvog koji je bio u Francuskoj.


EDIT: Bjelorusi su pronađeni živi i zdravi u Bjelorusiji i opovrgnuli netočne medijske navode.

Zadnje uređivanje Blinko Black : 22.03.2016. at 14:47.
Blinko Black is offline  
Old 22.03.2016., 14:53   #74
Jel mi se to čini ili u Europi neko namjerno stvara atmosferu straha a taj neko nije XY j*bivjetar radikalnog islamskog uvjerenja?

Selaha su lovili 4 mjeseca po državama koje su pune kamera. Jel moguće da običan borac ISISa ima tako dobre sposobnosti skrivanja od tajnih službi?
Blinko Black is offline  
Old 22.03.2016., 15:01   #75
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Jel mi se to čini ili u Europi neko namjerno stvara atmosferu straha a taj neko nije XY j*bivjetar radikalnog islamskog uvjerenja?

Selaha su lovili 4 mjeseca po državama koje su pune kamera. Jel moguće da običan borac ISISa ima tako dobre sposobnosti skrivanja od tajnih službi?
Ovakve stvari organiziraju ozbiljniji igraci. Isilovci su samo izvrsitelji.
zulualpha is offline  
Old 22.03.2016., 15:24   #76
Quote:
p3ro kaže: Pogledaj post
A nije ti to samo tako. Nikog oni ne tjeraju na to. Kad dođu u kalifat pitaju ih dali žele biti muđahedini ili mučenici koji će se raznijeti (ovi drugi imaju kao bolje mjesto u raju ) .

Kad im dođe neki nesretnik iz Europe ili drugdje, koji je pušku vidio samo u COD-u, a o startegiji zna toliko da može proći par levela Red Alerta, kaj im drugo preostaje nego da ga priupitaju jel ima barem vozačku dozvolu za B kategoriju!?

Primjećuješ da su toliko milostivi pa ne cjepidlače oko C kategorije...
Bengalski Tigar is offline  
Old 22.03.2016., 15:37   #77
Sad će brže bolje ovaj belgijski premijer kao i onaj kreten Hollande prije njega, trčat u Rusiju, da dogovore neko "zajedničko djelovanje kontra ISIL-a, pojačaju zajedničke napore, imaju čvrsti međunarodni odgovor" i bla bla bla...

A onda kad prođe jedno mjesec dana i naglo se ohlade te zaborave na sam akt terorizma, bude kme kme, zli Rusi gađaju bolnice, škole, vrtiće...

Jadnici europski, nikad pameti doći neće...
Bengalski Tigar is offline  
Old 22.03.2016., 15:49   #78
Quote:
Bengalski Tigar kaže: Pogledaj post
Primjećuješ da su toliko milostivi pa ne cjepidlače oko C kategorije...
Zar treba C za tojotu sa mitraljezom?

Sad mi je jasno ono o strucnjacima sto je govorila merkelova
tihobl is offline  
Old 22.03.2016., 15:53   #79
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Nije to nista. Hrvatska policija 15 godina traga za hrvatskim policajcem iz Lore i na kraju ga privedu iz njegovog dnevnog boravka, u stanu u kojem je mirno zivio nedostupan hrvatskom pravosudju.



http://www.jutarnji.hr/nakon-15-godi...-nosa/1524669/

A za svo to vrijeme poznanika s istim imenom svako malo prchili prilikom kontrola ili na granici
AndrejX is offline  
Old 22.03.2016., 15:53   #80
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Jel mi se to čini ili u Europi neko namjerno stvara atmosferu straha a taj neko nije XY j*bivjetar radikalnog islamskog uvjerenja?

Selaha su lovili 4 mjeseca po državama koje su pune kamera. Jel moguće da običan borac ISISa ima tako dobre sposobnosti skrivanja od tajnih službi?
Mislim da ti se dobro cini

Ne smijem ni prismrditi temi o imigrantima (bannanira se ostro i na prvu ) a da mogu rekao bih im

i warned you i told you .Cijela ta prica oko ISISA nacina na koji su prije Ruske intervencije bili uspjesni

,propaganda itd upucuje me na to da ih njih i njihovo djelovanje ne organizira i inspirira nekakav

pustinjski kozojeb . Takodjer sam se prije vise mjeseci slozio sa kolegom thanks for all the fish

da se nesto sprema i da vise nista nece biti kao prije .... i bi tako .
Katus is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.