Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 12:08   #921
Quote:
Bijelipas kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako ti može dužina biti super ako ti ona vezica za pojas stoji ne na pojasu već na pola leđa (ako smo iste visine-179,a noge mi nisu baš kratke).A na tu širinu prsa, ja osjećam da me jakna sputava.Ili su nam jakne totalno različite...
Moguće da ima malih razlika od jakne do jakne...

Meni pojas stoji na struku, u biti isto ko manekenki. A imam visoki i jako tanki struk, tako da mi je izvrsno sjela. A dužina malo iznad koljena...

A gle, prošli tjedan sam kupovala jednu suknjicu u Zari, prošla sam nekoliko dućana... M mi je na knap zbog dužine, nisam se smjela sagnuti u njima, L mi je pak preširoka.
Na kraju u Avenue Mallu nađem jednu veličine M (od njih 3 na vješalici) koja je za 2 prsta duža od svih ostalih, čak duža od L veličine. I ta mi je super, kupila sam je naravno...

Radi se o ovoj https://www.zara.com/hr/hr/karirana-...6004&v2=498017
A u City Centru je pak jedna M bila jednake dužine kao i ostale, al za pol prsta šira...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 12:48   #922
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Moguće da ima malih razlika od jakne do jakne...

Meni pojas stoji na struku, u biti isto ko manekenki. A imam visoki i jako tanki struk, tako da mi je izvrsno sjela. A dužina malo iznad koljena...

A gle, prošli tjedan sam kupovala jednu suknjicu u Zari, prošla sam nekoliko dućana... M mi je na knap zbog dužine, nisam se smjela sagnuti u njima, L mi je pak preširoka.
Na kraju u Avenue Mallu nađem jednu veličine M (od njih 3 na vješalici) koja je za 2 prsta duža od svih ostalih, čak duža od L veličine. I ta mi je super, kupila sam je naravno...

Radi se o ovoj https://www.zara.com/hr/hr/karirana-...6004&v2=498017
A u City Centru je pak jedna M bila jednake dužine kao i ostale, al za pol prsta šira...
Da,očito je neka greška jer na modelu stoji na struku.Zbog tog nesretnog struka obično i kupujem jakne u tall verziji (Asos)pa nema greške,ali s ovom jaknom sam falila.
Bijelipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 15:25   #923
Cure, postoji li mogucnost da ovaj check-in store availability ne radi bas najbolje?
Navodno nigdje u Zgu vise nema te jakne, a ja se smrzavam svakim danom sve vise
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 15:28   #924
Quote:
bibi:) kaže: Pogledaj post
Cure, postoji li mogucnost da ovaj check-in store availability ne radi bas najbolje?
Navodno nigdje u Zgu vise nema te jakne, a ja se smrzavam svakim danom sve vise
u principu ne.
moze se desiti jedino da netko slucajno izvrsi povrat u ducan i da nisu skenirali artikl jos..

zasto ne narucis online?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 16:05   #925
Quote:
bibi:) kaže: Pogledaj post
Cure, postoji li mogucnost da ovaj check-in store availability ne radi bas najbolje?
Navodno nigdje u Zgu vise nema te jakne, a ja se smrzavam svakim danom sve vise
i ja je tražim za šogoricu, trenutno je nema nigdje, ni u dućanu, ni online...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 16:52   #926
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
u principu ne.
moze se desiti jedino da netko slucajno izvrsi povrat u ducan i da nisu skenirali artikl jos..

zasto ne narucis online?
Ma nema ni online, a moram priznati i da prije kupnje volim probati jer sam prsata
Je li koja od vas stavila sliku kako stoji,nisam vidjela a zbunjujuc mi je malo taj gornji dio.
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:40   #927
Quote:
bibi:) kaže: Pogledaj post
Ma nema ni online, a moram priznati i da prije kupnje volim probati jer sam prsata
Je li koja od vas stavila sliku kako stoji,nisam vidjela a zbunjujuc mi je malo taj gornji dio.
ne mogu naci koju jaknu trazis, aj okaci nanovo link

(prati izmedju 12 -14h kad nadopunjuju veličine!)
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 20:13   #928
Vidim da se po Instagramu ljudi hvale s VIP ulaznicama za winter sale 27.12. Bas mi je odvratna ta Zarina politika, em ono s Black Friday, em ti VIP saleovi, uvijek je netko “iznad”, a drugi manje vrijedni.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 21:41   #929
zadnji put su osijeku sve pustili ujutro u 9, ja došla malo prije 10 a ono ludnica unutra i kolegica kaže da su sve pustili
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:26   #930
koliki je prvi popust u Zari i kada starta?
zahvaljujem
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:37   #931
na svakoj prethodnoj stranici ti je taj odgovor
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:17   #932
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
na svakoj prethodnoj stranici ti je taj odgovor
nisam vidio osim rasprave gdje ima jaknica dostupna a gdje nema, ako ste voljni odgovorite ako ne nema veze..zahvaljujem svejedno
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:36   #933
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Vidim da se po Instagramu ljudi hvale s VIP ulaznicama za winter sale 27.12. Bas mi je odvratna ta Zarina politika, em ono s Black Friday, em ti VIP saleovi, uvijek je netko “iznad”, a drugi manje vrijedni.
Zar to postoji? Te vip ulaznice? Zvuči kao da neka prevara...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:45   #934
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Zar to postoji? Te vip ulaznice? Zvuči kao da neka prevara...
Yes

a mislim imaju iste popuste kao svi,... samo što imaju pravo ući prije u dućan
ako znas svoje velicine kod zare, online počinje u ponoć tako da nema gužve guranja i čekanja 9 ujutro
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 20:06   #935
Misliš da sniženja počinju već u ponoć 26.?
Meni se čini da počinju čak dva sata prije, dakle u 22. Nisam sigurna, želim provjeriti da mi ništa ne promakne.
Zadnje dvije sezone ujutro nije bilo ničeg s wish liste.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 21:36   #936
a čuj, treba biti u niskom startu već od 21..pa kad bude, sejvaj se što te zanima i samo klikaj na kupi i etogac
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 21:37   #937
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
a čuj, treba biti u niskom startu već od 21..pa kad bude, sejvaj se što te zanima i samo klikaj na kupi i etogac
Prosli put je bilo u ponoc

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 23:19   #938
Ja sad isprobavam i slazem kosaricu.. tak da u ponoc doslovno samo poklikam sve. Nema sanse da se guzvam u ducanu, jos kad vidim te VIP bedastoce
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 00:26   #939
upravo to..
ne znam kad sam zadnji putkrocila u zaru za vrijeme snizenja.
razbacana roba po podu, zamazana, guzva..

u ponoc pocne.. cak i prije.
prosle god sam u 23:35 obavila narudzbu prvu ;D
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 01:03   #940
cure, kako si vi napravite listu na njihovom sajtu...probala sam nesto stavit u kosarinu al drugi dan mi bude izbrisano?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.