Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2012., 20:14   #1
Post Pomoc! Pesek zatocen u boksu bez adekvatne brige... - PRIJAVLJENO SUZI, DJEVOJKA SE VIŠE NE JAVLJA

Nakon tolikog , obeshrabrenja, i svega danas, jedva smo se natjerali otvoriti temu.

No, kad stavimo ispred svega zdrav razum, glas srca, vapaj ovog psa...pa zbog toga i jesmo tu, zbog tih neduznih bica i jeste PS tu

Vratimo se na bit.

Po rijecima djevojke koja nam je prijavila cijeli slucaj, ali ona nazalost vise od toga ne moze.
''Pesek je cijeli dan na suncu,nema hlada. Kucica mu je napravljena od lima. Jucer sam mu dal psecu konzervu,i danas ujutro sam je nasla van posude namjerno baceno. Hrane ga s nekim napojem, Pesek je jako drag i umiljat.''

Podaci gdje se pas nalazi su nam poznati.

U ovom trenutku ne pomaze:
- prijavite SUZI
- maknite psa
- niti off i grube rijeci protiv vlasnika psa

U ovom trenutku peseku jedino pomaze konkretna pomoc.


Ovo je pretuzno










udruga RINA is offline  
Old 24.03.2012., 22:26   #2
Meni nije baš jasno što se traži tj. koji je razlog otvaranja topika. Pesek prema hrvatskim zakonima ima što mu treba, dakle nikakva prijava za nebrigu ne dolazi u obzir. Možda je i propisno cijepljen i čipiran. Jel ga vlasnik želi dati ili što?
Flokithedog is offline  
Old 24.03.2012., 22:37   #3
Pas nema hlad, po cijele dane je izlozen suncu. Nema vodu u zdjelici vec mu djevojka krisom donosi.
Po rijecima izgleda bolesno i zapusteno, ima i neku kvrzicu.
Cuj, si voljna da odemo tam i sve saznamo?
udruga RINA is offline  
Old 24.03.2012., 23:20   #4
"krevetar" pa u boksu
Pas nema osnovno,ljudsko društvo,pažnju i ljubav!Ima neadekvatan prostor i upitnu kvalitetu hrane,ali na to se inspek. ne odazivaju
Odlazak odatle u dom ljubavi i brige, bi bilo rešenje, a ne ovaj samaćki život na rubu egzistencije!
__________________
Budi to što jesi!
wlenarsi is offline  
Old 24.03.2012., 23:29   #5
uvijeti su stvarno loši
kada bi netko iz udruge popričao s vlasnicima vezano za uvjete možda bi htjeli poslušati
etabota is offline  
Old 25.03.2012., 19:48   #6
Quote:
etabota kaže: Pogledaj post
uvijeti su stvarno loši
kada bi netko iz udruge popričao s vlasnicima vezano za uvjete možda bi htjeli poslušati
,teško da bi to pomoglo...pa ko pametan ovako maloga i čupavoga stavlja u box!?
Sviđa mi se tvoj optimizam ali...
__________________
Budi to što jesi!
wlenarsi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.