Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2004., 00:29   #41
Puno ti hvala... ak bum imala jos kakvih pitanja , mogu se javiti?
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 00:36   #42
Sam ti daj
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 02:29   #43
imam sve te knjige doma,i jos neke.medutim,jest da su slike super i da je opis ok,ali ako neznas-nis ne vrjedi.i narocito ako nemas alat.u face forward cak ni opis nije bog zna kaj,da mozes tocno skuziti.recimo opisano je manje vise ista sminka-tonovi na crtezima,a kad pogledas face-sve su razlicite...ako imas smisla za to ne treba ti knjige,osim ako ne zelis da ih imas cisto ono...ako nemas smisla-ni 100 knjiga ne pomogne.kao i frizeraj-neko zna sa kosom,a neko nema pojma ni nakon neznam kolko godina staza...najbolje je poceti sminkati frendice...pa malo eksperimentirati...ili cak kopirati stilove-recimo ako idete van-sredi frendicu u stilu ..vec nekoga,drugi put opet drugog nekog..sebe isto tako...nauci pravilno upotrebljavati kistove,korektore...recimo,cula sam od puno poznatih make up artista da su prsti najbolji za nanosenje boje tj sjenila...nikak to nisam mogla skuziti-kak moze biti bolje nego razne cetkice...pocela sa experimentirati na sebi,i fakat...nema preciznijeg za nanosenje recimo tri tona boje na kapak nego prsti...i tak se pomalo ucis...bitno je (za portofolio)biti unikatan..da imas nesto svoje...anyway-nabavi knjige pa bus vidla...dali ti odgovaraju ili ne.al bez prakse nema nis-i jest sebe je lakse namazati nego nekog drugog-!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 12:26   #44
Quote:
AFRODITA69 kaže:
imam sve te knjige doma,i jos neke.medutim,jest da su slike super i da je opis ok,ali ako neznas-nis ne vrjedi.i narocito ako nemas alat.u face forward cak ni opis nije bog zna kaj,da mozes tocno skuziti.recimo opisano je manje vise ista sminka-tonovi na crtezima,a kad pogledas face-sve su razlicite...ako imas smisla za to ne treba ti knjige,osim ako ne zelis da ih imas cisto ono...ako nemas smisla-ni 100 knjiga ne pomogne.kao i frizeraj-neko zna sa kosom,a neko nema pojma ni nakon neznam kolko godina staza...najbolje je poceti sminkati frendice...pa malo eksperimentirati...ili cak kopirati stilove-recimo ako idete van-sredi frendicu u stilu ..vec nekoga,drugi put opet drugog nekog..sebe isto tako...nauci pravilno upotrebljavati kistove,korektore...recimo,cula sam od puno poznatih make up artista da su prsti najbolji za nanosenje boje tj sjenila...nikak to nisam mogla skuziti-kak moze biti bolje nego razne cetkice...pocela sa experimentirati na sebi,i fakat...nema preciznijeg za nanosenje recimo tri tona boje na kapak nego prsti...i tak se pomalo ucis...bitno je (za portofolio)biti unikatan..da imas nesto svoje...anyway-nabavi knjige pa bus vidla...dali ti odgovaraju ili ne.al bez prakse nema nis-i jest sebe je lakse namazati nego nekog drugog-!
Da nemam smisla , ne bi se ni zeljela s tim baviti , sminkam frendice i sve su ugodno zatecene , i sve mi govore da bi se morala tim baviti. Od tuda mi ideja. Nisam mogla vjerovati kolko cura se u mojem gradu niti ne zna uopce nasminkati..mislim..helou. Sminkala sam zenske i nisu se mogle prepoznati.... mislim pozitivno naravno

A to i onak obozavam , volim eksperimentirati sa kozmetikom, ali ipak mislim da ne znam sve , zato sam i narucila knjige , ne moze stetiti.

anyway, hvala na savjetu
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 20:45   #45
malo ću skrenut s teme al' ništa strašno :-)

Zanima me samo jedna stvar. Jedna moja prijateljica se zna puno puta našminkati s prstima i to zaista ispadne SUPER! Pa ono, dal još netko to prakticira? Ili samo kistove?

Ja sam isto nedavno kupila kistove (par njih) i stvarno mi je mnogo lakše, jednostavnije i bolje nanositi sjenilo sa kistom nego s aplikatorom sa spužvicom.

Pretpostavljam da bi većina njih odabralo kistove nego šminkanje prstima ali čisto me zanima dal znate još koga tko se tako šminka i šta mislite o tome?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 20:56   #46
Ja sebe sminkam uvjek s prstima, prije sam musterije trackala s kistovima jer im je to fino, i osjecaju se posebnije valjda, kaj ja znam, izgleda profesionalnije , isto je i kod mene, kad idem negdje vazno, onda si uzmem vise vremena, pa si sebe trackam sa kisticima ovim-onim, mozak mozda nekak zavaram, al dodje mi na isto sam kaj duze traje.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 21:42   #47
To je sasvim ok.

Osobno koristim kistove, ali to je zaista svejedno. Bitan je rezultat.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 22:07   #48
u potpunosti se slazem .. rezultat je ono šta i je bitno
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 00:30   #49
prsti rulez!zbilja...narocito za oci.em postignes besprjekorno mixanje iz tona u ton,em tocno gdje oces,a i ne leti okolo...kistici su mi za jako precizno sminkanje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 18:06   #50
ja kisticima , aplikatorima , onda malo dovrsim ( korigiram) prstima
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2004., 18:44   #51
ja uvijek i samo s kistovima...nekako nikad nisam voljela prstima dodirivat...onak mi se cinilo...nehigijenski...neznam zasto...
uglavnom, na te sam kistove spusila fakat puno novaca...sad imam tonu kistova pa sebe sminkam.
ali eto, sjetila sam se neceg, pupa kistovi (ima ih u mulleru) su relativno jeftini a relativno ok kvalitete. ja imam dva kista za rumenilo i jedan za crtu oko ociju. stvarno su ok.
inace sam uvijk upotrebljavala ysl...kvaliteta fenomenalna al cijena
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 21:50   #52
Thumbs down Skola za vizaziste Profokus

drage cure,zanimaju me vasa iskustva.Moja generacija je platila punu cijenu skolarine za satove koje nikad nije odslusala pa me zanima da li se i vas oderalo za 12 000kn a prodalo vam se macice u vreci?
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 02:09   #53
a da ih tuzis nekome? odes u novine, napravis neko sranje?
znala sam par cura sta su isle za modnog dizajnera. nisu bogzna sto naucile.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 22:23   #54
Istina,previše love za tako malo znanja,al kao imaš diplomu pa jedino ako će to pomoći da se negdje nađe kakav poslić u toj struci...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 23:34   #55
Quote:
papuca kaže: Pogledaj post
drage cure,zanimaju me vasa iskustva.Moja generacija je platila punu cijenu skolarine za satove koje nikad nije odslusala pa me zanima da li se i vas oderalo za 12 000kn a prodalo vam se macice u vreci?
po svom iskustvu ću ti reči da u tim školama u večini slujčajeva(ima iznimaka)i ne naučiš puno pametnih stvari ,najbolje bi ti bilo da se spojiš s nekim privatnim vizažistom i da te on uvede u taj "svijet",barem sam ja tako učinila i puno sam zadovoljnija
helena10111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 23:18   #56
Quote:
helena10111 kaže: Pogledaj post
po svom iskustvu ću ti reči da u tim školama u večini slujčajeva(ima iznimaka)i ne naučiš puno pametnih stvari ,najbolje bi ti bilo da se spojiš s nekim privatnim vizažistom i da te on uvede u taj "svijet",barem sam ja tako učinila i puno sam zadovoljnija
Kako si se spojila privatno? Mislim znala si ga od prije privatno ili ono bam pa kaj bude?
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 23:22   #57
znam,znam,al ne gubi mi se vrijeme na tuzbe i ne da gledati onu odvrt babu lazljivu vise-racunam sve dodje na naplatu pa ce i njoj jednoga dana
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 23:48   #58
Isuse!
Pa zar im nisi pogledala web stranicu prije nego si im dala novac?



pazi samo ovo:

U praktičnom djelu nastave sudjeluje i naša poznata make –up artistica gđa. Sandra Marković jedan od glavnih šminkera naše estradem kao i gđa. Marija Bingula dugogodišnji vizažist u našim kayalištima.

Nađe učiliđte ujedno je i poligon za razna gostovanja poznatih svjetskih kuća kao što je MAX FACTOR, ART DECO, IXIMA, dr. GRANDEL.Sve novosti u svijetu dekorativne ...



pa ovo:
...Program obrazovanja kostimografa pruža mogučnost svakom polazniku da stjeće teoretska znanja iz povijesti kostima...


profokus



***

- Osim sto ne znaju korisiti intepunkcije, ne znaju niti pisati, a ni padezi i rodovi im nisu najjasniji. A o debilnom imenu, tj. konstrukciji necu niti poceti.
__________________
One Kill Wonder

Zadnje uređivanje Karmela : 10.05.2007. at 00:19.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 00:14   #59
Jao jao! Zali se udruzi Potrosac, pogledaj www.inspektorat.hr, prouci ugovor (ako nemas ugovor, valjda su ti barem izdali racun), daj to u novine (prvo pokusaj s normalnima, ako nece normalne pisati o tome, 24 sata sigurno hoce, nedavno su kao vijest objavili da je studentici na Savi vrana odnijela jogurt s prozora, a studentica je prozor koristila kao prirodni frizider (na plus 25)), pokusaj nagovoriti ostale polaznike na kolektivnu tuzbu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:17   #60
i moja frendica to sranje zavrsila .. i svi su bili nezadovoljni .. od markovicke nisu naucili nista jer je uglavnom pusila u tajnistvu .. a i oderali su ih mozda cak vise neg tebe
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.