Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2014., 17:08   #641
Tečaj za vizažista

Haj ljudi!!! Možete mi pomoći,šminkam za svadbe nekih godinu dana i lijepo mi ide ali sam samouka. Otac moj mi predlaže da pokušam otvoriti i krenuti u to malo dublje. Možete li mi reći neki dobar tečaj u Zagrebu ali da nije sad neka cifra od po tisućicu eura i tako to.. Nešto kvalitetno da ima dosta prakse naravno provjereno. I može li se na osnovu tog tečaja otvoriti obrt?
Silvijica1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 19:49   #642
čuj, sve je to super, ali obrazovanje košta. mogu se naći jeftini mini tečajevi, ali to je od svega par dana i upitne kvalitete. dobra škola/edukacija košta, kao i sve. imaš kryolan, illamasqua koje su ti od oko 9000kn, marija butković 10000 kn, ministry of beauty za oko 16000 te callegari za 21000 kn, a profokus ne znam koliko je. kryolan ima 48sata, illa. ima samo 30, marija butković radi 1 na 1 i 50 sati, ministry ima oko 100 i nešto sati, a callegari 300 i nešto.. sve zavisi što želiš, pogledaj malo ponudu i programe svih tečajeva/škola, pa vidi.. ali uzmi u obzir ovo što sam prvo rekla
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 23:36   #643
Bok svima!Upisala sam tečaj korektivnog šminkanja u Callegariu u Rijeci,tečaj počinje sredinom 10-tog mjeseca(jedva čekam )..Ima li tko kakva iskustva?Nisam baš s novcima da upišem cijelu školu pa sam se odlučila za taj prvi stupanj i to kod njih.Čuli smo se telefonski i jako su ljubazni i susretljivi ..još sam iz Slavonije pa jedva čekam da to sve krene,nadam se da ću se uklopiti ..bilo kakva iskustva i preporuke su mi dobro došli
zeljkamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 09:46   #644
Pozdrav! Zanima me možete li preporučiti neku školu/tečaj gdje otići i naučiti lijepo se našminkati? Moja namjera nije postati vizažist ili otvoriti nekakav salon, već bi htjela naučiti zbog sebe i svog gušta, dakle isključivo za svoj gušt i "kućnu" upotrebu.
Vidjela sam da Illamasqua ima nekakve tečajeve po cijeni od 1500 kn, pa me zanima što mislite o tome, da li je to još uopće aktualno ili imate kakvu drugu preporuku? Hvala.
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 19:51   #645
Pozdrav svima! Vidjela sam da su neke cure bile kod Marije Butkovic na tecaju, pa me zanima kako je, isplati li se ici kod nje? Htjela bi upisat tecaj, ali ne bih voljela baciti novce u vjetar! Hvala unaprijed :-)
WanitaPOM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 20:40   #646
Quote:
WanitaPOM kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Vidjela sam da su neke cure bile kod Marije Butkovic na tecaju, pa me zanima kako je, isplati li se ici kod nje? Htjela bi upisat tecaj, ali ne bih voljela baciti novce u vjetar! Hvala unaprijed :-)
ovo i mene zanima pa ako tko zna ili ima kakvu info bilo bi mi baš korisno. Ili za arimed beauty?
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:13   #647
Bok ljudi! I mene zanima da li ima tko kakavih iskustava sa školama arimed beauty ili logos školi? Logos škola je često na "ponudi dana" za 999kn tečaj.
Bruneli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 11:11   #648
Smile

pozdrav

evo ja već duže vrijeme razmišljam o upisu u neku školu šminkanja jer obožavam šminkati i jako me to interesira i mnogi mi predlažu da upišem nešto da bar imam neki certifikat da sam završila
najviše me zainteresirala Illamasqua škola šminkanja
pa može li mi neko pomoći i reći dojmove,dali je itko pohađao i dali se dobije upis u radnu knjižicu
isto tako ako netko preporuča neki drugi tečaj ili nešto samo da nije preskupo ) hvalaa
fashionpro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 11:46   #649
ako ti je bitan samo papir, onda upiši bilo koju školu u radnu knjižicu upisuju se samo škole tj. callegari, profokus i ministry of beauty ( callegari je oko 22000, profokus nešto manje mislim, a ministry je 16000). Illamasqua je 9000kn, išla sam u nju i Callegari, evo ti samo primjer omjera sati, Illamasqua 30, a Callegari 320. Ako bi dala tak do 9,10 tisuća a već nešto znaš radije odi na obuku nekom vizažistu npr. Mariji Butković, sa kime možeš raditi 1 na 1.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:27   #650
visažist-tečaj

zanima me jel netko bio na tečaju za visažiste u Profokus školi u zg. da li se isplati ići tj. da li se stvarno tamo nešto nauči?
isabella10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 22:36   #651
Quote:
Bruneli kaže: Pogledaj post
Bok ljudi! I mene zanima da li ima tko kakavih iskustava sa školama arimed beauty ili logos školi? Logos škola je često na "ponudi dana" za 999kn tečaj.
Završila sam tečaj u Arimedu. Za svaku pohvalu. Voditeljica Megi je odlična, strpljiva i imala je odlične savjete. I nakon tečaja možeš ih zvati, doći i pitati što god te zanima.

Odlično je što ti dovedu različite cure za modele, a ne samo cure s besprijekornim tenom. Važno je znati kako nanijeti podlogu na problematičan, a ne samo porculanski ten.

Jedina zamjerka je što nije sva oprema vrhunska. Ima svega, od MAC-a do dm-ovih proizvoda, ali koliko para, toliko muzike. Ionako je na tebi da kasnije složiš kofer sukladno svojim mogućnostima, željama i iskustvu s pojedinim proizvodima.
Pixie Dust is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 22:42   #652
Pošto mi treba upis u radnu knjižicu, zanimaju me vaša iskustva s programom u Pučkom otvorenom učilištu. Radi li još tamo vizažistica Sanja Milić? I uključuje li program i nešto od opreme?
Pixie Dust is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 08:37   #653
Zanima me gdje u Zagrebu mogu ići na nekakav tečaj ili slično? Tj ja bi htjela da na kraju krajeva imam tu potvrdu da sam vizažist...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 20:25   #654
pročitaj malo zadnjih par stranica, pisalo se masu puta
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 22:08   #655
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Zanima me gdje u Zagrebu mogu ići na nekakav tečaj ili slično? Tj ja bi htjela da na kraju krajeva imam tu potvrdu da sam vizažist...
ja sam bila u Ljubljani - Make Up Artist Center. Program beauty makeup fundamentals je ono što sam tražila. super instruktori su svi profesionalni vizažisti. profesionalna šminka i vrhunski program
makeupaddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 11:59   #656
Quote:
makeupaddict kaže: Pogledaj post
ja sam bila u Ljubljani - Make Up Artist Center. Program beauty makeup fundamentals je ono što sam tražila. super instruktori su svi profesionalni vizažisti. profesionalna šminka i vrhunski program
Cijena?
Pretty Reckless is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 15:24   #657
Proguglala sam sve navedene škole za vizažiste i najpovoljija mi je naravno u Pučkom otvorenom učilištu (7500kn). Ima li netko iskustva, kakvi ljudi rade tamo? Odliččno mi je što su predavanja navečer.

Druga mi dolazi u obzir ministry of beauty, ali kolko sam skužila oni imaju nastavu od 9 do 4 što mi ne odgovara u slučaju da nađem posao.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 19:23   #658
ne idi u pučko. bila sam jednom model i ne rade sa dobrim materijalom, radovi nisu neki. za malo više para radije upiši callegarijev tečaj (ne školu)
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 16:52   #659
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ne idi u pučko. bila sam jednom model i ne rade sa dobrim materijalom, radovi nisu neki. za malo više para radije upiši callegarijev tečaj (ne školu)
Hvala ti, i na tom tečaju ću dobiti dobru količinu informacija?
Htjela sam upisati školu zbog širenja područja rada, očito sam fakultet nije dovoljan
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 14:18   #660
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Zanima me gdje u Zagrebu mogu ići na nekakav tečaj ili slično? Tj ja bi htjela da na kraju krajeva imam tu potvrdu da sam vizažist...
https://www.facebook.com/red.lips.zagreb/
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.