Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2007., 12:51   #81
Preljev ti ne može napravit neku veliku promjenu nego samo nijansira i daje sjaj kosi. Ako se ne bojiš eksperimenatirati probaj L'oreal Casting. Ja sam ga stavila prošlo ljeto na pramenove i nije se uopće isprao a bila sam jako dugo na moru tj. u moru. Ali ako paziš na svaku dlaku onda savjetujem posjet frizeru.
hannah024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 14:06   #82
Kakvu boju kose imaš i kakav preljev želiš???
 
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 14:10   #83
ja sam sama napravila, zapravo mama me namazala. oprala sam kosu stavila regenerator izmješala kuene boju koja mi je odgovarala s 3% hidrogenom, držala 20-ak minuta i za 50 kn sam super zadovoljna, nijansa je kao i moja jer je hidrogen slab a kosa se sjaji kao nova....
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 17:50   #84
meni je isto frizerka rekla da može napraviti tako s keune bojom ali je rekla stavit bez ikakvog hidrogena..samo imam feeling da bi naplatila više od 50 kn..a ipak se ne usudim sama..
taj loreal castig ja tražim ko luda ali nemogu više naći!!! znam da ga je bilo prije par godina posvuda,i u dm i u apotekama..da ga nisu povukli?
lilith.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 19:33   #85
preljev s hidrogenom i preljev bez hidrogena,valjda to ide ovako.
ako se nešto radilo na kosi npr.pramenovi onda je kosa "otvorena"tj.vlasi pa se preljev stavlja kao mjesavina farbe i vode.i onda to kosa primi.

a ako na kosi nije nista rađeno,da bi mogla primiti boju tj.preljev ,e onda se uporebljava farba s hidrogenom u obliku preljeva.
ima ko jos ideja o ovome?
__________________
Iz morske pjene rođena.
Anadiomena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 22:13   #86
Quote:
crna pantera x kaže: Pogledaj post
Kakvu boju kose imaš i kakav preljev želiš???
imam neujednačenu boju,moja prirodna od tjemena je tamno smeđa a pri vrhovima mi je dvi,tri nijanse svijetlija jer je tretirana trajnom.to je glavni razlog zašto želim preljev jer se s pravom bojom na trajnu nesmim znači otprilike da mi se boja malo izjednači i da dobijem sjaj,znam da više s preljevom ni nemogu postić
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 22:16   #87
onda kolko sam vas shvatila curke:ili da potražim loreal casting ili keune obična farba ali bez hidrogena?
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 22:39   #88
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
dvoumim se da li da stavim preljev u frizerke ili da sama nešto pokušam.vaše preporuke?frizerka mi je rekla da bi me to kod nje došlo 250kn to mi je sad ipak malo previše pa ako znate za nešto dobro šta se može kupit u dm-a ili negdi drugo...?
Moja poznanica plati 350 kn za šišanje i preljev i to ti je jedno veliko sranje! Ak imaš novaca na bacanje,sam izvoli,al ja preporučam da to sama doma napraviš jer ne izgleda ništa bolje kad ti to frizerka napravi!
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 22:40   #89
Možda da ipak odeš po savjet kod frizera(valjda neće za to novce tražitit),oni to ipak najbolje znaju,pa da onda sigurno znas šta da staviš na kosu.
koliko se sjećam l'oreal casting je dobar.
sretno
__________________
Iz morske pjene rođena.
Anadiomena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 23:26   #90
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
Moja poznanica plati 350 kn za šišanje i preljev i to ti je jedno veliko sranje! Ak imaš novaca na bacanje,sam izvoli,al ja preporučam da to sama doma napraviš jer ne izgleda ništa bolje kad ti to frizerka napravi!
Quote:
Anadiomena kaže: Pogledaj post
Možda da ipak odeš po savjet kod frizera(valjda neće za to novce tražitit),oni to ipak najbolje znaju,pa da onda sigurno znas šta da staviš na kosu.
koliko se sjećam l'oreal casting je dobar.
sretno
tako sam i odlučila! fala vam
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 00:23   #91
Dobro je otići kod frizera, ali uz malo spretnosti možeš napraviti preljev i doma

Isprobala sam baš jučer jednu foru

Kupila sam keune farbu u nijansi kakvu želim, stavila u zdjelicu pola tube i tonu regeneratora i pazi sad 2-3 kapi hidrogena (6%), samo dvije tri kapi su bile dovoljne da dobijem boju identičnu onoj u katalogu, kosa mi je sjajna, nahranjena i zdrava

Isprobajte. Rizika gotovo pa da nema
Jaomenijoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 00:55   #92
l'oreal casting vam ima za kupit u cosmu u importanneu iako tamo bas i nema nekog izbora boja... dodje nekih 50 kn. i meni je bilo super iako mi se boja dosta sporo ispirala (ali mi se sviđala, tako da mi je to i odgovaralo )
i još se lijepo ispire, ne ispadnu neke bolesne nijanse
devil_inside_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 01:24   #93
koj postotak hidrogena ide za koju nijansu boje?
znam kad sma se farbala da su veci postoci isli za svijetlije il tak nekaj ne sjecam se.
prirodna mi je pepeljasta inace, ostatak mi je neki smckasto sa par svijetlih pramena, izjednacila ibi to sve u pepeljastu kolko ide.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 10:32   #94
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
tako sam i odlučila! fala vam
nema na čemu i drugi put!

pa javi šta si uradila i kako je ispalo
__________________
Iz morske pjene rođena.
Anadiomena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 12:49   #95
Za preljeve se koristi 3%, za bojanje kose i prekrivanja izrasta i sjede kose 6%, za intezivnije nijanse 9%, a za plave boje (ne sve) 12%

"Adriana 7"

Možeš si slobodno staviti preljev na kosu i sama jer trajna ti je na vrhovima i može podnjeti i farbanje a i preljev i neće ti oštetiti kosu to je sigurno.

Ima mali milijon žena (ne samo bakica) koje rade trajnu i farbaju se i kosa im je super
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 15:17   #96
Quote:
crna pantera x kaže: Pogledaj post
Za preljeve se koristi 3%, za bojanje kose i prekrivanja izrasta i sjede kose 6%, za intezivnije nijanse 9%, a za plave boje (ne sve) 12%
znaci slobodno zemem 3% hidrogen za preljev ako zelim tu svoju priblizno prirodnu (peppeljastu) boju? inace mi kosa tesko prihvaca boje i blajh pa sam misla da da bi trebalo jace.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 21:31   #97
dovoljna ti je trica...
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 22:47   #98
fala!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 11:42   #99
jel došao kod nas taj novi loreal casting?
znam da je prije koji mjesec moja frizerka išla na neku njihovu prezentaciju (tak nešt) i frendice su išle kao modeli (ja nisam bila u gradu,šmrc..) i super im je to ispalo! jako dugo je trajalo..ove dvije su imale neki crvenkast i sad se već malo ispralo ali frendica dobila tamno smeđe pa je popizdila jer je skoro crna ispala (voli bit svijetlija) a uopće joj se ne ispire već 2,3 mjeseca!
rekla mi je frizerka da je bio slab odaziv jer je taj preljev dosta skup pa ga nitko ne želi držati u salonu..a mene zanima jel se ima gdje ovako za kupit?
lilith.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 20:53   #100
evo bas sam danas stavila preljev slijedeći vaše upute.uzela sam keune čokoladno smeđu boju i dodala par kapi 3%-tnog hidrogena i dosta regeneratora.rezultat: totalni promašaj i gubitak vremena i novca.kosa mi ni za nijansu tamnija ni svjetlija,sjaja nikakvog nema...ništa nema mi druge nego skupljat lovu za frizera ili čekat da odem u zagreb pa da uzmem loreal casting
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.