Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2009., 14:41   #21
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
da li gay muškarci u komunikaciji sa prijateljicama ..skrivaju svoju sex orijentaciju..pitala sam ga ..rekao je da nije gay...ali ja nekako ne vjerujem
cuj, nisu bas svi sa feminiziranim glasom, hrpom frendica i ljubavi prema ljubavnim filmovima gejevi...

doduse, mozda i sere. rekoh ti metodu gore. sjaj u ocima kada vidi objekt pozude se tesko moze izfejkati.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 29.05.2009., 14:41   #22
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
naime imam jednoga prijatelja koji mi se jako sviđa...sumnjam da je gay..molim vas pomozite kako prepoznati da li je netko gay?????
komentira s tobom frajere vani, pleše na skoro svaku pjesmu, govori ti da imaš "super cipke"....
Coldplay25 is offline  
Old 29.05.2009., 14:42   #23
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Strejt dečki imaju sreće što se ne zanimamo previše za cure...inače bi ih doslovno pomeli

http://www.springerlink.com/content/j517r35408304087/


jedino priznam statistiku od Hrvatskog zavoda za statistiku
Coldplay25 is offline  
Old 29.05.2009., 14:44   #24
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
naime imam jednoga prijatelja koji mi se jako sviđa...sumnjam da je gay..molim vas pomozite kako prepoznati da li je netko gay?????
kako bi bilo da ga, ne znam ovo moze zvucati fakat radikalno - pitas!??!?!?!?!
FluffyDragon is offline  
Old 29.05.2009., 14:44   #25
Quote:
Coldplay25 kaže: Pogledaj post


jedino priznam statistiku od Hrvatskog zavoda za statistiku
Ja sam isto negdje čitao da homoseksualci statistički imaju veće "stvari" od heteroseksualca.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Old 29.05.2009., 14:46   #26
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
molim vas ozbiljne odgovore....npr ...ima puno prijateljica i traži ih još
Pa onda budi za pocetak prijateljica sa njim, pitaj ima li curu i tak, skompajte se, pa ces ubrzo saznati.
malatajna is offline  
Old 29.05.2009., 14:47   #27
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Strejt dečki imaju sreće što se ne zanimamo previše za cure...inače bi ih doslovno pomeli
da, sam ak bi hodali goli po svijetu...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 29.05.2009., 14:48   #28
A gle, jedini koje se baš može prepoznati su feminizirani, iako i oni ne moraju biti homoseksualci, lol(čak sam i to čuo). Ako je njegovo ponašanje, hm, regularno, onda teško. Ja se dopisujem s tipom koji je panker i za kojeg se nikada ne bi reklo po izgledu da je biseksualan, a očito je nefeminiziran.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Old 29.05.2009., 14:48   #29
moj dečko ima kurčinu i pol..he he
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Batcaverozz is offline  
Old 29.05.2009., 14:49   #30
Quote:
Batcaverozz kaže: Pogledaj post
moj dečko ima kurčinu i pol..he he
Pa, sigurno ti je dečko savršen i talentiran.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Old 29.05.2009., 14:50   #31
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Strejt dečki imaju sreće što se ne zanimamo previše za cure...inače bi ih doslovno pomeli
slaba vam je to utjeha, kad oko vas zaplesu osobe koje ne zelite. a oni drugi su vec druga pricica, jel?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 29.05.2009., 14:50   #32
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Ja sam isto negdje čitao da homoseksualci statistički imaju veće "stvari" od heteroseksualca.
ah svašta se piše po net-u treba dokaz, a ne obećanja
Coldplay25 is offline  
Old 29.05.2009., 14:50   #33
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Pa, sigurno ti je dečko savršen i talentiran.
DA
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Batcaverozz is offline  
Old 29.05.2009., 14:51   #34
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Ja sam isto negdje čitao da homoseksualci statistički imaju veće "stvari" od heteroseksualca.
nemaju
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 29.05.2009., 14:51   #35
Quote:
Batcaverozz kaže: Pogledaj post
DA
I je l' bi se za tog dečka reklo da je gay?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Old 29.05.2009., 14:53   #36
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
I je l' bi se za tog dečka reklo da je gay?
Ne
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Batcaverozz is offline  
Old 29.05.2009., 15:10   #37
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
slaba vam je to utjeha, kad oko vas zaplesu osobe koje ne zelite. a oni drugi su vec druga pricica, jel?
Ha ha bome je meni bila super utjeha jedne prilike kada je najljepša cura u gradu zaplesala oko mene a nekoliko lokalnih strejt frajera me htjelo pojesti to veče

Sa gay dečkima je puno, puno lakše, ako imaš malo mozga i izgledaš ok možeš birati
kuroishijin is offline  
Old 29.05.2009., 15:34   #38
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Ja sam isto negdje čitao da homoseksualci statistički imaju veće "stvari" od heteroseksualca.
Koje stvari?

OT: gay je.





*gogs : i trudan je*
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 29.05.2009., 15:55   #39
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
da li gay muškarci u komunikaciji sa prijateljicama ..skrivaju svoju sex orijentaciju..pitala sam ga ..rekao je da nije gay...ali ja nekako ne vjerujem
ti si ga pitala da li je, on je rekao da nije i razgovor je bio gotov? nije ga zanimalo zasto si mislila da je gay? odd....
a mozda ti nije rekao da je jer za takve stvari treba vremena... prvo priznat sebi pa kad skupis hrabrosti i drugima...
imam slicnog priatelja, divan je, pametan, zgodan,...cure nikad nigdje na vidiku- samo frendice i jedan posebno dobar frend (koji je isto pametan, zgodan, zabavan i s nit c od cure). o tome ne razgovaramo. kad bude htio....
zaphod is offline  
Old 29.05.2009., 16:57   #40
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
..voli romantične filmove..
super me sasluša..da pravi savjet...
gay je.
File is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger