Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Pogledaj rezultate ankete: da li bi ste stupili u brak iz koristoljublja ?
da 11 17.19%
ne 50 78.13%
ne mogu se odlučiti 3 4.69%
Glasovatelji: 64. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 21:51   #1
ženidba/udaja iz koristoljublja

imam jedno interesantno pitanje: da vam neka osoba koja vam nije privlačna ponudi npr. 100 000 eura da stupite u brak s njom/njime , bi li ste pristali ? ( recimo da osoba nije puno starija od vas , i također da ne postoji mogućnost rastave)
samoodbrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 00:00   #2
Uzeo bih novac i otiśao
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:07   #3
Sa kartama zivota koje trenutno drzim u rucu, ne bih niti uzela lovu niti pristala na tako nesto.
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:12   #4
100 000 eura i nije neki novac, a i samo oni koji nemaju novac misle da je novac ujedno i sreca.

Bolje je zavrsiti dobar faks, rasturati na poslu, imati placu bar za normalan zivot i naci si partnera koji nam odgovara.

To bi bilo potpuno ispunjenje.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:36   #5
naravno da ne. moj život vrijedi malo više od 100.000 eura
Papa Emeritus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:39   #6
A baš, mogao si bar milijune ponuditi. S ovim novcima kupiš manji stan u Zagrebu i gotovo
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 10:42   #7
Quote:
Papa Emeritus kaže: Pogledaj post
naravno da ne. moj život vrijedi malo više od 100.000 eura
ima ljudi koji su spremni prodavati svoje organe za puno manje od 100 000 eura
samoodbrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:18   #8
Quote:
samoodbrana kaže: Pogledaj post
ima ljudi koji su spremni prodavati svoje organe za puno manje od 100 000 eura
To je jedan stan, jebemu.
I to bas ne neki jebeni i da je na dobroj lokaciji.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:36   #9
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
To je jedan stan, jebemu.
I to bas ne neki jebeni i da je na dobroj lokaciji.
kod nas u dalmaciji za 100 000 eura ljudi su spremni na sve. kod nas toliko para imaju jedino neki hdzovci i Kerum . kod vas u Zagrebu se očigledno puno bolje živi
samoodbrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:02   #10
Quote:
samoodbrana kaže: Pogledaj post
kod nas u dalmaciji za 100 000 eura ljudi su spremni na sve. kod nas toliko para imaju jedino neki hdzovci i Kerum . kod vas u Zagrebu se očigledno puno bolje živi
Ne znam bas da se bolje zivi.
Dvoje ljudi si mogu priustiti stan za 100 000 eura.
To je rata oko 4000 kuna na 25 godina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:04   #11
Quote:
samoodbrana kaže: Pogledaj post
kod nas u dalmaciji za 100 000 eura ljudi su spremni na sve. kod nas toliko para imaju jedino neki hdzovci i Kerum . kod vas u Zagrebu se očigledno puno bolje živi
Di ti zivis jbt? Za 100.000 eura u dalmaciji nemos kupit kokosinjac. Sta ce ti to
Papa Emeritus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 16:30   #12
Quote:
samoodbrana kaže: Pogledaj post
kod nas u dalmaciji za 100 000 eura ljudi su spremni na sve. kod nas toliko para imaju jedino neki hdzovci i Kerum . kod vas u Zagrebu se očigledno puno bolje živi
Pa valjda te čeka neko nasljedstvo s neke strane? U većini obitelji ima bar jedna nekretnina i to možda vrjednija od 100.000 eura. Ili si beskućnik? Ako ti treba mjesto za život i osnovat obitelj, to stvarno nisu neki novci s kojima si središ život trajno, već si malo pomogneš za osnovno- čitaj prebivalište. Nije da mi iz Zagreba nosimo te pare u novčaniku
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:46   #13
SVAKI ćovjek ima svoju cijenu. Jednog se może kupiti novcem, drugog nećim drugim.
Dakle svi se na neki naćin "prodajemo". Pitanje je jedino tko, śto, kako i zaśto nam nudi.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:11   #14
Quote:
samoodbrana kaže: Pogledaj post
imam jedno interesantno pitanje: da vam neka osoba koja vam nije privlačna ponudi npr. 100 000 eura da stupite u brak s njom/njime , bi li ste pristali ? ( recimo da osoba nije puno starija od vas , i također da ne postoji mogućnost rastave)
Jednom davno mi je jedan decko ponudio neki iznos da se zbog papira udam za njega, ali da zivimo odvojene zivote. Ne sjecam se vise iznosa, ali sam se uzasno bojala sto iz toga moze izaci i pobjegla sam glavom bez obzira.

Da mi danas netko ponudi tu opciju s ovim gore iznosom, vjerojatno bih razmislila i savjetovala se oko toga. Ne znam bih li prihvatila, ali razmotrila bih mogucnost ukoliko bi se mogla rastati nakon nekog vremena.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:33   #15
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Jednom davno mi je jedan decko ponudio neki iznos da se zbog papira udam za njega, ali da zivimo odvojene zivote. Ne sjecam se vise iznosa, ali sam se uzasno bojala sto iz toga moze izaci i pobjegla sam glavom bez obzira.

Da mi danas netko ponudi tu opciju s ovim gore iznosom, vjerojatno bih razmislila i savjetovala se oko toga. Ne znam bih li prihvatila, ali razmotrila bih mogucnost ukoliko bi se mogla rastati nakon nekog vremena.
Napisao je da nema rastave. Znači, dobiješ novce, ali moraš živjeti s tom osobom do kraja života. Barem sam ja to tako shvatio. Iako je tema previše neprecizno postavljena, nema u opisu "deala" nekih ključnih detalja.

Dečko ti je ponudio da se udaš za njega, da bi on dobio hrvatske papire?! Taj jadničak mora da je bio iz Conga, Somalije ili takve neke države, ako mu je hrvatsko državljanstvo predstavljalo veliki boljitak.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:56   #16
Quote:
samoodbrana kaže: Pogledaj post
imam jedno interesantno pitanje: da vam neka osoba koja vam nije privlačna ponudi npr. 100 000 eura da stupite u brak s njom/njime , bi li ste pristali ? ( recimo da osoba nije puno starija od vas , i također da ne postoji mogućnost rastave)
Nema te cijene za koju bi se udala za nekog zbog novca, kamo li živjela. Bar u dosadašnjim uvjetima života. Ne mogu suditi da me zahvati teško siromaštvo, bolest i slična tragedija...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 18:59   #17
Da mi dobrom prijatelju iz nekog razloga treba pomoć, a taj problem bi se riješio privremenim stupanjem u brak koji ničime ne bi ugrozio ništa što nam je bitno, udala bih se za njega besplatno. Ako lika ne poznajem, ili ga smatram idiotom, ne bih se udala za njega ni za puno više sve i ako bismo živjeli na različitim kontinentima.

Sorry, ovako postavljena tema je malo glupa.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:00   #18
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Napisao je da nema rastave. Znači, dobiješ novce, ali moraš živjeti s tom osobom do kraja života. Barem sam ja to tako shvatio. Iako je tema previše neprecizno postavljena, nema u opisu "deala" nekih ključnih detalja.

Dečko ti je ponudio da se udaš za njega, da bi on dobio hrvatske papire?! Taj jadničak mora da je bio iz Conga, Somalije ili takve neke države, ako mu je hrvatsko državljanstvo predstavljalo veliki boljitak.
Pod tim uvjetima nema sanse da bih pristala na tako nesto.

Bio je iz komsiluka
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:34   #19
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pod tim uvjetima nema sanse da bih pristala na tako nesto.
A kaj si ti mislila, samo pokupit 100.000 eura i nikad ga više ne vidjeti nakon vjenčanja?

Ne može to tako, prvo malo čipi-čipi.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:27   #20
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
A kaj si ti mislila, samo pokupit 100.000 eura i nikad ga više ne vidjeti nakon vjenčanja?

Ne može to tako, prvo malo čipi-čipi.
Pa pise da me osoba ne privlaci! Nema tu cipi cipi!!
A gle njemu papiri, meni lova. Cipi njemu, cipi meni i sve ok
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.