Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 16:38   #1
Dopisuje se s drugom

Evo ovako,nemam previse iskustva s ovakvim glupostima pa cisto da cujem kako to drugi dozivljavaju i imam li razloga za ljutnju...
Zivim s deckom skoro dvije godine i ovaj tjedan primjetih da si ima novu frendicu na fejsu..i npr cim se ja priblizim gasi mob i kao nista ne radi a ja vidim da tipka s nekim...paa sam danas bila malo zlocesta i procackala po mobitelu.To je nekakva nova poznanica studentica i oko 5,6 dana cavrljaju svaki dan..vidim danas ona njega pita kao da nema s kim ici na jedno putovanje i kao suptilno poziva njega,a on odgovara steta da mu je istekla putovnica i da ce morat je produzit u slucaju da se opet desi takva ponuda i kao uvijek je bolje u dvoje blaa blaaa...Po tim njegovim porukama ispada ko da je on slobodan,ne znam dal da ga napadnem ili da zanemarim...Kakva su
vasa misljenja? Nije mi jasno sta imas tako tipkat s nekim ako si u vezi....
Sorry sta vas davim glupostima u ovo lijepo subotnje popodne ...
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:41   #2
Laže ti.
Istjeraj to na čistac čim prije, i to ne njemu iza leđa nego direktnim razgovorom.
Ja sam bila glupa i predugo čekala.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:42   #3
Ozbiljno pitaš?

Pa sve je čisto i jasno.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:47   #4
Ne nalazi se s nikim 100% jer nema vremena a i vecinom smo skupa a ovu zenskicu je upoznao nedavno na nekom volontiranju,to mi je pricao al sad su ocito poceli privatne porukice si slati...nikakve lascivne poruke dosad nego evo ovo u vezi putovanja me sokiralo,znaci razvija se u nekom smjeru...
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:48   #5
Želi je jebat. Ako i kaže da nije, laže.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:49   #6
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Ne nalazi se s nikim 100% jer nema vremena a i vecinom smo skupa a ovu zenskicu je upoznao nedavno na nekom volontiranju,to mi je pricao al sad su ocito poceli privatne porukice si slati...
1. "Ne nalazi se s nikim jer nema vremena" sam i ja mislila, pa se ipak naslo vremena
2. Put od privatnih porukica i skrivanja da se dopisuje do fizickog susreta je vrlo kratak
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:50   #7
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Ne nalazi se s nikim 100% jer nema vremena a i vecinom smo skupa a ovu zenskicu je upoznao nedavno na nekom volontiranju,to mi je pricao al sad su ocito poceli privatne porukice si slati...nikakve lascivne poruke dosad nego evo ovo u vezi putovanja me sokiralo,znaci razvija se u nekom smjeru...
A jel ti želiš čekati dok se ne bude s nekim 100% nalazio i dok ne postane lascivno? Onda nastavljamo temu?

Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
1. "Ne nalazi se s nikim jer nema vremena" sam i ja mislila, pa se ipak naslo vremena
Ovo je uvijek smiješno, sori!

Uostalom, zašto si tako posesivna da ga želiš samo za sebe? Nauči se dijeliti!
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:54   #8
Hahahaha a ne znam sta mislit jer on ocito ko da ima dvije licnosti jer odaaavno me svaki dan davi kako jedva ceka da se preselimo na more i da si napravimo kucicu i uzivamo hah, i vise on to forsira nego ja...a s druge strane ovo sad..Zato ne znan dal je ovo neka zajebancija s njegove strane prema toj maloj...
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:57   #9
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Hahahaha a ne znam sta mislit jer on ocito ko da ima dvije licnosti jer odaaavno me svaki dan davi kako jedva ceka da se preselimo na more i da si napravimo kucicu i uzivamo hah, i vise on to forsira nego ja...a s druge strane ovo sad..Zato ne znan dal je ovo neka zajebancija s njegove strane prema toj maloj...
Gle, dugo ste zajedno, naravno da mu je stalo, to je ono što je očito. Isto tako je očito da bi se zafrkavao malo sa strane (koji god da je razlog). Možda je samo flert, a možda su u šumi... Jel ide i ona na more?
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:58   #10
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Hahahaha a ne znam sta mislit jer on ocito ko da ima dvije licnosti jer odaaavno me svaki dan davi kako jedva ceka da se preselimo na more i da si napravimo kucicu i uzivamo hah, i vise on to forsira nego ja...a s druge strane ovo sad..Zato ne znan dal je ovo neka zajebancija s njegove strane prema toj maloj...
Je, je.
Muškarci ti se inače tako zajebavaju, znaš. I onda im hihih slučajno kurac upadne u drugu hihi, to ti je sve zajebancija.

Daj, saberi se.
Može on forsati suživot koliko želi, to ne mora raditi iz prevelike ljubavi uostalom, ali on tu malu želi potrošit. To je jasno kao dan.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:01   #11
Vjerojatno mu je dosadno pa se oce covjek zabavit...Da..Pitat cu ja njega veceras koji k izvodi,bas me zanima sta ce reci.
Ako se zeli zabavljat slobodno..ali dalje od mene i mog zivota.Sta je najbolje pricao mi je za tu malu da ima decka al je u St...
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:02   #12
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Evo ovako,nemam previse iskustva s ovakvim glupostima pa cisto da cujem kako to drugi dozivljavaju i imam li razloga za ljutnju...
Zivim s deckom skoro dvije godine i ovaj tjedan primjetih da si ima novu frendicu na fejsu..i npr cim se ja priblizim gasi mob i kao nista ne radi a ja vidim da tipka s nekim...paa sam danas bila malo zlocesta i procackala po mobitelu.To je nekakva nova poznanica studentica i oko 5,6 dana cavrljaju svaki dan..vidim danas ona njega pita kao da nema s kim ici na jedno putovanje i kao suptilno poziva njega,a on odgovara steta da mu je istekla putovnica i da ce morat je produzit u slucaju da se opet desi takva ponuda i kao uvijek je bolje u dvoje blaa blaaa...Po tim njegovim porukama ispada ko da je on slobodan,ne znam dal da ga napadnem ili da zanemarim...Kakva su
vasa misljenja? Nije mi jasno sta imas tako tipkat s nekim ako si u vezi....
Sorry sta vas davim glupostima u ovo lijepo subotnje popodne ...
Pitaj ga KAJ KOJI KURAC
I TKO MU JE TA KURVETINA
Tak ja to rješavam
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:04   #13
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno mu je dosadno pa se oce covjek zabavit...Da..Pitat cu ja njega veceras koji k izvodi,bas me zanima sta ce reci.
Ako se zeli zabavljat slobodno..ali dalje od mene i mog zivota.Sta je najbolje pricao mi je za tu malu da ima decka al je u St...
Sigurno se hoće zabaviti, zar to svi ne želimo?

Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
TKO MU JE TA KURVETINA
Misliš da će ih upoznati? Možda se na kraju budu i slagali. Oh, kako bi tek to bilo lijepo... i zabavno!
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:05   #14
Hahahaha da da bas tako bi trebala. On ima skoro 35 a ta je neka balavica.Ja sam uvijek mislila da muskarci tih godina nemaju potrebu za takvim glupostima na razini napaljenog srednjoskolca.
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:07   #15
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Hahahaha da da bas tako bi trebala. On ima skoro 35 a ta je neka balavica.Ja sam uvijek mislila da muskarci tih godina nemaju potrebu za takvim glupostima na razini napaljenog srednjoskolca.
Da, dopisuje se s njom jer mu "intelektualno odgovara", moš mislit. Aj da je neki gabor poznanica ili lezbo prijateljica njegovih godina +/-, nek se tipka. Al ovo, kaj je ovo.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:08   #16
Jos ce on mene napasti da sta ja njemu prtljam po mobitelu i da sam posesivna i paranoicna...Jednom sam ga vec zestoko napala pa sam bila optuzena za te stvari...
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:10   #17
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Jos ce on mene napasti da sta ja njemu prtljam po mobitelu i da sam posesivna i paranoicna...
Ne, nego ti opravdano ide na kurac što se cijeli dan spama s nekom balavicom.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:12   #18
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Hahahaha da da bas tako bi trebala. On ima skoro 35 a ta je neka balavica.Ja sam uvijek mislila da muskarci tih godina nemaju potrebu za takvim glupostima na razini napaljenog srednjoskolca.
Ej, pa stvari su i više nego idealne, upravo je to ono što mu za "to" treba. Potpuno si u krivu i gledaš krive stvari.

Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
Jos ce on mene napasti da sta ja njemu prtljam po mobitelu i da sam posesivna i paranoicna...Jednom sam ga vec zestoko napala pa sam bila optuzena za te stvari...
S punim pravom. S druge strane, znači nije mu prvi put?

Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ne, nego ti opravdano ide na kurac što se cijeli dan spama s nekom balavicom.
Što njemu svakako ne umanjuje pravo da je napadne.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:13   #19
A gle, reci mu da ti nema kaj skrivati jer si, realno, gora od udbe. a i to kaj su muški općenito lošiji u skrivanju od žena

po meni to nije niš više od flerta koji ni ne mora bit opasan. al zdravo bi bilo razgovarat s njim. da ti stvarno nema kaj skrivati.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:13   #20
Imali smo jednom zestoku svadu kad sam ja otisla za vikend na more svojima i on meni salje da ide na kavu s nekom zenskicom koju je upozna hahah...ja mu rekla da se moze slobodno spakirat makon kave i optuzio me da sam posesivna jer je tu u zg i okolici normalno da se tako ide na kavu s nekim a da smo mi dalmosi zadrto sta se tice toga pa ne kuzimo to..
__________________
I am tired of myself tonight.I should like to be somebody else.
PennyLane22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger