Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2008., 10:21   #1061
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ovog cinka ima u onim ttabletama kaj baš DM proizvodi i najjeftinije su..
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Imaju Das Gesunde Plus za cuclanje s C vitaminom, a imaju i neki cink s cisteinom i histidinom. I sumece s C vitaminom, naravno.
Moja kosa zahvaljuje za ove korisne informacije
Opustošit ću DMov odjel integratora
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:05   #1062
Cure,vidim da imate dosta iskustva s tim preparatima protiv ispadanja kose,pa me zanima možete li meni nešto preporučiti s obzirom da mi je kosa počela ispadati prije nekih 2-3 godine i sad se već vide zalisci,pa eto ako nemogu vratit kosu ,barem da zaustavim ili usporim ispadanje.znam da je s nama muškima druga priča,ali eto ako netko ima iskustva dečka,brata,muža i sl.tnx
eros9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 10:33   #1063
Quote:
eros9 kaže: Pogledaj post
Cure,vidim da imate dosta iskustva s tim preparatima protiv ispadanja kose,pa me zanima možete li meni nešto preporučiti s obzirom da mi je kosa počela ispadati prije nekih 2-3 godine i sad se već vide zalisci,pa eto ako nemogu vratit kosu ,barem da zaustavim ili usporim ispadanje.znam da je s nama muškima druga priča,ali eto ako netko ima iskustva dečka,brata,muža i sl.tnx
Znam da postoji posebna linija protiv otpadajna kose od Vichy, baš za muškarce. http://www.ljepota.hr/ljepota-muskar...cos-sp-64.html
pa evo, ako ti šta pomogne
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 12:08   #1064
Može li se dogoditi da kosa počne opadati zbog čestog pranja?
Wulpes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 12:22   #1065
Quote:
Wulpes kaže: Pogledaj post
Može li se dogoditi da kosa počne opadati zbog čestog pranja?
eh po nekim mojim saznanjma kosa ne opada od farbanja(jer boja ne prodire u tjeme,nego samo,tako rec,unistava izrasle vlasi ako je agresivna),pa po toj logici bas i nema neke sanse da opada od precestog pranja
__________________
when all else fails,we can whip the horses eyes
and make them sleep and cry
apeitheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 12:40   #1066
Quote:
apeitheia kaže: Pogledaj post
eh po nekim mojim saznanjma kosa ne opada od farbanja(jer boja ne prodire u tjeme,nego samo,tako rec,unistava izrasle vlasi ako je agresivna),pa po toj logici bas i nema neke sanse da opada od precestog pranja


to sam i ja čula od jedne dermatologice.navodno da bi farba došla do korjena kose trebala bi biti na glavi 20 sati. dakle,nitko ne drži toliko farbu,pa to ne bi trebalo imati veze s ispadanjem.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 13:48   #1067
to je i meni dosta logično,ali ja eto primjetila da mi kosa drastično opada nakon što sam se pofarbala..
može biti da je stvarno slučajno..niti ja ne vidim kakve bi veze imalo farbanje kose sa opadanjem..
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 19:53   #1068
Bok, evo ja sam bila prije nekig 2 mjeseca u doktorice zbog prečestog opadanja kose, meni na dan ispadne do 20 vlasi ako ne i više... svi su mi nalazi bili u redu, zubi, krv, urin, štitnjača sve u najboljem redu. Rekla je da je to vjerovatno ili zbog nervoze ili poremečaja hormona. Ja ne znam ali mi se jako prorijedila kosa i sve sam isprobala ali niš ne pomaže....
leamm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 22:23   #1069
samo da se pohvalim,probala svasta,nista nije pomoglo. Kosa mi je pocela opadati od stresa jos prije 3 godine. Dosta mi se prorijedila,nekad izgleda bolje,nekad losije...Nekako sam se i pomirila s tim,jos cu probati ovo sa cinkom....
miaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:35   #1070
meni je pomogla kombinacija Natural Wealth tableta za kosu ,kožu i nokte i Vichyev Dercos šampon protiv opadanja kose...
Svaki dan tableta,svaki 2. dan pranje kose šamponom (brzo se masti) i baš sam primjetila manje kose na četki,u kadi,itd. I malo je kao čvršća
dropdead_gorgeous is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:56   #1071
Quote:
eros9 kaže: Pogledaj post
Cure,vidim da imate dosta iskustva s tim preparatima protiv ispadanja kose,pa me zanima možete li meni nešto preporučiti s obzirom da mi je kosa počela ispadati prije nekih 2-3 godine i sad se već vide zalisci,pa eto ako nemogu vratit kosu ,barem da zaustavim ili usporim ispadanje.znam da je s nama muškima druga priča,ali eto ako netko ima iskustva dečka,brata,muža i sl.tnx
Probaj Minoxidil.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 20:21   #1072
Buduci da si musko, mozes koristiti i finasteride (Propeciu). Moze se kupiti samo na recept, tako da se posavjetuj s lijecnikom opce prakse, a ako ustreba i s dermatologom, endokrinologom...
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 20:22   #1073
Quote:
leamm kaže: Pogledaj post
Bok, evo ja sam bila prije nekig 2 mjeseca u doktorice zbog prečestog opadanja kose, meni na dan ispadne do 20 vlasi ako ne i više... svi su mi nalazi bili u redu, zubi, krv, urin, štitnjača sve u najboljem redu. Rekla je da je to vjerovatno ili zbog nervoze ili poremečaja hormona. Ja ne znam ali mi se jako prorijedila kosa i sve sam isprobala ali niš ne pomaže....
Opadanje do 100 vlasi na dan se smatra normalnim.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 01:01   #1074
Jel bi smjele žene koristit proizvode protiv opadanja kose za muškarce. zašto neki brandovi imaju žensku i mušku liniju protiv ispadanja kose npr. vichy dercos ampule?
I jel bi mi moglo šta naštetit ako koristim "muške" ampule a ne ženske???
Demetra 2305 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 10:34   #1075
Quote:
Demetra 2305 kaže: Pogledaj post
Jel bi smjele žene koristit proizvode protiv opadanja kose za muškarce. zašto neki brandovi imaju žensku i mušku liniju protiv ispadanja kose npr. vichy dercos ampule?
I jel bi mi moglo šta naštetit ako koristim "muške" ampule a ne ženske???
vou,vou,vou...stani malo curo! ti nije palo na pamet da s razlogom postoje preparati za muskarce i preparati za zene.inace bi svi fino,ak u obitelji vec imaju taj problem,uzimali tatin sampon i pokazivali frisku figu proizvodacima
nego curo,ajde informiraj se ti fino o muskoj i zenskol alopeciji,pa da vidis da su uzroci i nacini sasvim razliciti.pa onda sampon koji koriste muski tebi ne bi pomogao jer prvenstveno nemas musku alopeciju...ili si pocela celavit od tjemena ili pak cela i postepeno ti nestaje kosa
__________________
when all else fails,we can whip the horses eyes
and make them sleep and cry
apeitheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 10:56   #1076
I žene mogu oboljeti od muške alopecije, samim time mogu koristiti i "muške" preparate.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 11:10   #1077
Ti "muski" kozmeticki preparati ionako ne mogu smanjiti dihidrotestosteron, za to se mora uzimati finasteride. Zene isto mogu imati visak DHT-a, neki doktori (u Americi barem) cak i zenama daju finasteride. Ako preparat utjece na hormonsku ravnotezu, on vise nije kozmeticki proizvod, nego lijek, i ne smije ga se prodavati bez recepta.

Koristite dobre proizvode za kosu, neovisno o tome pise li da su protiv opadanja kose ili ne, najbitnije je ciniti sto manje stete, ne iritirati vlasiste i sto manje ostecivati kosu koju imate.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 14:35   #1078
meni je dosad najviše pomogao Fitoval, i što se tiče opadanja, i što se tiče bržeg rasta. a sad, jesam si ja to samo umislila pošto sam imala jaku želju, teško je reći. Koristila sam ga u dva navrata, prvi put sam stvarno vidjela da mi puuuno manje opada, stvarno sam se iznenadila, dok mi je drugi put više djelovao na rast kose, a manje je spriječio opadanje... eto, tak sam ja to doživjela. NW nisu kod mene imale veze s vezom.
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 22:34   #1079
ej, evo ovak.. vec jaaako dugo citam ovaj forum al eto, sad sam se odlucila i ja malo javit.. naime, meni pada kosa vec vise od 2 god i stvarno se primijeti razlika.. od nekadasnje grive (imala sam stvarno jako gustu i jaku kosu) ostalo je manje od pola i vidi mi se da mi je kosa jako rijetka i slaba.. prosla sam gotovo sve pretrage (hormoni, stitnjaca, kod ginekologa ultrazvuk jajnika...) al sve je bilo ok.. al meni kosa i dalje pada.. nekad ne bas jako al imam osjecaj da mi bas ne raste nova.. sad trenutno koristim Crinohermal, to je kao neki losion koji ima estrogen.. al mislim da ni to bas ne pomaze.. jel ima mozda netko kakva iskustva s tim? jer nisam bas vidjela da se spominje na forumu...sad cu jos probat djelovat s tabletama (KAL-ove ili one inneov) pa ak netko ima iskustva i s tim nek javi....
loara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 10:10   #1080
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
I žene mogu oboljeti od muške alopecije, samim time mogu koristiti i "muške" preparate.
da ali to je u slucaju genetskog opadanja kose,od tog ne obolis,to je jednostavno tako i moze pocet u 16. g
onda ti nema spasa sta god koristio,manje vise.....prije il kasnije bit ces celava i to su cinjenice
__________________
when all else fails,we can whip the horses eyes
and make them sleep and cry
apeitheia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.