Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2007., 20:34   #61
Quote:
Maslina kaže:
Ništa od razgovora, predlažem uporabu afrodizijačkih sredstava. Npr. iznenadi svoju suprugu tako što svake subote ili nedjelje očistiš cijelu kuću tako da ona ne mora ništa napraviti, skuhaj joj finu večeru ili je izvedi na piće pa ćeš vidjeti kako onako fino odmorna i opuštena dobije volju za seksom. Muškarci uvijek misle da je tu neka duboka filozofija ili hormonalni disbalans u pitanju. Nije! Dragi moji, pitanje je umora!
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 21:00   #62
Quote:
Skattemus kaže:
nije ovo prvi kod kojeg sam cula da ne dobiva otkad je u braku..meni fakat nije jasno kaj je s curama,nije to do umora,mozebit da je ne zna zadovoljiti...

ja sam sa svojim deckom bila zadovoljna i prije veze a i otkad smo poceli zivjeti skupa - meni je to prakticki ko brak, seks je fenomenalan..i nema ne volim ujutro,ne volim navecer,ja volim svaki put kad on hoce pa bila mrtva umorna

kak ju dobivas u krevet,jel ju zicas il se to desi spontano?
jesi probao je ne pitat nego samo pocet polako mazit,pa ljubit....pa da se napali...pa sama pozeli

a voli li on kada ti hočeš?
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:16   #63
Quote:
Emericzy kaže:
Ajme, koje shvaćanje braka... tebi bi stvarno bilo dobro brak zaobilaziti u širokom luku.
hvala na savjetu, ali sam vec sest godina u sretnom braku.

vidim da ste me pogresno shvatili. ne objasnjavam danasnje poimanje braka, nego kazem da je brak zbog toga nastao. ako partneri zive bez seksa u braku (pricam o normalno zdravim partnerima), onda sta ce im brak? da bi bili cimeri?

daj molim te emercizy, bar ti pricas kako ne mozes bez seksa
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:31   #64
Quote:
dersu kaže:
hvala na savjetu, ali sam vec sest godina u sretnom braku.

vidim da ste me pogresno shvatili. ne objasnjavam danasnje poimanje braka, nego kazem da je brak zbog toga nastao. ako partneri zive bez seksa u braku (pricam o normalno zdravim partnerima), onda sta ce im brak? da bi bili cimeri?

daj molim te emercizy, bar ti pricas kako ne mozes bez seksa
Nije da ne mogu bez seksa, ali mi je teško.

Ali, ne mogu bez braka, iako mi u njemu seksa nema. Zato sam se začudio tvojoj tvrdnji. Može brak itekako funkcionirati bez seksa. U većini dugotrajnih brakova seksa nema, a ne bih rekao da su baš svi ti brakovi loši.

U braku ima tisuću stvari osim seksa i ti to sigurno nakon šest godina sretnog braka znaš. I kad seks iz braka ishlapi, puno tog drugoga ostane.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:35   #65
Quote:
Emericzy kaže:
Nije da ne mogu bez seksa, ali mi je teško.

Ali, ne mogu bez braka, iako mi u njemu seksa nema. Zato sam se začudio tvojoj tvrdnji. Može brak itekako funkcionirati bez seksa. U većini dugotrajnih brakova seksa nema, a ne bih rekao da su baš svi ti brakovi loši.

U braku ima tisuću stvari osim seksa i ti to sigurno nakon šest godina sretnog braka znaš. I kad seks iz braka ishlapi, puno tog drugoga ostane.
emercizy, to su brakovi gdje su supruznici stariji, recimo iznad 55 godina. da tvrdimo da je brak bez seksa normalan za neko ko ima 38 godina, onda stvarno nesto nije OK. to znaci da ta osoba ce pocet varat (spavat) sa strane i cemu onda postojanje tog braka? zbog djece, stanmbenog pitanja, novac?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:54   #66
Quote:
dersu kaže:
emercizy, to su brakovi gdje su supruznici stariji, recimo iznad 55 godina. da tvrdimo da je brak bez seksa normalan za neko ko ima 38 godina, onda stvarno nesto nije OK. to znaci da ta osoba ce pocet varat (spavat) sa strane i cemu onda postojanje tog braka? zbog djece, stanmbenog pitanja, novac?
Ne razumijem -- kažeš da si u sretnom braku, a pitaš me što u braku ima osim seksa, djece, stambenog pitanja i novca.

Hajde da idemo po toj listi.

U mojem braku seksa nema. Djeca su odrasla i više nas ne trebaju, osim tu i tamo za razgovor, savjet i poneku sitnu pomoć. Stambeno pitanje bismo lako riješili da se rastanemo; ne bi bio problem organizirati dva manja stana. Novčano bismo se isto tako snašli; malo lošije nego sada, ali pristojno i za nju i za mene.

A ipak smo zajedno i lijepo nam je.

Zagonetka, je l' da?

E, vidiš, da više ljudi zna odgovor na tu zagonetku, bilo bi puno manje rastava i puno manje nesretnih ljudi.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:57   #67
Quote:
dersu kaže:
emercizy, to su brakovi gdje su supruznici stariji, recimo iznad 55 godina.
Meni slučajno jest baš 55, a ženi 51. Ali nama je tako već jako dugo, pa to nije funkcija naše životne dobi. Uostalom, znam za brakove bitno mlađih ljudi u kojima isto tako nema seksa. Neki funkcioniraju dobro, neki ne. Ne čini mi se da je seks tu određujući faktor.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 23:44   #68
Uvijek isto...zena je frigidna kad rodi dijecu, a sta je sa muskarcima koji nemaju interes za sex kao zena?????
Pretpostavljam da ce komentar biti da muskarac ima sexa izvan braka.....ha ha ha
__________________
Martach
martach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 00:56   #69
Thumbs down

a kako ti se da uvik istu jebat
antonio17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 09:03   #70
Quote:
Emericzy kaže:
Meni slučajno jest baš 55, a ženi 51. Ali nama je tako već jako dugo, pa to nije funkcija naše životne dobi. Uostalom, znam za brakove bitno mlađih ljudi u kojima isto tako nema seksa. Neki funkcioniraju dobro, neki ne. Ne čini mi se da je seks tu određujući faktor.

potpisujem
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 09:06   #71
Quote:
dersu kaže:
emercizy, to su brakovi gdje su supruznici stariji, recimo iznad 55 godina. da tvrdimo da je brak bez seksa normalan za neko ko ima 38 godina, onda stvarno nesto nije OK. to znaci da ta osoba ce pocet varat (spavat) sa strane i cemu onda postojanje tog braka? zbog djece, stanmbenog pitanja, novac?

jebate koje površno razmišljanje.....ne bi vjerovo koliko stvari osim seksa postoji u braku. brak je vrlo kompleksan......pritom ne mislim naravno na djecu i kredite......,već na nešto preljepo što se zove prijateljstvo i ljubav i poštovanje...makar nema seksa svaki dan ...ponekad i tjednima.....i nema veze to s godinama,mladi parovi...stari parovi..glupost




edit drugim riječima ,kad tebi nestane seksa u braku ti ćeć se razvesti??????
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 10:33   #72
Quote:
dersu kaže:

vidim da ste me pogresno shvatili.
Ak šta pomaže, brijem da sam skužila otprve kaj si htio reć, al je ovo otišlo u druge vode
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 11:21   #73
otislo u sasvim drugom pravcu...


dobro, bar ce otvarac topika uvidjet da nije sam ako mu je to utjeha.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 11:23   #74
Quote:
tadukepa kaže:

edit drugim riječima ,kad tebi nestane seksa u braku ti ćeć se razvesti??????
ne, nego cu ubedjivat ostale da je normalno da nema seksa u braku.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:01   #75
Quote:
dersu kaže:
ne, nego cu ubedjivat ostale da je normalno da nema seksa u braku.
Pa... kako da ti kažem... neke stvari ljudima treba objasniti, jer se uspaniče i misle da su nenormalne i pomišljaju na gluposti. A to je sasvim nepotrebno. Velika većina brakova prije ili kasnije doživi da seks malo-pomalo iz njih nestane, čak i uz priličan obostrani trud. Najgori -- i ne baš rijedak -- ishod je kad se partneri počnu međusobno kriviti zbog toga. A to je potpuno nepotrebno jer tu najčešće nema krivice. Tome se jednostavno treba prilagoditi. Netko se odrekne seksa, drugi potraže seks izvan braka, a treći nađu nešto treće.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:07   #76
molim te emercizy, objasni mi kako to da ti nemas seks u braku, a ipak volis seks. dali to znaci da spavas sa strane?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:14   #77
Primjetila sam da svi zaobilazite jednu jako, jako vaznu stvar vecini zena. Barem onih koje ja poznajem i koje sa mnom dijele odredjenu zivotnu dob.

Naime, tijekom godisnjih odmora, ali pravih godisnjih odmora, koji ne ukljucuju ni kuhanje, ni spremanje, ni nepotrebna obiteljska opterecenja, dakle radi se o TOTALNOM godisnjem odmoru kojim se pune i oci i sva osjetila bilo prirodom, bilo izlascima, ludim provodima, obilazenjima, sportskim aktivnostima, sve zene priznaju da su orne za bracne uzitke od jutra do navecer...
I poslije takvog godisnjeg, svi se vrate preporodjeni, muzevi lebde, sve im je lako, ali...
Sustize ih opet ona luda i neumoljiva svakodnevica, bogata svim vrstama stresnih situacija i potreba, a i vrijeme za uzitkom, negdje misteriozno nestane.

Sada, da li smo u stanju gusce si priustiti takve izlete u svijet odmora, to je vec drugo pitanje.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:21   #78
Quote:
Emericzy kaže:
Meni slučajno jest baš 55, a ženi 51. Ali nama je tako već jako dugo, pa to nije funkcija naše životne dobi. Uostalom, znam za brakove bitno mlađih ljudi u kojima isto tako nema seksa. Neki funkcioniraju dobro, neki ne. Ne čini mi se da je seks tu određujući faktor.
Emericzy, ti si suvisao, pametan i iskusan čovjek i - kada se ne bi radilo o tvojoj vlastitoj koži - po svim tim kvalifikacijama bi ti sasvim sigurno bilo jasno da je brak bez seksa jako teška presuda i da opis takvog braka kao zajednice koja "funckionira dobro" mora biti glas nečijeg obrambenog mehanizma.

Nikome iole mlađem ne bih savjetovala da ostane u braku bez seksa, to je pakleni užas koji ti se i ne čini toliko strašan dok si u njemu, ali kad izađeš van teško možeš povjerovati da si u tome mogao izdržati i mjesec dana, a kamoli tolike godine.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:28   #79
Quote:
Godiva kaže:
Emericzy, ti si suvisao, pametan i iskusan čovjek i po svim tim kvalifikacijama bi ti sasvim sigurno bilo jasno da je brak bez seksa jako teška presuda i da opis takvog braka kao zajednice koja "funckionira dobro" mora biti glas nečijeg obrambenog mehanizma.
tako i ja mislim. nisam uopce ni pomisljala da bi onom mojom recenicom pritisnula na crveno dugme kod emercizyja i tadukepe...
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:42   #80
Quote:
dersu kaže:
molim te emercizy, objasni mi kako to da ti nemas seks u braku, a ipak volis seks. dali to znaci da spavas sa strane?
Dugo jesam, ali mi je na kraju dojadilo. Tlaka je ta stalna potajna organizacija, skrivanje... a na kraju se dobije ipak 'samo' seks. Iskreno rečeno, seks bez ljubavi je najčešće drugorazredni seks. I to onda još bude na brzaka, usiljeno... I još si ugrožavaš brak.

Tako da sam na kraju odabrao apstinenciju.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.