Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2007., 14:03   #1
BLJE-R-A - Belje d.d.

Ima netko kakvih informacija o ovoj dionici?
Krajem 10. mjeseca došla je do rekordnih 349 kn u vrlo kratkom vremenu, a onda se još brže srozala na cca 260-270kn, na kojima životari još i dan danas
__________________
[I]Svaka rit dojde na šekret (prije ili poslije)!!!
agramer666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 18:28   #2
to što je skočila na 349 kuna je bila igra nadobudnih bivola. a zamisli tek kak je onima koji su kupovali na 349 kad ono hop .
iskreno po meni ova dionica vrijedi između 200-250 kuna, no na tržištu je sve moguće.

zanimljivo mi je kako cijena uvijek naraste za nekoliko postotaka uoči objavljivanja izvješća
kmajs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 17:21   #3
BLJE-R-A (Belje)

Koliko mi je poznato nitko jos nije otvorio ovu temu. Ako je molim moda da ju loka.
Todoriceva firma. Slavonsko-baranjska. Bivsi teski gubitas. Danas dionica u usponu s mogucnoscu rasta.
ili kako to kazu u jednom ili dva kviza:
Tko ima ovu dionicu? Tko ju je kupio kada je to trebalo, a tko je oklijevao? Tko zali da ju ima? Tko ce ici kuci plakajuci jer je uletio u krivom trenutku? Moze li vas ova dionica uciniti milijunasem? Radi li se o navlakusi? je li ona uljez u vasem porfelju ili je zlatna koka? Na vama je red da kazete je li ona najslabija ili najjaca karika?
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 15:14   #4
Rijesio se BLJEa. Sretan put Todi.

Ne svidja mi se da dugovanja pretvaraju u dionice. Time se smanjuju omjeri a nove dionice ne donose sa sobom novi svjezi kapital.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 21:50   #5
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Rijesio se BLJEa. Sretan put Todi.

Ne svidja mi se da dugovanja pretvaraju u dionice. Time se smanjuju omjeri a nove dionice ne donose sa sobom novi svjezi kapital.
Bio si u pravu. Mislim da je s 330 pala na ispod 300.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 21:53   #6
No bila sam i ja jos malo vise.
Na chatu sam rekla da bi mogla pasti do razine 300 i da cu je tu cekati.
Sada sam ju docekala, ali mislim da bi mogla jos nize.

P.S. Ima li netko misljenje o ovoj dionici? Kakva su vasa predvidjanja? Slijedi li joj blagi rast do jeseni ili ce biti zabetonirana na ovoj razini?

P.P.S. Na ovoj razini ne izgleda ni malo lose po mom skromnom misljenju.
Ipak, mogla bi jos dolje. Ljeto je, trziste bunari i mislim da bi se mogla spustiti.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 14:55   #7
Ovogodišnje investicije u Podrume Belje 15 milijuna kn
Sredstva će se investirati u nabavku novih fermentora, filtera, vinogradarskih traktora i za sadnju novih nasada
Koncern Agrokor u ovoj će godini u Podrume Belje uložiti više od 15 milijuna kuna s ciljem unapređenja kvalitete, dizajna i plasmana proizvoda tvrtke, istaknuo je direktor Belja Ivan Škorić na današnjem predstavljanju Vinskih podruma Belje.
Sredstva će se investirati u nabavku novih fermentora, filtera, vinogradarskih traktora i za sadnju novih nasada.
U srednjoročnom planu cilj je i izgradnja nove vinarije koja će tehnološki pratiti sve svjetske trendove.
Direktor Vinskih podruma Belje Baldo Matić istaknuo je kako u Podrumu Belje imaju zasađenih 511 hektara rodnih vinograda, a u razdoblju do 2012. godine u planu je krčenje starih te sadnja novih nasada tako da će Vinski podrumi Belje raspolagati s više od 600 hektara rodnih vinograda. U to se planira investirati 60 milijuna kuna, kazao je.
Istaknuo je kako je prošle godine proizvodnja grožđa iznosila 260 vagona, a planira se kako bi ove godine trebala iznositi 350 vagona.
Podrumi Belje nalaze se na području Vinogorja Baranja na nadmorskoj visini od 150 do 220 metara, na južnim padinama Banovog brda. Od ukupno zasađenih 511 hektara rodnih vinograda, 56 hektara odnosi se na crni sortiment, a 455 na bijeli sortiment kojem dominira Graševina.
U asortimanu vina Podruma Belje su Graševina, Beljski rizling, Chardonay, Rajnski rizling i Pinot sivi. U dosadašnjoj proizvodnji stolna i kvalitetna vina činila su značajan dio, no planovi razvoja i novi nasadi u funkciji su podizanja kvalitete vina i povećanja proizvodnje kvalitetnih, posebice vrhunskih vina.
U tvrtki su istaknuli da je berba 2006. bila prava zlatna berba za Belje, što potvrđuju brojne nagrade i priznanja na najvažnijim državnim natjecanjima.
Preuzimanjem imovine Vinskih podruma Belje d.d. u stečaju u Kneževim vinogradima i vraćanjem pod okrilje Belja d.d., Agrokor je postao najveći vinogradar, podrumar i proizvođač vina u Hrvatskoj.

www.poslovni.hr/48020.aspx
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 14:18   #8
neki vrag mi ne da mira
sve si mislim da ubodem malo belja
fishenwalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 14:26   #9
cekaj da se jos malo spusti. sad ide gore.
pa onda dolje.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 15:06   #10
vidim da ova dionica raste konstantno od pada kojeg je imala. Hm hm igrati ili ne?
medo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 21:45   #11
Do ponovnog pada. ništa novo.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:13   #12
Kupujem po 200 kn ako tko prodaje?
baumbambam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 13:19   #13
Šta ovu dionicu drži ovako visoko?
baumbambam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 13:39   #14
todoric....
acid77hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 00:03   #15
dali je netko radio fundamentalnu za ovu dionicu jer vidim da dionica lagano raste
Balkan-Bet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 00:07   #16
http://www.poslovni.hr/57182.aspx

Ovo ti je do 3. kvartala ove godine, a u desnom stupcu možeš paralelno pogledati promjene u odnosu na protekle kvartale i/ili godine (napredovanje/nazadovanje) ili usporediti s bilo kojom dionicom (iz sektora i/ili van njega)

P.S.-imaš još i tab-ove s: Osnovnim podacima, Grafovima, Novostima.
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju.
Zanima me samo novac!
kLaZnAdAr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 10:41   #17
Quote:
fishenwalc kaže: Pogledaj post
neki vrag mi ne da mira
sve si mislim da ubodem malo belja
I jesi?
Ja se zeznula. rast plus -10% stalno me zeznuo. nisam imala vremena za dnevno trgovanje pa sam odustala.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 10:18   #18
malo o migrosu
http://www.poslovni.hr/68717.aspx
Balkan-Bet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:39   #19
http://www.poslovni.hr/68773.aspx
Balkan-Bet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 07:25   #20
Da znate sigurno da će Agrokor dobiti Migros na natječaju, za dionice koje Todorićeve firme mislite da će najviše rasti?

Ja bi tipovao na Belje, nekako mislim da bi imao najviše koristi od toga..

BTW, kad uopće misle objaviti ko je pobijedio na natječaju?
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.