Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2012., 15:39   #81
Pa ja sam jučer baš gledala što on tog svog buraza svugdje fura.

Prvo mi je palo na pamet da je poveo brata da i mali braco malo omasti brk!
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 16:18   #82
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i ova stjepanova plava stalno nasmiješena žena

svanulo je jedno lijepo jutro...uz pjev ptica...
na kojim je ta drogama?

hebeš mi prase, ako nije na nekim antidepresivima... sva je neka čangrizava, a kad ju se snima sva si je nekak poletna i vrckava




ja navijam da mi sugrađanka štefica osvoji matu
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 16:25   #83
Tomislav "uljana repica" mi je bio simpa na početku, ali što više odmiče sezona, čini mi se sve dvoličnijim i nije mi više tako simpatičan. Čini mi se da se ne ponaša baš lijepo prema curama.

Najbolji dio sinoć mi je bila najava iduće epizode gdje Stipina mlada i pobožna udvaračica pokušava pomusti kozu. Dok ona povlači vime, njegova mama komentira nešto u stilu: "Vidi se da to nikad nije radila. Čak mi se čini da to nikad nije ni vidjela."
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 17:29   #84
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
ova sezona je k'o otok strasti. navodno su oba brata perković bila sa ove dvije veseljke. :traktor:
a treći brat?
onaj što će biti u idućoj epizodi
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 17:39   #85
Od kojeg je susjeda ovaj Josipov brat? Ova dvojica takvi crni a on ko da ga je švabo napravio

Jedva čekam nedjelju.
olola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:45   #86
s njihove fejs stranice http://oi41.tinypic.com/hvxp1h.jpg

Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:10   #87
mali iz ulice, pretpostavljam, nije 'dobio'.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:18   #88
sigurno je iz krivog sokaka


mislim da bi porasla gledanost kad bi sve prikazali
možda izdaju poseban dvd set
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:23   #89
ili da prikazuju u kasnonoćnom terminu.

partpuperi.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:31   #90
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
s njihove fejs stranice http://oi41.tinypic.com/hvxp1h.jpg



omg

ajd kaj su ove "prešle" cijelo selo, to nikog ne bi trebalo čuditi, ali da je jedna išla na hitnu na ispumpavanje ... za to bi lagano mogli izgubiti licencu

daj to zalijepi na glavnu temu, na Televiziji. nek i oni vide
__________________
Wind of Change
Uranovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 20:41   #91
jesam
gledala sam sad na fejsu i nema više malog iz ulice
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 22:29   #92
Cool

Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
jesam
gledala sam sad na fejsu i nema više malog iz ulice
Blokirali su me i izbacili sa stranice. A sad cu im napisat sa 5 razlicitih profila, i jos ce mi frendovi pisat isti moj text.
Mali Iz Ulice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 22:38   #93
Pokazi ti njima , pa ti ih djelom financiras, valjda imas pravo glasa!




ili .. ne .. oni su fakin privatna televizija .. kakve hebene veze ima sto oni rade tam dok nije ilegalno, WTF covjece?!??!
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 22:50   #94
Quote:
Mali Iz Ulice kaže: Pogledaj post
Blokirali su me i izbacili sa stranice. A sad cu im napisat sa 5 razlicitih profila, i jos ce mi frendovi pisat isti moj text.
A što je to tebe toliko uznemirilo?

Zadnje uređivanje Zbunjevita :) : 22.02.2012. at 23:03.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 23:34   #95
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Pokazi ti njima , pa ti ih djelom financiras, valjda imas pravo glasa!




ili .. ne .. oni su fakin privatna televizija .. kakve hebene veze ima sto oni rade tam dok nije ilegalno, WTF covjece?!??!
Pa npr, ILEGALNO je da televizija placa glupacicama alkohol da se toliko napijaju da zavrse u bolnici na ispumpavanju zeluca... Pa neka objave to..Neka objave sve sta se u stvari radi tamo..
Mali Iz Ulice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 23:38   #96
Zasto ??? Kakve ti veze imas s tim ili ja ili itko ? Jel sve ostale emisije koje nisu live objavljuju sve ili samo ono sto zele ?? jel u HTZ objavljuju kad netko stera žiri u 3 lepe?

Oni rade tu emisiju , mogu objaviti sto hoce.Napisli su se - punoljetni su svi ne ? Pa upravo takve stvari oko pretjeranog pijancevanja ili pusenja nesmiju objaviti jer to sigurno krsi neki zakon koji se tice TV programa .. majko mila pa nisam ja neki pravnik al to je sve jasno ko elementarna matematika
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 23:48   #97
Question

Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Zasto ??? Kakve ti veze imas s tim ili ja ili itko ? Jel sve ostale emisije koje nisu live objavljuju sve ili samo ono sto zele ?? jel u HTZ objavljuju kad netko stera žiri u 3 lepe?

Oni rade tu emisiju , mogu objaviti sto hoce.Napisli su se - punoljetni su svi ne ? Pa upravo takve stvari oko pretjeranog pijancevanja ili pusenja nesmiju objaviti jer to sigurno krsi neki zakon koji se tice TV programa .. majko mila pa nisam ja neki pravnik al to je sve jasno ko elementarna matematika
PA nema nitko veze s tim, ali zasto ljudi nebi znali kakva je to emisija u stvari?
Znaci, ako redatelj te emisije kaze da se tamo skupljaju dro** i kur** i da je to uzas i katastrofa za vidjet sta se sve radi, ja sam postavio pitanje zasto financiraju takve emisije,i zasto ne prikazu ljude u "pravom svijetlu".. a sto se tice HTZ-a, da pokazu sve, a ako ima takvih "ispada" stave onaj BIIIP zvuk..ja vidio par puta.. I ovaj tvoj komentar retjeranog pijancevanja ili pusenja nesmiju objaviti jer to sigurno krsi neki zakon koji se tice TV programa: da tako je, a moje pitanje I DALJE GLASI ZBOG CEGA FINANCIRAJU TO!? to je ono sta meni nije jasno..Kakva je to televizija koja ne postavi pravila.. i kakva je to televizija kad 5 cura ode u "disko" i sve sta popiju placa RTL..
Mali Iz Ulice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 00:20   #98
Quote:
Mali Iz Ulice kaže: Pogledaj post
...moje pitanje I DALJE GLASI ZBOG CEGA FINANCIRAJU TO!? to je ono sta meni nije jasno..Kakva je to televizija koja ne postavi pravila.. i kakva je to televizija kad 5 cura ode u "disko" i sve sta popiju placa RTL..
Zbilja si smiješan... To je isto kao da te brine zašto tvoja susjeda troši lovu na 2 auta koji su uvijek parkirani i nikad ih ne koristi - pa zato jer može! Kada bi ti rtl slao doma uplatnice bila bi druga priča.

p.s. da su prikazali ovo šta kažeš samo bi povećalo gledanost. Tako da im ustvari radiš reklamu.
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 01:13   #99
Quote:
Milla_84 kaže: Pogledaj post
Zbilja si smiješan... To je isto kao da te brine zašto tvoja susjeda troši lovu na 2 auta koji su uvijek parkirani i nikad ih ne koristi - pa zato jer može! Kada bi ti rtl slao doma uplatnice bila bi druga priča.

p.s. da su prikazali ovo šta kažeš samo bi povećalo gledanost. Tako da im ustvari radiš reklamu.

naravno da nije u redu. mi smo konzumenti tog programa, oni na nama zarađuju i imamo se pravo pobuniti ako je nekome tijekom proizvodnje tog programa ugroženo zdravlje. a očito je došlo do toga ako je cura završila na hitnoj.

ako su je uzeli u emisiju, odgovorni su za to da ona u jednom komadu stigne doma.

to što njima odgovara da ona pijana paradira pred kamerama je upravo ono zbog čega bi mogli izgubiti licencu, a znamo da se RTL već opasno zamjerio Vijeću za elektroničke medije

uostalom, u Zakonu o elektroničkim medijima program ne smije poticati ponašanje koje je štetno za zdravlje i sigurnost. oni su na snimanju ugrozili zdravlje tih cura time što su im dopustili da se alkoholiziraju. the end!
__________________
Wind of Change
Uranovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 02:43   #100
Ma ja nekako mislim da joj to nije prvi put da se porigala od alkohola.. Ne bih rekla da im je RTL silom sipao koktele u usta
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.