Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Da li ste za ukidanje poreza i PDV-a na donacije
Da 31 96.88%
Ne 1 3.13%
Meni je svejedno 0 0%
Glasovatelji: 32. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2014., 18:01   #21
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Samo malo.
Ne možeš dijeliti hranu koja je za otpad ljudima. To je onda smeće i treba se propisno zbrinuti.
Nije u pitanju samo PDV već je riječ i o jednoj od klasičnih "ljepota" kapitalizma.

Primjera radi, u Japanu postoji kult gotove hrane i samo u Tokiju se dnevno proizvede na milijune obroka koji imaju (komercijalni) rok trajanja 12-24 sata. Jedan od vodećih proizvođača takve hrane otvoreno priznaje kako neprodane zalihe uništava ili kompostira i da im ne pada na pamet donirati ih beskućnicima iako dnevno bace oko 45.000 porcija zdravstveno potpuno ispravne hrane.

Ako se dobro sjećam, u socijalističkim udžbenicima iz povijesti su navođeni primjeri bezumlja iz doba Velike krize poput loženja lokomotiva kavom ili prolijevanja kravljeg mlijeka.

Politika, posebice njena financijska izvedenica, olako ljude pretvara u budale. I tko to provodi? Onaj ljigavi birokrat koji nikad nije bio gladan i kojem plaća redovito liježe na račun svakog 10. u mjesecu.

Zadnje uređivanje fgzcvijetic : 08.04.2014. at 18:12.
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 18:35   #22
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Samo malo.
Ne možeš dijeliti hranu koja je za otpad ljudima. To je onda smeće i treba se propisno zbrinuti.

Hrana koju ćeš pokloniti jest vjerojatno ona koju ne možeš prodati pa ćeš se odreći svoje zarade i proslijediti dalje. Ali se opet plaća porez na tu hranu jer je to netko morao kupiti da bi ti poklonio. A PDV se uvijek prebacuje na krajnjeg kupca.

Ili bi vi da PDV još plati onaj koji donira? Onda nitko nikad više neće ništa donirati.
Porez plaća donator,pa tako i PDV.U tome je problem. Zato nitko ni ne želi donirati hranu,pa se hrana baca.
Malo sam sad off, ali u zadnje vrijeme otvaram takve socijalne teme,jer me trenutna situacija zabrinjava. Smatram se desničarom,ali s ljevim ekonomskim stajalištima. Zar postoji takva stranka ?
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 18:49   #23
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
nismo nikad! Maj.. im! Sami dolaze, izdajnici ih služe

uvijek dolaze,
ako imaju koga podmititi,
ili im dozvoliti privatizaciju

od 1945. - 1980. ih nije bilo !
tito je stvarno,
najveći hrvatski sin
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 19:23   #24
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Porez plaća donator,pa tako i PDV.U tome je problem. Zato nitko ni ne želi donirati hranu,pa se hrana baca.
Malo sam sad off, ali u zadnje vrijeme otvaram takve socijalne teme,jer me trenutna situacija zabrinjava. Smatram se desničarom,ali s ljevim ekonomskim stajalištima. Zar postoji takva stranka ?

Ma otvaraš patetične teme. Nitko tko je mlad i zdrav , ima dvije zdrave ruke i noge ne bi trebao biti gladan. Ova država je, istina, sjebana po mnogim pitanjima da je to za , ali i mnogi ljudi su si sami krivi sa svojim neznanjem, glupošću, nepromišljenošću i lijenošću.

Ljude, ako im uistinu želiš pomoći trebaš naučiti loviti ribu, a ne im dijeliti ribu.

Pričala sam sa jednom vlasnicom OPG-a. Kaže tražili radnike za branje povrća, dnevnica 150 kn. Nitko im se nije javio- i to u dijelu RH sa visokom nezaposlenošću. Ljudi neće raditi i čekaju da im padne s neba.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 19:58   #25
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
uvijek dolaze,
ako imaju koga podmititi,
ili im dozvoliti privatizaciju

od 1945. - 1980. ih nije bilo !
tito je stvarno,
najveći hrvatski sin
Bilo ih kao nikad...ja sam veći hrvatski sin od Tita, a puno ih i od mene većih
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 19:59   #26
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Ma otvaraš patetične teme. Nitko tko je mlad i zdrav , ima dvije zdrave ruke i noge ne bi trebao biti gladan. Ova država je, istina, sjebana po mnogim pitanjima da je to za , ali i mnogi ljudi su si sami krivi sa svojim neznanjem, glupošću, nepromišljenošću i lijenošću.

Ljude, ako im uistinu želiš pomoći trebaš naučiti loviti ribu, a ne im dijeliti ribu.

Pričala sam sa jednom vlasnicom OPG-a. Kaže tražili radnike za branje povrća, dnevnica 150 kn. Nitko im se nije javio- i to u dijelu RH sa visokom nezaposlenošću. Ljudi neće raditi i čekaju da im padne s neba.
ma da, znaju ljudi da pada s neba...
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 20:00   #27
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Pričala sam sa jednom vlasnicom OPG-a. Kaže tražili radnike za branje povrća, dnevnica 150 kn. Nitko im se nije javio- i to u dijelu RH sa visokom nezaposlenošću. Ljudi neće raditi i čekaju da im padne s neba.
Pa kad hoće da joj crnci rade na crno za 20 eura na dan.

Neka da dnevnicu legalno neto 50 eur sa svim plaćenim davanjima državi pa će joj ljudi htjeti raditi.
HvalaNaRibama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 20:16   #28
Quote:
HvalaNaRibama kaže: Pogledaj post
Pa kad hoće da joj crnci rade na crno za 20 eura na dan.

Neka da dnevnicu legalno neto 50 eur sa svim plaćenim davanjima državi pa će joj ljudi htjeti raditi.
Ma jašta, mantra pravog hrvata. Šta bi ja crnčio za 2800 kn kad mi je 2800 socijalna pomoć? Ili invalidska penzija sa 40 i kusur godinica koja je veća od minimalca...Radije ležat nego raditi za te novce... Postoji jedna nacionalna manjina koja razmišlja na takav način-socijalna pomoć+dječji doplatak...

Ljudi ne završe nikakve škole, ne znaju ništa raditi i neće raditi ali bi dobru plaću i život dostojan čovjeka...

Zašto bi im dala 50 eura? Tolika nije dnevnica niti VSS-u sa doktoratom u RH.

Ništa ja ne žalim ovaj narod...

Zadnje uređivanje orah-pita : 08.04.2014. at 20:23.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 20:49   #29
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Samo malo.
Ne možeš dijeliti hranu koja je za otpad ljudima. To je onda smeće i treba se propisno zbrinuti.

Hrana koju ćeš pokloniti jest vjerojatno ona koju ne možeš prodati pa ćeš se odreći svoje zarade i proslijediti dalje. Ali se opet plaća porez na tu hranu jer je to netko morao kupiti da bi ti poklonio. A PDV se uvijek prebacuje na krajnjeg kupca.

Ili bi vi da PDV još plati onaj koji donira? Onda nitko nikad više neće ništa donirati.
Nažalost, to sam i ja napisao, dakle, baciti hranu, samo kako gazdi negdje vanka nebi palo malo profita.

Žalosno je da se i "hrvatski" političar okrenuo zaštiti djelića profita, na štetu sirotinje!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 21:37   #30
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Ma otvaraš patetične teme. Nitko tko je mlad i zdrav , ima dvije zdrave ruke i noge ne bi trebao biti gladan. Ova država je, istina, sjebana po mnogim pitanjima da je to za , ali i mnogi ljudi su si sami krivi sa svojim neznanjem, glupošću, nepromišljenošću i lijenošću.

Ljude, ako im uistinu želiš pomoći trebaš naučiti loviti ribu, a ne im dijeliti ribu.

Pričala sam sa jednom vlasnicom OPG-a. Kaže tražili radnike za branje povrća, dnevnica 150 kn. Nitko im se nije javio- i to u dijelu RH sa visokom nezaposlenošću. Ljudi neće raditi i čekaju da im padne s neba.
Ma poslovi se nude,a nitko ne želi raditi. Gluposti,. Pročitaj moj uvodni post,ali sa razumijevanjem.
Žena je dobikla 5000 kn donacija na žiro račun,a država joj je odmah ukinula socijalnu pomoć. Radi se o staroj i bolesnoj ženi koja nije sposobna raditi.
Taj što nudi 150 kn ne nudi ništa drugo. U Njemačkoj takvi poslodavci nude tri obroka dnevno i stan.
U sadašnjoj situaciji nitko ne može ići raditi izvan mjesta stanovanja,jer su plaće tako male da ne pokrivaju ni osnovne životne troškove. Po plaćama smo na dnu zemalja EU,a po režijama ,troškovima života i cijenama hrane na samom vrhu.
350 000 građana ima dugoročno trajno blokirane račune. To je 10% stanovništva Hrvatske.
Banke same reprogramiraju kredite i slažu kamate na kamatu. To znači ako preskočiš koju ratu,naredne godine ti se promijeni otplatni plan i poveća za godinu ili dvije otplata rata,jer su na to zaračunali zatezne i obične kamate i sve prolongirale. Ljudi su uzeli kredit na 5 godina,a moći će ga otplatiti za 10.
Ova vlada ne samo da nije socijaldemokratska nego je neoliberalna,potpuno u službvi bankara i multinacionalnih kompanija koje su stvarni vladari Hrvatske.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 21:55   #31
Quote:
Ma poslovi se nude,a nitko ne želi raditi. Gluposti,.
Nude se poslovi koji su ljudima ispod časti i za koje ne bi dobili onoliko novaca koliko bi oni željeli.

Quote:
U Njemačkoj takvi poslodavci nude tri obroka dnevno i stan.
Upravo se radi o tome da mi nismo Njemačka niti smo u Njemačkoj nego smo u RH.
OPG je u području sa puno nezaposlenih ( dakle nitko nije trebao trošiti na benzin), a gospođa je također nudila hranu.

Quote:
350 000 građana ima dugoročno trajno blokirane račune. To je 10% stanovništva Hrvatske.
Banke same reprogramiraju kredite i slažu kamate na kamatu. To znači ako preskočiš koju ratu,naredne godine ti se promijeni otplatni plan i poveća za godinu ili dvije otplata rata,jer su na to zaračunali zatezne i obične kamate i sve prolongirale. Ljudi su uzeli kredit na 5 godina,a moći će ga otplatiti za 10.
Ova vlada ne samo da nije socijaldemokratska nego je neoliberalna,potpuno u službvi bankara i multinacionalnih kompanija koje su stvarni vladari Hrvatske.
Čekaj, jel to itko ikoga puškom tjerao da uzima kredite? Više bih rekla nepromišljenost i neznanje. Bankarski sustav je pakt sa vragom, slažem se ,ali eto saznanje da se u životu trebaš pokriti onime što imaš, skupo su mnogi platili.
Kakav narod-takva vlast.

Zadnje uređivanje orah-pita : 08.04.2014. at 22:05.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 23:05   #32
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
vlast
Zasto govorimo o vlasti kada se radi o javnim sluzbenicima ciji je posao zastupati interese i sluziti interesima onih koji su ih izabrali? Ponekad je jako bitno stvari nazvati pravim imenom. Kada se ne bude govorilo o vlasti nego o zastupanju i sluzenju tada ce ljudi mozda i shvatiti tko je poslodavac a tko najmoprimac. Da sad ne pilimo tu, nadam se da me razumijete....
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 23:29   #33
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Čekaj, jel to itko ikoga puškom tjerao da uzima kredite? Više bih rekla nepromišljenost i neznanje. Bankarski sustav je pakt sa vragom, slažem se ,ali eto saznanje da se u životu trebaš pokriti onime što imaš, skupo su mnogi platili.
Kakav narod-takva vlast.
Pazi, neki moraju učiti na svojoj koži, a to političar i bankar dobro znaju, pa su iskoristili tu situaciju da upecaju svoje žrtve.

Možda ti krediti i nebi bili problem, da se nisu pojavili rezultati korumpirane i neoliberalne politike.

Slično je i s EU, ljude se uvjeravalo da će nam stići ojri iz EU-a, a l sad se ljude uvjerava da će biti bolje nakon štednji

Zato postoji vlast koja će neke stvari urediti, kao što se ne smije dozvoliti droga učenicima u osnovnoj i srednjoj školi, tako se trebalo ograničiti uzimanje kredita, dok narod ne stekne punoljetnost.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 23:30   #34
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Nude se poslovi koji su ljudima ispod časti i za koje ne bi dobili onoliko novaca koliko bi oni željeli.
Sa tom nadnicom ne pokriješ troškove stanarine i hrane,. To je svakom jasno.
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Upravo se radi o tome da mi nismo Njemačka niti smo u Njemačkoj nego smo u RH.
OPG je u području sa puno nezaposlenih ( dakle nitko nije trebao trošiti na benzin), a gospođa je također nudila hranu.
Konkretno sa Hrvatskom prosječnom plaćom bi bolje preživljavao u Njemačkoj nego što preživljavaš u Hrvatskoj,. U hrvatskoj su cijene komunalija i hrane 50-70% veće nego u Njemačkoj.
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Čekaj, jel to itko ikoga puškom tjerao da uzima kredite? Više bih rekla nepromišljenost i neznanje. Bankarski sustav je pakt sa vragom, slažem se ,ali eto saznanje da se u životu trebaš pokriti onime što imaš, skupo su mnogi platili.
Jednostavno radilo se je o agresivnoj kampanji.Banke su poštom slale kreditne ponude svojim štedišama. To se je zvala nagrada za vjernost i urednu poslovnost. Zatim su uveli debitne kartice, što je u stvari ozakonjenja pljačka. Limit se brzo ispuca i onda doživotno otplaćuješ kamate i mjesečnu ratu banci. Pa su tu tekući računi i dopušteni minus koje3 su banke znale preko noći ukinuti i zateražiti pocvrat cijelog dugovanja,pa su tu zaračunavali obične i zatezne kamate. Svojevremeno su banke za 10 kn prekoračenja minusa po tekućem slali opomenu,a tu opomenu su zaračunavale 50 kn. Vođenje tekućeg naplaćuju,pa razno razne naknade na bankomatima,pa kamate ove i one. Sve se to radi uz odobrenje ove nenarodne vlasti.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 00:01   #35
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Jednostavno radilo se je o agresivnoj kampanji.Banke su poštom slale kreditne ponude svojim štedišama. To se je zvala nagrada za vjernost i urednu poslovnost. Zatim su uveli debitne kartice, što je u stvari ozakonjenja pljačka. Limit se brzo ispuca i onda doživotno otplaćuješ kamate i mjesečnu ratu banci. Pa su tu tekući računi i dopušteni minus koje3 su banke znale preko noći ukinuti i zateražiti pocvrat cijelog dugovanja,pa su tu zaračunavali obične i zatezne kamate. Svojevremeno su banke za 10 kn prekoračenja minusa po tekućem slali opomenu,a tu opomenu su zaračunavale 50 kn. Vođenje tekućeg naplaćuju,pa razno razne naknade na bankomatima,pa kamate ove i one. Sve se to radi uz odobrenje ove nenarodne vlasti.
Ma gluposti, ljudi su htjeli kupiti stvari koje nisu zaradili i to je cijela tajna te silne zavjere.

A što je još gore, ti isti ljudi koji su iskoristili ponuđenu opciju da troše novac kojeg nemaju (ugalvnom na žalost najčešće na potrošna dobra, tj, na gluposti) sad bi još htjeli i vrše pritisak - da im se dug oprosti.

Za mene je to

Pretpostavlja se da je svaka odrasla osoba sposobna donositi odluke i snositi posljedice svojih odluka, a oni koji to nisu u stanju - nisu poslovno sposobni, niti bili, niti će biti.
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 00:11   #36
Nije to samo kod nas. Svojevremeno sam naletio na podatak da i Njemačka (ne sjećam se točno, ali u svakom slučaju jaka država u EU) ima sličnu shemu oporezivanja donacija. To je bilo prije koju godinu. Nadam se da su to promijenili.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 05:21   #37
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Ma jašta, mantra pravog hrvata. Šta bi ja crnčio za 2800 kn kad mi je 2800 socijalna pomoć? Ili invalidska penzija sa 40 i kusur godinica koja je veća od minimalca...Radije ležat nego raditi za te novce... Postoji jedna nacionalna manjina koja razmišlja na takav način-socijalna pomoć+dječji doplatak...

Ljudi ne završe nikakve škole, ne znaju ništa raditi i neće raditi ali bi dobru plaću i život dostojan čovjeka...

Zašto bi im dala 50 eura? Tolika nije dnevnica niti VSS-u sa doktoratom u RH.

Ništa ja ne žalim ovaj narod...
Zašto bi joj itko radio za manje od 50 EUR-a?

Ljudi hoće raditi ako ih se plati i ako im se isplati.

A što se škole tiče...u Hrvatskoj je kvaliteta školovanja takva da je potpuno svejedno jesi li završio fakultet ili 4 razreda osnovne.
Jednako si osposobljen za rad i nakon jednog i nakon drugog.

Da, svi bez obzira na završenu školu imaju pravo na dobru plaću za svoj rad ma koji bio i imaju ustavom definirano (a i EU ustavom bogami , pa također i UN deklaracijama) pravo na život dostojan čovjeka.

To što ti neke ljude smatraš očito stokom nedostojnom da žive život dostojan čovjeka bez obzira na stupanj obrazovanja govori sve o tebi a apsolutno ništa o tim ljudima.

Na tvoju žalost i tvojih istomišljenika, ljudi nisu stoka. Nego su ljudi.
Imali oni fakultet ili 3 razreda osnovne, potpuno svejedno.
HvalaNaRibama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 07:27   #38
Quote:
Zašto bi joj itko radio za manje od 50 EUR-a?Ljudi hoće raditi ako ih se plati i ako im se isplati.
Zato što je cijena rada u RH niska. Ne isplati se ženi za branje kupusa ljudima davat 360 kn nego 150 kn. Da, Hvala Na Ribama, profit je u igri, taj prokleti profit koji svaka socijalistička glava toliko mrzi, ali hoće svoju plaću uredno svaki mjesec i sva svoja prava.

Ako nećeš raditi za 150 kn, onda crkni, šta bi te ja žalila.


Quote:
A što se škole tiče...u Hrvatskoj je kvaliteta školovanja takva da je potpuno svejedno jesi li završio fakultet ili 4 razreda osnovne.
Jednako si osposobljen za rad i nakon jednog i nakon drugog.
Istina je da je obrazovni sustav u RH loš-pogotovo visoko obrazovanje, no stavljanje polupismenih i onih koji su se trudili u životu da steknu svoje diplome je čisto omalovažavanje fakultetski obrazovanih.
Osposobljen za koji rad? Za mesti cestu i brati grah? To da.
Istina, kad se završi fakultet da mnogi ne znaju puno o poslu, ali kroz godinu, dvije će ući u štos. Onaj polupismeni sa 4 razreda taj isti posao vrlo vrlo teškoda će savladati osim ako je iznimno pametan.


Quote:
Da, svi bez obzira na završenu školu imaju pravo na dobru plaću za svoj rad ma koji bio i imaju ustavom definirano (a i EU ustavom bogami , pa također i UN deklaracijama) pravo na život dostojan čovjeka.

To što ti neke ljude smatraš očito stokom nedostojnom da žive život dostojan čovjeka bez obzira na stupanj obrazovanja govori sve o tebi a apsolutno ništa o tim ljudima.

Na tvoju žalost i tvojih istomišljenika, ljudi nisu stoka. Nego su ljudi.
Imali oni fakultet ili 3 razreda osnovne, potpuno svejedno.
Stvarnost je drukčija od črčkarija u nekakvim poveljama koje su pisali bjelosvjetski licemjeri...

Naravno da svatko tko se trudi, obrazuje, pametan je i radišan ima pravo lijepo živjeti. Izjednačavanje takvih i onih koji su potpuna suprotnost tome je socijalističko razmišljanje. A svi ljudi nisu jednakih sposobnosti i tendencija, to je činjenica.
Znaš kako završi socijalizam-utopizam...
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 07:45   #39
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pazi, neki moraju učiti na svojoj koži, a to političar i bankar dobro znaju, pa su iskoristili tu situaciju da upecaju svoje žrtve.

Možda ti krediti i nebi bili problem, da se nisu pojavili rezultati korumpirane i neoliberalne politike.

Slično je i s EU, ljude se uvjeravalo da će nam stići ojri iz EU-a, a l sad se ljude uvjerava da će biti bolje nakon štednji

Zato postoji vlast koja će neke stvari urediti, kao što se ne smije dozvoliti droga učenicima u osnovnoj i srednjoj školi, tako se trebalo ograničiti uzimanje kredita, dok narod ne stekne punoljetnost.
Slažem se , tako to u prirodi funkcionira, jača i pametnija životinja pojede manju i bedastiju.

Ali, mislim da su se u slučaju RH i banke prilično zajeb..le sa procjenom rizika. Nije banki cilj da te namagarči tako šo će ti dati kredit,a ti ga ne možeš vratiti. Njima je u interesu zarada u novcu,a ne tako što će tebi ovrhom uzimati tvoju gajbu koja realno- malo vrijedi.

Ljude je lako uvjeravati u svašta ako su neuki i šašavi.

Pa znaš kako je to- banke su" iznad" države. Nije to samo kod nas. Pogledaj USA. Kako ćeš ograničiti pristup kreditu napaljenoj hrvatskoj glavi u kojoj živi socijalizam pa misli da je banka što, -humanitarna ustanova . Opet bi gunđali i htjeli svoje slobode i pravo odlučivanja što će činiti sa vlastitim životom.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 08:54   #40
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Porez plaća donator,pa tako i PDV.U tome je problem. Zato nitko ni ne želi donirati hranu,pa se hrana baca.
Malo sam sad off, ali u zadnje vrijeme otvaram takve socijalne teme,jer me trenutna situacija zabrinjava. Smatram se desničarom,ali s ljevim ekonomskim stajalištima. Zar postoji takva stranka ?
naravno HDZ.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.