Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2016., 12:39   #41
@Fortaleza koliko se razumin u zensku kosarku ovo je skoro pa nemoguca misija za nas s obzirom da nam je protivnik jedna od najjacih repki u europi pa i u svijetu
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 12:56   #42
Vidim da im nema 5/12 iz Rija ali su primile jučer 11 koševa na poluvremenu od Nizozemki...
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2022., 13:24   #43
Vjerojatno nikoga nije briga, ali samo da kazem da je zenska U20 reprezentacija osvojila 17. mjesto na EP od 18 ekipa. U skupini B. Jedino je Gruzija iza nas.

Mislim da grupa C ne postoji, pa ne mozemo ispasti.

Edit
Utakmicu Hrvatska-Gruzija trebalo je gledati uz glazbu iz Benny Hilla. Bas sam se slatko nasmijao.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2023., 15:16   #44
Ne znam gdje da stavim, pa ću staviti ovdje:

Quote:
Košarkašice UConn Huskiesa noćas su slavile protiv Xaviera sa 60:51 i tako potvrdile prvo mjesto Big East konferencije s omjerom od 18 pobjeda i samo dva poraza.

Iako noćas šuterski nije briljirala (0/7 iz igre, slobodna bacanja 5/6), hrvatska razigravačica Nika Mühl dodala je sedam asistencija čime je došla do brojke od 232 u sezoni.

U prijevodu, sada drži apsolutni rekord sveučilišta po ukupnom broju asistencija u jednoj sezoni. Ta će brojka sigurno još rasti s obzirom na to da Huskiesi još imaju igrati Big East turnir, a zatim i završni sveučilišni turnir sljedećeg mjeseca.

Time je nadmašila Sue Bird koja je igrala za sveučilište u periodu od 1998. do 2002. i s njim dva puta osvajala naslov sveučilišnih prvakinja.

Kasnije je bila birana kao prvi pick drafta, osvojila četiri naslova WNBA prvaka, pet zlatnih olimpijskih medalja i četiri zlatne svjeske medalje, 13 puta igrala na All-Staru, a tri WNBA sezone zaključila kao najbolji asistent. U prijevodu, jedna od najboljih razigravačica u povijesti ženske profesionalne košarke.
https://sportnet.hr/vijesti/575338/k...a-kosarkasice/

Bravo za Niku.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2023., 12:27   #45


UConn je prošao među 16, buzzer beater "Mjul" na kraju prvog poluvremena. Muhl igrala 39 minuta. Samo dijeli asiste, 4k i 10a.

https://sports.yahoo.com/ncaaw/baylo...-202303200129/
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2023., 14:20   #46
Ja napišem na forum haeru, Index prepiše.

https://www.index.hr/sport/clanak/po...6/2448372.aspx
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2023., 09:49   #47
Ženska U16 reprezentacija je došla do 1/4 finala Eurobasketa, gdje je izgubila knap od Finske 79:78
https://www.hks-cbf.hr/reprezentacij...5-do-8-mjesta/

Pogledao sam par zadnjih minuta utakmice:
https://www.youtube.com/watch?v=ckEbsXsa51g

Komedija grešaka u zadnjih 20 sekundi. Kod vodstva 78:77, naša cura bespotrebno gura Finkinju u leđa, sudac svira namjernu grešku. Finkinja pogađa oba bacanja, i još dobivaju loptu sa strane 17 sekundi do kraja. Ali mi nismo u bonusu i trebamo napraviti dva faula. Ali ne znamo kako, trebalo nam je 13 sekundi da napravimo dva faula. 4 sekunde do kraja, Finkinja fula oba bacanja, ali nema dovoljno vremena da dođemo do još jednog šuta.

Ali OK nastup cura, prošle godine je U16 reprezentacija čak osvojila brončanu medalju na EP. Ne znam da li je to znak nekih pomaka na bolje u ženskoj košarci.

PS
Presmješan je pomoćni trener koji ludi, prvo zbog glupog faula, a onda jer ne znamo kako napraviti faul.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2023., 21:22   #48
to je Igor Vorkapic, a ja bih htio tebe vidjeti kad pratis uzivo kako sav tvoj rad i trud ide u Honduras....ova U16 je bila osakacena od pocetka, jer emm ona nije za usporediti sa onom od prosle godine (od cijih igracica btw par njih su ovog ljeta pomagali sjajnoj U18 da se vracaju u A Div., milina za gledati)...a emm su je mucile ozljede, kako sam saznao, a protiv Belgije nam se povrijedila najbolja igracica nase predkadetske lige Matijevic
nase su se odlicno vratile nakon one traume protiv Finske, pobjeda protiv Madarske i 24 sata kasnije, izraubane kako jesu, u rovovskoj borbi dobile Poljsku, time uzvratile im za poraz u prvoj utakmici...nase cure su---nicim izazvan---5. ekipa Evrope, a s time su se i kvalificirali na SP iduce godine, zato i je zal bio takav velik nakon poraza protiv Finske
Il gatto nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2024., 09:57   #49
Nika Muhl je završila NCAA karijeru na Final Fouru NCAA turnira, uz dobru utakmicu i kontroverzan poraz od Iowe, koja predvodi "super zvijezda" Caitlin Clark.

https://www.index.hr/sport/clanak/vi.../2553973.aspx?

Tko nije pratio, Caitlin Clark je postavila rekord po broju ubaćenih poena u NCAA. Prvo ženski rekord, a onda je postavila i ukupan rekord, jer je prestigla muškog lidera u NCAA, Peta Maravicha. A to su mediji u SAD-u jako pratili i pumpali su priču i atmosferu.

I sada je u neizvjestnoj utakmici, kod 70:69 za Iowu, 4 sekunde prije kraja suđen nepravilan blok u napadu UConna.

Muhl je na turniru uglavnom igrala svih 40 minuta u utakmici. U karijeri je postavila rekord po ukupnom broju asistencija za UConn. Ali ne pratim baš puno žensku košarku, pa ne znam što će biti dalje. Ide li u WNBA ili se vraća u Europu. Po statistici me podsjeća na ženskog Bena Simmonsa. Asistira, hvata skokove, ima ukradene lopte, ali slabo zabija.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2024., 14:04   #50
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Nika Muhl...
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.