Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 11:57   #1
NBA Offseason 2016

Tema za sve nas košarkaške sladokurce i vjerne fanove kojima ustvari prava NBA sezona tek počinje.

Imamo temu o raznim tračevima, tradeovima, ovdje ćemo razmjenjivati mišljenja kako će se Simmons uklopiti u ekipu s kojom nije želio ni trenirati, kako će se Ruža snaći u Jabuci, hoće li Bullsi u rebuilding, kako će prvaci i bivši prvaci izgledati sljedeće sezone itd itd.
Dajte si oduška.



Pa krenimo lagano.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 15:20   #2
Gledao netko Any Given Wednesday?

Vidio sam neš sitno Afflecka u elementu. Neznam što bih mislio...
Morat ću cijelu pogledati.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:59   #3
Ako neko nađe cijelu Any given wednesday može link
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 21:14   #4
http://allball.blogs.nba.com/2016/06...s=iref:nbahppt
Jel ovo samo meni smiješno, ili je postalo normalno da psa nazivaš po nekome?
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:28   #5
Ode Skip sa ESPN-FT na FOX ...



__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 13:53   #6
USA Basketball selected the final squad for the Olympic Games in Rio.
The official announcement is expected on Monday but the 12 players that will wear the jersey of Team USA in August are known.

Kyrie Irving
Kyle Lowry
DeMar DeRozan
Klay Thompson
Draymond Green
Kevin Durant
Carmelo Anthony
Paul George
Jimmy Butler
Harrison Barnes
DeAndre Jordan
DeMarcus Cousins
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 14:18   #7
http://basketball.realgm.com/wiretap...Sign-With-Nets

Rodriguez možda u Netsima. S obzirom kako su loši na playu, možda bi mogao i u petorku. U svakom slučaju volio bih da ga dovedu, zanima me kako bi se ponovo snašao u NBA.

Zna li itko sa sigurnošću hoće li dogodine Bender, Žižić i Zubac u NBA? Bender pertpostavljam da hoće, a ova dvojica isto više naginju odlasku.

Šarić bi također trebao, tako je govorio, bit će zanimljivo u svakom slučaju.
Bevzil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 15:56   #8
Quote:
Bevzil kaže: Pogledaj post
Zna li itko sa sigurnošću hoće li dogodine Bender, Žižić i Zubac u NBA? Bender pertpostavljam da hoće, a ova dvojica isto više naginju odlasku.
Piše danas u SN da je Zubac navodno inzistirao na odlasku iz Cibone baš iz razloga da može ove sezone odmah otići u NBA (iako baš ne razumijem na koji je način to dvoje povezano ). Ali mora prvo proći selekciju, kampove, ljetnu ligu...
Kod Žižića pak postoji mogućnost da ostane još sezonu - dvije u Europi, s tim da se, ako sam dobro shvatio, nada transferu u neku euroligašku ekipu. Čini mi se da ni Cibona ne računa više na njega, jer im trebaju pare od prodaje...
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 20:22   #9
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Piše danas u SN da je Zubac navodno inzistirao na odlasku iz Cibone baš iz razloga da može ove sezone odmah otići u NBA (iako baš ne razumijem na koji je način to dvoje povezano ). Ali mora prvo proći selekciju, kampove, ljetnu ligu...
Kod Žižića pak postoji mogućnost da ostane još sezonu - dvije u Europi, s tim da se, ako sam dobro shvatio, nada transferu u neku euroligašku ekipu. Čini mi se da ni Cibona ne računa više na njega, jer im trebaju pare od prodaje...
Ako igrač želi igrat za NBA momčad koja ga je draftala zar ga oni miogu ikako spriječit u tome i prisilit da igra u europi? Nema smisla?

Jedino mogu odreć ga se pa kao free agent može igrat gdje želi...
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 21:52   #10
Od 6 potencijalnih KD ekipa ( s kojima će se sastati u NYC) samo mi Thunder i Warriorsi imaju smisla.

Boston je predaleko od contendera.. oni imaju hrpu.. nečega.. uglavnom mediokriteta na odličnim ugovorima. U Spursima ne znam koju bi poziciju igrao. Mora bi se S leonardom rotirati kao PF, a ako se sjetimo prošlogodišnjeg FA jedan od glavnih uvjeta LA je bio da ne igra peticu. Heat ga jednostavno ne može potpisat bez da se nekoga ne odrekne( i pod tim ne mislim Denga. on je već out) jer Whiteside će 1000 % tražiti max. Clippersi imaju mjesta da osnuju uber petorku CP-Reddick-KD-Blake-DJ i što još ? 8 igrača na minimalcu
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 02:40   #11
Quote:
Sonics07 kaže: Pogledaj post
U Spursima ne znam koju bi poziciju igrao. Mora bi se S leonardom rotirati kao PF, a ako se sjetimo prošlogodišnjeg FA jedan od glavnih uvjeta LA je bio da ne igra peticu.
Leonard bi igrao dvojku. U slučaju da KD dođe, Green bi morao otići. ( On ili Parker, ali njega se neće tradeati )

LMA bi u small ball postavama igrao peticu, KD četvorku... Sumnjam da bi LMA negodovao. Vidjeli smo i ove sezone da nije bilo problema s time.

No, sumnjam da će doći u Texas, osim ako izrazito kaže da želi doći.
Onda će se napraviti mjesta, ali kako stvari stoje, tj. po informacijama koje imamo - Bertans dolazi, Jean-Charles također... neće biti mjesta na capu.

Manu i Duncan su najmanji problem. Duncan ide na pitch u NY, tako da i ta činjenica potvrđuje njegov ostanak još godinu dana.
Manu je odbio player option i čeka razvoj situacije.
( Legenda će uzeti / žrtvovati koliko god love treba, to je prestala biti briga već prije oho-ho godina, Timmy također )

Diaw je, li-la. Bila je izjava da ga Spursi žele nazad. ( Po pokazanom prošle godine, upitan je njegov doprinos, osim ako ne iscijedi sve što ima, no realno, vrijeme bi bilo za rastanak )

Marjanovića čeka novi ugovor, i na to treba paziti...

Previše je stvari koje bi se žrtvovale u slučaju Durantovog dolaska.
Naravno, ukoliko odabere Spurse, o problemima ćemo kasnije.

Ostaje u Oklahomi - 99%, moja prognoza.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 11:20   #12
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
USA Basketball selected the final squad for the Olympic Games in Rio.
The official announcement is expected on Monday but the 12 players that will wear the jersey of Team USA in August are known.

Kyrie Irving
Kyle Lowry
DeMar DeRozan
Klay Thompson
Draymond Green
Kevin Durant
Carmelo Anthony
Paul George
Jimmy Butler
Harrison Barnes
DeAndre Jordan
DeMarcus Cousins
Barnes je valjda izvrsnim finalom osigurao mjesto u avionu
Opet šetnja do zlata za B postavu posoljenu sa malo zvjezdane prašine u vidu Duranta
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 13:59   #13
Dečki, Durant dolazi u New York gdje će osvojiti naslov i ući u legendu :klap:

Rose-X-Durant-Melo-Porzingis
6th man Crawford
na klupi Lance Thomas, O'Quinn, Galloway i veterani
emanuelson1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 14:34   #14
Ma kakvi Durant u Knicksima, nema šanse.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 14:46   #15
Quote:
emanuelson1000 kaže: Pogledaj post
Dečki, Durant dolazi u New York gdje će osvojiti naslov i ući u legendu :klap:

Rose-X-Durant-Melo-Porzingis
6th man Crawford
na klupi Lance Thomas, O'Quinn, Galloway i veterani
Fakat ekipa za naslov. Izgledaju nezaustavljivo.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 14:59   #16
Dolazi i James koji dovodi Wade-a, trejdaju Porzingisa za Paula i prijatelji su skupa plus KD i Rose Knicks logic
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 15:29   #17
Quote:
emanuelson1000 kaže: Pogledaj post
Dečki, Durant dolazi u New York gdje će osvojiti naslov i ući u legendu :klap:

Rose-X-Durant-Melo-Porzingis
6th man Crawford
na klupi Lance Thomas, O'Quinn, Galloway i veterani
Jedno je nadati se, i sam se nadam, no, mislim da su male sanse za tako nesto
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 15:36   #18
Quote:
emanuelson1000 kaže: Pogledaj post
Dečki, Durant dolazi u New York gdje će osvojiti naslov i ući u legendu :klap:

Rose-X-Durant-Melo-Porzingis
6th man Crawford
na klupi Lance Thomas, O'Quinn, Galloway i veterani

brickthrower
curry30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 17:51   #19
Knciksi ako su pametni trebaju ići za Horfordom ili Gasolom za sljedeću sezonu, ako će i dalje biti triangle treba im visoko inteligentni centar, ali to su Knicksi tako da se očekuje potpis Howarda
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 14:53   #20
O.J. Mayo Banned From NBA For Drug Violation
O.J. Mayo is eligible to apply for reinstatement in two years.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.