Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2016., 12:32   #21
Jep, radit ce sve utakmice klubova sa ovih prostora i završnicu....
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 19:32   #22
Ovu Arenu treba zapaliti skupa sa T-comom
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 19:52   #23
Ziza ce umrijeti
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 20:49   #24
Dost fino ovo Mula hendla.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 20:50   #25
Koja nemoć u trećoj. Strašno!
5:24.
ronac zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 21:21   #26
jaki su ovi. kao da su u 3. rekli "dosta zajebancije"
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 21:44   #27
Ovo je bilo bolno za gledat, jesu ovi bolji ali ovako nemoćnu Cibonu nisam očekivao. Vidjelo se već na početku 3. četvrtine kad su se Špnajolci odljepili na 20 da su se Vukovi predali i da su jedva čekali kraj tekme. Kad ti momčad zabije 2 koša iz igre u četvrtini onda ništa drugo nije ni realno za očekivati.

Standardno slaba posjećenost, ali to me više i ne čudi. Sad sam tek skužio kakav je ovo cirkus od natjecanja; 40 klubova u 5 grupa od kojih za neke nikad nisam ni čuo
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 01:26   #28
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Ovu Arenu treba zapaliti skupa sa T-comom
zakaj
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 01:54   #29
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Ovu Arenu treba zapaliti skupa sa T-comom
Onaj komentator na areni je vrh..ja gledam utakmice samo radi njega
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 09:45   #30
Sramotan poraz, ali s obzirom na to da Cibona ima samo dva odlična košarkaša, a ostalo su prosječni i igrači samo za PH-e, Aco je jučer rekao dosta i frend koji je s njim jako dobar, mi je prenio da je došao kraj Johnsonu i da se dovode dva Amera na pozicijama 1 i 3.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 10:12   #31
A s njima i sponzor.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 10:49   #32
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
A s njima i sponzor.
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:03   #33
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
A s njima i sponzor.
Ja ne znam kaj to tebe j... uopće, niti navijaš za Cibonu, niti je to tvoja stvar. Ako dođe super, ako ne dođe, nije da nismo navikli bez love.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:30   #34


Ako nema sponzora, odakle lova za Šakića, za zadržati Žižića, za platiti Mulaomerovića i troškove hladnog pogona, pa za plaćanje ovog indijanca Johnsona i eventualno dovođenje još te dvojice Amera koje si maloprije spomenuo.

Upravo to ti pokušavam reći ovime za sponzore, al ti ne kužiš ništa.
Jer od ulaznica nemaju niti za platit struju, a kamoli nešto više.

I onda Aco izjavi da su dugove sveli na nulu. Kako, čime, kad?

Kažeš, ne navijam za Cibonu. Navijanje je za tinejdžere.
Ja volim pogledat ABA ligu i utakmice naših klubova, bio to Zadar, Cibona ili Cedevita, i drago mi je kad pobijede.

Al da ću slijepo zatvarat oči pred idiotskim potezima i lažima uprava bilo kojeg od tih klubova, neću, jer razloga za to nema.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:39   #35
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Ja ne znam kaj to tebe j... uopće, niti navijaš za Cibonu, niti je to tvoja stvar. Ako dođe super, ako ne dođe, nije da nismo navikli bez love.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:47   #36
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post


Ako nema sponzora, odakle lova za Šakića, za zadržati Žižića, za platiti Mulaomerovića i troškove hladnog pogona, pa za plaćanje ovog indijanca Johnsona i eventualno dovođenje još te dvojice Amera koje si maloprije spomenuo.

Upravo to ti pokušavam reći ovime za sponzore, al ti ne kužiš ništa.
Jer od ulaznica nemaju niti za platit struju, a kamoli nešto više.

I onda Aco izjavi da su dugove sveli na nulu. Kako, čime, kad?

Kažeš, ne navijam za Cibonu. Navijanje je za tinejdžere.
Ja volim pogledat ABA ligu i utakmice naših klubova, bio to Zadar, Cibona ili Cedevita, i drago mi je kad pobijede.

Al da ću slijepo zatvarat oči pred idiotskim potezima i lažima uprava bilo kojeg od tih klubova, neću, jer razloga za to nema.
Stalno nabijaš na nos tog sponzora, kao da sam ja to izmislio. Pa i sam Aco je rekao da je dogovor s Dogus grupom propao, jer su htjeli 100% vlasništvo i kompletnu promjenu uprave, drugim riječima htjeli su kupiti Cibonu i napraviti drugu momčad od Darušafake.

I da, Cibona nema lovu koju je planirala, jer se stalno traži još ta jedna injekcija s kojom bi se mogla dovesti 2 dobra amera. Ovako se mogu platiti samo Žižić i Šakić, dok ostali igraju za mrvice, a Johnson je bivši, imao je priliku, nije se pokazao, jbg ni prvi ni zadnji promašaj kod Cibone.

A kad smo kod pljucanja, da bar tako pljucaš Cedevitu ili Zadar, koliko pljucaš po Ciboni, ne bi ništa rekao, a nije da npr. u Cedeviti nisu napravili cirkus od pojačanja, a o Zadru bolje da ne pričam u kojem je stanju.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 11:49   #37
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj je tu smiješno, pa Cibona zadnjih nekoliko godina ima smiješan budžet, s kojim ne možeš ništa ozbiljno napraviti ni u ABA ligi, a kamoli u Fiba ligi prvaka.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 15:01   #38
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Stalno nabijaš na nos tog sponzora, kao da sam ja to izmislio. Pa i sam Aco je rekao da je dogovor s Dogus grupom propao, jer su htjeli 100% vlasništvo i kompletnu promjenu uprave, drugim riječima htjeli su kupiti Cibonu i napraviti drugu momčad od Darušafake.
Ne spominjem sponzora zbog tebe, nego jer iz Cibone svako malo slavodobitno objave kako će USKORO objavit jedno veliko sponzorsko ime. Naravno, svaki put se izjalovi.
Naravno, jer sponzori žele vidjeti papire, financijsko stanje poslovanja i slično, a ovi tu muljaju maksimalno.

Šta ti misliš, koliki je ovosezonski proračun Cibone?

Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
A kad smo kod pljucanja, da bar tako pljucaš Cedevitu ili Zadar, koliko pljucaš po Ciboni, ne bi ništa rekao, a nije da npr. u Cedeviti nisu napravili cirkus od pojačanja, a o Zadru bolje da ne pričam u kojem je stanju.
Cedeviti se svakodnevno rugamo na temi o ABA ligi, već je sve rečeno mali milijun puta.
Što se Zadra tiče, to više nije ni smiješno, nego tragično. Kao, financije su im napokon stabilne, a ustvari su blokirani i ne mogu registrirat nove igrače.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 15:16   #39
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj je tu smiješno,
Pa ne smijem se.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 15:19   #40
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.