Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 20:16   #261
@betlab, sami u svemiru? Da, al u nekom filmu, ovak, tesko..
U beskonacnom svemiru na jednoj maloj planetici i da smo sami u svemiru..

Sto se tice bujne maste, ovisi o pojedincu i njegovom shvacanju stvari..

Ovdje se sad vodi polemika, dal postoje il ne postoje, treceg nema, svak nek si izabere sto mu odgovara i u to vjeruje..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 21:00   #262
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
@betlab, sami u svemiru? Da, al u nekom filmu, ovak, tesko..
U beskonacnom svemiru na jednoj maloj planetici i da smo sami u svemiru..

Sto se tice bujne maste, ovisi o pojedincu i njegovom shvacanju stvari..

Ovdje se sad vodi polemika, dal postoje il ne postoje, treceg nema, svak nek si izabere sto mu odgovara i u to vjeruje..
Znači nema nikog

-//-//-//-//-//-
betlab is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 23:34   #263
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
@betlab, sami u svemiru? Da, al u nekom filmu, ovak, tesko..
U beskonacnom svemiru na jednoj maloj planetici i da smo sami u svemiru..

Sto se tice bujne maste, ovisi o pojedincu i njegovom shvacanju stvari..

Ovdje se sad vodi polemika, dal postoje il ne postoje, treceg nema, svak nek si izabere sto mu odgovara i u to vjeruje..
Slažem se sa svim što si napisao , osim u jednom , a to je da se ovdje ne vodi polemika da li postoje vanzemaljci ili ne , nego da li je netko spreman ili ne , prihvatiti istinu da su vanzemaljci tu/ovdje danas i to još od davnina , istinu koja će i dalje biti istina i svakodnevna stvarnost , vjerovao netko u nju ili ne.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 09:18   #264
Quote:
betlab kaže: Pogledaj post
Znači nema nikog

-//-//-//-//-//-
Pardon, krivo se izrazio i to tek sad dok sam procitao svoj upis..
Nismo sami u svemiru, neka visa sila bi trebala postojat, zapravo da smo sami u svemiru, pa tesko moguce.

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Slažem se sa svim što si napisao , osim u jednom , a to je da se ovdje ne vodi polemika da li postoje vanzemaljci ili ne , nego da li je netko spreman ili ne , prihvatiti istinu da su vanzemaljci tu/ovdje danas i to još od davnina , istinu koja će i dalje biti istina i svakodnevna stvarnost , vjerovao netko u nju ili ne.
Ajd, polemika je suvisna rijec, kao sto rekoh gore, stvar pojedinca u kaj ce vjerovat..
Meni osobno ne bi nis trebalo znacit jel postoje svemirci il ne. Zar ne?

Mislim da m je bitnije da nadjemo neki svoj unutarnji mir i poradimo na sebi, a za svemirce lako.. Ionak smo prepusteni sami sebi, imamo razum i pamet, a na nama je kak cemo to iskoristit u daljnjem zivotu, mozda nas neko odozgo promatra i zapisuje nase ponasanje tj ophodjenje prema ljudima i prema majci zemlji; pa cemo vjerojatno prema tome bit nagradjeni/kaznjeni, za sve uspjehe i neuspjehe a i tu jos ulazi i karma, dobro poznata svima nama..

@Cosmic, covjek prije svega mora sam sebe dobro upoznat, da bi mogao krenut dalje tj pocet vjerovat u neke druge stvari... Istovremeno mi rijec vjerovanje na momente zvuci kao teska rijec koja ne pripada ovoj temi..

Prije bi odgovarala rijec, stvar covjekovog izbora, mada ok, vecina nas zna na kaj se mislilo ovdje..

Ako postoje vanzemaljci, neka ih, vjerojatno cemo ih trebat, dok dodjemo u situaciju kad ne budemo znali iskoristit nas potencijal u svrhu opstanka nase rase na zemlji..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 12:17   #265
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Mislim da m je bitnije da nadjemo neki svoj unutarnji mir i poradimo na sebi, a za svemirce lako.. Ionak smo prepusteni sami sebi, imamo razum i pamet, a na nama je kak cemo to iskoristit u daljnjem zivotu, mozda nas neko odozgo promatra i zapisuje nase ponasanje tj ophodjenje prema ljudima i prema majci zemlji; pa cemo vjerojatno prema tome bit nagradjeni/kaznjeni, za sve uspjehe i neuspjehe a i tu jos ulazi i karma, dobro poznata svima nama..

@Cosmic, covjek prije svega mora sam sebe dobro upoznat, da bi mogao krenut dalje tj pocet vjerovat u neke druge stvari... Istovremeno mi rijec vjerovanje na momente zvuci kao teska rijec koja ne pripada ovoj temi..

Prije bi odgovarala rijec, stvar covjekovog izbora, mada ok, vecina nas zna na kaj se mislilo ovdje..

Ako postoje vanzemaljci, neka ih, vjerojatno cemo ih trebat, dok dodjemo u situaciju kad ne budemo znali iskoristit nas potencijal u svrhu opstanka nase rase na zemlji..
Upravo tako , čovjek treba prvo upoznati , prepoznati , biti svijestan , pa onda samom svojom sijesnošću i očistiti svoju mračnu stranu , svoj podsvijesni mentalno-emocionalni talog , nagomilane , nametnute lažne programe koji su vremenom , kroz mnoge inkarnacije postali dio dubokih podsvijesnih vjerovanja , koji na kraju zamučuju percepciju čovjeka.

Prije nego što čovjek ne napravi takvu dubinsku čistku u svojoj psihi , ovo o čemu se piše ovdje ,sve će mu izgledati kao jedna bajka , dok će mu razne , prave bajke o sotoni , demonima , vragu....koje su potpuno nelogične i nestvarne , njemu biti čista stvarnost , upravo zbog tih utisnutih lažnih programa u kolektivnu ljudsku podsvijest , utisnutih od strane vanzemaljskih manipulatora.

Vanzemaljski osvajači , koji su ovdje došli od davnina i koji ovdje manipuliraju tisučljećima ,oni su sasvim logična stvarnost i to samo onda kada se čovjek oslobodi tih podsvjesnih programa-vjerovanja i zato sam i otvorio ovu temu , ova tema je samo za one ljude koji su spremni odbaciti te lažne programe u sebi , a ovo što sam pisao ovdje nije ništa novo , ja sam samo sve spojio , da probuđenom čovjeku bude lakše stvoriti sliku.

Kad kažeš : " mozda nas neko odozgo promatra i zapisuje nase ponasanje tj ophodjenje prema ljudima i prema majci zemlji "-

to je još jedan od nametnutih programa vjerovanja od strane manipulatora ovog planeta , jer tebe nitko od gore ne promatra , ustvari ti sam promatraš svoje akcije , ali ne ti kao ego-ličnost , u tijelu čovjeka na Zemlji , već tvoji viši centri svijesti , duša sama te promatraju i vode kroz životna iskustva , dok se tvoja karma , dobra i loša , skuplja upravo u tvojoj podsvijesti , iz koje će ta ista karma u dato vrijeme izaći na površinu na čišćenje , tako da ćeš privuči k sebi ljude , mjesta i događaje koji odgovaraju čišćenju te karme ili uzroka i posljedice.

Tu nema nikakve Božje kazne , ti sam nesvijesno/podsvijesno namještaš sam sebi situacije koje odgovaraju otplačivanju duga ili karme , koja je akumulirana u tvojoj duši i koja kroz podsvijest izlazi na površinu.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 16:26   #266
Teško je odbaciti vjerovanja i načela koja si usvojio dok si bio dijete. Za to trebaš jako puno raditi na sebi, kao što si i sam rekao, i trebaš "izaći" iz kognitivne disonance. Trebaš biti spreman odbaciti dosadašnje spoznaje koje ti je "usadila" okolina i roditelji i usvojiti nove.

Ljudi imaju jako puno mana, a jedna od njih je da konstantno imaju potrebu vjerovati u nešto nadrealno. To mu ujedno može biti i problem na njegovom putu da upozna sebe i spozna svoju svrhu.
LadyVila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 02:32   #267
Quote:
LadyVila kaže: Pogledaj post
Teško je odbaciti vjerovanja i načela koja si usvojio dok si bio dijete. Za to trebaš jako puno raditi na sebi, kao što si i sam rekao, i trebaš "izaći" iz kognitivne disonance. Trebaš biti spreman odbaciti dosadašnje spoznaje koje ti je "usadila" okolina i roditelji i usvojiti nove.

Ljudi imaju jako puno mana, a jedna od njih je da konstantno imaju potrebu vjerovati u nešto nadrealno. To mu ujedno može biti i problem na njegovom putu da upozna sebe i spozna svoju svrhu.
Vjerovanja koja je čovjek usvojio kao dijete su samo jedan djelić čovjekovih podsvjesnih-duševnih vjerovanja , koja su se formirala kroz mnoga iskustva , kroz mnoge inkarnacije , a čovjekova vjerovanja koja potječu iz ovo-životnog djetinjstva , mogu biti jača ili slabija , ovisno o roditeljima i okolini , ali najbitnije je to da čovjekova duševna zrelost ili nezrelost nije rezultat ovog jednog sičušnog , kratkotrajnog života na planeti , već mnogih života-inkarnacija , u kojima je čovjek skupljajući raznolika iskustva , formirao vjerovanja koja su uskladištena u njegovo podsvijesno i od tuda zajedno s vjerovanjima iz ove inkarnacije stvaraju njegovu percepciju-sliku svijeta i to su vjerovanja pomoću kojih čovjek nanovo stvara nova iskustva , privlačeći k sebi ljude , mjesta i događaje-situacije ili biva privučen k njima , a s tim novim iskustvima koja su posljedica vjerovanja , nanovo stvara i novu karmu ili uzrok-posljedicu.

Kada čovjek zbilja upozna sebe , tek tada vidi da je sve ono što je smatrao realnim , ustvari iluzija i možemo gledati na ovaj cijeli život koji živimo ovdje na zemlji kao na jedan najobičniji san-iluziju , zajedno sa orionskim vanzemaljcima-manipulatorima , zajedno sa svim iskustvima kroz koja svijest duše prolazi uzdižući se dimenzijama svijesti ka sve večem jedinstvu sveukupne božanske svijesti , možemo na sve to gledati kao na jednu veliku iluziju.

I šta je onda tu uopće realno-stvarno?
Realna i istinita je samo svijest ili jedinka svijesti duše , koja se prolazeći kroz bezbrojna iskustva , uzdiže ka sve večoj svijesnosti jedinstva/sjedinjenosti sa sveukupnom božanskom sviješću , božanske svijesti od koje nikada i nije bila odvojena , samo je bila u iluziji odvojenosti od nje i to je ono što su mnogi prosvijetljeni učitelji opisivali i opisuju kao ljubav , ljubav je ustvari osječaj jedinstva/sjedinjenosti tebe kao jedinke svijesti sa ostatkom božanske svijesti , to je osječaj ne-odvojenosti od cijeline , dok je cijela bol i patnja kod ljudi prouzrokovana upravo iluzijom odvojenosti , iluzijom koju vanzemaljski manipulatori stvaraju i sponzoriraju svakodnevno na ovom planetu.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 12:06   #268
Slažem se s tobom i baš sam razmišljala o tome jučer. Mislim da upravo zbog te odvojenosti, dolazi do nemira, odnosno do različitih bolesti. Naravno, ne u svim slučajevima, ali da je okidač mislim da je.
LadyVila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 01:41   #269
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Već tisućama godina ljudskom oku nevidljivi vanzemaljski mračni entiteti kontroliraju i manipuliraju čovječanstvom iz niže astralne dimenzije kroz svoje marionete-ljude koji su raspoređeni svuda gdje su centri moči , a te marionete neprestano proizvode nove ratove, kroz bankarstvo manipuliraju svijetskom ekonomijom...

Kakvo je vaše mišljenje-razmišljanje i viđenje o tome?
Dr Greer ima neke kontakte s ljudima iz tajnog svemirskog programa us air force. To su informacije koje dolaze s te razine. Inace, tehnologiju su navodno dobili od Orion grupe o kojoj pises.

https://www.youtube.com/watch?v=VL0Rpy0Dhhs
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:43   #270
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Dr Greer ima neke kontakte s ljudima iz tajnog svemirskog programa us air force. To su informacije koje dolaze s te razine. Inace, tehnologiju su navodno dobili od Orion grupe o kojoj pises.

https://www.youtube.com/watch?v=VL0Rpy0Dhhs
Drago mi je da si zainteresiran za ovu temu , ali Steven Greer je jedan od mnogih mračnih orionskih agenata koji su infiltrirani u svim sferama života , u svim mogučim organizacijama , a najteže ih je prepoznati u UFO i New Age sektoru , gdje su toliko dobro zamaskirani svojim pričama koje sadrže veliki postotak istine , negdje 30% ili 40% , negdje 60% i čak 70% i rijetko 80% istine , koju koriste kao mamac da bi se mnogi UFO-vci i New Age-ri uhvatili u klopku laži i dezinformacija.

Nema on nikakve veze sa Siriusom niti sa Siriusijancima , već koristi ta imena i riječi da bi iskrivio pravu istinu i naveo probuđenog čovjeka na pogrešna razmišljanja i vjerovanja koja čovjeku na kraju iskrivljavaju percepciju i vode ga na pogrešan put , koji Orioncima odgovara.

Siriusijanci su humanoidi koji obitavaju u visokovibracionoj 5 dimenziji , gdje je jedinstvo svijesti veliko i mogu se materijalizirati u ovoj 3 dimenziji po volji , ali je to ipak gadno za njih dok su vibracije na ovom planetu ovoliko niske zahvaljujući neprestanim ratovima i nasilju koje sponzoriraju Orionci.

Šejpšifteri na planeti kao što su Steven Greer i slični njemu imaju svoje misije , a cilj tih misija je potpuna kontrola , da se niti jedna probuđena ovca ne bi ni slučajno udaljila predaleko od stada kojeg su oni čuvari.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:59   #271
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Steven Greer je jedan od mnogih mračnih orionskih agenata
Ja sam stekao posve drukciji dojam, to jest da posve iskreno prenosi informacije koje su mu dostupne, i da su mu namjere krajnje pozitivne. Ali on svoje sadrzaje temelji na informacijama koje su dostupne ljudima s kojima je u kontaktu, i te su informacije tocne u onoj mjeri u kojoj su dostupne ljudima na toj razini. S obzirom da je to tek prva razina iznad medijske blokade, njima puno toga nije otkriveno, ali im je dovoljno jer im i ta razina daje barem prividno i s ljudskog stajalista veliku moc na Zemlji. Njega sam naveo kao najbolji primjer za informacije koje su dostupne na toj razini, i ta razina pomaze u razumijevanju djelovanja Orion grupe. Tu prica ne zavrsava, nego otprilike pocinje, kada su u pitanju moderna vremena. To je uglavnom razina na kojoj djeluju i The City of London, Wall Street, Vatikan, masonski vrh i druge slicne organizacije.
Iznad te razine postoji jos puno vise, o cemu si se tu vec dosta raspisao.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 00:48   #272
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Ja sam stekao posve drukciji dojam, to jest da posve iskreno prenosi informacije koje su mu dostupne, i da su mu namjere krajnje pozitivne.

https://www.youtube.com/watch?v=Uwwb1dEPUAY
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 11:20   #273
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
.. ali Steven Greer je jedan od mnogih mračnih orionskih agenata... a cilj tih misija je potpuna kontrola
Mislim da će biti korisno ako napišem zašto imam drukčije mišljenje o dr. Greeru.

1) Čovjek živi s ogrančenim sredstvima. Napustio je odlično plaćeni liječnički posao. To nije u skladu ni s jednom razinom Orionske strukture. Tu se traži status i bogatstvo, dakle u najmanju ruku uvijek dobro plaćene pozicije i privilegije.

2) Upozorava na isplanirani globalni false-flag event koji bi trebao poslužiti za uvođenje vojne diktature na globalnoj razini. Nešto poput velikog alien napada iz svemira koji bi simulirali s vlastitim svemirskim letjelicama, što bi uz odgovarajuće dizanje masovne panike kroz glavne medije trebalo unjeti dovoljno straha ljudima i "ujediniti" ih protiv "zajedničkog neprijatelja", što bi onda bio izgovor za uvođenje vojne diktature na globalnoj razini.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 11:30   #274
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
a najteže ih je prepoznati u UFO i New Age sektoru , gdje su toliko dobro zamaskirani svojim pričama koje sadrže veliki postotak istine , negdje 30% ili 40% , negdje 60% i čak 70% i rijetko 80% istine , koju koriste kao mamac da bi se mnogi UFO-vci i New Age-ri uhvatili u klopku laži i dezinformacija.[/B]
Rijetko 80% istine , ali je zato laž paprena i dobro je pomješana sa istinom.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 00:43   #275
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Mislim da će biti korisno ako napišem zašto imam drukčije mišljenje o dr. Greeru.

1) Čovjek živi s ogrančenim sredstvima. Napustio je odlično plaćeni liječnički posao. To nije u skladu ni s jednom razinom Orionske strukture. Tu se traži status i bogatstvo, dakle u najmanju ruku uvijek dobro plaćene pozicije i privilegije.

2) Upozorava na isplanirani globalni false-flag event koji bi trebao poslužiti za uvođenje vojne diktature na globalnoj razini. Nešto poput velikog alien napada iz svemira koji bi simulirali s vlastitim svemirskim letjelicama, što bi uz odgovarajuće dizanje masovne panike kroz glavne medije trebalo unjeti dovoljno straha ljudima i "ujediniti" ih protiv "zajedničkog neprijatelja", što bi onda bio izgovor za uvođenje vojne diktature na globalnoj razini.
Kao i velika večina ljudi , ti ne vidiš nedvojbeni dokaz koji ti stavih u prijašnjem postu;

https://www.youtube.com/watch?v=Uwwb1dEPUAY

jer ne vjeruješ da je išta od toga uopće moguče , uopće ne vjeruješ(u vjerovanja se podrazumjevaju duboka podsvjesna vjerovanja koja diktiraju vanjsku percepciju čovjeka) u postojanje reptilskih šejpšiftera na ovom planetu , jer da vjeruješ , vidio bi Reptilian Greera , a ne dr.Greera , nego ti ovo sve ili večinu o čemu pričam na ovoj temi , vidiš kao SF - naučnu fantastiku koju očigledno voliš i obožavaš , kao i mnogi drugi ljudi , jer ti potiče maštu , što u jednu ruku i nije loše.

Inače savršeno dobro prepoznajem koja je snimka lažna , a koja nije i snimke gdje su montaže , a na ovoj toga nema , ovdje je sve čisto.

Preporučio bih ti da pročitaš cijeli tekst na kraju video snimke , pritisneš pause i čitaš.

Da li ti ovaj komentar na dnu komentara za ovu snimku štagod govori:

2CircIesprije 2 godine
Greer is pure evil, he tells people that there are, quote: "NO evil aliens", and that "Reptilians are bio-robots".

Dvije centralne laži oko kojih se vrti Greerova manipulacija su :
1.Da ne postoje zli vanzemaljci , sve su sami dobri alieni.
2.Da su ljudi krivi i odgovorni za užasno stanje na planeti i dobri vanzemaljci neče dopustiti njezino uništenje.

U laži/obmani broj 1. i 2. vidimo čistu manipulaciju i iskrivljavanje istine, tu vidimo veliki postotak istine ali iskrivljene ,s namjerom da se mijenja percepcija kod ljudi , tako da ljudi prihvate laž da ne postoje nikakvi vanzemaljski manipulatori na planeti koji kontroliraju i manipuliraju ljudima i planetom već tisučama godina , nego su sve sami dobri alieni koji su ujedno izvan ovog planeta.

Naravno istina je da su pozitivni visokoevoluirani vanzemaljski čuvari sa Siriusa, Plejada , Arcturusa...izvan ove planete i čuvaju ovaj planet od uništenja ali ne od čovjeka , već od orionskih vanzemaljskih manipulatora iz 4d koji kontroliraju ovaj planet kroz svoje reptilske šejpšiftere na planeti zvane Iluminati i kroz ljudske marionete.

Greer je samo jedan od mnogih orionskih agenata u UFO i New Age krugovima, koji je ujedno i šejpšifter i odlično je plačen za to , ne brini se , a tu je još jedan od orionskih plačenih agenata , poznati James Gilliland , koji nije reptilski šejpšifter , ali otvoreno govori i hipnotizira ljude u UFO krugovima i ispire im mozak svojim nevjerojatnim glupostima tipa: da su Anunnakiji bili zločesti u prošlosti ali su sada jako evoluirali i na veselje svih oni nam se vračaju , Anunnakiji naši dragi nam se vračaju i uvjerava sve , isto kao i njegov kolega agent Greer , da su svi vanzemaljci pozitivni i dobri , samo se moramo otvoriti prema njima , a ljudi su ti koji su zli i opaki i naravno negira kao i ovaj prvi agent uopče postojanje orionskih manipulatora na ovom planetu kroz tisučljeća.

Ima toga još koliko god hočeš ali nisam htio u ovoj temi ljude zamarati s tim agentima , jer koliko laži , iskrivljenih poluistina , dezinformacija i prijevara ima u UFO i New Age sektoru , mogla bi se komodno otvoriti jedna tema samo za to.

Na tvoj komentar broj 2. evo izvadak iz mog posta broj 140 na ovu temu:

"Posvuda ima fotografija Nibirua , on jeste trenutno u Sunčevom sistemu ali je zaustavljen na svojoj putanji.

Što se ustvari desilo?
Orionci , ovi na planeti i oni u astralnoj dimenziji , su planirali napraviti namještaljku koja uključuje hologramski dolazak vanzemaljaca(zato su papa , ovaj zadnji i predzadnji , odjedanput počeli govoriti o postojanju vanzemaljaca i kako bi ih oni rado primili) na Zemlju , dolazak koji bi promjenio cijelu ovu realnost/iluziju koju živimo i naglo izmjenio percepciju kod ljudi.

Taj dolazak bi uključivao , naravno , drugi Kristov dolazak , dolazak lažnog mesije kojeg su odavno propagirali isti ovi Orionci koji i rade sve ove namještaljke. Mnogi su čuli za nešto slično pod imenom "Projekt Blue Beam".

Planet Nibiru koji je zaustavljen u našem Sunčevom sistemu , pun je Anunnaki/Reptoida , Orionaca u 3 dimenzionalnim fizičkim tijelima(kao što je naše tijelo) i plan im je bio prvo iscenirati dolazak lažnog mesije , kojeg bi Papa odmah prihvatio kao Krista , mesije koji bi uvjerio ljude da je on Krist kojega su čekali i onda bi predstavio izabran narod kojega bi ljudi kao trebali prihvatiti , a to su upravo Anunnaki/Reptoidi s Nibirua , koji je trebao na svojoj putanji proći bliže Zemlji.

Plan im je također bio destrukcija Zemlje samim prolaskom Nibirua , jaki potresi , tsunamiji...

Međutim taj plan im je propao , jer je neka vrlo močna sila , jakom eksplozijom zaustavila kretanje Nibirua. Koja bi to močna sila mogla biti?
To su upravo visokoevoluirani - vanzemaljski anđeli čuvari čovječanstva i našeg planeta koji neprimjetno rade sve ono što je neophodno u spriječavanju Orionaca u njihovim mračnim planovima.

A ovi mračnjaci uvijek imaju dva rezervna plana za jedan neuspjeli , pa smo mogli vidjeti što se sve dešavalo od trećeg mjeseca pa do sada , koliko njihovih namještaljki , lažnih terorističkih napada , provokacija....."


I sada usporedi ovo s Nibiruom i Anunnakijima sa pričom
Jamesa Gillilanda o dolasku njegovih sada već "visokoevoluiranih dobrih Anunnakija".




Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:35   #276
Cosmic , taj dr. je lizard.
Prvo sam malo pogledao video i odmah sam ga skužio.
I malo je usporen u kretnjama, a to mu je od anabolnih steroida i napumpavanja u teretani.
Osim toga i bolestan je, vidljivo je, i ima završenu glumačku akademiju.
Lizard 100%, kao i gušteri sa mog grunta.
Nitko ne zna u kojem su koljenu, ja mislim negdje 3. ili 4.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 10:57   #277
Ovo je izvadak iz jednog teksta o Greeru:


" Steven M. Greer, dr. med., direktor je i utemeljitelj projekta 'Razotkrivanje' (The Disclosure Project). Također, bio je koordinator na svjetskoj razini potrage za alternativnim izvorima energije, posebno onima poznatima kao over-unity i uređaji nulte točke, s ciljem otkrivanja i razvijanja sustava koji će eliminirati potrebu zafosilnim gorivima. Dana 9. lipnja 2001. godine dr. Greer je predsjedavao tiskovnom konferencijom projekta Disclosure u Nacionalnom pres-klubu u Washingtonu. Više od dvadeset svjedoka iz vojske, državne uprave, obavještajne zajednice i različitih korporacija iznijelo je dojmljiva svjedočanstva o postojanju izvanzemaljskih oblika života koji posjećuju planete , o reprodukciji energetskih i pogonskih sustava zasnovanih na srušenim NLO-ima. Više od milijarde ljudi čulo je za tu konferenciju putem internetskog prijenosa i zatim putem medijskih izvještaja na BBC-u , CNN-u , CNN Worldwidu , Voice of America ..... "


Mainstream mediji koji su u vlasništvu kontrolora ovoga planeta-Orionaca , kao što su boldani ovdje gore , će izvještavati samo o onome što je već poznato velikoj večini ljudi i što je u interesu poroblavanja masa ispiranjem mozga i kontrolom uma i zato nikada nećemo vidjeti David Icke-a u spomenutim medijima , osim eventualno ako ga treba ismijavati i diskreditirati , ali zato su ovi agenti poput Greera i Gillilanda uvijek dobro došli na spomenute mainstream medije čiji su vlasnici isti oni koji i plačaju spomenute agente za širenje dezinformacija i iskrivljenih istina.

Problem je što u svemu ima istine , veči ili manji postotak , a u ovim slučajevima ona služi kao mamac i kad čovjek zagrize taj mamac......
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 11:31   #278
Ovi izgleda ne znaju za postojanje dobrih vanzemaljaca, ali na stranu to, zanimljiv tekst na razini koja je poznata zemaljskim tajnim programima.

Do the Aliens ETs make them do it?
By Preston James, Ph.D on May 2, 2017
Are the men who control the Secret Shadow Government being secretly and unknowingly mind-kontrolled by Alien ETs?
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 00:36   #279
Royal family kadkada mijenja oblik i surovo napada.


https://youtu.be/sJdhg8rUTMo

To je ono, što smo pričali.
Great lizard atack on human.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 00:38   #280
Rođak kraljevske obitelji.
https://youtu.be/hrzKrI5VGdY
Shapeshifter.
Poznato ?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.