Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2003., 17:18   #1
Kesteni

Kako najlakse ogulit kestene i napravit pire?

Da li neko pece kestene na staklokeramickoj ploci i kako?
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 17:31   #2
kestene zarezi ( o obliku krizica ) i guli tople. Tj vruce. Za kesten pire kestene kuham, ne pecem ih.

Ovakvu plocu ovdje zovu ceran ploca i ja se nisam usudila na tome peci. Nego u pecnici na komadu folije. Njeli ih se vec ove jeseni a sutra idemo po nove.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 17:34   #3
kesten pire; skuham ga i to u ekspres loncu, nekih 15 - 20 minuta kao i kod pecenih guliti ODMAH , poslije ne ide. Izmiksam u blenderu ( nesto kao sokovnik, miksa sve zivo, tamo miksam i paradajz za umake ), dodam secera u prahu i ruma, opet promiksam, vrhnje slozim iz onog praha od Dr. Oetkera ili izmiksam 400 g slatkog vrhnja ( volim puno slaga ) i dodam secera.

E da, ne vaditi sve kestene odjednom, prebrzo se ohlade, nego dugom zlicom izvaditi par iz vode, pa njih oguliti pa opet par itd.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 17:47   #4
A kak se rjesis onih sitnih kozica? Jel ih moras propasirat zbog toga?
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 18:10   #5
sjela ja jednom giliti kestene za pire, pola kile. I sjednem ja ujutro u pidjami za stol, kao sad cu ja to, na brzaka. I sjedila ja tako i gulila te kestene, cijeli dan
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 20:29   #6
Issa

P kad se ohlade ne ide, treba vaditit malo po malo iz vruce vode, obicno si sve prste opecem

Nego Tanja, ja na taj blender propasiram sve, on i od paradajza one sitne kostice usitni, dal bi islo obicnim mikserom, ne znam. Mozda se javi netko tko je probao tako.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 16:10   #7
Quote:
Winona kaže:


Ovakvu plocu ovdje zovu ceran ploca i ja se nisam usudila na tome peci.
istina.
mislim da bi na ceranu bilo to ludost peći

zajebancija, uz to sve sprčkaš i ode sve u k....
bar ja to tak vidim
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 13:08   #8
a kakvi su kada se peku u pecnici???
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 13:36   #9
Ja ogulila kestene, propasirala (mašinica za kekse, orahe...) pa stavila u male vrećice i zamrznula. Kada se zaželim kesten pirea, odmrznuti ću ih i skuhati sa malo vode, šećera, ruma, ...(ne sjećam se, piše na papiriću kaj mi je mama dala).

Nego, sad su mi nokti ko u seljanke.
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 13:44   #10
Quote:
ezop kaže:
a kakvi su kada se peku u pecnici???
fini
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 16:18   #11
stigli i kod nas kesteni konacno

ovdje je to jako rijetko i dosta ljudi ni ne zna kako se koriste

ja sam dragog naucila na pecene pa sad cim dodju u trgovinu nosi veliku vrecicu
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 18:06   #12
stigli kod mene kesteni
jucer kupila 5 kila

pojma nemam sto cu s tim, jer samo ja to jedem
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 02:24   #13
KOd nas jos nis ,sutra cu pitat u ducanu kad ce ih dobiti?
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 03:54   #14
ja to nasla u jednom ducanu u koji inace nejdem. Neki cudan, imaju na stropu prikacen vlak s vagonima koji vozi u krug, sav je neki drveni.
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 07:55   #15
E,Issa cula sam za taj ducan.Mislim da je bila reportaza na telki,ima sve onak nesto zastarjelo i mishung svega u nutra.Internacionalne hrane.Ne mogu vjerovat
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 09:23   #16
Najbrzi i najjednostavniji nacin ciscenja kuhanih kestena za kesten pire koji sam ja vidio je pomocu male zlicice za kavu. kesten se prereze i izdubi zlicicom. uredno radi i s hladnim kestenjem.
Ja ne jedem kesten pire, ali svake godine sudjelujem u kolektivnoj proizvodnji kod frenda. I godinama koristimo ovu metodu s zlicicom i stvarno je efikasna. poslije ga melju u fleisch masini, dodaju rum etc.
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2003., 17:10   #17
ja sam cula za jos brzu metodu, ali nisam vidjela kak to funkcionira za prav
zareze se kesten i stisne se nekom stiskalicom, ili za cesnjak ili za puciti visnje. Ne sjecam se vise
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 19:42   #18
Trebalo bi skinuti i onu tanku kožicu. Ona daje gorčinu, skuplja usta. Znam da je zaje... ali sve slatko pita trud
__________________
Ploviti se mora!
morski is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 21:07   #19
Normalno da se mora skinuti kozhica...ovi koji pishu da sveskup pasiraju, nikad kestenpire sami nisu radili.

Najlakshi nachin je da kestene kuhash malo duzhe, a onda svakome odrezhesh onaj vrhic i drshkom od noza istisnesh van sadrzhaj...kao da istiskujesh pastu iz tube.

Ja ih kuham uz dodatak lovorovog lishca i par zrna soli, 15 minuta u express loncu i onda tako istiskujem...naravno, kad su vec malo jeftiniji
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 08:10   #20
Kupila kestene,pol kile 5$ Nego magicna kaj radis s crvima?I njih istisnes Preksutra ih radim sa prokulicama i maple sirupom,hm vidjet cu kak ce to bit,samo me strah ciscenja,moraju bit u komadu.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.