Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 10:42   #2601
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
False. Kaos nas samo nervira, egzistiramo u organiziranom kozmosu, kojeg pokušavamo napraviti još organiziranijim i podložnijim sebi, analizirajući stvari i alate koji nam mogu pomoći u izvršenju te misije.
Mir u tebi, mir svuda :astrozen:
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:44   #2602
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
False. Kaos nas samo nervira, egzistiramo u organiziranom kozmosu, kojeg pokušavamo napraviti još organiziranijim i podložnijim sebi, analizirajući stvari i alate koji nam mogu pomoći u izvršenju te misije.
potpisujem!

kao što rekoh, ljudi nas ne razumiju, dok je jedna djevica drugoj potpuno razumljiva.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:45   #2603
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Mir u tebi, mir svuda :astrozen:
Mir i djevica ne idu u istoj rečenici.
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:47   #2604
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
potpisujem!

kao što rekoh, ljudi nas ne razumiju, dok je jedna djevica drugoj potpuno razumljiva.
Ha ne znam baš, meni su muške djevice (koje poznajem) baš onako - čudne. Trudim ih se razumjet, mislim, koliko to može biti teško ako smo isti horoskopski znak - ali može.
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:48   #2605
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
Mir i djevica ne idu u istoj rečenici.
Zavisi koja je djevica
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:00   #2606
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
Mir i djevica ne idu u istoj rečenici.

Čuva vas nebo kaosom.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 18:52   #2607
jel se meni čini ili su djevice vrlo često strahovito zgodne žene, lijepog lica nisam samo jednom posve poludio za nekom djevicom, ali vrlo brzo bi se "spustio" ( ako me razumijete ) ....

strašno su dosadne i drže se vrlo arogantno bar prema meni, iako sam ja samo jedan račić ali vidim da zapravo nisu tako loše cure.... samo im treba vremena da (mi) se otvore....

ali ipak, ovo mi je jedan do tri najdraža znaka ipak više zahvaljujući muškim pripadnicima (nemojte ovo krivo shvatit)
flamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 19:29   #2608
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
jel se meni čini ili su djevice vrlo često strahovito zgodne žene, lijepog lica nisam samo jednom posve poludio za nekom djevicom, ali vrlo brzo bi se "spustio" ( ako me razumijete ) ....

strašno su dosadne i drže se vrlo arogantno bar prema meni, iako sam ja samo jedan račić ali vidim da zapravo nisu tako loše cure.... samo im treba vremena da (mi) se otvore....

ali ipak, ovo mi je jedan do tri najdraža znaka ipak više zahvaljujući muškim pripadnicima (nemojte ovo krivo shvatit)
većina zemljanih su lijepe i lijepo građene, ali zapravo najviše ako je podznak zemljani
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 19:38   #2609
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
ove moje djevice uopće nisu lude za forumima i internetom....jedino Facebook može proći...
inače ne vole previše biti u kući....samo da im je negdje lutati.... više od svih ljudi koje znam
prepoznah se..ipak je do horoskopa
__________________
Be my little smile and make big my life!
Satelitić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 19:48   #2610
Quote:
Kung-Lao kaže: Pogledaj post
većina zemljanih su lijepe i lijepo građene, ali zapravo najviše ako je podznak zemljani
ma nije valjda?
realno gledajući najmanje se palim na žene iz zračnih znakova....mislim, i one su često lijepe, ali nešto im fali...nekako su mi "prazne"....vodene , zemljane i vatrene su druga priča....

djevice često imaju jako lijepo lice.....

evo od poznatih Jelena Rozga..
Rachel Bilson , Emmy Rossum i mnoge druge....

Quote:
Satelitić kaže: Pogledaj post
prepoznah se..ipak je do horoskopa
a ovo što sam sad napisao.? jesi li se tu prepoznala?
flamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 13:29   #2611
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
ma nije valjda?
realno gledajući najmanje se palim na žene iz zračnih znakova....mislim, i one su često lijepe, ali nešto im fali...nekako su mi "prazne"....vodene , zemljane i vatrene su druga priča....

djevice često imaju jako lijepo lice.....

evo od poznatih Jelena Rozga..
Rachel Bilson , Emmy Rossum i mnoge druge....



a ovo što sam sad napisao.? jesi li se tu prepoznala?
naravno... ako smijem za sebe reći da sam lijepa... baš se dvoumim dal da napišem detaljnu analizu
__________________
Be my little smile and make big my life!
Satelitić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:17   #2612
MA nisu Djevice lijepe,one su najljepse Posebno ako su Venera ili Merkur kao vladar znaka u susjednoj Vagi,mada ne mora biti pravilo.Svaka druga,treca koju znam je u vezi ili u braku sa JArcem ili sa Bikom.
Fali im malo samopouzdanja da opustenije prihvataju naklonost suprotnog pola,pa znaju da djeluju odbojno i hladno,ali je takav stav samo maska i odbrambeni mehanizam da nebi nedaj Boze bile "izigrane",i da nebi neko negativno iskoristio njihovo povjerenje.To sebi nebi nikada oprostile,pa zato idu na sigurno.
Samo cu reci Sophia Loren,Ingrid Bergman i Greta GArbo(medju 10 najljepsih i najslavnijih glumica svih vremena)

A mene danas posebno privlaci ova

https://www.youtube.com/watch?v=4m1EFMoRFvY

I da jos kazem da vole da su u vezama sa "jakim" partnerima, kao i drugi promjenjivi znakovi.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:22   #2613
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
ali je takav stav samo maska i odbrambeni mehanizam da nebi nedaj Boze bile "izigrane"
To je to.
Moja mama je djevica (ovo malo glupo zvuči ) i uvijek se boji da će ju netko zajebati.

Ali takvi ste u biti svi vi zemljani, ziherši po prirodi, ne volite se kockati
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:27   #2614
Quote:
Kung-Lao kaže: Pogledaj post
To je to.
Moja mama je djevica (ovo malo glupo zvuči ) i uvijek se boji da će ju netko zajebati.

Ali takvi ste u biti svi vi zemljani, ziherši po prirodi, ne volite se kockati
Ne znam za ostale,ja sam Ac Strijelac,Ve u Ribama (idealista),i nikada ne idem na sigurno,bas me naprotiv vise interesuju "ne istrazene" situacije.

PA sa Djevicama sam uvijek imao problema jer nisu smjele da mi se "otvore" do kraja
Jarac je kardinalan,on osvaja,kroci put sebi,ne ceka da mu se drugi udvaraju
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:37   #2615
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Ne znam za ostale,ja sam Ac Strijelac,Ve u Ribama (idealista),i nikada ne idem na sigurno,bas me naprotiv vise interesuju "ne istrazene" situacije.

PA sa Djevicama sam uvijek imao problema jer nisu smjele da mi se "otvore" do kraja
Jarac je kardinalan,on osvaja,kroci put sebi,ne ceka da mu se drugi udvaraju
Jedno je istraživački duh, drugo je ziherštvo.
I poduzetan čovjek može biti ziheraš

Daj više jednom priznaj da sam u pravu
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 15:47   #2616
Quote:
Kung-Lao kaže: Pogledaj post
Jedno je istraživački duh, drugo je ziherštvo.
I poduzetan čovjek može biti ziheraš

Daj više jednom priznaj da sam u pravu
Pa ja ti kazem da ja nisam ziheras,posebno ne u tom emotivnom,ljubavnom smislu,i rekoh da za druge ne znam.

Nisam kod JArcica i kod Bikica primjetio da su toliko povucene i stidljive kao Djevicice.
Hajde kada ti toliko znaci u pravu si
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 17:02   #2617
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Nisam kod JArcica i kod Bikica primjetio da su toliko povucene i stidljive kao Djevicice.
a kakve sad pa veze ima povučenost sa svime ovime
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 17:07   #2618
Quote:
Kung-Lao kaže: Pogledaj post
a kakve sad pa veze ima povučenost sa svime ovime
A ko kaze da ima veze,valjda smijem dodati i to zapazanje u vezi sa Djevicama

Sto si ti neki tezak covjek
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:54   #2619
Bok, imam pitanjce.. kako svojiti muskarca djevicu? ja sam lav sa podznakom skorpije. Strpljenje mi nije jaca strana.. ovo nase navlacenje traje vec neko vrijeme, i jako je cudna prica, jos je on u meduvremenu nasao drugu curu, ali je meni tu u zivotu (samo platonski, osim u mojoj glavi i pretjeranom psihoanaliziranju).

Danas sam na nekoj prekretnici i najrade bi mu priznala sve sto osjecam i rekla mu da ne ocekujem nista od njega.. samo ne mogu vise glumatat, ali bojim se da to nije pametno..
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 14:54   #2620
Što mislite o ovome djevice? To je moja ideja kako dovesti svijet u red:

Da jednostavno svi stanovnici HR kažu "DOSTA" i krenu zajedno i jednostavno sve političare stave na suđenje, raspuste se sve političke stranke i blokira se sva imovina i sva sredstva svih zastupnika.
Napravi se prijelazna vlada u kojoj bi bili ljudi koji su specijalisti za svoja područja.
Po završetku suđenja svakom političaru, sva imovina koja se ne može opravdati kroz vlastitu plaću se oduzima i vraća državi (ako netko ima plaću 20 tisuća kuna mjesečno, ne može na legalan način imati imovine u vrijednosti 40 ili 50 milijuna kuna), a političar u radni zatvor, gdje će raditi zahtjevne i društveno korisne poslove kako bi otplatili svoj dug naciji, a ne gdje im je sve plaćeno i igraju golf u zatvoru. Isti postupak sa direktorima firmi i ostalim sličnim "moćnicima".
Naposljetku održati izbore nove za novu vladu, gdje se ne može kandidirati ni u kakvom svojstvu nitko tko je proveo 8 godina u saboru, gdje će plaća svakom novom zastupniku biti MAKSIMALNO dupla od prosjećne plaće u HR.
Nakon svakog mandata bez ikakvog imuniteta svaki političar bude podvrgnut istrazi i kriminalnom progonu i kazni ako nije obavljao svoj posao uredno, profesionalno i legalno i također u radni zatvor, nešto tipa reciklaža otpada ili fizički radovi.
Papirologija potrebna za bilo što u državi se potpuno reformira od strane specijalista za to područje, ugase se uhljebljena i nepotrebna radna mjesta na teret proračuna i maksimalna sredstva i resursi se usmjere u razvitak školstva, novih tehnologija i proizvodnje, te ponajprije razvijanju sustava recikliranja korištenih resursa.
Kad se sredi ustav i stavi sposobne ljude na vlast, oni onda trebaju smisliti kako srediti ovu "legalnu" pljačku koju rade banke stanovništvu. To je van svake pameti na takav način funkcionirati.
Nakon što se srede životna pitanja ljudi i kad više ne moraju misliti da li će moći djecu nahraniti ili ne, treba se okrenuti moralu društva. Diktiranje moralnih načela i vrijednosti manjini zato što pripadamo večini je nedopustivo, jer zapamtite da i najmanja osoba na svjetu može pritisnuti dugme koje aktivira bombu. Određivanje tko ima kakva životna prava i čiji život koliko vrijedi je također nedopustivo. Postoji zdravi razum i sasvim je jasno što je moguće a što ne. Kroz cijelu povijest planeta, niti jedna katastrofa prirodna, bolest, niti išta drugo prirodno nije prouzrokovalo toliko smrti i patnje kao vjernici i moralni propovjednici koji se kolju međusobno u ime vjere za koju tvrde da propovijeda mir i suživot i sreću.
Nedopustivo je da osoba koja ima plaću 30 tisuća kuna može platiti jamčevinu od 20 milijuna kuna bez da itko trepne, osoba okrivljena za genocid puštena iz zatvora jer je "bolesna" i onda se vrati u državu i baci u politiku kao da se ništa nije dogodilo, političari koji pronevjere milijarde i kad ih se uhvati samo kažu "ups, jeste me uhvatili, hehehe" i nikome ništa, svi dalje kao da se nije ništa dogodilo...
I HR i svijet bi mogli biti potpuno savršeno mjesto samo kad bi se odlučili da nam je dosta.
Vrlo jednostavno rješenje i sasvim ostvarivo. Samo trebamo svi skupa odlučiti.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.