Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2007., 18:18   #1
Trebam postolara!

Ali nekog dobrog dobrog... Naime kupila sam si ovakve čizme:



e sad, pošto sam pogriješila kod modela jer sam htjela skroz uske treba mi postolar u Zg koji će ih znati suziti kak spada... inače su kožne i čak za nijansu previsoke pa ih treba i skratiti za 2-3cm...

Prijedlozi?
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 19:35   #2
prekrasne su cizme,ja imam takve crvene lakirane,
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 18:37   #3
Dobar postolar - preporuke

Imam dosta stare cipele (koje je moja stara kupila kad je bila studentica), lakirane peep toeice, kojih se ne želim odreći. U dobrom su stanju, ali htjela bi ih malo osvjezit, promijenit remenčić i slično, nanovo ih lakirat... e, pa gdje i kod koga, a da me ne odere... hvala!
__________________
Als ich chan
Waterloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 13:00   #4
Odlican je u nami na trgu u polukatu.Uvijek idem tamo.
Ivson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 02:40   #5
Odličan je postolar bio neko vrijeme na Malešnici u blizini škole u A.T.Mimare, pod nazivom HAD, kasnije se preselio na tržnicu u Vrbanima, a onda je nestao i od tamo. Bio je to najbolji postolar svih vremena, ako netko zna o kome pričam i ima informaciju gdje se on sada nalazi, apeliram da mi kaže!!!!
zeva_uk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 16:15   #6
Bok,

Ako si u Zagrebu imas u Vukovarskoj. Sidjes stanicu kod srednje škole, pređeš semafor i postolar Mario te čeka.

Dobar je, meni je od cipela napravio čudno. Ko nove su, čak i bolje
marinelazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 19:56   #7
Probat cu kod Maria, to mi je skoro u kvartu. Hvala!
__________________
Als ich chan
Waterloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 13:28   #8
bok ljudi
da li je netko sirio cipele kod postolara, ono na kalup da im je povecao za broj? cula sam da se to moze... radi se o koznim cizmama koje su mi za broj premale..
thanks
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 14:30   #9
cipele gulija u jurisicevoj. savrsen
__________________
quisque faber fortunae suae est
e duobus malis minus eligere oportet
qualis vir,talis oratio :)
mala01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 00:19   #10
Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
bok ljudi
da li je netko sirio cipele kod postolara, ono na kalup da im je povecao za broj? cula sam da se to moze... radi se o koznim cizmama koje su mi za broj premale..
thanks
moja mama to radila i frendica. ne znam dal za broj al moze se.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 10:55   #11
Postolar

možete li mi preporučiti nekog postolara u zgb da izrađuje obuću po slici ili nacrtu koju kupac donese? kako se kreću cijene za takvo nešto?
Siohan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 12:51   #12
Izrađuje ti na Žitnjaku tvornica obuće Zagreb. Tako nekako. I to po nekoj pristojnoj cijeni. Imam doma letak, kad dođem kući, postam ti broj.
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 18:09   #13
da i možeš sama donijeti svoj materijal ukoliko želiš sandale sa nekom svojom tkaninom ili dezenom ili njihovu.... pa najjeftinije su bile prije 2-3 god. koliko se sjećam oko 50 E
sad ne znam... što si ti htjela da ti izrade?
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 19:26   #14
Ovako
"Zato" - Zagrebačka tvornica obuće d. o. o.
Zagreb, Žitnjak bb
01 2371 - 295
091/237 12 95
[email protected]
www.zto.hr
eto
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 12:55   #15
hvala curke, super ste
uvijek nađem u stranim časopisima neke cipele/sandale koje mi se turbo sviđaju i neke su lude boje, a uglavnom ne mogu naći ništa slično po našim dućanima pa sam htjela izraditi u vlastitom aranžmanu. zadnje su mi se svidjele sandale u stilu apostolki koje je nosila nicky hilton na jednoj slici. iako mi ona nije po ničemu uzor, sandale su mi tako dobre da sam ih poželjela izraditi. stoga ovaj topic

znate li koliko se otprilike čeka na izradu na žitnjaku?
Siohan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:36   #16
A za neke sitnije popravke? Malo sam petu zgulila na balerinkama Možete mi preporučit nekoga brzog/efikasnog/jeftinog?
curka111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:52   #17
Quote:
curka111 kaže: Pogledaj post
A za neke sitnije popravke? Malo sam petu zgulila na balerinkama Možete mi preporučit nekoga brzog/efikasnog/jeftinog?
ferdinand, u ilici (negdje oko broja 160-170 mislim da je...3 i pol tramvajske stanice od trga). nije skup, a super je, sve sto radi radi temeljito i kvalitetno. za sve svoje popravke i dorade idem njemu.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 21:40   #18
POSTOLAR - preporuka

jel mi moze netko rec di da odem?
trebaju mi dosta jednostavne cipele, stvarno nis posebno, al opet ne zelim neke seljacke ala simecki i kaj ti ja znam...
pa ak netko zna (u ZG) dobrog postolara, please...
(ledenko ne jer stvarno ne zelim dat 3 000 kn za cipele)
Ivancica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 17:30   #19
Postolar - kvalitetan i jeftin

Zna li netko stvarno kvalitetnog a jeftinog postolara u Zagrebu? Pukao mi je šav na radnim čizmama, i to na obe isti, a kako čizme nosim gotovo svaki dan, i po suncu, kiši, snijegu i svim uvjetima bitno mi je da to bude kvalitetno zašiveno i da ne propušta vodu.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 18:08   #20
E i bitno mi je da bude što jeftinije.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.