Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 48 7.08%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 65 9.59%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.55%
Muško sam, jesam 159 23.45%
Muško sam, nisam ali bi htio 281 41.45%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.88%
Glasovatelji: 678. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2012., 18:19   #1
Seks u troje - zbirna tema

Dakle. Nakon švrljanja po sličnim temama na ovom podforumu odlučujem otvoriti još jedan naizgled sličan topik Razlog: na nekima se nije pisalo ohoho dugo, a i uglavnom sve završi na mišljenjima i upozorenjima tipa "nemoj, to će vam uništit vezu", "ne kužim zašto vam to treba, očito vam u vezi nešto ne štima" etc.

ALI. Mene ne zanimaju mišljenja bez pokrića i iskustva, pogotovo ne: moja frendica je probala pa joj je veza propala..blabla. Svatko ima svoje mišljenje i viđenje i to poštujem, ali bih ovdje voljela pročitati ISKUSTVA onih koji su probali te NJIHOVA mišljenja o tome.



Dakle, vi sretnici koji ste imali priliku valjati se pod plahtama sa još dvije osobe (ili više ), voljela bih da svoja iskustva podijelite ovdje za dobrobit svih onih koji to još nisu probali a žele
Ono, kako ste došli do toga, kako je počelo, jel bilo zanimljivo ili neugodno i naravno, kako ste se osjećali nakon toga i da li žalite.

Da napomenem, u vezi sam i moj partner i ja razmišljamo o trećoj osobi u krevetu, pa me zanimaju tuđa iskustva, dec all

Zadnje uređivanje phiber : 09.04.2015. at 20:37.
Gallalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 18:44   #2
Da bilo bi zanimljivo čut stvarna iskustva. Ne znam hoćeš li imat sreće s time da ti ljudi budu iskreni tu, ali bilo bi fora.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 18:45   #3
ja pristupam seksu u troje samo ako je svaka od cura natprosjecnog izgleda i svaki drugi dan na nasipu. sori, zakljucat ce temu pa sam morao.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 19:07   #4
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
__________________
dragi Božek! dok nekome daš stopalo broj 46, daj mu onda i pimpača adekvatne dužine, a ne kaj se moram naginjati dok idem pišat kaj nebu sve po patikama. hvala!
CowboyLucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:00   #5
Lijepo ja rekoh, puno je manje razvratnih trojaca i grupnjaka na svijetu nego što se insinuira.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:08   #6
to kod nas samo rade iz inata. zadovoljit cu decka pa cu pitat priju. teens verzija

sumnjam da to stariji rade osim ako nisu tipa swing

i oni narokani. njima je to opcenit pojam
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:13   #7
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Lijepo ja rekoh, puno je manje razvratnih trojaca i grupnjaka na svijetu nego što se insinuira.
kad se tema rasplamsa, vidjet ćeš da si bila u zabludi
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:16   #8
U kontakt smo stupili preko neta, razmijenili brojeve i komunikacija se nastavila tim putem. Nakon dosta razgovora, kuraža, razmijenjenih slikica, ponekad nestrpljivosti s njihove(njegove, jer s njim sam razgovarao) strane dogovrili gdje i kada se nađemo, našli se prvo on i ja i pošto smo oboje utvrdili da možemo dalje uputili se k njoj (njegovoj ženi) koja nas je čekala.
Upoznavanje, pozitivna reakcija s njene strane...koja čaša vina i...valjada ne moram dalje...i dan, danas se nekada nađemo i podružimo.
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:58   #9
ovak je bilo svi troje solo, previše alkohola i paf , nakon toga nikad spomenuli ( frendica i ja) a decko koji je bio vidimo ga rijetko i isto tako kao da se nije dogodilo... - mamurluk
kosjenka1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 23:45   #10
Ne pišem cesto ode , tu i tamo se logiram sa ovim nickom da vidim jel mi tko poslao kakvu poruku i to je to. Evo tema me privukla i mogu vam napisat iz prve ruke sta vas zanima. Imam dosta iskustva , druzenje sa parovima me pocelo privlacit u ranim dvadesetim godinama . Sve je krenilo došavsi slucajno na jednu lokalnu nudisticku plažu . U pocetku promatranje a kasnije me jedan bracni par ( stranci ) pozvao k sebi dok su se oni druzili u predigri.. Priblizio sam se , stavio svoj peškir do njih i promatrao ih. Nisam se htio pridruzit jer u tom trenu nisam imao zastitu , tko je znao da ce me par pozvat a i tko nosi prezervative sa sebom na more. Uglavnom , tada je krenula moja opsesija za drzuzenjem u troje .

Registrirao sam se na portal Voajeri 385 , mislim da je to bila 2004 godina, prvi takav portal u hrv.. Do tada sam uglavnom pratio strane portale takve tematike, mislim da su bili voayer.com itd.. Naš portal voajer385.hr je bio prvi takve vrste kod nas i bilo nas je jako jako malo.. mozda svega stotinjak korisnika. Tada 2004 godine nisu svi imali ni internet u svojim kucanstvima tako da su svi korisnici tu registrirani bili uglavnom ozbiljni . Nije bilo fejkera ni laznjaka kao danas po portalima , ili onih koji traze nekoga a mole boga da ne nađu nikoga . I tako te 2004 krenule su i moje prve slike na tom portalu , pratili su se oglasi , sudjelovalo se na forumu.. Nakon nekog vremena dobio sam poziv za kavu sa jednim parom iz susjednog grada , znaci Makarske . Odem tamo , upoznam jedan mladi bracni par . Tada su imali oko 27-35 godina . Visoko obrazovani ljudi sa finim manirama.. nakon kraceg formalnog upoznavanja , pozvali su me k sebi.. Tada je krenula i moja formalna zaludenost sa parovima. Od te 2004 do danas imao sam prilike upoznat u zivo preko 50 parova . U odnosu sam bio mozda sa polovicom tog broja . Za pocetak dovoljno..
mornar_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 09:03   #11
keks sa dvije zenske je ok, pogotovo ako su obje bisex. Ako nisu onda je to malo manje lijepo iskustvo ali i dalje lijepo iskustvo.

Prihvatljiv mi je sex samo sa zenama u krevetu, golog tipa ne bi htio u svojoj blizini.

E da dok sam takav vid zabave prakticirao nit sam bio ozenjen niti u vezi, sada kad sam ozenjen nekako me to više ne privlaci toliko bas, što ja znam valjda ti dođe tako.

Naravno ovo je moj neki opci trenutni stav, sada da sam polupijan i da me neke dvije pocnu snubiti ko zna da li bi se uspio othrvati.

Sve u svemu iz dosadašnjeg iskustva zene puno više mastaju o tome da ih neka dva jelte ...
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 10:56   #12
Seks u troje , četvero sam probao više puta.
Pošto nisam u braku eksperimentirao sam da ponudim partnerici razne kombinacije i ispočetka se sve radilo o mašti kasnije je uslijedila priprema.
U toku sexa koristili bi u kombinaciji vagino/analno igračkice i kada smo se prvi put odlučili za trio bila je najprije sa nama njezina frendica koja je bila u lezbo kombinaciji dok sam ja imo na raspolaganju njih dvije .
Uslijedilo je kasnije kombinacija da smo ubacili mog frenda u trio sa njezinom željom za duplom penetracijom.
Nakon godinu dana kada smo prekinuli ja sam nastavio sa avanturama i slučajno sam upoznao par koji je htio prvi put isprobati trio ,kombinacija ja sa njima.
Osim što su nespremni uletili u to jer on nije postigao erekciju ja sam sa njom odustao jer su se tu pojavili razni problemi.
Nakon par dana ponovo su me zvali i desilo se isto ali sam taj put ja išao do kraja i nekoliko puta pred njim ponovio sex sa njegovom suprugom dok je on htio postići erekciju masturbirajući.
Dobro iskustvo koje ipak ne preporučam parovima ili osobama koje nisu u potpunosti spremne da se upuste u trio jer situacije su nepredvidive i emotivni dio u svemu tome trebao bi biti isključen.
Moram priznati da mi je samo prva dva puta bilo zaista uzbuđujuće i ludilo ali to zaista ovisi s kim i koliko se iz toga uspije izvući taj naboj erotike.
Knock down is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 12:45   #13
Quote:
dedina tambura kaže: Pogledaj post
kad se tema rasplamsa, vidjet ćeš da si bila u zabludi
tu ce pisat i oni koju su probali i oni koji nisu
sad ce se nalagat sam tako
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 12:51   #14
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da bilo bi zanimljivo čut stvarna iskustva. Ne znam hoćeš li imat sreće s time da ti ljudi budu iskreni tu, ali bilo bi fora.
Ne piskaraju mi se iskustva al sam ih imao. U vecini slucajeva, posto me ovako nesto zanima, ne petljam (za nesto ozbiljnije) sa zenama koje isto ne prakticiraju.

Da li sam imao problema? Pod uslovom da partnerica ne laze i zbog nekog suicidalnog altruizma ne radi to zbog mene - nisam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 13:01   #15
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne piskaraju mi se iskustva al sam ih imao.
Cemu to? Zanima me bez provokacije, cisto fenomenoloski.

Ja se ne bih petljala s nekim ko bi me dijelio s trecom osobom. U trenutku (nemogucem) kad bi mu to palo na um, he is out of the picture. Simple. Niti bih ja dijelila njega. Ali znam, ja sam od one rijetke vrste koja vjeruje u ljubav, a ovo je LJES na kome su svakojaka cuda moguca, oprostite mi na naivnosti. *skromnaijednostavnapoprirodi*
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 16:27   #16
E ovakvo oblikovanje teme mi se već više sviđa

@ne...znalica! - sa tvojim se primjerom mogu najviše poistovjetiti budući da mi je jedina opcija za upoznavanje treće osobe internet.

Ali zanima me kako to onda kreće? Kakva je komunikacija u početku, a kakva nakon? I kako se uopće postaviti prema nekim s kim želiš završit u krevetu, a nisi ga nikad prije vidio? Smatram da su sve to zanimljive sitnice koje taj čin čine još napetijim, zato i ispitujem jel Jer kad si počnem u glavi zamišljat sve to, ajme neugodnjaka naravno, osim ako osoba također odlučno zna što želi i nije ju sram

I nemojte biti skeptični, potičite ljude da se raspišu, mislim da uvijek ima više open-mind ljudi nego što se na prvu čini
Gallalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 18:17   #17
Da, i mene ovo zanima. Svi dodju i kažu osnovnih par podataka, tipa, "upoznali smo se preko neta", "dvije žene", "dva tipa", "imali smo seks", općenitiji ste od Vlade RH kad daje priopćenje za javnost usred najveće krize.

Dajte detalje. Kako počnete? Kako dogovorite tko će prvi? Uskladite li se prije ili spontano? Dobije li tko u toj gužvi laktom u oko ili ušine kuk?

Ovo je LJES, pričajte.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 18:29   #18
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Cemu to? Zanima me bez provokacije, cisto fenomenoloski.

Ja se ne bih petljala s nekim ko bi me dijelio s trecom osobom. U trenutku (nemogucem) kad bi mu to palo na um, he is out of the picture. Simple. Niti bih ja dijelila njega. Ali znam, ja sam od one rijetke vrste koja vjeruje u ljubav, a ovo je LJES na kome su svakojaka cuda moguca, oprostite mi na naivnosti. *skromnaijednostavnapoprirodi*
Iz razloga da mi se kasnije ne cita razvlacenje po kojekakvim temama od kojekakvih forumasa i forumasica. Iskustva imam, meni i njoj je to sex - ne vidimo to kao neko dijeljenje.

I sada se mozemo upustiti u definiranje kak ja ne vidim ljubav a vi ostali da. Prozvakali smo temu (na zalost, zadnja 3some tema je netragom nestala da ju ne mozemo vratiti) - ne vidim potrebe za sad nekim detaljima.

Kao sto rekoh, ne ulazim u nesto ozbiljnije (ili barem nisam ) sa zenama koje nisu bisex.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 21:39   #19
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Iz razloga da mi se kasnije ne cita razvlacenje po kojekakvim temama od kojekakvih forumasa i forumasica.
Cool, razumijem. Ako ima nesto gore od egzibicionizma i voajerstva necije privatnosti, onda je to postkoitalno ...oops...hocu reci postfestum prozivanje za ono sto je neko izjavio prije 8.2 godina.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 21:52   #20
Nemojte od ove teme praviti nauku.
Sve je zapravo vrlo jednostavno. Kao i u svemu drugome.
Treba si postaviti cilj i usuditi se.
A dalje je vrlo lako.
King Elvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger