Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2006., 00:19   #1
priznanje ludom radovanje?

uđete s osobom u neku fazu veze kad se pitate je li to ono što želite. kao da više ne prepoznajete osobu s kojom ste. naposlijetku joj date slobodne ruke, jer u njoj vise ne vidite cvrst oslonac. osoba vaseg zivota zavrsi s osobom kojoj je uvijek bio privlacan. ta ga osoba zadovolji. vise ne zelite nista imati s njim. on ostavlja tu osobu, ne zeli vise cuti za nju, krivi je za potpuni raspad vaseg odnosa i ocajnicki vas zeli natrag. kaze da ste mu pruzali premalo paznje, da je mislio da vam nije stalo, da je i sam bio zbunjen, da ste vi krivi sto ste ga pustili. suze,ocaj i razocaranje s njegove strane. samo mirno to promatrate, zadrzavate dostojanstvo. a u vama se lomi, jer volite tu osobu, proveli ste zajedno lijep dio zivota. sto cinite?
 
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 00:28   #2
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 00:31   #3
Ti prvo piješ runde viskija za šankom do kasnih sati i proklinješ ih oboje, zatim kad se đubre odluči vratiti pomisliš kako bi mu mogla dati još jednu šansu,al nakon nekog vremena skužiš da je ipak đubre,pa nađeš neku treću osobu koja te oduvijek privlačila i odeš s tom osobom bez grižnje savijesti .The end !
ime hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 00:40   #4
[QUOTE=ime hana]nađeš neku treću osobu koja te oduvijek privlačila i odeš s tom osobom bez grižnje savijesti[QUOTE]

tako je!

a ovaj nek plače i kuka ako će i cijelu godinu
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 01:27   #5
Ja u svemu ovome ne vidim ni mrvicu krivnje s njegove strane. Osim što je očito papak kad ti se nakon svega tako ponizno vraća.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 01:30   #6
Quote:
Herp kaže:
Ja u svemu ovome ne vidim ni mrvicu krivnje s njegove strane. Osim što je očito papak kad ti se nakon svega tako ponizno vraća.
nemam pojma. i najbolji frend mi veli isto, kao- sama si mu rekla da radi kaj hoće pa ti eto sad. al bit toliko dvoličan ipak nemreš, a kaj je drugo neg dvoličnost kad odeš pa moliš povratak
 
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 01:37   #7
Quote:
studeni1983 kaže:
nemam pojma. i najbolji frend mi veli isto, kao- sama si mu rekla da radi kaj hoće pa ti eto sad. al bit toliko dvoličan ipak nemreš, a kaj je drugo neg dvoličnost kad odeš pa moliš povratak
Tu se ne slažem s tobom. Kad se ovaj moj htio vratiti, pristala sam, jer sam znala da je glavni problem bio taj što smo željeli zapravo iste stvari...ali u različito vrijeme. To NIJE dvoličnost. Sad kad smo se usaglasili i sinhronizirali, 100X nam je bolje nego prije. A i prije je bilo dobro.
Tak da...razmisli malo o tome.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2006., 01:55   #8
daj ti to meni malo pojasni
 
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 23:19   #9
Zvučat će kao fraza iz otrcanih ljubića, ali zbilja, dešava se.
Cura upozna tipa, započnu vezu, veza traje...
Onda se tip usere u gaće, joj ozbiljna veza, koji bed,...i ode.
Samuje tako neko vrijeme. I sve više shvaća da to nije to što je želio.
Vrati se. Cura ga primi, jer, eto, SAD oboje žele isto. Žele normalnu stabilnu vezu. To NIJE dvoličnost.
Gle, nekim ljudima treba određeno vrijeme da im dođe iz dupeta u glavu što zbilja žele u životu.

Evo ti banalan primjer.
Cura upiše neki kvazi zanimljiv faks, filozofiju, biologiju, whatever.
Ali nije to tak lako. Odustane i upiše npr. ekonomiju. I nije sretna s tim.
Recimo, ima dovoljno para pa se nakon nekog vremena ipak vrati na taj prvi faks. Da li je to dvolično? Po meni ne.

Dvolično bi bilo da je ostala na faksu koji je ne zanima a čeznula za drugim.
IMHO.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 02:15   #10
"Nismo mi više... Nešto što diše... Zajedno... " Detour.

Baš tu pjesmu slušam, pa mi se učinilo ok...
likich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 14:35   #11
Kad se vratis.. on ce otici .. jer ce shvatiti.. da ne moze on ipak tako Drz se!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 15:41   #12
Quote:
studeni1983 kaže:
uđete s osobom u neku fazu veze kad se pitate je li to ono što želite. kao da više ne prepoznajete osobu s kojom ste. naposlijetku joj date slobodne ruke, jer u njoj vise ne vidite cvrst oslonac. osoba vaseg zivota zavrsi s osobom kojoj je uvijek bio privlacan. ta ga osoba zadovolji. vise ne zelite nista imati s njim. on ostavlja tu osobu, ne zeli vise cuti za nju, krivi je za potpuni raspad vaseg odnosa i ocajnicki vas zeli natrag. kaze da ste mu pruzali premalo paznje, da je mislio da vam nije stalo, da je i sam bio zbunjen, da ste vi krivi sto ste ga pustili. suze,ocaj i razocaranje s njegove strane. samo mirno to promatrate, zadrzavate dostojanstvo. a u vama se lomi, jer volite tu osobu, proveli ste zajedno lijep dio zivota. sto cinite?
Prijavim se za glumačku ekipu "Zabranjene ljubavi" jer imam iskustva.

Ozbiljnije: Svako zaslužuje drugu šansu. Treću, nitko.
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 16:03   #13
Quote:
Dren kaže:
Prijavim se za glumačku ekipu "Zabranjene ljubavi" jer imam iskustva.

Ozbiljnije: Svako zaslužuje drugu šansu. Treću, nitko.
__________________
Who let the dogs out, vuf, vuf, vuf!
malipes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 16:48   #14
šta ti želiš?
ako ga voliš ..i on tebe , treća sreća
labellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 20:06   #15
Kažem mu: Jesam li ti možda ja kriva što ti nisi imao / nemaš karakter?

Ono, tko te jebe slabiću. Sad ja mogu bez tebe.

I to je to
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 20:09   #16
Gle, jednom kad ode nekom drugom, kako znaš da opet neće nać neku i otić opet k njoj? Jer mu ti nisi davala dovoljno pažnje i ustvari si ti kriva...a ne to što je on beskičmenjak...Ono, ak varaš, varaj ko frajer..nemoj mi poslje plazit i molit za oprost...to mi se fakat gadi.
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 21:12   #17
Quote:
studeni1983 kaže:
uđete s osobom u neku fazu veze kad se pitate je li to ono što želite. kao da više ne prepoznajete osobu s kojom ste. naposlijetku joj date slobodne ruke, jer u njoj vise ne vidite cvrst oslonac.

sama si dala odgovor. da misliš da je on stvarno za tebe, oprostila bi mu bez obzira na ponos a ne postala po forumu. teško je, ali razmisli jel te povredio samo s tom "prevarom" ili je tu bilo i drugih stvari a ovo samo kulminacija
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 03:01   #18
Quote:
Dren kaže:
Prijavim se za glumačku ekipu "Zabranjene ljubavi" jer imam iskustva.


Quote:
kaze da ste mu pruzali premalo paznje, da je mislio da vam nije stalo, da je i sam bio zbunjen, da ste vi krivi sto ste ga pustili. suze,ocaj i razocaranje s njegove strane.
odbija prihvatiti odgovornost. steraj u kuratz.

jedina osoba koja je kriva za sve loše je pust. njega spale na pepelnicu. pouka za one koji pristaju prihvatit cjelokupnu odgovornost za probleme u vezi u kojoj nisu bili samo oni, po definiciji veze koja uključuje bar dvije osobe, ili tek moje trabunjanje?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 07:43   #19
Quote:
studeni1983 kaže:
uđete s osobom u neku fazu veze kad se pitate je li to ono što želite. kao da više ne prepoznajete osobu s kojom ste. naposlijetku joj date slobodne ruke, jer u njoj vise ne vidite cvrst oslonac. osoba vaseg zivota zavrsi s osobom kojoj je uvijek bio privlacan.
gle, mislim da ti se ego uzjogunio. prvo vam je veza pocela crkavat, a kad si shvatila da to nije to i da u njemu nemas oslonca, dala si mu "slobodne ruke". ergo, on NIJE osoba tvog zivota. iako ti (je) bio jako vazan.

al ako te toliko kopka, odi i zajebi se one more time. nece te ubit, al ces se vjerojatno vratit pet koraka unazad.

ako pak opet budete u ljubavi i sreci, ok. onda je taj tvoj prvi put (kad ste bili skupa) jos bio u pubertetu, a sad je odrastao. i sve pet.
Teta Meda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.