Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2006., 11:50   #41
Quote:
Biserka32 kaže:
E, da i jedno naivno pitanje za frajere. Zar doista možete bez ikakvih emocija? I nije li poanta u tome da ni vama nije dobro, ako žena ne pokazuje emocije? Jelda, jelda? )) To vas najviše sjebe, jelda?
može i bez emocija.. čista mehanika.. ako su oboje načisto s time... i zna biti jeeeebeeenoo dobro
vortex007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 22:14   #42
Vortex, hvala, točno si pogodio što me zanimalo

Recimo, to je stvar koju ja nikada, ali baš nikada neću moći razumjeti. Valjda je to osnovna razlika između muškaraca i žena. Ono, kako možeš bez ikakvih osjećaja i da još bude jebeno dobro?

Žena bi još i mogla bez osjećaja, ali sad da bude baš tako jebeno dobro? Ne baš...mislim da je ženama sex u glavi i ako tu nije sve ok nema dobrog seksa. Eh, zašto nisam muško? ZAŠTO? ZAŠTO?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 22:15   #43
Još jedno pitanje za tebe:

- Jel to znači da za takav seks biraš ili bi izabrao BILO KOGA ili i tu ipak postoje neki kriteriji?

Ja recimo mislim za sebe da sam debela. I onda si brijem - pa da ide birat nekoga samo za pojebat, valjda ne bi izabrao mene, onda bi izabrao nekog drugog. Ili bira mene zato kaj sam zbog tog kompleksa lakša žrtva? Kaj ja znam...baš glupo ustvari
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 23:18   #44
nikad ne bi s ozenjenim osjecala bi se ko najveca kurva jer i ja cu se jednom ozenit i nezelim da mi se takva kurva jebe s muzem
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 23:35   #45
E, to nije ta tema. Takvih imaš drugdje!

A jel bi željela da se tvoj muž jebe s takvom? LOL
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 09:18   #46
Quote:
Biserka32 kaže:
Vortex, hvala, točno si pogodio što me zanimalo

Recimo, to je stvar koju ja nikada, ali baš nikada neću moći razumjeti. Valjda je to osnovna razlika između muškaraca i žena. Ono, kako možeš bez ikakvih osjećaja i da još bude jebeno dobro?

Žena bi još i mogla bez osjećaja, ali sad da bude baš tako jebeno dobro? Ne baš...mislim da je ženama sex u glavi i ako tu nije sve ok nema dobrog seksa. Eh, zašto nisam muško? ZAŠTO? ZAŠTO?
Ma ima osjećaja uvijek, samo mi za razliku od žena "osjećaj" ne poistovjećujemo sa "želim se odmah udati za tebe".
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 11:39   #47
Cure moje odjebite te frajere razvest ću se od žene. Jer neće. Ili hoće, ali ne radi vas već zato jer to njima paše u tom trenutku
Cllubby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 12:30   #48
Quote:
Biserka32 kaže:
Još jedno pitanje za tebe:

- Jel to znači da za takav seks biraš ili bi izabrao BILO KOGA ili i tu ipak postoje neki kriteriji?
ovisno o situaciji (čitaj - količini popijenog)

Ja recimo mislim za sebe da sam debela. I onda si brijem - pa da ide birat nekoga samo za pojebat, valjda ne bi izabrao mene, onda bi izabrao nekog drugog. Ili bira mene zato kaj sam zbog tog kompleksa lakša žrtva? Kaj ja znam...baš glupo ustvari
opet ovisi od frajera .. ja osobno ne pikiram nikada ali nikada ono najzgodnije "žrtve" jer su one najčešće umišljene i traže Mr. Perfect-a (što god to značilo) - osim toga su i preslabe na kritičnim pozicijama!
više volim cure koje imaju barem 5 kg viška .. manje su opterećene svojim izgledom (ujedno i mojim ), popunjene na pravim mjestima (a ne da si rebra nažuljam).
ako nije preugodno popunjena, i ono ima smisla za humor, pametna, i sve ostalo .. to je već materijal za stabilnu vezu, a ne samo za jednu noć.
__________________
Who let the dogs out, vuf, vuf, vuf!
malipes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:01   #49
Gazda, hvala, utješio si me

Inače, u zabludi si - ni mi taj osjećaj ne poistovjećujemo sa "želim se udati" odmah. Iskreno, da meni ovaj tip dođe i kaže ostavljam ženu i dolazim k tebi, vjeruj mi, duuuugo bi razmišljala o tome što bi mu odgovorila. Kako vrijeme odmiče mislim da bi mu rekla - e, nemoj, pliz, vrati se doma

Muškarci imaju tu neku fobiju da se sve žene žele ŠTO PRIJE PO MOGUĆNOSTI ODMAH udati. Ono, jebote, od kud vam taj strah? Ne da se ne želim odmah udati, nego je pitanje želim li se uopće udati. Vezati se za nekoga za cijeli život, helloou? To bi si morala jako dobro razmislit. Tako da ti mene osobno jako vrijeđa to što frajeri i za mene nekad misle da se želim odmah udati pa nekad imaju panične reakcije. A ja gledam u čudu - tipa - what the fuck, o čem pričaš? Sve je to greška u komunikaciji...


Malipes, ti si muško? Kužim tvoj pristup da ne biraš najzgodnije, to je vjerojatno iz tvog prikrivenog straha i kompleksa. Nikad neću zaboraviti mog frenda koji je pobjegao od žene koja je bila super i jako ga je voljela jer se bojao da nije dovoljno dobar za nju. Otkantao ju je za čas. Ona je patila, a on se oženio za neku glupaču koja ga je izluđivala svojom glupošću svaki dan.
Nikad vas neću razumjeti. Nikad.
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:01   #50
Clluby, ovo nije tema "razvest ću se od svoje žene". Nit je tip to ikad rekao, nit sam ga ja to ikad tražila. Kaj bi ja s njim, si lud'a?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 00:46   #51
Quote:
Petrica kaže:
E stara moja, ja sam ti recimo u sličnoj situaciji, samo što je kod mene to još aktualno i razlika je u tome kaj moj frajer tvrdi da me voli, te da
će se razvesti od žene, i da če biti samnom. Ja sam isto pala na njega, samo kaj ja sada čekam... da li će to napraviti ili ne.

Sjebano je to biti nečija ljubavnica... zaista to nije lak posao. Psihički i fizički.
I koliko god nas ljudi mrze, isto toliko nas sažaljevaju.

Ja ti savjetujem da ga poševiš kolko možeš, hladno, cold as ice i uživaj u
posljednjem sexu sa njim, jer iako osveta truje dušu, tako je slatka i slasna.
Daj mu do znanja da se vidjaš sa drugim frajerom koji ti može pružiti ono što
on nikada nije mogao.
ovi savjet za rocky horror picture show
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 08:51   #52
Quote:
Biserka32 kaže:
Što bi vi izabrali?
Izabrao bih ti doživotnu zabranu korištenja interneta, a sve zato da nas poštediš ovakvih threadova.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 13:41   #53
Quote:
Biserka32 kaže:
Malipes, ti si muško? Kužim tvoj pristup da ne biraš najzgodnije, to je vjerojatno iz tvog prikrivenog straha i kompleksa.
Nikad vas neću razumjeti. Nikad.
ne biba, nemam JA kompleksa .. one su te koje su iskompleksirane .. vječitom borbom za dokazivanjem u društvu ..njihovi partneri moraju biti također zgodni, pametni, situirani, poznati i bla bla ..
e sad, ja zbog svoje ljenosti (težim ka optimizaciji uloženog/dobivenog) jednostavno ne želim TOLIKO ulagati u barenje takovih žemski .. jer kad sve i prođe .. obično je seks ono čista katastrofa ..
prave se čistunke, sve osim misionarca im je kinky i perverzno, obično se legnu i kao drvene marije puste tebe da sve odrađuješ .. ujfu!
opsjednute su svojim "savršenim" proporcijama i očekuju dacijeli svijet im se divi zbog požrtvovanostii ujedno "ne razumiju" sve ostale koji nisu u njihovom freaky filmu!
paze na svaki progutani komadić hrane, dotjeruju se valjda i kada idu u dućan ..
i onda mene zoveš nesigurnim i s kompleksima
cure koje su normalne građe (i nije im bed ako slučajno nabace koju kilu viška, jer znaju da će ih skinuti sa malo vježbe i to isključivo prije ljeta) imaju isto tako normalniji pogled i na ostale stvari!
i to je ono što me privlači na njima .. kada si biraš partnera, valjda (pored izgleda koji te na prvu privuče ili odbije) tražiš ono nešto ..
više od sise, uskog struka i guzice ...
ili vi žene tražite samo.. široka ramena, guza kao 2 graška i "dokoljenko"
__________________
Who let the dogs out, vuf, vuf, vuf!
malipes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 17:25   #54
malipes, zanimljiva teorija. može biti da zato biraš "manje zgodne", a možda te samo strah odbijanja. sve ti je to igra psihe u svakom slučaju zanimljivo razimšljanje, tx

slafko, hvala takodjer!
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 18:18   #55
Nemre biti "također" jer slafko NE otvara ovakve threadove. kthx
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:17   #56
Quote:
Biserka32 kaže:
Recimo, to je stvar koju ja nikada, ali baš nikada neću moći razumjeti. Valjda je to osnovna razlika između muškaraca i žena. Ono, kako možeš bez ikakvih osjećaja i da još bude jebeno dobro?
Pa recimo da to nije razlika između muškaraca i žena, već onih koji ne razlikuju OSJEĆAJ strasti od OSJEĆAJA zaljubljenosti/ljubavi
Ako imaš jak osjećaj strasti, može ti biti "jebeno dobro" sa njim. Drugi dan ćeš imat smiješak od uha do uha zbog prošle noći, i iza toga prodje, kao da ga nije ni bilo. Jel to zaljubljenost? Ljubav? A ipak ti je bilo super?
Jel tako teško priznat samoj sebi da je to "samo" strast i da te u biti ne zanima ništa više o njemu, kako razmišlja, gdje je danas, s kim će na kavu..
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:22   #57
Quote:
Biserka32 kaže:
Da se ne mučite - da ovo mi je drugi nickname, ali zar je to bitno?
...

Quote:
imago2007 kaže:
Nadam se da se ovo neće pretvoriti u još jednu temu o ljubavnicama jer je takvih ovdje bilo brdo

Što napraviti?





Sama sebi odgovaraš na temu

Mislim, Biserka32 je klon imago2007

 
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 23:18   #58
Quote:
Biserka32 kaže:
Uglavnom, on još misli da sam ja zaljubljena u njega (bar negdje u sebi da ga volim) i to ga ustvari pali. On bi uživao i ljubav i sex, a da ne plati

Što bi vi izabrali?
Ne, nisam zaljubljena i ne, nema šanse da to bude išta više. Čak i kad bi htio ostavit ženu i djecu ja bi pobjegla u drugu državu. Kaj će mi takav frajer za kojeg bi stalno morala gledat gdje je..?!?!

Mišljenja?
misljenja sam da IMA sanse da se opet navuces na tanak led

i sama sam bila u slicnoj situaciji, kao ma prebolila sam ga ja idem se malo pojebat
pa sam mu onda ujednom pjanstvu slinila kak ga jos volim

srecom nismo blizu i sreli smo se samo to jednom poslije svega

a opet ispalo sranje

NEMOJ!
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:19   #59
i kaj ti je rekao?

znam da imas pravo. u osnovi je svejedno.
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.