Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 07:17   #201
Tanka kosa i sto uraditi?

Stanjila mi se kosa drasticno i to me brine , sto uraditi na prirodnoj bazi da ju ucinim guscom hvala
Sarah_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 22:56   #202
Quote:
Sarah_9 kaže: Pogledaj post
Stanjila mi se kosa drasticno i to me brine , sto uraditi na prirodnoj bazi da ju ucinim guscom hvala
Ja sam uspjela sa TRI-WHEAT LEAVE - IN conditionerom na bazi pšenice od Sexy Haira. Koristim ga par mjeseci, našpricam nakon pranja na mokru kosu i imam osjećaj da mi je duplo gušća. Totalno mi se oporavila, a bila je izmučena i stanjena od peglanja i svakakvih eksperimenata. Doduše već neko vrijeme koristim i Syoss šampone i regeneratore i sve to skupa meni je preporodilo kosu
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 09:42   #203
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Ja sam uspjela sa TRI-WHEAT LEAVE - IN conditionerom na bazi pšenice od Sexy Haira. Koristim ga par mjeseci, našpricam nakon pranja na mokru kosu i imam osjećaj da mi je duplo gušća. Totalno mi se oporavila, a bila je izmučena i stanjena od peglanja i svakakvih eksperimenata. Doduše već neko vrijeme koristim i Syoss šampone i regeneratore i sve to skupa meni je preporodilo kosu
Gdje to kupuješ?
Meni je za volumen odlična kolekcija DICK HAIR, konkretno šampon "0 kalorija", bez SLS, bez silikona, bez parabena, bez ičega
Uz to i njihov regenerator i stvarno je kosa "debela".
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 13:05   #204
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Gdje to kupuješ?
Meni je za volumen odlična kolekcija DICK HAIR, konkretno šampon "0 kalorija", bez SLS, bez silikona, bez parabena, bez ičega
Uz to i njihov regenerator i stvarno je kosa "debela".
..gdje to kupuješ
blue_flash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 09:49   #205
U Mulleru!
Ali nije Dick hair nego FAT HAIR!
Evo ga
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:51   #206
Kosa koja se mrsi

Imam tanku, ravnu ali gustu kosu, dužine sada već negdje do ramena (najdonji sloj je čak i ispod ramena), ali se dosta mrsi i teško ju je raščešljati. Zanima me ima li netko takvih problema i ako ima kakva su vaša rješenja (po mogućnosti da ne uključuju šišanje jer mi šišanje u tom slučaju ne pomaže). Eto....

Zaboravila sam spomenuti da stavljam maske a znam da nije do bojanja jer mi je takva od djetinjstva.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:13   #207
A ono, nema pomoći, osim koristiti kvalitetan regenerator nakon svakog pranja i jednom tjedno masku, za raspetljavanje kose. Probaj ove nove Garnier ultra naturals regeneratore, jako su dobri. Ja inače imam gustu kosu i dok je mokra nema šanske raščešljat ju, a s ovim regeneratorom ju mogu.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 16:48   #208
tanka kosa

kosa mi je užasno slaba i jadna u zadnje vrijeme. repić kao špagica. ima li nekih preparata koji fakat rade?
pastila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 12:04   #209
tanka kosa

Mene zanima ima li nekih proizvoda koji čine kosu vidljivo gušćom?
pastila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 22:34   #210
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
U Mulleru!
Ali nije Dick hair nego FAT HAIR!
Evo ga
Ne sjećam se da sam ga primijetila, ali obratit ću pažnju idući put. Koliko košta?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:38   #211
Cijena šampona je 80-tak kuna.
Regenerator također ima istu cijenu. Nisam ga kupila ali namjeravam nakon godišnjeg.
Šampon je stvarno mrak. Vjerujem da bi s regeneratorom iz iste linije bio još bolji rezultat.
To ti je SAMY linija. Ima za kovrčastu kosu, za sjajnu, za ravnanje... ali jedino je ovaj "0 calorija" na prirodnoj bazi i za tanku kosu.

Nakon upotrebe osjećaš kako su ti vlasi obložene nekim filmom (ali nije masno), meni ne masti tjeme što mi je jaaako važno, i imaš osjećaj dok je kosa mokra da nije dobro oprana. No kako se suši - milina, čak ne treba nikakvih stajlig sredstava, kosa je debela i poslušna.
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:54   #212
Missm, a jel ti kosa farbana?
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 12:21   #213
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Missm, a jel ti kosa farbana?
Naravno
Nakon višegodišnjih pramenova sad je farbam.
Imam masno tjeme i suhe vrhove, tanku normalo gustu kosu.
Volumen mi treba zbog trenutne frizure - kosa do ramena postepeno šišana i najbolje izgleda sa volumenom u korjenu kose, i zbog toga što mi se uvijek lijepi za tjeme i tako još više masti.

Budući da sad nemam taj željeni regenerator, stavljam neki balein u spreju ali samo na drugu polovicu kose i to u minimalnim količinama, i nisu mi ispucali vrhovi.
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 11:36   #214
Moram probati taj Fat Hair. Moja je kosa plava, farbana, do ramena otprilike. Uvijek me nagovaraju da se ošišam na neku bob frizuru - kao to je bolje za tanku kosu. Međutim, prije nekoliko godina to sam i napravila i bilo je užasno - trebala sam kosu prati svaki dan da na nešto liči. Onda sam počela koristiti šamon za suho pranje kose, iz DM-a, neki slovenski, i moram priznati da mi je kosa od njega bila vidljivo čvršća. Nema ga više u prodaji i to je kratkotrajno rješenje - kosa dobro izgleda samo jedan dan. A neke prirodne fore?
pastila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 20:56   #215
Svratila sam danas u Mueller na Trgu, ali nije ga bilo. Imali su nekih šampona iz te linije, ali ne i taj.

Čula sam inače za njihove proizvode i znam da sam vidjela reklame na njemačkom TV-u za njihovu pomadu i super mi je izgledala.



Evo i reklame. Ako netko to vidi, javite mi.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 14:39   #216
tanka kosa

I ja sam bila u Mulleru na Trgu i nisam našla. Rekla mi je kolegica da se u zadnje vrijeme reklamira neki novi Pantene šampon baš za tanku kosu - jeste li vi čule šta o tome?
pastila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 16:45   #217
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Cijena šampona je 80-tak kuna.
Regenerator također ima istu cijenu. Nisam ga kupila ali namjeravam nakon godišnjeg.
Šampon je stvarno mrak. Vjerujem da bi s regeneratorom iz iste linije bio još bolji rezultat.
To ti je SAMY linija. Ima za kovrčastu kosu, za sjajnu, za ravnanje... ali jedino je ovaj "0 calorija" na prirodnoj bazi i za tanku kosu.

Nakon upotrebe osjećaš kako su ti vlasi obložene nekim filmom (ali nije masno), meni ne masti tjeme što mi je jaaako važno, i imaš osjećaj dok je kosa mokra da nije dobro oprana. No kako se suši - milina, čak ne treba nikakvih stajlig sredstava, kosa je debela i poslušna.
i kolko ti izdrži bez pranja kosa? a jel ima neko sredstvo da moja tanka kosa se strši tj. one sitne dlačice da ne strše a da ne zamasti kosu?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 14:00   #218
dužina tanke kose

Zanima me jel uspjeva nekom s tankom kosom imati dugu frizuru?
ja nikako da si pustim kosu dužu nego do ramena a da to na nešto liči..
Agripina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 14:34   #219
Moja frendica uspjela pustiti do guzice svoju tanku kosu usprkos svima koji su tvrdili da joj to ne stoji i sad joj kosa bolje izgleda nego kad je imala poludugu i kratku.
Jednostavno; nije je dala rezati i amen.
Treba izdržati.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 14:27   #220
Par savjeta za stiliziranje kratke kose, možda nekom budu korisni

http://www.hairthursday.com/?p=1182
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.