Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2008., 15:29   #81
Quote:
kiara1 kaže: Pogledaj post
ti mene podsječaš na jednu osobu
imaš pm
a na pm-u možeš napisati na koga te podsjećam...
pa možda ja jesam ta osoba, možda nisam..i možda je to dobro, možda nije...

ja žedan, odoh popit nešto...
__________________
ši muvz in mistirijz vejz
lexus is offline  
Old 30.01.2009., 02:23   #82
imao sam iskustvo sa nekoliko starijih žena koje su bile veoma nezasitne i sexualno neopterećene. sada petljam s djevojkom koja je starija od mene i koja je izuzetno uzbudljiva i erotična. pali me njena osviještena ženska seksualnost i doza promiskuiteta koju nosi u sebi. to je tako jebozovno. u našoj kršćanski radikaliziranoj i moralno opterećenoj sredini veliki je hendikep za ženske osobe što još uvijek moraju skrivati, ili inhibirati svoje sexualne porive zarad dobrog glasa, naslijeđa patrijarhata i lažnog čistunstva. to je zločin nad tijelom. zločin nad prirodom. sex je odgovoran za kreiranje sulfurozne ljudske rase. a ljubav ne postavlja granice kada su godine u pitanju. dapače, često ih ruši i osporava.
škorpion is offline  
Old 30.01.2009., 02:44   #83
Quote:
NASEDO99 kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek u fazi za starije.

Evo jedne smiješne zgode.

Bilo je u điru muvanje oko ženske cirka 40 g. Niko baš nije imao neki pravi ulet , skontala je odma šta se dešava.
DA bi ona, nisam li ja malo prestara za tebe. LIk odgovara zdravo seljački--stara koka dobra juha.
Da bi ona njemu diretno-- a šta bi ti mene kuhao ili jebo.

Smijeh je bio urnebesan. Poklopila ga je do jaja i iz takve rupe se rijetko tko izvuče.
ja sam cuo drugaciji nastavak te price: mladi slon, mala surla!
muad´dib is offline  
Old 30.01.2009., 03:09   #84
kazu ozenit tako i obogati se.. ja mislim da ove mlade imaju vise para nego te stare

ne znam. nemam tih potreba, ide mi jako dobro s mladima... znalo mi je prije uletit tako nesto starije... takve se love spontano pred raznoraznim upoznavanjima. ah ta doba su proslost kod mene otkada imam internet


sad samo klikam ha
supher mali is offline  
Old 30.01.2009., 16:36   #85
Smile

bok,ljudi..e ovak,ja ima jedno pitanje,ako mi neko moze odgovorit bio bih zahvalan,dakle ovako,ja imam 17,a recimo da ona ima 20,dal mozemo imat kakvih zakonskih problema???ako netko mozda zna nek napise,hvala....
kobra1641 is offline  
Old 30.01.2009., 16:47   #86
Quote:
kobra1641 kaže: Pogledaj post
bok,ljudi..e ovak,ja ima jedno pitanje,ako mi neko moze odgovorit bio bih zahvalan,dakle ovako,ja imam 17,a recimo da ona ima 20,dal mozemo imat kakvih zakonskih problema???ako netko mozda zna nek napise,hvala....
Nikakvih problema, ti spadaš u starije maloljetnike. Evo pogledaj, iz Kaznenog zakona:

Izvanbračni život s maloljetnom osobom
Članak 214.
(1) Punoljetna osoba koja izvanbračno živi s maloljetnom osobom koja je navršila četrnaest godina života a nije navršila šesnaest godina života, kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do tri godine.

Dakle, ništa od ovoga nije vaš slučaj.
Vess is offline  
Old 30.01.2009., 16:52   #87
Quote:
Afrika kaže: Pogledaj post
s tobom je sve ok.
neš se sad mučit i pokušavat prominit.
al s tetama koje se pale na mlađe od sebe...ne mislim na mlađe par godina nego od 10 pa naviše.
njima neki kurac fali u glavi i doli.
Jako zanimljiva tvrdnja! Da mi je znat na čemu je baziraš?

Jesu 20 godina mlađi za neku ženu realno preglupi, predosadni, preružni...šta?!? Pa njoj nešto fali "u glavi i doli" da joj se eventualno sviđaju?

I jel se to odnosi, što tvrdiš, i na starije stričeke koji vole mlade cure?

Bolje ne baljezgat...
Vess is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger