Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2012., 15:30   #221
Naprijed Pasalicu. Vrati Tudmanizam u ovu stranku izdajnika. Razjebi svu detudmanizatorsku gamad.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 16:26   #222
drago mi je da se pašalić vraća. panika u kokošinjcu pokazuje da je to dobar potez
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:04   #223
Tako je,vrati Kalmetu,Šukera i drugu ekipu koja su pravi primjer odličnosti,poštenja i domoljublja,baš kao i ti sam...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 19:09   #224
meni nije drago sto se ta, u negativnom kontekstu medijski eksponirana osoba vraca. ici cemo sistemom-nutra-van. imam nacelnika iz njegova klana pa mi se bljuje dok vidim sto se radi. ne, hvala. amen.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 19:26   #225
Mislim da članak govori sve, tako kratko a tako slatko

Povratak simbola zla: Ivić Pašalić najavio svoj povratak i obnovu Tuđmanove diktature
Quote:
Pašalić je uz Franju Tuđmana i Gojka Šuška najmračnije politička ličnost u hrvatskoj povijesti.

Stajao je iza svih velikih privatizacijskih afera, ali tragove kriminala znao je dobro zamesti.

Pašalićev povratak je očekivan , ako znamo da su se u Hdz već vratili najmračni likovi devedesetih predvođeni sinom zloglasnoog diktatora.
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 19:48   #226
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Govori više nego dovoljno i o onima koji ga čitaju a još kad se pozivaju na njega...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 19:50   #227
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Govori više nego dovoljno i o onima koji ga čitaju a još kad se pozivaju na njega...
Jedino sto oni koji ga citaju i pozivaju se na njega nisu tema topica vec Pasalic
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 21:07   #228
"Kad je predsjednik postao Stjepan Mesić, u prvom intervjuu je rekao da ste upravo vi kapitalac koji će završiti u zatvoru?
Otad sam dobio samo kazne za parkiranje i jednu jaču, za brzu vožnju. Šala, no to neću nikad zaboraviti, dolazim kući i moja supruga i djeca sjede ispred televizora i plaču. Bili su još mali. Pitam ja – što je bilo, a supruga mi kaže: Evo Mesić je u prvoj minuti Dnevnika najavio tvoje hapšenje. Nakon toga dogodilo mi se osobno puno teških i ružnih stvari, do nikad razjašnjenog bacanja bombi na našu kuću i obitelj. To nam je ostavilo ozbiljne ožiljke, a nakon svega što nam se dogodilo, pravosudna tijela odradila su posao i odbacila sve optužbe protiv mene. Nikad nitko nije imao potrebu da nam se ispriča. No, to, kada prođeš te najgore oblike poniženja, to pomogne čovjeku da sazrije. Iz toga sam izašao kao bolji čovjek."
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 21:11   #229
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Jedino sto oni koji ga citaju i pozivaju se na njega nisu tema topica vec Pasalic
Ali su njihova "svjedočenja" i "izvori" i te kako bitni i vezani za temu a lažima i antihrvatstvom vrijeđaju ne samo Pašalića i FT već sve i jednog Hrvata...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 21:11   #230
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Svašta li čitaš, a najžalosnije da u to i vjeruješ.
Još jedan razlog više da se podrži Pašalićev povratak.
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 21:37   #231
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Cim se ovako nesto moze procitati i to na ovakvim mjestima, to je znak da je dobro da se Pasalic vraca.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 21:48   #232
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Cim se ovako nesto moze procitati i to na ovakvim mjestima, to je znak da je dobro da se Pasalic vraca.
U biti je dobro za sve protivnike hdz a. Teoretski sto pasalic dublje ude u hdz to ce duze biti u oporbi. Iako njegovo prirodno mjesto i je u hdz u. To je stranka po njegovoj mjeri i mjeri hdz ovih glasaca. On je bas prototip istih
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 22:41   #233
Pašalićev povratak će odvesti HDZ upravo tamo gdje je HSP odveo povratak Đapića i Prkačina i HSLS povratak Budiše.
Go Pašalić, go Napred Iviću
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 22:46   #234
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Ali su njihova "svjedočenja" i "izvori" i te kako bitni i vezani za temu a lažima i antihrvatstvom vrijeđaju ne samo Pašalića i FT već sve i jednog Hrvata...
Čekaj,kada netko za Pašalića napiše da je kriminalac,onda kuka i motika...

No,kada ti za Valntića napišeš to isto,onda je to ok,jer onda nastupaju tovje "istine"...

Koja logika,koji kriteriji...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 01:28   #235
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
U biti je dobro za sve protivnike hdz a. Teoretski sto pasalic dublje ude u hdz to ce duze biti u oporbi. Iako njegovo prirodno mjesto i je u hdz u. To je stranka po njegovoj mjeri i mjeri hdz ovih glasaca. On je bas prototip istih
Ništa od toga kolega,koliko god bi to neki voljeli....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:07   #236
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ništa od toga kolega,koliko god bi to neki voljeli....
I ja tako mislim. Da li je on jos uvjek clan?
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 09:12   #237
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Piliću -kokoško draga -poredaj kriterije već jednom.
Kad u obrani HNS-ovaca primjenjuješ kriterij pravomoćnih i nepravomoćnih presuda -budi toliko dosljedan pa isto primjeni i u ovome slučaju.

Ovako ispadaš smiješan.
__________________
"U šarmantnoj pozi moderni poganac —Najmio ga stranac, da nam metne lanac.Taj klatež, što o pravdi blebeće —On za korist tuđu laže, kleveće."
SKIDAJTE MARASOVCU BAN
Panonicus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 12:10   #238
Izgleda da je zapela prodaja stanova u Odri
Chronos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 13:19   #239
Bilo bi dobro da se vrati, i onda svi zajedno u zna se - Remetinec.
Ali nema Pošalić što tražiti u HDZ-u.

http://www.bhdani.com/arhiva/211/t21105.shtml
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 13:39   #240
U današnjem Jutarnjem Butković kritizira Pašalićev odnos prema BiH, i kaže da to "nije pomagalo Hrvatima u toj zemlji", dok je za mene to jedan od rijekih Pašalićevih pluseva,a Hrvatima u BiH nije nikada bilo gore nego pod Sanaderom i općenito vlastima poslije 2000., točnije kad aje on vodio HDZ,pa me zanima kako je to loša stvar?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.