Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2021., 00:43   #1
Mladenka u odijelu?

Hej cure! Trebamo imati vjencanje ovu godinu, ali kako je krenulo s koronom sve ce biti fijasko cini mi se, pa smo se odlucili smanjiti broj gostiju i napraviti u krugu uze obitelji. Znaci vjencanje i rostilj iza toga
I sad si bas razmisljam da umjesto vjencanice (koja je predivna, ali nista mi posebno ne znaci, a jedan je od vecih izdataka) uzmem nekakvu alternativu. Gledala sam malo curke u odijelima no nisam sigurna imam li za to hrabrosti i kakve bi bile reakcije u crkvi..
Zanima me sto vi mislite o tome?
Svasta dolazi u obzir, a na asosu nisam nasla nista pametno..
Vucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2021., 15:00   #2
Nemam nikakav koristan link, ali zašto ne? Volim vidjeti lijepa ženska odijela.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2021., 12:57   #3
Ti me podsjećaš na mene...
Malo je off, ali ja sam htjela buket sa brokulom, pa su se svi zgražavali, mama skoro u nesvjest opala
Očekujem i kod tebe takve reakcije
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2021., 13:18   #4
Ako ti se to sviđa, zašto ne.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2021., 15:36   #5
Da, da i apsolutno da !!!
Udavala sam se 1992. godine i probala vjencanicu za ono vrijeme avangardnu, nesto slicno kao u spotu Guns N' Roses - November Rain.
Pa se javila mama i dezurni dusebriznici pa "vise si gola nego obucena" pa "ne prilici" pa "sto ce ljudi reci". Na kraju sam odabrala lijepu, ali klasicnu vjencanicu s kojom su svi bili zadovoljni (pa i ja), ali kad god vidim gore navedeni spot, sjetim se te moje nesudjene haljine.
Da su mi one godine, ona linija i ova pamet, ne bih slusala nikoga - pa neka pricaju, to je jedino sto mogu.
To je tvoje vjencanje i imas pravo na sve!
Katja-RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2021., 22:43   #6
Ovo mi je skroz cool bi li bilo bijelo odijelo? Onako neki divno dugi sako sa puf rukavima?
freeKy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2021., 15:50   #7
Quote:
Vucica kaže: Pogledaj post
Hej cure! Trebamo imati vjencanje ovu godinu, ali kako je krenulo s koronom sve ce biti fijasko cini mi se, pa smo se odlucili smanjiti broj gostiju i napraviti u krugu uze obitelji. Znaci vjencanje i rostilj iza toga
I sad si bas razmisljam da umjesto vjencanice (koja je predivna, ali nista mi posebno ne znaci, a jedan je od vecih izdataka) uzmem nekakvu alternativu. Gledala sam malo curke u odijelima no nisam sigurna imam li za to hrabrosti i kakve bi bile reakcije u crkvi..
Zanima me sto vi mislite o tome?
Svasta dolazi u obzir, a na asosu nisam nasla nista pametno..
Zasto da ne. Sve je nekako drugacije, pa moze i tvoja ideja biti drugacija.
Nedavno sam jednoj forumasici slala linkove. Jedan je bio odijelo koji nisam stavila kako je ne bih slucajno povrijedila
Meni su sve vjencanice postale iste.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.