Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2005., 12:45   #41
oh, božice
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 12:49   #42
Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
violent_femmes9 kaže:
mislis, citas rezultate med. istrazivanja

a gdje to citas, prosvijetli nas pliiz
http://www.tmj.ro/cme_articles6.html a opet dezurna najglupaca,koja nije nikako mogla shvatiti da karcinom grlica maternice nastaje u seksualno aktivnom dobu zene....Imam dojam da se na ovom zenskom kutku skupljaju imecilne zenice koje bi htjele bit obrazovane ...cuj stara izraz je isti ili citam medicinka istrazivanja ili citam o medicinskim istrazivanjima,pratim med.istrazivanja je sve isto...nemoj se jos glupirat sad sa svojim poznavanjem izrazavanja,jer ti je los,duboko los koka
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 12:52   #43
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
bozanstvena333 kaže:
http://www.tmj.ro/cme_articles6.html a opet dezurna najglupaca,koja nije nikako mogla shvatiti da karcinom grlica maternice nastaje u seksualno aktivnom dobu zene....
u jebote, pratis ti puno vishe od rumunjskih medicinskih casopisa, vidim

nisam znala da sam ti bas toliko zanimljiva
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 12:54   #44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
violent_femmes9 kaže:
u jebote, pratis ti puno vishe od rumunjskih medicinskih casopisa, vidim

nisam znala da sam ti bas toliko zanimljiva
a sto bi rumunjska bila losija od hrvatske?Rumunji ce koka bit primljeni 2007 u evropsku zajednicu.o kojoj ces ti jos sanjati ako 2012.I nemoj ponizavati druge narode,nije to lijepo...iz tvojih natpisa izbija samo jad i bijeda tvoje zelje da budes obrazovana,ajd lijepo odi u skolu pa se obrazuj,nemoj drugima zavidjeti na skoli,i piskarat nebuloze,jer tim samo dokazujes svoj niski intelektualni nivo..
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 12:54   #45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
bozanstvena333 kaže:
...nemoj se jos glupirat sad sa svojim poznavanjem izrazavanja,jer ti je los,duboko los koka
i to kaže osoba koja nije čula za onu dugu tipku na dnu tipkovnice.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 12:57   #46
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
tilla kaže:
i to kaže osoba koja nije čula za onu dugu tipku na dnu tipkovnice.
cuj stara,nemam hrvatsku tipkovnicu,pa se nemrem dicit sa c ,c,dz itd. al ti imas dublji psiholoski problem od mene,inteligencija se inace nasljedjuje,nemoze se steci,to je ono zalosno.Al se moze naucit da se ne istice vlastita glupost...Mislim da vas par dezurnih na zenskom kutku muci cinjenica kad vam netko podastre nuspojave i posljedice vaseg sopanja hormonima,antibioticima itd.,i sto vam napise da cete za 10 godina izgledat od tog totalno unisteno,obilazeci lokalne doktore da vam pomognu reparirati vase otromboljeno i prije reda klimaktericno tijelo.Samo vi uzimajte hormoncice koje farmaceutska industrija dijeli besplatno,zasto ne jer imat ce koristi i poslije od vas,kad vam unisti hormonski status,opet cete bit dobre musterije...da vam se kao reparira. Sretno vam bilo u eksperimentu u kojem ucestvujete kokice...vi ste tak pametne...
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 12:59   #47
ma nemoj; znači nemaš tipku za razmak??
svašta, izgleda da i tebi ima dosta lufta u glavi.
o genskom nasljeđu ne bih; bojim se da si i na tom polju čitala puno med. časopisa.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 13:11   #48
[QUOTE]tilla kaže:
ma nemoj; znači nemaš tipku za razmak??
svašta, izgleda da i tebi ima dosta lufta u glavi.
o genskom nasljeđu ne bih; bojim se da si i na tom polju čitala puno med. časopisa.
[/Prestrasno...
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 13:12   #49
i ja kažem.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 13:19   #50
Quote:
tilla kaže:
i ja kažem.
nema frke...
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 13:22   #51
Quote:
bozanstvena333 kaže:
nema frke...
eto, vidiš da smo se dogovorile.
samo nemoj puno čitat časopise moglo bi ti se štogod pobrkat u glavi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 13:25   #52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
bozanstvena333 kaže:a opet dezurna najglupaca
Evo, ja sam znatizeljna baba i jako me zanima - koja je to?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 14:00   #53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
bozanstvena333 kaže:
a sto bi rumunjska bila losija od hrvatske?Rumunji ce koka bit primljeni 2007 u evropsku zajednicu.o kojoj ces ti jos sanjati ako 2012.I nemoj ponizavati druge narode,nije to lijepo...iz tvojih natpisa izbija samo jad i bijeda tvoje zelje da budes obrazovana,ajd lijepo odi u skolu pa se obrazuj,nemoj drugima zavidjeti na skoli,i piskarat nebuloze,jer tim samo dokazujes svoj niski intelektualni nivo..
nisam niti mislila da je rumunjska loshija od hrvatske, postoji i tamo neki Obstetrics & Gynecology
na primjer http://www.sciencedirect.com/science...4d1816da9d9f67

violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 15:15   #54
Quote:
tilla kaže:
ma nemoj; znači nemaš tipku za razmak??
:klap:
taman sam to htjela napisat, kak me beskrajno nervira kad ljudi ne stavljaju razmake iza interpunkcijskih znakova, onda zarez pobjegne u idući red i sl. UŽAS!!
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 15:30   #55
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
bozanstvena333 kaže:
Mislim da vas par dezurnih na zenskom kutku muci cinjenica kad vam netko podastre nuspojave i posljedice vaseg sopanja hormonima,antibioticima itd.,i sto vam napise da cete za 10 godina izgledat od tog totalno unisteno,obilazeci lokalne doktore da vam pomognu reparirati vase otromboljeno i prije reda klimaktericno tijelo.Samo vi uzimajte hormoncice koje farmaceutska industrija dijeli besplatno,zasto ne jer imat ce koristi i poslije od vas,kad vam unisti hormonski status,opet cete bit dobre musterije...da vam se kao reparira.
jao, pa ne volim kad si tako naknadno pametna pa editiraš postove.
ti ne daješ nikakve podatke; već vrijeđaš pišući o kokošama.
hormončiče farm. industrija ne djeli besplatno.
kutija D. dodje 100, 80kn u ljekarni.
a gle, usudila bi se reć da si ti već dobra mušterija industrije psihofarmatika.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 15:32   #56
Quote:
t.star kaže:
:klap:
taman sam to htjela napisat, kak me beskrajno nervira kad ljudi ne stavljaju razmake iza interpunkcijskih znakova, onda zarez pobjegne u idući red i sl. UŽAS!!
krivo si shvatila; to je zbog ščđ, a ne razmaka.
ni ja nemam rvacku tastaturu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 16:40   #57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
tilla kaže:
jao, pa ne volim kad si tako naknadno pametna pa editiraš postove.
ti ne daješ nikakve podatke; već vrijeđaš pišući o kokošama.
hormončiče farm. industrija ne djeli besplatno.
kutija D. dodje 100, 80kn u ljekarni.
a gle, usudila bi se reć da si ti već dobra mušterija industrije psihofarmatika.
tu kutiju dobivas preko recepta besplatno,uracunato je ocito u zdravstveno osiguranje,a imas i mogucnost kupiti.A sto da drugo napisem da su neke zene kokosi kad se napise nesto o cemu nisu nikad cule,a istina je.Napisala sam jedan link od njih tisuce na internetu ,e sad sto to tebi ne pase je tvoj problem ,nije moj.Isto tako steta sto nisi psihijatar ,izgleda da bi sve koji ti nepasu strpala u ludnicu ..ocito kad tako dobro poznajes psihofarmake,a tudum si za osnovne medicinske stvari koje bi trebala znat svaka zena koja drzi do sebe, da si psihijatrijska pacijentica.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 17:01   #58
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
bozanstvena333 kaže:
Napisala sam jedan link od njih tisuce na internetu ,e sad sto to tebi ne pase je tvoj problem ,nije moj.
moš naći i linkove uz "dokaze" da je elvis p. živ.
pa i linkove stanovitog dr. a. liseca čiji se stavovi poklapaju s tvojim. a veze s mozgom nemaju.
Quote:
bozanstvena333 kaže:
.Isto tako steta sto nisi psihijatar ,izgleda da bi sve koji ti nepasu strpala u ludnicu ..ocito kad tako dobro poznajes psihofarmake,a tudum si za osnovne medicinske stvari koje bi trebala znat svaka zena koja drzi do sebe, da si psihijatrijska pacijentica.
jao, koje zapaženje.
naravno da nisam upoznata osnovnim med. stvarima jer ne držim do sebe.
kokoš sam, pacijentica i koznaštosevećne, samo si ti vrhvrhunskobožanstvo koje je svu pamet iscicalo iz prsta, pardon neta.


p.s. i daj nauči stisnut taj razmak nije vrag da to još nisi skužila.
moj zadnji post na tvoje jadne provokacije
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 17:32   #59
Quote:
zegerege kaže:
Ja sam imala situaciju da sam morala čak dva puta piti u mjesec i pol...nevjerojatno, ali kurtoni su jednostavno explodirali jebemu!!
Odeš u Klaićevu, odjel za planiranje obitelji-tak se zove
!



Neni je samo jednom.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 17:34   #60
Re: Re: Re: tablete za dan poslije

Quote:
bozanstvena333 kaže:
I prije i poslije je abortus zametka koje zivo nema mogucnost da se smjesti u maternici,zene koje "zatrudne sa pilulom",obicno imaju teskoce u trudnoci jer se dijete razvija na mjestima koja nisu optimalna za razvoj zametka.Cesta je i ovarijalna trudnoca.Novorodjene curice koje su majke zanijele u vrijeme kad su gutale kontracepcijske pilule dobivaju sa 5_6 mjeseci zivota rak vagine.

__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.