Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2014., 19:00   #1
Vagina - razna pitanja

Imam problem iman usku p**** i kad pokusavam se sexat odma napocetku me jako boli da nemogu ga primiti nit 2 cm i jos sam djevica... bila sam kod ginekologa on mi je reko da spadam u onu skupinu sa jako uskom i da bi vjerovatno tribala na operaciju da me oni razdjeviće i prosire da me neboli jer mi je rekla da i ako me neko razdjevici da to nece imati veze da ceme svaki put bolit ko prvi put i da te osobe rijetko nemogu roditi prirodnim putem neg operacijom pa zelim cuti ostala misljenja i jeli kome tako? i sta da radim da provam trpit prvi put pa da vidim oce me bolit sljedeci put mozda je on uspije rasiriti jer nebi na operaciju a i ona kosta 2000 kuna a to je malo puno pa molim vas misljenja hvala
medo78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 02:29   #2
ak te doktor šalje na operaciju kak onda košta 2000 kn? meni je doktorica spominjala isti problem kao i tebi, ali nikakvu cifru niti probleme s rađanjem
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 01:54   #3
E pazi, moja cura i ja imamo problem koji možda ima veze s tim. Spavali smo, izgubila je nevinost s mnom, ali i posle 10 puta idalje je boli. Krvi je bilo samo prvog puta, ne previše, ali bilo je krvi. Nekoliko puta kasnije bi potekla krv tek posle seksa, odnosno kad ode do WC-a i šta već tamo uradi. Sad lutamo po netu i pokušavamo da skontamo koja je fora, mislim nije problem u meni, tako oboje mislimo, ali nije da njoj nešto fali. Može neka pomoć? Kako se prepoznaje da ''uska vagina''?
p.s. Nije baš spremna da poseti ginekologa
muskarac018 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 16:03   #4
Nek svejedno otiđe kod ginekologa.
ysera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 21:07   #5
ja sam stava da ak je netko spreman seksat se, spreman je i otić kod ginekologa. ako nije spreman za ovo drugo, bome onda nije ni za prvo
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:19   #6
vagina - rasirila se ?

Poz svima,


nikad nisam imala problema s odnosima, bila sam s partnerom 4 godine i sad sa ovim novim godinu dana - na pocetku mi je nadena ureaplazma koju smo oboje ljecili 2 puta (sad cekam nalaze kontrolnog brisa). Ono sto sam primjetila i ja i on da imamo osjecaj kao da se tamo dolje nesto rasirilo tj ja nista vise ne osjetim a imam osjecaj da niti on. Koliko ja znam to nije moguce ili? Takoder sam primjetila da sam stalno vlazna ali ne onako normalno kao i inace nego sluzavo nesto i jos nesto je to sto mi je tokom odnosa poceo ZRAK ulazit sto mi se nikad u zivotu nije dogadalo - sad ja vas pitam - da li je to posljedica ove upale ili sta ?
bunny234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:28   #7
Quote:
bunny234 kaže: Pogledaj post
Poz svima,


nikad nisam imala problema s odnosima, bila sam s partnerom 4 godine i sad sa ovim novim godinu dana - na pocetku mi je nadena ureaplazma koju smo oboje ljecili 2 puta (sad cekam nalaze kontrolnog brisa). Ono sto sam primjetila i ja i on da imamo osjecaj kao da se tamo dolje nesto rasirilo tj ja nista vise ne osjetim a imam osjecaj da niti on. Koliko ja znam to nije moguce ili? Takoder sam primjetila da sam stalno vlazna ali ne onako normalno kao i inace nego sluzavo nesto i jos nesto je to sto mi je tokom odnosa poceo ZRAK ulazit sto mi se nikad u zivotu nije dogadalo - sad ja vas pitam - da li je to posljedica ove upale ili sta ?
Vlažnost vagine uvelike pridonosi osjećaju da se vagina čini uža ili šira, što je vagina više vlažna, to je manji osjećaj ''otpora''. Vjerojatno ste već ranije primjetili da ponekad nakon dužeg seksa, ima se osjećaj da je vagina uža, a zapravo je samo manje vlažna pa je otpor veći. U svakom slučaju, ureaplazmu treba obavezno liječiti, i vi i partner morate proći kuru antibiotika jer inače ako se samo vi lječite, dolazi do ping-pong efekta, a ureaplazma nije bezazlena i potencijalno može dovesti do začepljenja jajovoda.
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.