Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

Pogledaj rezultate ankete: da li biste bili s likom koji ima mali kurac.
da 500 38.52%
ne 798 61.48%
Glasovatelji: 1298. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2013., 10:55   #1121
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
ja sam uvjerena da svaki muskarac preko 190cm imaju mali ku***
Koliko si tipova preko 190cm imala? Navikao sam na tvoje generalizacije pa ako bi i ovu podijelila s nama, bilo bi oke.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 26.02.2013., 10:57   #1122
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
ja sam uvjerena da svaki muskarac preko 190cm imaju mali ku***
wrong, trust me
Perfekcionist1 is offline  
Old 26.02.2013., 11:01   #1123
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko si tipova preko 190cm imala? Navikao sam na tvoje generalizacije pa ako bi i ovu podijelila s nama, bilo bi oke.
razumni ljudi znaju da visoki i niski mogu imati svrcu ili pitona pa ne znam zasto ocekujes ikakav razuman odgovor osim mozda radi dolaska iz guzice u glavu?

cak da je njeno iskustvo potvrdjeno sa 10 malokurcih lojtri od muskaraca to je jos uvijek mizeran uzorak u odnosu na musku populaciju od 190+.
Flat is offline  
Old 26.02.2013., 11:02   #1124
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
razumni ljudi znaju da visoki i niski mogu imati svrcu ili pitona pa ne znam zasto ocekujes ikakav razuman odgovor osim mozda radi dolaska iz guzice u glavu?

cak da je njeno iskustvo potvrdjeno sa 10 malokurcih lojtri od muskaraca to je jos uvijek mizeran uzorak u odnosu na musku populaciju od 190+.
Pitao sam cisto iz razloga da ovo nije prvi puta da se tako nesto, naravno poprilicno sigurno ispali. A da je napisano glupost, jest.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 26.02.2013., 11:19   #1125
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko si tipova preko 190cm imala? Navikao sam na tvoje generalizacije pa ako bi i ovu podijelila s nama, bilo bi oke.
samo jednog al nije imao mali

nego, dosta puta sam cula od drugih
no, dobro trebala sam napisati skoro svi ne, nisu svi.....
al nisam mislila ispod 10cm nego 13-14 za mene nije to premalo il

isto tako kod projesnog tipa ono 170-175 svi misle da imaju mali al nije tako
sarah80 is offline  
Old 26.02.2013., 11:21   #1126
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
ja sam uvjerena da svaki muskarac preko 190cm imaju mali ku***
ja imam 189cm i prezadovoljan sam dužinom i debljinom... tako da to ne igra nikakvu ulogu...
zeljkozg is offline  
Old 26.02.2013., 11:33   #1127
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
samo jednog al nije imao mali

nego, dosta puta sam cula od drugih
no, dobro trebala sam napisati skoro svi ne, nisu svi.....
al nisam mislila ispod 10cm nego 13-14 za mene nije to premalo il

isto tako kod projesnog tipa ono 170-175 svi misle da imaju mali al nije tako
vidim da ti je tesko reci kurac, a vidim i da razmisljas povrsno. jedno i drugo su znak neodraslosti.

visina nema veze sa velicinom kurca kako kod visokih tako isto i kod niskih ili prosjecnih. ovaj svijet je saren i kako postoji varijetet visina u muskaraca tako na svaku visinu dolazi i varijetet duzine kurca sto god po tebi "svi" misle jer je ocito da ti "svi"ipak krivo misle.
Flat is offline  
Old 26.02.2013., 11:40   #1128
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
vidim da ti je tesko reci kurac, a vidim i da razmisljas povrsno. jedno i drugo su znak neodraslosti.
Ne vidim zasto bi bio znak neodraslosti ako ne zeli reci k...c??. Meni je to znak pristojnosti!
Perfekcionist1 is offline  
Old 26.02.2013., 11:41   #1129
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
samo jednog al nije imao mali

nego, dosta puta sam cula od drugih
no, dobro trebala sam napisati skoro svi ne, nisu svi.....
al nisam mislila ispod 10cm nego 13-14 za mene nije to premalo il

isto tako kod projesnog tipa ono 170-175 svi misle da imaju mali al nije tako
Logicki gledano ako mu je velicina spolnog organa barem priblizno proporcionalna visini, velicini tijela, onda nebi trebao biti mali, ali sve zavisi
Perfekcionist1 is offline  
Old 26.02.2013., 11:44   #1130
170-175cm su prosjecni tipovi? u vijetnamu mozda.
tjuner is offline  
Old 26.02.2013., 11:50   #1131
Quote:
Perfekcionist1 kaže: Pogledaj post
Ne vidim zasto bi bio znak neodraslosti ako ne zeli reci k...c??. Meni je to znak pristojnosti!
vidim da si i ti neodrastao jer ja te tvoje tockice citam bas kao "ura" i nalaze se izmedju slova k i c pa bi to opet bio kurac kako god okrenes.

uvjeren sam da svi to tako citaju pa mi nije jasno gdje si ti to pristojniji od nekoga tko se ne boji napisati rijec kurac na mjestima gdje se kurac pise na svakom cosku i skoro u svakoj temi.

naslov teme je koji ono?

gore ima jos jedna traka gdje pise i ovo: "Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare)."

analogno tome ako izadjes van medju ljude i vide ti se samo korijen i glavic kurca (sredinu omotas crnim selotejpom) ti si pristojan jer ti se u stvari ne vidi kurac vec k...c.
Flat is offline  
Old 26.02.2013., 11:50   #1132
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
170-175cm su prosjecni tipovi? u vijetnamu mozda.
ispravak, mislila sam na 175-180
sarah80 is offline  
Old 26.02.2013., 11:54   #1133
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
170-175cm su prosjecni tipovi? u vijetnamu mozda.
http://www.ezadar.hr/clanak/prosjecn...k-82-kilograma

u koprivnici i cakovcu.
Flat is offline  
Old 26.02.2013., 12:10   #1134
Quote:
Perfekcionist1 kaže: Pogledaj post
wrong, trust me
al preko 17cm sigurno ne

netko kaze da je 14cm mali meni nije
sarah80 is offline  
Old 26.02.2013., 12:12   #1135
Quote:
sarah80 kaže: Pogledaj post
al preko 17cm sigurno ne

netko kaze da je 14cm mali meni nije
Ali si zakljucila da tipovi 190cm+ imaju maloga. Dakle po tebi oni imaju 10? 11? 12? 13?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 26.02.2013., 12:22   #1136
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ali si zakljucila da tipovi 190cm+ imaju maloga. Dakle po tebi oni imaju 10? 11? 12? 13?
pa vecinom jest 12,13
ajde, imaju i 15,16 al vrlo rijetko
sarah80 is offline  
Old 26.02.2013., 12:24   #1137
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post

analogno tome ako izadjes van medju ljude i vide ti se samo korijen i glavic kurca (sredinu omotas crnim selotejpom) ti si pristojan jer ti se u stvari ne vidi kurac vec k...c.
Zakon
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 26.02.2013., 12:24   #1138
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
vidim da si i ti neodrastao jer ja te tvoje tockice citam bas kao "ura" i nalaze se izmedju slova k i c pa bi to opet bio kurac kako god okrenes.

uvjeren sam da svi to tako citaju pa mi nije jasno gdje si ti to pristojniji od nekoga tko se ne boji napisati rijec kurac na mjestima gdje se kurac pise na svakom cosku i skoro u svakoj temi.

naslov teme je koji ono?

gore ima jos jedna traka gdje pise i ovo: "Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare)."

analogno tome ako izadjes van medju ljude i vide ti se samo korijen i glavic kurca (sredinu omotas crnim selotejpom) ti si pristojan jer ti se u stvari ne vidi kurac vec k...c.
Ako zrelost mjeris po kolicini izgovorenih vulgarnih rijeci onda moram priznati da si puno zreliji i odrasliji od mene, ja se ponosim svojom, takvom, nezreloscu, a ne mislim da bi se ti trebao ponositi svojom "zreloscu".

Muski spolni organ ima puno pristojnijih naziva, kao sto je npr. penis, nisi cuo za tu rijec?

Mozda se dojmis samom sebi vise macho muzjak ako punih usta izgovoris tu rijec sa K. Mislim, ne kontam kako mozes reci curi da je nezrela jer nece da barata vulgarnim rijecima, ocigledno tvoj nivo zrelosti je upitan, vjeruj
Perfekcionist1 is offline  
Old 26.02.2013., 12:26   #1139
Quote:
Perfekcionist1 kaže: Pogledaj post
Muski spolni organ ima puno pristojnijih naziva, kao sto je npr. penis,
Ajme ovo ja koristim na poslu
Zamišljam si da recimo partnerovog doma zovem penis
Sterilno
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 26.02.2013., 12:27   #1140
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ajme ovo ja koristim na poslu
Zamišljam si da recimo partnerovog doma zovem penis
Sterilno
zamisli da ga zoves pimpekom?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.