Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2008., 23:26   #1
otvaranje pečenjare u stambenoj zgradi

imam jedna problem - živim u zgradi, dva ulaza 15 stanova, u prizmelju zgrade postoje poslovni prostori - tip kupio poslovni prostor i želi otvoriti pečenjaru, naravno svi stanari se bune ne žele, bili na općini davali nesuglasnost o otvaranju pečenjare ( izdavanje lokacijske ), ne znam što će mu lokacijska kada zgrada ima lokacijsku dozvolu, žena u općini tvrdi da tip iako se stanari ( većinski vlasnici zgrade ) bune, tj. ne žele pristati na otvaranje pečnjare, da će on ipak dobiti papire da otvori pečenjaru! mene zanima da li naše zajedničko neslaganje u postupku izdavanja njegovih papira ima kakve šanse da on ne dobije papire da otvori pečenjaru??? niti nema prostora za parking mjesta niti za terasu .... ma coma ... help please
bilo kakvi savjeti ili razmjena iskustva su dobrodošli
thanx
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 17:15   #2
Quote:
san26 kaže: Pogledaj post
imam jedna problem - živim u zgradi, dva ulaza 15 stanova, u prizmelju zgrade postoje poslovni prostori - tip kupio poslovni prostor i želi otvoriti pečenjaru, naravno svi stanari se bune ne žele, bili na općini davali nesuglasnost o otvaranju pečenjare ( izdavanje lokacijske ), ne znam što će mu lokacijska kada zgrada ima lokacijsku dozvolu, žena u općini tvrdi da tip iako se stanari ( većinski vlasnici zgrade ) bune, tj. ne žele pristati na otvaranje pečnjare, da će on ipak dobiti papire da otvori pečenjaru! mene zanima da li naše zajedničko neslaganje u postupku izdavanja njegovih papira ima kakve šanse da on ne dobije papire da otvori pečenjaru??? niti nema prostora za parking mjesta niti za terasu .... ma coma ... help please
bilo kakvi savjeti ili razmjena iskustva su dobrodošli
thanx
Ako se smije znati, na temelju cega bi vi nekome zabranili obavljanje djelatnosti u njegovom prostoru? Postoje pravila i ako ih ispunjava, nemate vi sta tu puno zanovijetat.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 02:21   #3
Quote:
san26 kaže: Pogledaj post
imam jedna problem - živim u zgradi, dva ulaza 15 stanova, u prizmelju zgrade postoje poslovni prostori - tip kupio poslovni prostor i želi otvoriti pečenjaru, naravno svi stanari se bune ne žele, bili na općini davali nesuglasnost o otvaranju pečenjare ( izdavanje lokacijske ), ne znam što će mu lokacijska kada zgrada ima lokacijsku dozvolu, žena u općini tvrdi da tip iako se stanari ( većinski vlasnici zgrade ) bune, tj. ne žele pristati na otvaranje pečnjare, da će on ipak dobiti papire da otvori pečenjaru! mene zanima da li naše zajedničko neslaganje u postupku izdavanja njegovih papira ima kakve šanse da on ne dobije papire da otvori pečenjaru??? niti nema prostora za parking mjesta niti za terasu .... ma coma ... help please
bilo kakvi savjeti ili razmjena iskustva su dobrodošli
thanx
vi svojim prigovorom samo usporujete sve ali ce on ipak to dobiti i red je ipak smo pravna zemlja.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 02:22   #4
sad se bunite a poslje cete mastit brk kod njega.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 14:23   #5
čitala ja zakon o ugostiteljskim djelatnostima i ima nekih caka koje mu ne idu u prilog, tipa buka, smrad.....
ima kuću prek puta pa nek si tam napravi pečenjaru...
znam ja da će dobiti papire kad je podmitio i platio ljude koji mu daju dozvole, znam iz pouzdanih izvora da je .... ali opet baš da svatko svašta otvara u stambenoj zgradi ?????? ipak su stanari većinski vlasnici zgrade i zemljišta okolo pa se valjda ima i njih nekaj pitat ?! zar ne ?!
btw ne bum kod njega jela iz čistog inata i principa !
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.