Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2009., 19:27   #81
Quote:
antirsi kaže: Pogledaj post
Neugodan miris najčešće dolazi od bakterija. To kada se oznojite pa se miris pojača je zato što se tada u vlažnoj i toploj sredini namnožilo više bakterija. Najčešće su potpuno bezopasne, koje normalno žive na površini ljudske kože, ali mogu biti i neke nezgodne. Takođe uzrok mogu biti i gljivice. Ako osećaš neke tegobe pored mirisa, nije loše otići na analizu urina i uretralni/vaginalni bris. Ako ne, samo pojačati higijenu.
a kako bi rekla nasa Brigita " MISKEC " moze zasmrdjet i nakon sexa sa kondomom . ak momentalno ne odes pod tus to zna bit ruzno
Jesse James is offline  
Old 05.07.2009., 20:43   #82
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Miris krepane ribe ili usmrđenog sira ili pokvarenih proteina nemože pokriti niti old spice,dečki,redovita higijena!
Kavijar isto smrdi, plemeniti sir takodjer...
Josey_Wales is offline  
Old 05.07.2009., 23:44   #83
tema o mirisu penisa prvih 10 odgovora skoro sve o pi****

i da
zna bit odbojno
jako
penis koji smrducka
odnosno zaudara fuj
riminare is offline  
Old 06.07.2009., 13:48   #84
Kupi Mujo mirišljave kondome, dođe kući te veselo kaže Fati: " Imam nešto super za tebe - mirišljavi kondomi! Sad ćemo se malo poigrati ... Ja ću ih stavljati, a ti pokušaj pogoditi na šta koji miriše." "Super! Može ..." kaže ushićeno Fata. Zažmiri, klekne, pomiriši punim nosom te kaže: "Znam! GORGONZOLA!" "Jebote Fato, daj se malo strpi. Još ga nisam stavio ..." kaže Mujo.
__________________
Cupavo.....
ccupavi is offline  
Old 06.07.2009., 14:21   #85
Moj smrdi kao mrtav pas pa ga moram cetkicom za zube ribati dva puta dnevno ali uz Ariel prasak smrad se lako ukloni a posle ga namirisem Denim parfemom i onda je super i na kraju ga osusim fenom za kosu.

Zajebavam se naravno
Nisam ga "njusio" ali ne smrdi koliko sam ja primetio.
__________________
Mali Smrdljivi Patuljak
Moja IMDB lista filmova
Jake Harper is offline  
Old 06.07.2009., 15:48   #86
Quote:
Jake Harper kaže: Pogledaj post
Moj smrdi kao mrtav pas pa ga moram cetkicom za zube ribati dva puta dnevno ali uz Ariel prasak smrad se lako ukloni a posle ga namirisem Denim parfemom i onda je super i na kraju ga osusim fenom za kosu.

Zajebavam se naravno
Nisam ga "njusio" ali ne smrdi koliko sam ja primetio.
I da smrdi,svaki štakor svoju rupu ima
leptirica 2 is offline  
Old 06.07.2009., 21:13   #87
mozda samo nisi nasao dobar sapun - neki su jednostavno preslabi toliko dobro ocistiti da svoj miris puste u tvoju kozhu - znaci, cisto je, ali kozha ne moze upiti dodatni miris

nekad obican znoj moze biti toliko jak da nema tog trljanja koje ce to srediti

i btw, preporucam NE trljati/ribati - da ne ostetis kozhu

jedna vrsta sapuna koji su kao ok su razni higijenski, nize ph vrijednosti - za zene navodno super, za muske navodno isto ok (imas ih u DMu par vrsta za kupiti) - ali to je individualno

no, bas za efikasno micanje nezeljenih mirisa (koje je btw to jace sto manje tekucine pijes - pa je urin koji se izlucuje putem znoja jace koncentriran) - dobri se pokazuju jaci sapuni (recimo, palmolive aromatica - otvoris pa njuskas koji ti pashu) ili LUSH ovi na bazi limuna - sexy peel se zove jedan i nema nikakvog ribanja ili deamon in the dark (menta based) ili neki drugi LUSHov sa etericnim uljima koja su antibakterijska (vecina citrusnih, lavanda...)

inace, jaja su bitno kriticnija, jer su puna pora i nabora kozhe da je to jednostavno raj za bakterije - tako da preporucam neki malo jaci sapun i obavezno pranje jaja

cak je dobro prati se nakon posjeta wcu - da nema onog cijedjenja nakon mokrenja i slicno - vec se sve opere - savjet vrijedi i za zene, ma koliko nespretno to zvucalo

iako, rijetki su muski koji ce alatku skupa s privjescima oprati nakon svakog pisanja, kad mnogi ne operu niti vlastite ruke.... ali vec i detaljno pranje obicnom vodom (spusti kozhicu, operi glavic i komad vrata) same alatke bitno smanjuje koncentraciju urina koja bi mogla ostati, a po vecim vrucinama definitivno se preporuca i pranje jaja
Nesi is offline  
Old 07.07.2009., 00:47   #88
Dugo se nisam nasmijala citajuci neku temu kao nadan na ovoj. Dakle, ako je osoba zdrava, penis nema neugodan miris. Cak i ako je odradila 12 sati. Naravno da se tada osjeti da muskarac nije upravo izasao ispod tusa, ali penis mu nema neugodan miris. Tada se osjeti cjelodnevni miris muskarca koji moze biti jako "poticajan". Vjerujem da ista stvar vrijedi i za zene. Ako neugodan miris postoji, preporucam otici kod lijecnika po antibiotike. Ovo sve se odnosi na osobe koje redovito odrzavaju osobnu higijenu.
Arwen1 is offline  
Old 07.07.2009., 03:20   #89
Mislim da treba uvaziti razlicitosti i prihvatiti da nekome moze biti neugodan onaj miris koji je tebi poticajan.

Isto tako, ne luce svi organizmi jednake mirise, a ovaj cjelodnevni miris je velikim dijelom znoj, ciji sastojak je i urin, kojeg definitivno nema svaka osoba jednakog.

Preporucam ne gutati antibiotike prije nego se ustanovi o cemu je rijec.
Antibiotici NE lijece sve, ma sto god neki mislili o tome...

A zenama miris oscilira ovisno o dijelu ciklusa u kojem se nalazi. Cudi me da ti, kao zena, to ne znas. I da, uistinu postoji prilicno jak miris uoci pocetka menstruacije i za vrijeme iste koji nekima uistinu moze biti sve, samo ne poticajan.
Nesi is offline  
Old 07.07.2009., 05:08   #90
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Je li netko od muškaraca nekad imao osjećaj (ili možda čak bio siguran) da mu penis miriše neugodno ili neka od žena (ili muškaraca?) prilikom oralnog seksa primjetila loš miris/okus partnerovog penisa? Kakva su vam iskustva s tim?
FALA DRAGOM BOGEKU I ISUSU KRISTU-NISAM!!!i nedaj boze da ikad osjetim tak nekaj...
AFRODITA69 is offline  
Old 07.07.2009., 10:41   #91
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
predlažem grupu na fejsu 'dajmo da nose boriće na kitama'

slazem se grupa bi bila najpoznatija...heheh
Blacky_zg is offline  
Old 07.07.2009., 10:44   #92
ajme koliko filozofije!već san reka prije fuka ili pušenja obavezno ga oprati!to traje 3 minute!
lažni branitelj is offline  
Old 07.07.2009., 11:14   #93
miris penisa od jagode s malo ekstrakta cokolade mrvicu badema i slag....
Blacky_zg is offline  
Old 07.07.2009., 12:37   #94
Quote:
Blacky_zg kaže: Pogledaj post
miris penisa od jagode s malo ekstrakta cokolade mrvicu badema i slag....
A to ne bi dobro zavrsilo. U tu kombinaciju bi jednostavno morala zabiti zube
Preporucam svim deckima da se kane toga
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Old 07.07.2009., 12:53   #95
Thumbs down

Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post
A to ne bi dobro zavrsilo. U tu kombinaciju bi jednostavno morala zabiti zube
Preporucam svim deckima da se kane toga
hahahah care...ta je kobinacija najbolja
Blacky_zg is offline  
Old 07.07.2009., 12:55   #96
Quote:
Blacky_zg kaže: Pogledaj post
hahahah care...ta je kobinacija najbolja
Moram probati
leptirica 2 is offline  
Old 07.07.2009., 13:04   #97
nemojte sad moj recept svima ...haha
Blacky_zg is offline  
Old 07.07.2009., 13:08   #98
Quote:
Blacky_zg kaže: Pogledaj post
miris penisa od jagode s malo ekstrakta cokolade mrvicu badema i slag....
Ja ovo isto volim razasuti po sisicama i pičkici pa papati.
A da zajedno desertiramo ?
Mellanthero is offline  
Old 07.07.2009., 13:10   #99
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Je li netko od muškaraca nekad imao osjećaj (ili možda čak bio siguran) da mu penis miriše neugodno ili neka od žena (ili muškaraca?) prilikom oralnog seksa primjetila loš miris/okus partnerovog penisa? Kakva su vam iskustva s tim?
osobito kad se najede bijelog luka...
__________________
"Buntovnik bez razloga"
mario66617 is offline  
Old 07.07.2009., 13:15   #100
Quote:
Blacky_zg kaže: Pogledaj post
miris penisa od jagode s malo ekstrakta cokolade mrvicu badema i slag....
Jaojjjjjj pa ti si frajer, mislio sam da si žena
..danas mi ne ide
...Al kak ti možeš opisivati kakav je kurac ženama najslađi ?
Mellanthero is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger