Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2011., 20:06   #61
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Dobro sam pretpostavila. Kada se on vrati, ona će imati dijete i biti s drugim.
Da, ali će to biti njegovo dijete
Zgčanka is offline  
Old 12.09.2011., 22:45   #62
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Da, ali će to biti njegovo dijete
Bar nešto. Ali se kladim da će on pola serije provesti u uvjerenju da dijete nije njegovo, već od tog drugog tipa.

A i on će se vratiti s drugom...da mi je znati kako će ga Nela još dok se nije ni vratio uvjeriti da ga Lara nikad nije voljela.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 12.09.2011., 22:52   #63
Da, i mene to zanima... ajoj, samo da to s klincem ne bude tak, tu bi stvarno pretjerali.
Zgčanka is offline  
Old 12.09.2011., 23:27   #64
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ali se kladim da će on pola serije provesti u uvjerenju da dijete nije njegovo, već od tog drugog tipa.

A i on će se vratiti s drugom...da mi je znati kako će ga Nela još dok se nije ni vratio uvjeriti da ga Lara nikad nije voljela.
Upravo to.

Upravo sam malo pozornije pročitala taj cijeli sadržaj, stvarno je zanimljiv no živcira me tolika razdvojenost Jaše i Lare.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 13.09.2011., 17:30   #65
I mene nadam se da nece dugo biti razdvojeni

i da nece biti ta prica da sumnja u ocinstvo
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Old 14.09.2011., 22:24   #66
Gledam sad ove današnje scene Lare/Jakova i čitave familije Zlatar, definitivno je ovaj dio radnje mogao duže trajati, ima materijala.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 14.09.2011., 23:06   #67
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Gledam sad ove današnje scene Lare/Jakova i čitave familije Zlatar, definitivno je ovaj dio radnje mogao duže trajati, ima materijala.
Slažem se...al opet, nekako se nadam da će i kasnije biti "materijala", ak me kužiš
Zgčanka is offline  
Old 15.09.2011., 12:42   #68
a dinko će postati gradonačelnik Splita
i opet će se Kerum buniti da su ga prozvali primitivčinom, a nije
__________________
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj kojem malo treba.
nervoznazg is offline  
Old 16.09.2011., 00:33   #69
Imate na sapunice.net radnju do 17. epizode!
Zgčanka is offline  
Old 16.09.2011., 00:44   #70
znate li koji će glumac glumit gradonačelnikovog sina?
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Old 16.09.2011., 00:54   #71
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
znate li koji će glumac glumit gradonačelnikovog sina?
Iskreno, fkt mi nijedan ne pada na pamet. Samo da nije muška verzija Jagode.
Zgčanka is offline  
Old 16.09.2011., 08:05   #72
ja sam pomislila da će njega glumiti stefan kapičić al sad vidim da on glumi nekog Nikšu tako da on otpada
-zvjezdica is offline  
Old 16.09.2011., 10:10   #73
Quote:
-zvjezdica kaže: Pogledaj post
ja sam pomislila da će njega glumiti stefan kapičić al sad vidim da on glumi nekog Nikšu tako da on otpada

i bolje, nek je nikše samo što više..... nebitno kako glumi, samo da ga gledam još kad nebi imao srpski naglasak, joooooj...
__________________
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj kojem malo treba.
nervoznazg is offline  
Old 16.09.2011., 10:38   #74
Quote:
nervoznazg kaže: Pogledaj post
i bolje, nek je nikše samo što više..... nebitno kako glumi, samo da ga gledam još kad nebi imao srpski naglasak, joooooj...
meni je baš taj njegov srpski naglasak sexy
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Old 16.09.2011., 11:02   #75
Ma meni nije jasno niti će mi ikad bit jasna jedna stvar - kaj nema dovoljno naših glumaca?? Zkj u svakoj našoj seriji mora glumiti netko iz Srbije? Nemojte me krivo shvatiti, nije stvar toga što je Štef iz Srbije, govorila bi isto da je iz Bugarske, nebitno... malo mi to ide na jetrić

Ugl, prerano će mi se njih dvoje razdvojit, prerano... Dns vjenčanje, pon bračna noć ( ), a u ut ona već pati za njim
Zgčanka is offline  
Old 16.09.2011., 11:25   #76
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Ma meni nije jasno niti će mi ikad bit jasna jedna stvar - kaj nema dovoljno naših glumaca?? Zkj u svakoj našoj seriji mora glumiti netko iz Srbije? Nemojte me krivo shvatiti, nije stvar toga što je Štef iz Srbije, govorila bi isto da je iz Bugarske, nebitno... malo mi to ide na jetrić

Ugl, prerano će mi se njih dvoje razdvojit, prerano... Dns vjenčanje, pon bračna noć ( ), a u ut ona već pati za njim
ma da, to sa srpskim glumcima je i meni malo glupo (mada ih ja volim čut i vidjet), ali možda idu i na to da će serija tamo bit popularnija ako ima njihovih glumaca
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Old 16.09.2011., 12:50   #77
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
ma da, to sa srpskim glumcima je i meni malo glupo (mada ih ja volim čut i vidjet), ali možda idu i na to da će serija tamo bit popularnija ako ima njihovih glumaca
Hmm...moguće...čitala sam malo te srpske forume i koliko sam skužila, podijeljena su mišljenja. Doslovce crno - bijeli svijet. Ima onih koji uopće ne žele pogledati naše serije zato kaj kao oni stalno uvoze naše, a mi njihovo nikaj, dok ima onih koji su totalno zaluđeni njima, pa tako i Larinim izborom..nekako sumnjam da je to trenutno zbog glumca, već zbog radnje...a ovi radikalni, ah pa...čini mi se da njih ni njihov glumac neće privući kad se pojavi
Zgčanka is offline  
Old 19.09.2011., 19:08   #78
zna li možda tko što novo u vezi daljnih nastavaka, kraja i tako to?
lara&jaša is offline  
Old 19.09.2011., 19:21   #79
pogledala sam spot za pjesmu larin izbor i na isječcima gdje su lara i ona leila koju će upoznati izgleda mi da ju dosta zaljubljeno gleda, a to mi se nikako ne sviđa
lara&jaša is offline  
Old 19.09.2011., 19:22   #80
A Lara će biti s gradonačelnikovim sinom?

Pa normalno da će Jakov misliti da to dijete nije njegovo, a Nela će ga uvjeravati u to.
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.