Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2013., 21:38   #421
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Marina 2501 i dbposavec
O kojem je frizerskom rijec? Moze link na njihovu stranicu ili adresa?
https://www.facebook.com/StudioETRA
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 00:55   #422
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
ja sam bila u teuti kod marine....ima ih i previse i samo se setkaju...

vidjela sam taj salon u kaptolu....mene nije dojmio...zene sjede unutra kao da su u izlogu...malo glupo...mogli su to bolje izvesti..
nemoraju bas svi buljiti i gledati tko se fenira....

i teuta (tea) je isto bila prije kod ruze!!!!
jel ovo neka druga tea sto je otvorila u kaptolu ili?????
Da, to je druga Tea, koja je u salon Ruža došla malo prije nego što je Teuta (koju ugl. svi zovu Tea) otišla iz njega. Ta druga Tea je sad otvorila salon u Kaptol centru, došla je i Snježana iz Ruže s njom, ne znam je li prešao još netko.

Uglavnom sad na tom prostoru oko Kaptol centra ima masu bivših frizerki salona Ruža.

A daj mi reci što si radila kod Marine (u salonu Teuta), šišala se ili farbala? Ja sam znala otići u Teutu baš Marini, ona me dosta dobro znala ošišati. Ali zaista sve ovisi o tome kako su raspoloženi, svi ponekad sfušaju (mislim - neki stalno fušaju , ali i ovi 'najbolji' ponekad zeznu), ja još nisam našla frizerku s kojom bi stalno bila zadovoljna i koja me svaki put dobro ošišala.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 01:11   #423
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Hm, meni se jako sviđa Petrina boja kose na ovim fotkama.
Baš je zgodna ženskica!
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 09:57   #424
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Da, to je druga Tea, koja je u salon Ruža došla malo prije nego što je Teuta (koju ugl. svi zovu Tea) otišla iz njega. Ta druga Tea je sad otvorila salon u Kaptol centru, došla je i Snježana iz Ruže s njom, ne znam je li prešao još netko.

Uglavnom sad na tom prostoru oko Kaptol centra ima masu bivših frizerki salona Ruža.

A daj mi reci što si radila kod Marine (u salonu Teuta), šišala se ili farbala? Ja sam znala otići u Teutu baš Marini, ona me dosta dobro znala ošišati. Ali zaista sve ovisi o tome kako su raspoloženi, svi ponekad sfušaju (mislim - neki stalno fušaju , ali i ovi 'najbolji' ponekad zeznu), ja još nisam našla frizerku s kojom bi stalno bila zadovoljna i koja me svaki put dobro ošišala.
ovako...
mene je prvo udesila barbara iz salona "glamur"....imala sam duzi bob a onda mi je ona svu kosu unistila blajhom i morala me osisati onak kao sto je judita frankovic bila osisana prije par mjeseci...i sok
prvo sto mi nije niti malo stajala ta frizura a drugo bila sam zuta a ne plava...

onda sam nakon 4 tjedna otisla do teute i ovdje sam na forumu procitala da je marina ok....meni se nije tako pokazalo jer mi je to kao nesto isla sisati a pofenirala me doslovno ko babu kakvu...na glavi je doslovno napravila od frizure kao djecju kahlicu da imam...zakljucak da nezna fenirati
a kad sam ju pitala koliko bi doslo da mi napravi pramenove, preljev i feniranje znaci bez sisanja rekla je 570 kn

i da bas tako...sve im ovisi kak su raspolozeni i to nije u redu...
par puta ti napravi dobro a onda ti sfusa da ti se zgadi za cijeli zivot...
ti frizerski nicu ko gljive na svakom koraku i covjek zbilja vise nezna di otici..
evo sad sam vidjela na FB da se teuta seli na novu adresu....a u kaptolu ima jos jedan frizerski on je na 1 katu, a ovaj novi sto si ti spominjala je na 0 etazi....
po meni je najbolji za boje velimir iz estetic uvema na trgu al su se meni zamjerili jer sampone koje oni prodaju u salonu u belgiji mozes kupiti u slobodnoj prodaji kao sto je kod nas bipa za 4 eura

kod koga ti ides sada????
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 12:02   #425
Smile

Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
da li mi može netko preporučiti frizera u Zagrebu za balayage?
Preporucujem salon Angel na Horvacanskoj za pramenove, uvijek sam zadoviljna
Mariaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 13:59   #426
Imala dugu kosu s plavo bijelim pramenovima, odlučila se na promjenu i otišla u salon Mila. Koje osvježenje!! Nema frizerki koje kokodaču i 100 ljudi odjednom, ni vike, ni strke... obojili su me, stavili pramenove, preljev, šišanje na suhu kosu (savršeno otkriće!!!) i fenirali... prezadovoljna...osvježili su me totalno i baš sam presretna jer sam napokon izašla zadovoljna kako me netko ošišao otkad imam duuugu grivu :-)))
Moje preporuke idu studiu Mila u Radićevoj
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 14:34   #427
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
ovako...

onda sam nakon 4 tjedna otisla do teute i ovdje sam na forumu procitala da je marina ok....meni se nije tako pokazalo jer mi je to kao nesto isla sisati a pofenirala me doslovno ko babu kakvu...na glavi je doslovno napravila od frizure kao djecju kahlicu da imam...zakljucak da nezna fenirati
a kad sam ju pitala koliko bi doslo da mi napravi pramenove, preljev i feniranje znaci bez sisanja rekla je 570 kn

i da bas tako...sve im ovisi kak su raspolozeni i to nije u redu...
par puta ti napravi dobro a onda ti sfusa da ti se zgadi za cijeli zivot...
ti frizerski nicu ko gljive na svakom koraku i covjek zbilja vise nezna di otici..
evo sad sam vidjela na FB da se teuta seli na novu adresu....a u kaptolu ima jos jedan frizerski on je na 1 katu, a ovaj novi sto si ti spominjala je na 0 etazi....
po meni je najbolji za boje velimir iz estetic uvema na trgu al su se meni zamjerili jer sampone koje oni prodaju u salonu u belgiji mozes kupiti u slobodnoj prodaji kao sto je kod nas bipa za 4 eura

kod koga ti ides sada????
Točno je da Marina ima tendenciju 'bapskom' feniranju. Inače me par puta dobro ošišala, jedna od rijetkih koje su me uspijevale ošišati na milimetar precizno bez da obje strane budu asimetrične zbog čega ja poživčanim... ali Tea bolje fenira. Tea i dobro šiša samo ako ti se potrefi da je uhvatiš u pravom raspoloženju (tj. skoncentriranu - ima puno mušterija i često joj se sve svede na utrku s vremenom, tako ti ne može skoncentrirano posvetiti 45 minuta da te šiša).

Idem ipak najčešće Tei i Marini, a išla sam se dosta puta u zadnjih par godina šišati i u Nikas - dobro šiša, ali nisam bila zadovoljna s farbanjem i friziranjem i kod Marine u Renatu. Ona je isto dobra, ali mi je jednom nevjerojatno sfušala šišanje, nakon čega sam jurila Tei da mi popravi i ona je to odlično 'spasila'. Tu sam vidjela da je majstor, jer se stvarno trebala potruditi da od tog fušeraja izvede nešto pristojno, a tad me pošišala tako da su mi svi govorili da mi je to najbolja frizura u životu. Ali, naravno, nakon toga se znalo desiti da me ošiša na brzinu totalno bez veze i da sam ju morala dolaziti moliti da mi popravi, jer bi mi neki pramen stršao, bilo nejednako, asimetrično itd. Jednostavno se ne možeš pouzdati da će stalno održavati kvalitetu.

Željela bih još isprobati ovu Marinu u ZGAT-u (nevjerojatno puno Marina među frizerkama ) koju svi hvale, a sad vidim da jako hvale i Petru (Etra), a ovako po fotkama mi se jako sviđa i njena frizura i boja kose i ona.

Zadnje uređivanje Solitary : 08.06.2013. at 14:41.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 05:24   #428
Opet ista stvar.Neznaju i neznaju fenirati.Još prije 20 g. u Glamuru su znali dobro fenirati,od korijena kose, a danas ni kod njih to ne možeš dobiti.Od tada nisam naišla ni na kojeg frizera da bi ti znao sfenirati kosu od korijena, već dva centimetra niže počinju fenirati, užas, užas.Tko da se vidi prelaz na pramenu od kud se počelo fenirati.UUUUUUUUŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽAAAAAASSSSSSSSSSS. nE ZNAJU I NEZNAJU, NISU SE POMAKNULI U FENIRANJU 20 GODINA.. Povraća mi se, kad vidim kaj mi radi.
jtvatn10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 10:54   #429
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Točno je da Marina ima tendenciju 'bapskom' feniranju. Inače me par puta dobro ošišala, jedna od rijetkih koje su me uspijevale ošišati na milimetar precizno bez da obje strane budu asimetrične zbog čega ja poživčanim... ali Tea bolje fenira. Tea i dobro šiša samo ako ti se potrefi da je uhvatiš u pravom raspoloženju (tj. skoncentriranu - ima puno mušterija i često joj se sve svede na utrku s vremenom, tako ti ne može skoncentrirano posvetiti 45 minuta da te šiša).

Idem ipak najčešće Tei i Marini, a išla sam se dosta puta u zadnjih par godina šišati i u Nikas - dobro šiša, ali nisam bila zadovoljna s farbanjem i friziranjem i kod Marine u Renatu. Ona je isto dobra, ali mi je jednom nevjerojatno sfušala šišanje, nakon čega sam jurila Tei da mi popravi i ona je to odlično 'spasila'. Tu sam vidjela da je majstor, jer se stvarno trebala potruditi da od tog fušeraja izvede nešto pristojno, a tad me pošišala tako da su mi svi govorili da mi je to najbolja frizura u životu. Ali, naravno, nakon toga se znalo desiti da me ošiša na brzinu totalno bez veze i da sam ju morala dolaziti moliti da mi popravi, jer bi mi neki pramen stršao, bilo nejednako, asimetrično itd. Jednostavno se ne možeš pouzdati da će stalno održavati kvalitetu.

Željela bih još isprobati ovu Marinu u ZGAT-u (nevjerojatno puno Marina među frizerkama ) koju svi hvale, a sad vidim da jako hvale i Petru (Etra), a ovako po fotkama mi se jako sviđa i njena frizura i boja kose i ona.
ja se isto razmisljam i najvise me nekako vuce da odem kod petre
interesanto je da ju poznam a nikada nisam otisla kod nje....
moja prijateljica je isla kod petre (sad joj je skupo pa je odustala)i znala sam i ja nekad samo kao pratnja otici pa tako da ju poznam i svidja mi se da naruci samo jednog klijenta i ostavi si dovoljno vremena...a cura je premila i toliko ljubazana i zna svoj posao vrlo dobro....prekrasna lokacija i prekrasno dvoriste i vrt...u centru grada a bez imalo buke

da za marinu iz ZGATA hvala za sisanje za boje i nije bas nesto...bar sam ja tako tu uspjela procitati...
mene osim petre vuce nekako da je i franjic dobar pa cu se morati odluciti vrlo brzo jer bi morala uskoro ici
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 13:19   #430
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
iskustva s frizerskim salonom Plavo u Tkalčićevoj 42 u zagrebu?
itko?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 13:36   #431
meni se royal jako dopada i ivan me super ošišao zadnji puta, ali onda sam htjela da me ošiša da si feniram bob na ravno. sad mi je narasla kosa dovoljno da ju nosim kovrčavo, kakva mi inače i je, i zanima me kakav je on s takvim šišanjem. ili, ako postoji netko tko bi za tu cijenu znao odlično ošišati, može preporuka. bitno samo da se može tramvajem/busom do tamo
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 22:18   #432
Je li neko možda bia u Vitality hair & body spa salonu na balayage pramenovima ili općenito na bilo čemu da mi kaže kako je zadovoljan?
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 13:19   #433
Quote:
annabellee kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa frizerskim salonima Kefa (u Bauerovoj) ili Galant (u Zvonimirovoj)? Ili zna neki salon u kojem dobro šišaju kovrčavu kosu?
U Galantu sam isprva bila uglavnom zadovoljna, a onda se u zadnjem posjetu potrefilo pranje ušiju umjesto kose, mokra majica do pola leđa i šišanje+frizura (duga kosa, volumen) za cca pola sata . Na kraju sam tamo uzela fen i sama posušila kosu do kraja (i majicu koliko sam mogla).
Prebacila sam se u Kefu nakon duuugog istraživanja i bilo je odlično, a nadam se da će se tako i nastaviti. Nemam kovrčavu kosu, ali baš je došla jedna klijentica po preporuci kod njih koja muku muči s takvom kosom.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:05   #434
Zna li netko koja je cijena sisanja u Etri za poludugu kosu?
*vlatka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 19:42   #435
250 kn je cijena, ista je za kratku i poludugu koliko znam.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 14:05   #436
E ovako,
Dobila sam poklon bon (za sto zelim) za estetic uvemu, ilica 10.
Nikad nisam bila tamo, pa me zanima koga traziti, sto pripaziti tj raditi ili ne.
Thnx!
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 17:49   #437
Iskustva iz Etre za klasično, lagano stepenasto šišanje kose?
I radi li uvijek sama i ima princip da naruči samo jednu mušteriju?
Malo mi je bed što moram kod novog frizera jer kod svog ne mogu dočekati termin prije godišnjeg
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 18:26   #438
Preporuka za neki OK salon koji radi svecane frizure?

Nebulozno mi je davati 350kn za razbarusenu pletenicu koju realno mogu i sama napravit, al sam trapava i lijena
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 18:39   #439
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Iskustva iz Etre za klasično, lagano stepenasto šišanje kose?
I radi li uvijek sama i ima princip da naruči samo jednu mušteriju?
Malo mi je bed što moram kod novog frizera
Mene zapravo isto to zanima. Ne naročito avangardne i otkačene, nego klasične, ali ne bapske frizure. Klasični bob srednje dužine, nekad ravno, a ponekad možda malo stepenasto šišanje i sl. Voljela bih čuti još iskustava s Petrom - Etrom.

Malo sam čitala stare postove ovdje (na 1. dijelu), pa sam isto našla kako je neka forumašica pisala da ju je Petra pri put ošišala super, drugi put tako-tako, a 3. put loše. To mi je dakle kao sa svim ostalim frizerima koje sam isprobala (oscilacije - i činjenica da ipak moraš moliti Boga da taj dan kad se šišaš ima dobar dan ).

Ima li vas još koji idete ili ste išli u Etru da malo napišete svoja iskustva?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 08:44   #440
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Mene zapravo isto to zanima. Ne naročito avangardne i otkačene, nego klasične, ali ne bapske frizure. Klasični bob srednje dužine, nekad ravno, a ponekad možda malo stepenasto šišanje i sl. Voljela bih čuti još iskustava s Petrom - Etrom.

Malo sam čitala stare postove ovdje (na 1. dijelu), pa sam isto našla kako je neka forumašica pisala da ju je Petra pri put ošišala super, drugi put tako-tako, a 3. put loše. To mi je dakle kao sa svim ostalim frizerima koje sam isprobala (oscilacije - i činjenica da ipak moraš moliti Boga da taj dan kad se šišaš ima dobar dan ).

Ima li vas još koji idete ili ste išli u Etru da malo napišete svoja iskustva?
Ja sam vec pisala ali da nadodam. Vise se godina vec sisam i farbam u Etri. Nikada me Petra nije slabije osisala. Vidi se da jako voli sto radi i da se tome maksimalno posveti. Vecina frizera prije nje (pa i londonskih), dosta poznatih, sisanjem bi mi samo oblikovali frizuru kao takvu, koja bi dobro izgledala nakon feniranja u salonu, ali ne i nakon naknadnih pranja bez koristenja cetke, dok Petra jako pazi na individualnu kosu i kako ce se ponasati, u kom ce smijeru padati. Meni je frizura wash&go, bez feniranja kod kuce, jako uredna, izgleda kao da je frisko osisana 7 do 8 tjedana, kada ustvari moram i na farbanje izrasta, inace bi vjerojatno potrajala i dulje (da nemam siske).
Naruci samo mene, 2 sata za farbanje i sisanje kraceg boba.
Treba joj reci sto se zeli, ali i cuti njezin savjet.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.