Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2017., 18:44   #101
Pogledah trailer, rekoh o ne dijeca, ovo će biti neko smeće, kad mic po mic brutalka. Iskreno meni dijeca glume predobro u ovom malom komadu priče koji nam je predstavljen u traileru.
__________________
Lica sa ulica, koja zaboraviš u letu,
čim ubrzaš svoju petu
jarovit ratnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 13:58   #102
Novi trailer:

__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:05   #103
Po trailerima mi pomalo izgleda kao jump-scare film, sto je najgori tip horora. IT iz serijala je bio jeziv jer je na neki nacin zavodio djecu. Uhhh i danas u svakom klaunu vidim It klauna. Bas me zanima hoce li uspjeti docarati tu jezivost svake scene gdje se klaun pojavljuje.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 09:27   #104
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Po trailerima mi pomalo izgleda kao jump-scare film, sto je najgori tip horora. IT iz serijala je bio jeziv jer je na neki nacin zavodio djecu. Uhhh i danas u svakom klaunu vidim It klauna. Bas me zanima hoce li uspjeti docarati tu jezivost svake scene gdje se klaun pojavljuje.
Quote:
Andy Muschietti’s remake of IT (actually it’s Part 1–The Losers’ Club) succeeds beyond my expectations. Relax. Wait. And enjoy.
— Stephen King (@StephenKing) March 7, 2017
Opusti se, čekaj, i uživaj
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 09:54   #105
I James Cameron je hvalio Terminator Genysis prije izlaska pa znamo kako je to ispalo
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:02   #106
Volim original serial, najviše mi ostao u sječanju onaj bully rockabilly henry ili nešto tako, koji ih juri, kad su klinci.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 21:20   #107
Evo neš su leakali ... Goergie-Peny scena:




Novi trailer sa neš novih scena:


Još jedan trejler:


TV spotovi:
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 21:41   #108
Early reactions to It praise Stephen King film: 'Totally terrifying,' 'scary as sh--'
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:44   #109
Na imdbu 9.1 (oko 1200 ljudi ocijenilo). Ocjena ce naravno padat jer su to vjerojatno ocijenili fanovi,ali ocito je film bolji nego sto sam mislio da ce bit.
Gledao sam original prije par godina i bio je solidan,ali nista posebno.Nadam se dobrom filmu za tjedan dana
SpeedKingLV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 08:09   #110
I ja sam uzbuđena oko ovog filma i nadam se najboljem, ali IMDB ocjene ne znače ništa, pogotovo prije nego što se film počinje prikazivati.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 13:49   #111
Ma jasno mi je to,ali eto draze mi je vidit bolje ocjene.
SpeedKingLV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:44   #112
Evo polako i ocjena ide dolje
hajduk991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:55   #113
Problem je u tome što je ovo konceptualno zamišljeno za dva dijela. Da bi to funkcioniralo, film mora biti u balansu kao i knjiga. Ovdje je sve prebačeno na klince, što samo po sebi ne mora biti loše, i čak i ako završi u nekakvoj pozitivi, zna se da to nije to. Da su pokazali muda i snimili odmah drugi dio, napraviti odabir odraslih glumaca i dali naznaku što će sve biti, onda bi to funkcioniralo bolje. Ovako, ako film ne prođe, to je to... nema završnice. Kao otkazana serija koja nije zaokružena.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 20:52   #114
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što je ovo konceptualno zamišljeno za dva dijela. Da bi to funkcioniralo, film mora biti u balansu kao i knjiga. Ovdje je sve prebačeno na klince, što samo po sebi ne mora biti loše, i čak i ako završi u nekakvoj pozitivi, zna se da to nije to. Da su pokazali muda i snimili odmah drugi dio, napraviti odabir odraslih glumaca i dali naznaku što će sve biti, onda bi to funkcioniralo bolje. Ovako, ako film ne prođe, to je to... nema završnice. Kao otkazana serija koja nije zaokružena.
Ovo samo načelno stoji, obzirom da se film jednostavno ni ne može pucati na gledatelje koji nemaju pojma o čemu se tu radi. Em je bilo već ekranizacija, em je knjiga itetako poznata u svojem žanru...

Nije da je neka nova knjiga pa hajde sad radimo ekranizaciju koja će ljudima biti prvi dodir sa pričom.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 21:06   #115
kad dolazi kod nas?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 23:00   #116
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Nije da je neka nova knjiga pa hajde sad radimo ekranizaciju koja će ljudima biti prvi dodir sa pričom.
Problem s prvom ekranizacijom je što nije upotrijebila ni 20 posto knjige, pa gomila ljudi misli da je tu samo riječ o klaunu koji napada ljude. Ista stvar je i s knjigom, barem za one koji je nisu čitali. Drugi dio ima takvu kataklizmičku scenu razaranja grada da bi mogli samo 100 milja utrošit na to da je snime, što nekako sumnjam da će napraviti, da sad ne nabrajam sve one dijelove knjige koji su smješteni u različita vremenska razdoblja. Trailer mi djeluje zanimljivo, uglavnom, ali ne vjerujem da će uspjeti sve to snimiti.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 23:23   #117
The scena u kanalizaciji npr
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 13:55   #118
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
kad dolazi kod nas?
U cetvrtak 7.9.
SpeedKingLV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 20:31   #119
Trebali su napravit seriju u 2. sezone.

Knjiga je predobra da bi se dala skomprimirat u 2 filma.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 20:42   #120
Quote:
SpeedKingLV kaže: Pogledaj post
U cetvrtak 7.9.
thanks
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.