Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2009., 10:27   #501
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Pa ajmo reć da znam,ali on to nije proučavao. kao ja bi trebala znati jer sam starija mislim. A ništa sad dok ne izlječim infekciju.Nego da se počešljam or what?
Paaaa, to ovisi samo o tebi. Podšišati?
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 10:32   #502
Gud ajdija. Pitat ću ginića jel himen probijen. On će najbolje znati.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 20:57   #503
Imam pitanje u vezi erekcije. (mlad sam)
Nakon što svršim,i dalje sam napaljen,tj ne spusti mi se. (malo je mlohaviji)
Relativno sam brzo gotov,a kako želim i curu zadovoljiti,samo stavim drugi kondom i nastavim.

Zanima me koliko vas može nastaviti nakon ejakulacije i kako cure gledaju na to što,eto,brže svršim.

P.S. Nemam nekog seksualnog iskustva,nadam se da će se s praksom vrijeme produžiti.

Koje bi mi savjete dali,kako bih odgodio ejakulaciju?

Zadnje uređivanje Teta2U : 09.01.2009. at 22:29.
Njemac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 21:14   #504
Quote:
mali_oglasnik kaže: Pogledaj post
u prvi spolni odnos bi se trebala upustiti s osobom do koje ti je stalo i kad si spremna (ne on nego ti, i ne posljedicom kakvih nagovaranja i sugestija )..
nema to veze s godinama ako su obe osobe za odnos spremne u glavi...
u prvi sex sa oprezom
lilianas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 21:39   #505
Quote:
Njemac007 kaže: Pogledaj post
Koje bi mi savjete dali,kako bih odgodio ejakulaciju?
Misli na nešto ružno...Na onu susjedu u ulici niže koja ima 120 kila i 65 godina!
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 22:18   #506
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Možda gledano iz perspektive (muške) osobe kojoj je više do sexa nego do emocija, a ne razumije da je prvi put za ženu ipak drugačiji od muškarca i ženski doživljaj sexa uopće...
A kako je drugaciji? Na stranu odgoj i sve to skupa i cinjenica da samo na ovoj temi mozes procitati hrpu gluposti dostojne osamnaestog a ne dvadesetiprvog stoljeca...Mladi decki koji tek zapocinju seksualni zivot itekako su optereceni nizom predrasuda koje su uglavnom posljedica neznanja i seks dozivljavaju jako emotivno. Ne cudi me da o tomu nemate pojma kada ne poznajete niti vlastito tijelo (pretpostavljam da si zensko) a ako to nisi, ipak nisi odvec upucen.


Quote:
A i "nick" VelikiGuzitelj povlači nekakve predrasude kakav stav o ženama i sexu ima osoba koja ga je izabrala...
Kao prvo, ne sudi knjigu po ovitku, kao drugo, radi se mojem forumskom alter egu, kao trece od svih glupih nickova ovaj mi se ucinio jednako glupim, a kao cetvrto da lazem - ne lazem. U cemu je onda problem?

Sto je to tebe tako razljutilo?
VelikiGuzitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 23:26   #507
Quote:
VelikiGuzitelj kaže: Pogledaj post
A kako je drugaciji? Na stranu odgoj i sve to skupa i cinjenica da samo na ovoj temi mozes procitati hrpu gluposti dostojne osamnaestog a ne dvadesetiprvog stoljeca...Mladi decki koji tek zapocinju seksualni zivot itekako su optereceni nizom predrasuda koje su uglavnom posljedica neznanja i seks dozivljavaju jako emotivno. Ne cudi me da o tomu nemate pojma kada ne poznajete niti vlastito tijelo (pretpostavljam da si zensko) a ako to nisi, ipak nisi odvec upucen.




Kao prvo, ne sudi knjigu po ovitku, kao drugo, radi se mojem forumskom alter egu, kao trece od svih glupih nickova ovaj mi se ucinio jednako glupim, a kao cetvrto da lazem - ne lazem. U cemu je onda problem?

Sto je to tebe tako razljutilo?
Prvo: muško sam.

A tvoj post kao odgovor na moj nema nikakvog smisla. DRkanje (samozadovoljavanje) je ono što služi dovođenju do orgazma i učestvuje čovjek sam, te ne utiče direktno na druge osobe.

Sex podrazumjeva 2 osobe, što znači da treba biti sinergija dva tijela i nije zdravo za gotovo uživanje za obadvije strane. Pogotovo sa ženske strane. U prijevodu, ako muško misli samo na sebe i svoj gušt, žena neće baš uživat u sexu. (karikirano, ja ga mogu stavit par puta u tek toliko vlažnu vaginu i svršit za 10-tak sekundi. A mogu se htjet potrudit i čekat da se napali da sva gori i pazit na tempo koji njoj odgovara i suzdržavat svoj orgazam dokle god ona ne svrši). Žena od toga može imati samo loše iskustvo. Zato mi zvuči tvoj post kao navlačenje neiskusnih u krivom smjeru, jer ne navodi nikakve rizike i loše strane sexa, što prosječnoj djevici svakako treba objasnit, kako bi shvatila koliko je bitno imati dobar prvi put i općenito se pripazit sebičnih muškaraca. A ne joj reć kako samo treba leć s nekim i da će uživat. To je nemoguće!
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 15:14   #508
ubacujem se...
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A ne joj reć kako samo treba leć s nekim i da će uživat. To je nemoguće!
tvoji postovi zvuce kao,nadji Pravog, i otprilike samo lezi a on ce sve ostalo. mislim,krasni su ti savjeti deckima kako razdjeviciti curu i naravno da treba biti pazljiv i lala,ali kvragu, pa zar nije bolje za sve da cura sama isprobava koliko moze i zeli primiti u sebe,kako se najbolje dovesti do orgazma i sve ostalo sto mislis da bi joj tek decko trebao pokazati?zenska je seksualnost vec sasvim dovoljno potisnuta i izmucena kojekakvim predrasudama,pa odgovoriti recimo maloj15 da ona ne treba uciniti nista da joj prvi seks bude bezbolan, samo treba paziti kome ce se prepustiti...pa,to je oduzimanje moci.a u krajnjem slucaju,neposteno je i prema deckima koji bi trebali njezno, pazljivo, vjesto, sveznajuce...uvesti u seksualni zivot curu koja valjda ne treba znati ni di joj je picka.ja ne bih voljela imati toliku odgovornost,niti bih voljela da sam legla ko zaljubljena ovcica i sve prepustila decku.
ako curi ne pase masturbacija(sto je zabrinjavajuce,ali dobro) onda su tvoji postovi super.ali ti ih prezentiras kao jedini moguci nacin i to mi ide na zivce.
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 15:42   #509
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
ubacujem se...

tvoji postovi zvuce kao,nadji Pravog, i otprilike samo lezi a on ce sve ostalo. mislim,krasni su ti savjeti deckima kako razdjeviciti curu i naravno da treba biti pazljiv i lala,ali kvragu, pa zar nije bolje za sve da cura sama isprobava koliko moze i zeli primiti u sebe,kako se najbolje dovesti do orgazma i sve ostalo sto mislis da bi joj tek decko trebao pokazati?zenska je seksualnost vec sasvim dovoljno potisnuta i izmucena kojekakvim predrasudama,pa odgovoriti recimo maloj15 da ona ne treba uciniti nista da joj prvi seks bude bezbolan, samo treba paziti kome ce se prepustiti...pa,to je oduzimanje moci.a u krajnjem slucaju,neposteno je i prema deckima koji bi trebali njezno, pazljivo, vjesto, sveznajuce...uvesti u seksualni zivot curu koja valjda ne treba znati ni di joj je picka.ja ne bih voljela imati toliku odgovornost,niti bih voljela da sam legla ko zaljubljena ovcica i sve prepustila decku.
ako curi ne pase masturbacija(sto je zabrinjavajuce,ali dobro) onda su tvoji postovi super.ali ti ih prezentiras kao jedini moguci nacin i to mi ide na zivce.
Meni više ide na živce to što ti nisi razumila niti jedan moj post.

Nigdje ja ne negiram žensku seksualnost. To su tvoje bezvezne predrasude! Dapače! Ali tebi ništa ne znači to što se ti znaš mazit kako tebi paše, ako lik to misli izvest drugačije. Jel malo jasnije!?

Niti kažem da se cure ne trebaju samozadovoljavat. Dapače, trebaju same otkrit svoje tijelo i seksualnost. Al ti na taj način ne možeš objasnit muškarcu šta ti paše. I cure s kojima sam ja spavo su se samozadovoljavale. Al je debela razlika kad ona sama sebe mazi i kad je tuđa ruka ili ruka treba zadovoljit. Može mu pomoć pokazat bez predrasuda, al to je maženje a ne penetracija! Koja je nešto sasvim deseto!

E sad se samo nadovezujem na ono što sam već napiso. A kurcem koji te probija ne upravljaš ti već on. A kad je već tako blizu da ti je ispred himena.... bitnije je da on zna kako a ne ti!

To što ti znaš sebe zadovoljit maženjem ništ ne znači za sex, ukoliko ne uspiješ postić da uživaš stimulacijom vagine koliko možeš od himena! A to sam baš opiso tamo! A to ti i jest onaj dio gdje želja nadvlada strahove.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 01:15   #510
Pozz ! Imam 16 godina i djevica sam. bavim se gimnastikom ... Zanima me dali je istina da je curama koje se bave gimnastikom bezbolniji prvi sex?
Hvala unaprijed
*elvishgirl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 15:38   #511
Quote:
*elvishgirl* kaže: Pogledaj post
Pozz ! Imam 16 godina i djevica sam. bavim se gimnastikom ... Zanima me dali je istina da je curama koje se bave gimnastikom bezbolniji prvi sex?
Hvala unaprijed
Ne nužno... sve ovisi o pojedincu
 
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 17:02   #512
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Meni više ide na živce to što ti nisi razumila niti jedan moj post.
nisi ni ti moj pa smo kvit

Quote:
E sad se samo nadovezujem na ono što sam već napiso. A kurcem koji te probija ne upravljaš ti već on. A kad je već tako blizu da ti je ispred himena.... bitnije je da on zna kako a ne ti!

To što ti znaš sebe zadovoljit maženjem ništ ne znači za sex, ukoliko ne uspiješ postić da uživaš stimulacijom vagine koliko možeš od himena!
nisam mislila na mazenje,niti na stimulaciju klitorisa,nego na penetraciju u kontekstu samozadovoljavanja.nije kurac jedino sto moze uci u vaginu,a bome nije ni da svaka djevica ima himen.ali ljudi su iz nekog razloga toliko nauceni misliti da nista prije kurca ne ulazi u vaginu da je skroz razumljivo sto me nisi skuzio.
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 00:31   #513
uvuci zrak i zažmiri,brzo će proć
ImockaKraljevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 08:45   #514
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
nisi ni ti moj pa smo kvit



nisam mislila na mazenje,niti na stimulaciju klitorisa,nego na penetraciju u kontekstu samozadovoljavanja.nije kurac jedino sto moze uci u vaginu,a bome nije ni da svaka djevica ima himen.ali ljudi su iz nekog razloga toliko nauceni misliti da nista prije kurca ne ulazi u vaginu da je skroz razumljivo sto me nisi skuzio.
Hehehe. Da, da, sigurno. Cure koje postavljaju hrpu pitanja jer se boje boli prvi put i one koje govore kako je bilo bolno ne prvi put, već u ekstremima i više puta sigurno znaju o čemu ti pričaš!

Te što ti spominješ sigurno puno manje peru strahovi i vjerovatno spremnije stupaju u odnose. Ali takve ovdje ni ne postavljaju takva pitanja. A glupo je curi kojoj ne pada na pamet stavljat predmete u vaginu reći da bi trebala to radit.

A još je ponovo gluplje izjednačavat svoje prstiće koji vjerovatno (najčešće) ni ne oštete himen s defloracijom. Tako da, ako ti imaš kakav pametniji savjet, slobodno ga navedi, a nemoj pljuvat po tuđim. Sve što napisah se odnosi na veliku većinu. Ako ti to ne kužiš, nađi si neku manje kompliciranu temu, npr. teletabise.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 12.01.2009., 20:22   #515
nitko neće odgovorit... pomagajte ljudi....


hej.... ovako..... mene muči jedan problem... samo jedan....hhh... ne znam kako da kažem mami da bi išla kod ginekologa.... imam 16godina... i ne znam još dali sam skroz spremna na sex ali želim bit sigurna da je sve u redu i da mogu to napravit kada poželim.... htjela bi počet pit kontracepcijske pa da budem 99% sigurna samo ... ne znam kako reći mami... a ne želim kroz to prolazit sama.... pa ako netko ima savjet..... zato jer ja zbilja
ajde hvala unaprijed....
tona684 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:11   #516
Jos samo jedno pitanje...jel moguce da ja nemam himen zbog bavljenja gimnastikom ?
*elvishgirl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:40   #517
Quote:
*elvishgirl* kaže: Pogledaj post
Jos samo jedno pitanje...jel moguce da ja nemam himen zbog bavljenja gimnastikom ?
Po medicinskim knjigama navodno jest moguće. Ali nije navedeno koliko je to čest slučaj.

Vjerujem da nije baš čest.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:43   #518
aha...oke hvala
*elvishgirl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 09:12   #519
Quote:
tona684 kaže: Pogledaj post
nitko neće odgovorit... pomagajte ljudi....


hej.... ovako..... mene muči jedan problem... samo jedan....hhh... ne znam kako da kažem mami da bi išla kod ginekologa.... imam 16godina... i ne znam još dali sam skroz spremna na sex ali želim bit sigurna da je sve u redu i da mogu to napravit kada poželim.... htjela bi počet pit kontracepcijske pa da budem 99% sigurna samo ... ne znam kako reći mami... a ne želim kroz to prolazit sama.... pa ako netko ima savjet..... zato jer ja zbilja
ajde hvala unaprijed....
Pa mislim da ti baš nije neka ideja pit tablete zbog možebitnog sexa. Jer one ipak imaju i pokoju nuspojavu. Mislim da je šteta početi s hormo-terapijom dok si još u pubertetu, ono, za svaki slučaj, ako to odjednom poželiš napravit.

Oralnu ontracepciju najčešće piju ženske osobe kada su u dužim stalnim vezama/braku, s partnerom imaju dovoljno povjerenja da si neće štogod prenjet (vjerni su!, po mogućnosti i testirani), ili je hormoterapija prepisana radi nekih drugih razloga (npr. problemi s ciklusom). Za sve ostale situacije ti je najmanje zlo kondom.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 13:12   #520
Džis ne bi ni ja savjetovala tablete. Bar mi žene imamo širok spektar kontracepcije. Mada sam ja trenutno za kondom.Štiti od spolnih bolesti.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger