Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2012., 12:04   #1
Pred prekidom smo, ali ne želimo prekinut

Pozdrav svima...

Evo s curom sam već skoro 2 godine..veza na daljinu..oboje imamo 17 godina, ona je iz Francuske ja iz Hrvatske..

Sad nakon 20 mjeseci veze dogodio se problem..Problem je u maturi u srenjoj školi..Njezin otac govori da zbog mene ona slabije uči, da bi imala bolje ocjene u školi da nismo zajedno..Ali prije njezin otac se stalno zezao samnom, uvjek smo si bili dobri, i uvijek bi mislio najbolje za mene, a sad je ovako.. No ja mislim da je on samo pod pritiskom jer želi da mu kćer napiše maturu najbolje što može.. fakat već neznam što da radim..cjeli sam već lud.neznam što učiniti, ali ne želim izgubiti nju zbog toga
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:09   #2
pa zašto ona želi prekinuti s tobom zbog toga što njen otac nema najbolje mišljenje o tebi , bez obzira mislio on ispravno ili ne.

Eto meni osobno isto otac nikad nije volio pretjerano nijednog mog dečka, nije imao posebni razlog nego čisto to da sam kćer jedinica pa tko zna biće mu niko ne paše za mene, ali njegovo mišljenje mi nikad ne bi bilo razlog da bi išla prekinut sa dečkom.
Tako da ne kontam što je toj curi u glavi
mini wanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:21   #3
ma neznam ništ više..neznam što da radim..do ničega mi nije..ja znam da nije ona kriva, ona ne želi prekinuti ali ju otac toliko pritiskuje da je to užas..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:30   #4
a gle dušo, ako ju već tako pritišće fino nek njemu kaže da je prekinula s tobom, ako se već neće svađat sa njim.
Al će on znat jeste li vi u konačnici ostali skupa ili ne, s obzirom na udaljenost nije baš da se viđate svai dan pa da će otac znat jeste li ili ne skupa.
Ok razumijem da ste mladi i da mu je bitno da mu kćer završi škole i to, ali opet nije to njegova stvar dečko ili ne dečko.
Sad ti tu ovise stvari i o njoj, koliko onatebe voli, šta joj ej bitnije ti ili očevo mišljenje i još n drugih stvari
mini wanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:42   #5
gle ona ne želi lagati tati..opet ne želi se s tatom svađati, a ne želi niti mene izgubiti
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:45   #6
Ti ne želiš prekinut a ona izgleda...želi.Koga briga što ti želiš!
Negdje si zajebao i sad snosi posljedice!To nije bila ljubav nego interes.
Sve je bilo dobro dok nije bila na šteti zbog tebe i tvog ponašanja.Problematičan si i neozbiljan tip.Ova te se oslobodila i rješila, konačno!Uostalom, pa ne ženiš se za njezinog tatu da bi mu se morao svidjeti!Nju se pita, a ne taticu i mamicu.Takav budalast pristup može se pripisati samo budali a ko želi za dečka budalu!U ovoj obitelji, ti si pokojnik!
pompompom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:50   #7
nisam nigdje zeznuo..tek je u nedjelju došla u Hrvatsku..našli smo se i sve je bilo ok, ali primjetio sam da nije sretna kao prije i onda mi je priznala to za tatu..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:52   #8
Ako tata neda svoju kćer, onda mora imati razlog za to.Nisi dobra prilika za nju.Valjda tata zna!
pompompom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:57   #9
pročitaj prvi post..njezin tata oduvjek si je bio dobar samnom, sredio sam joj u ljeti pressicu za špancirfest, dao sam sve od sebe i bili smo sretni, još joj je njezin tata rekao kako ima dobroga dečka..i nakon svega sad ovo..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:04   #10
Quote:
sk0ls kaže: Pogledaj post
gle ona ne želi lagati tati..opet ne želi se s tatom svađati, a ne želi niti mene izgubiti
e pa dušo nemože i ovce i novce... tata ovo tata ono.. nek stavi na vagu jel te voli dovoljno da se suprostavi tatici.. ne želi lagat tati, ja bi za ljubav koja mi puno znači to napravila sigurno, a a nekog nebitnog naravno da bi rekla da ne mogu lagat tati i da se ne mogu svađat sa njim.. znači ova tvoja rečenica gore. jedan od ova tri navoda nije istinit, a ti se zapitaj koji!!!!
mini wanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:09   #11
Ma ona je tatina mezimica.Što ona kaže, tako tata napravi.Ti si se zapravo zamjerio njoj a ne tati.Sad okreći priču kako želiš...ispao si iz igre i točka!
pompompom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:13   #12
sve izgleda na prekid i tako će i vjerovatno i biti :'(
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:24   #13
Quote:
sk0ls kaže: Pogledaj post
sve izgleda na prekid i tako će i vjerovatno i biti :'(
Ni prva , ni zadnja! Ljubav je smisao života .....biće to dobro,ne brini!
Odavnosatobom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:46   #14
Quote:
pompompom kaže: Pogledaj post
Ma ona je tatina mezimica.Što ona kaže, tako tata napravi.Ti si se zapravo zamjerio njoj a ne tati.Sad okreći priču kako želiš...ispao si iz igre i točka!
nisam došao ovdje da se vrijeđamo i ismijavamo..došao sam potražiti neki savjet

nije prva ni zadnja, al fakat je bilo prelijepo dok je trajalo
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 13:53   #15
Isplači se na ramenu nove žene.Ponekad,upali!Sigurna sam da si zgodan, zanimljiv i tražena roba!
pompompom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 14:06   #16
bude bolje..evo napit se za 1. maj da se preboli
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 15:02   #17
Quote:
pompompom kaže: Pogledaj post
Ako tata neda svoju kćer, onda mora imati razlog za to.Nisi dobra prilika za nju.Valjda tata zna!
Normalno da ima, ~1000km kao prvo
Ne razumijem veze na daljinu, pogotovo ne ovakve na daljinu^2, šta su ljudi toliko očajni da pored 500.000 ljudi oko sebe ne mogu jednu osobu nać, pa moraju čak evo i "uvozit radnu snagu"?
Jebeno mi je i kad je cura 10/100 km dalje, a ne 1000. Fore s dopisivanjem i to, su totalno bzvz i nikad neće zamjeniti razgovor lice u lice. A vidit se jednom u pol godine/4/3/2 mjeseca je presmiješno.

Ako prekinete jebiga, popij si flašu konjaka i kreni dalje, nađi drugu, po mogućnosti malo puno bliže i volite se ko svi "normalni".. Veze na daljinu podržavam jedino ako si pun para ko brod pa ti nije problem "skoknut" do Francuske, Engleske, Rusije, Japana privatnim avionom.
I da si ružan 'ko pasji skot, naći ćeš neku u svom okrugu kojoj si lijep, i tu uhvati i uživaj u ljubavi i svu sreću ti želim!
HrvojeHrca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 20:20   #18
Quote:
HrvojeHrca kaže: Pogledaj post
Normalno da ima, ~1000km kao prvo
Ne razumijem veze na daljinu, pogotovo ne ovakve na daljinu^2, šta su ljudi toliko očajni da pored 500.000 ljudi oko sebe ne mogu jednu osobu nać, pa moraju čak evo i "uvozit radnu snagu"?
Jebeno mi je i kad je cura 10/100 km dalje, a ne 1000. Fore s dopisivanjem i to, su totalno bzvz i nikad neće zamjeniti razgovor lice u lice. A vidit se jednom u pol godine/4/3/2 mjeseca je presmiješno.

Ako prekinete jebiga, popij si flašu konjaka i kreni dalje, nađi drugu, po mogućnosti malo puno bliže i volite se ko svi "normalni".. Veze na daljinu podržavam jedino ako si pun para ko brod pa ti nije problem "skoknut" do Francuske, Engleske, Rusije, Japana privatnim avionom.
I da si ružan 'ko pasji skot, naći ćeš neku u svom okrugu kojoj si lijep, i tu uhvati i uživaj u ljubavi i svu sreću ti želim!

iskreno da ti kažem..kilometri nisu bitni kad nekog voliš..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 10:15   #19
Ekskluziva: za prekid veze kriva državna matura!
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 12:22   #20
....Noga .
komarac77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger