Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 16:07   #1
Question U vezi sam, a sviđa mi se drugi, koji napada da budem s njim

imam problem, mozda mi ko moze pomoc. u vezi sam skoro 5 godina.. 4 i pol godine zivim s deckom.. sve mi je bilo normalno dok prije tjedan dana mi se nije javio jedan decko.. htio bi bit samnom, zna da sam zauzeta al on navaljuje. nebi htjela prevarit decka a ipak on mi se oduvijek svidao, naime prijatelj je od mog decka i decko nas je upoznao.. od tog dana mi je oko zapelo za njega.. al to nije bilo nista strasno, samo simpatija, al kad mi je rekao da zeli biti samnom neprestano mislim na njega i dopisujemo se.. njegova mi poruka uljepsa dan.. neznam sta da radim.. nagovara mer da budem s njim, kako nece nikome nista rec al nemogu ga prevarit, al ipak njegove mi poruke gode..
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:08   #2
Quote:
dajana21 kaže: Pogledaj post
imam problem a neda mi se trazit temu po forumu. mozda mi ko moze pomoc. u vezi sam skoro 5 godina.. 4 i pol godine zivim s deckom.. sve mi je bilo normalno dok prije tjedan dana mi se nije javio jedan decko.. htio bi bit samnom, zna da sam zauzeta al on navaljuje. nebi htjela prevarit decka a ipak on mi se oduvijek svidao, naime prijatelj je od mog decka i decko nas je upoznao.. od tog dana mi je oko zapelo za njega.. al to nije bilo nista strasno, samo simpatija, al kad mi je rekao da zeli biti samnom neprestano mislim na njega i dopisujemo se.. njegova mi poruka uljepsa dan.. neznam sta da radim..
Ajde zamisli da tvoj dečko odvede u krevet tvoju super frendicu. Da li bi to bilo u redu, ili bi za njega govorila da je muška svinja, gad, smrad i slično?

Ja tebe ne razumijem. Sama kažeš da ne želiš prevarit dečka, a onda pišeš kako bi htjela biti s tim tipom. Meni se čini da ti želiš ispasti dobra katolkinja, a opet bi htjela probati nešto novo i sad hoćeš da te forumaši potaknu na grijeh.

Napravi što želiš, al budi spremna na posljedice i na ono što će biti kad ti dečko saznaa da si spavaala s njegovim frendom, a jednom će sigurno saznati, jer svaka tajna se kad tad otkrije.

Znam jednu curu što je prevarila dečkaa s nekim tipom kojeg je poznao i njezin dečko. Njih dvojica nisu bili sad neki super frendovi, ali u se kretali u istom društvu. I tako su se jednom laagano napili na nekoj fešti i ovaj pripit priznao tipu da je spaavao s njegovom curom. Ne moram ti ni reći kako je završilo. Cura ostala bez dečka, ovaj svima razglasio da je fufa, još je napisao i na fejsbuk. To bi se i tebi moglo dogoditi!
Majonjeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:15   #3
Quote:
Majonjeza kaže: Pogledaj post
Ajde zamisli da tvoj dečko odvede u krevet tvoju super frendicu. Da li bi to bilo u redu, ili bi za njega govorila da je muška svinja, gad, smrad i slično?

Ja tebe ne razumijem. Sama kažeš da ne želiš prevarit dečka, a onda pišeš kako bi htjela biti s tim tipom. Meni se čini da ti želiš ispasti dobra katolkinja, a opet bi htjela probati nešto novo i sad hoćeš da te forumaši potaknu na grijeh.

Napravi što želiš, al budi spremna na posljedice i na ono što će biti kad ti dečko saznaa da si spavaala s njegovim frendom, a jednom će sigurno saznati, jer svaka tajna se kad tad otkrije.

Znam jednu curu što je prevarila dečkaa s nekim tipom kojeg je poznao i njezin dečko. Njih dvojica nisu bili sad neki super frendovi, ali u se kretali u istom društvu. I tako su se jednom laagano napili na nekoj fešti i ovaj pripit priznao tipu da je spaavao s njegovom curom. Ne moram ti ni reći kako je završilo. Cura ostala bez dečka, ovaj svima razglasio da je fufa, još je napisao i na fejsbuk. To bi se i tebi moglo dogoditi!
znam da ne mogu bit s njim i da ga ne mogu prevarit, al zasto se onda tako osjecam kad mi salje poruke?
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:18   #4
Tko god je i malo čovjek, neće dirati u tuđe prijateljstvo. Taj tip je nula od muškaarca, kad zaavodi frendovu curu. Razmisli da li stvarno želiš riskirati svoju vezu zbog takvog papka?

Ako tvoj dečko sazna (a kad tad će saznati, jer gadosti obično prije ili kasnije izađu na vidjelo), ostat ćeš bez dečka. I što onda, misliš da će te ovaj papak od njegovog frenda uzet za curu? Teško, jer ćeš u njegovim očima biti nevjerna ženska koja dečka vara s njegovim frendom.
Majonjeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:19   #5
Zato to se želiš poseksat sa njim i nista vise...
boki084 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:20   #6
hvala na misljenju
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:20   #7
Quote:
dajana21 kaže: Pogledaj post
imam problem, mozda mi ko moze pomoc. u vezi sam skoro 5 godina.. 4 i pol godine zivim s deckom.. sve mi je bilo normalno dok prije tjedan dana mi se nije javio jedan decko.. htio bi bit samnom, zna da sam zauzeta al on navaljuje. nebi htjela prevarit decka a ipak on mi se oduvijek svidao, naime prijatelj je od mog decka i decko nas je upoznao.. od tog dana mi je oko zapelo za njega.. al to nije bilo nista strasno, samo simpatija, al kad mi je rekao da zeli biti samnom neprestano mislim na njega i dopisujemo se.. njegova mi poruka uljepsa dan.. neznam sta da radim.. nagovara mer da budem s njim, kako nece nikome nista rec al nemogu ga prevarit, al ipak njegove mi poruke gode..
Pa ono... koliko ja vidim, imaš četiri opcije:
a) odjebi dečka, budi s drugim
b) odjebi drugog, budi s prvim
c) jebi se s obojicom i uživaj dok ide
d) odjebi obojicu

Opcija c je fora, ali ako ljudi saznaju, vjerojatno će te smatrati droljom...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:21   #8
Quote:
dajana21 kaže: Pogledaj post
znam da ne mogu bit s njim i da ga ne mogu prevarit, al zasto se onda tako osjecam kad mi salje poruke?
Zato jer si žensko i godi ti muška pažnja. To je normalno.

Sad samo budi dovoljno snažna da ono o čemu maštaš ne provedeš u stvarnost.

Voliš dečka i ne isplati ti se riskirati višegodišnju vezu zbog tamo nekog jebivjetra.
Majonjeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:23   #9
imas pravo majonjeza..
ocito mi fali malo paznje jer mi decko posalje pokoju poruku na dan, al to je sve samo rutina, neznam kad mio je zadnji put poslao lijepu poruku..

Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Pa ono... koliko ja vidim, imaš četiri opcije:
a) odjebi dečka, budi s drugim
b) odjebi drugog, budi s prvim
c) jebi se s obojicom i uživaj dok ide
d) odjebi obojicu

Opcija c je fora, ali ako ljudi saznaju, vjerojatno će te smatrati droljom...
mislim da cu odabrat opciju b

ne isplati mi se izgubit decka zbog jednog zenskarosa

Zadnje uređivanje Teta2U : 22.04.2012. at 17:53.
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:28   #10
Quote:
dajana21 kaže: Pogledaj post
mislim da cu odabrat opciju b

ne isplati mi se izgubit decka zbog jednog zenskarosa
Pametna odluka. Ja sam uvijek na straani ljubavi!

Možda tvoj dečko nije pretjerani romantik. Potakni ga, napravi neku atmoferu, malo začinite vezu i sve će biti super.

A ovom tipu jasno daj do znanja da nećeš s njim imati posla.

Ajmo se sad malo našalit: Zamisli da spavaš ss njim, a ono loš sex, kaatastrofa. Dečko ti sazna da si ga prevarila i ostaneš bez dečka zbog jednog lošeg sexa. I to je moguće, život zna bit prilično tragikomičan.
__________________
Majonjeza, cura sa zadatkom
Majonjeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:29   #11
Quote:
Majonjeza kaže: Pogledaj post
Tko god je i malo čovjek, neće dirati u tuđe prijateljstvo. Taj tip je nula od muškaarca, kad zaavodi frendovu curu.
i obrnuto. ako autorica teme želi nešto više s tim drugim tipom, bilo bi pošteno, jebiga, da raskine sa sadašnjim dečkom i to je to. sve ostalo je nepošteno prema sadašnjem dečku.

toplo se nadam da uvaženi forumaš, čiji nick ovom prilikom neću spomenuti, neće i ovu moju potvrdu tuđeg stava te vlastitu misao u nastavku shvatiti kao napad na vlastitu osobnost , a vezano za žustru raspravu na drugoj temi
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:31   #12
Quote:
Majonjeza kaže: Pogledaj post
Pametna odluka. Ja sam uvijek na straani ljubavi!

Možda tvoj dečko nije pretjerani romantik. Potakni ga, napravi neku atmoferu, malo začinite vezu i sve će biti super.

A ovom tipu jasno daj do znanja da nećeš s njim imati posla.

Ajmo se sad malo našalit: Zamisli da spavaš ss njim, a ono loš sex, kaatastrofa. Dečko ti sazna da si ga prevarila i ostaneš bez dečka zbog jednog lošeg sexa. I to je moguće, život zna bit prilično tragikomičan.
poticem ja njega al ne pomaze.. al uglavmom hvala..
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:32   #13
Cestitam na odabiru, jer ovom drugom nemoj vjerovati sto god ti rekao. Namjerno te pali da vam unisti vezu.
sladoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:32   #14
Quote:
sladoje kaže: Pogledaj post
Cestitam na odabiru, jer ovom drugom nemoj vjerovati sto god ti rekao. Namjerno te pali da vam unisti vezu.
sta je najgore odlicno mu ide, al nedam se..
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:33   #15
Quote:
dajana21 kaže: Pogledaj post
poticem ja njega al ne pomaze.. al uglavmom hvala..
Otvoreno i iskreno razgovaraj s deckom i mozda pronadete i nesto bolje od pisanja romanticnih poruka.
sladoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:34   #16
Quote:
sladoje kaže: Pogledaj post
Otvoreno i iskreno razgovaraj s deckom i mozda pronadete i nesto bolje od pisanja romanticnih poruka.
ocu
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:35   #17
Quote:
dajana21 kaže: Pogledaj post
sta je najgore odlicno mu ide, al nedam se..
Zajebi ga, isprasi se sa deckom. Tome obozavatelji, makar i lazni, sluze.
sladoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:36   #18
Quote:
sladoje kaže: Pogledaj post
Zajebi ga, isprasi se sa deckom. Tome obozavatelji, makar i lazni, sluze.
hehe pametno zboris
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 19:27   #19
Nije mi jasna jedna stvar... zasto se ti dopisujes s tim tipom i to decku iza ledja?

Presutiti nekome tako bitnu informaciju jednako je laganju. A mislim da nitko ne voli da mu lazu.

Samo saznanje o tom dopisivanju bi moglo narusit povjerenje koje tvoj decko ima u tebe
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 20:45   #20
Quote:
SpejsEkses kaže: Pogledaj post
Nije mi jasna jedna stvar... zasto se ti dopisujes s tim tipom i to decku iza ledja?

Presutiti nekome tako bitnu informaciju jednako je laganju. A mislim da nitko ne voli da mu lazu.

Samo saznanje o tom dopisivanju bi moglo narusit povjerenje koje tvoj decko ima u tebe
znam, pogrijesila sam..
dajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger