Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 20:48   #61
Quote:
Agripina80 kaže: Pogledaj post
Autorice posta, ti iz krive točke polaziš.. Nemoj pitati što postoji pa da ideš se baviti time, nego prvo pitaj sebe što te uopće interesira. Ako voliš plesati, upiši tu famoznu salsu, ako voliš kuhati upiši neki tečaj kuhanja, ako voliš crtati upiši tečaj crtanja, ako voliš pomagati ljudima odi volontorati. Guglaj malo, nemoj ovdje tražiti odgovore koje želiš čuti, potrudi se malo sama. Velika stvar je već to što znaš da trebaš promjenu, ali treba se znati i pokrenuti.
Prijateljstva se stvaraju preko zajedničkih interesa, zato je vrlo bitno da se počneš baviti nečime što te zanima.
A što se izgleda tiče..naravno da nije bitno kakvu imaš kosu i da li nosiš hlače ili suknju. Bitno je da se ti dobro osjećaš u svojoj koži i da zračiš zadovoljstvom. Ali u svakom slučaju podržavam zdrav način života, tako ti je moj savjet da prvo kreneš na neku aktivnost (teretana, pilates, aerobic, yoga..) ali ne zbog drugih nego zbog sebe! Bolje ćeš se osjećati sigurno!
Slazem se sa svim ovdje. Vec sam napisala. Meni nisu problem ni tecajevi, ni volontiranje, ni aerobik ali je problem sto ja nisam uspjela upoznati ljude i steci prijateljstvo
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:55   #62
To što ti muškarci ne prilaze ne znači da si gadna ( kako je neko od ekipe rekao ) Možda ostavljaš dojam da si hladna, nezainteresirana pa ti neće prići jer se boje odjeba
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:57   #63
Quote:
100PER kaže: Pogledaj post
ko ti je toliko sasio samopouzdanje?
Previse ruganja i samopouzdanje da davno nestalo. Ali sto je bilo treba zaboraviti
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:01   #64
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Ne znam vise jesam li zgodna, ali ocito nesto ne stima sa mojim izgledom kad mi nitko ne prilazi a i oni sa kojima i budem povremenu u kontaktu ne pokazu zelju da ma malo bolje upoznaju. A i svi su u vezama, bar koje ja znam
Znači ipak uspiješ uspostaviti nekakav povremeni kontakt, onda znači izgled otpada, to ti sigurno nije problem!

Samo neznam šta misliš pod ovim da te malo bolje upoznaju

Sve u svemu ne daj se
Sale3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:01   #65
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
To što ti muškarci ne prilaze ne znači da si gadna ( kako je neko od ekipe rekao ) Možda ostavljaš dojam da si hladna, nezainteresirana pa ti neće prići jer se boje odjeba
Pa ja ne zelim ostavljati takav dojam, hladan. Zato sam i otvorila temu
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:10   #66
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Pa ja ne zelim ostavljati takav dojam, hladan. Zato sam i otvorila temu
Što te veseli u životu? Što voliš raditi? Nemoj se opterećivati time, to će doći samo od sebe.... Ujutro osmijeh na lice i da vidiš......

Nego zašto ti trebaju uletiti.... Uleti ti nekome
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:11   #67
Evo,drugi put kad dođemu Zg,zovem te na kavu...jel može pirouetteLife?
__________________
It's my duty to please that booty...
Licanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:11   #68
Quote:
Sale3 kaže: Pogledaj post
Znači ipak uspiješ uspostaviti nekakav povremeni kontakt, onda znači izgled otpada, to ti sigurno nije problem!

Samo neznam šta misliš pod ovim da te malo bolje upoznaju

Sve u svemu ne daj se
Pa mislila sam da ponekad pricamo, odemo na kavu. Nekako mi izgleda da nitko ne zeli vezu sa mnom, kao da im nisam dovoljno dobra.
Ma jasno je meni da osjecaji moraju biti obostrani ali eto nije lako biti sam

Zadnje uređivanje pirouetteLife : 05.02.2012. at 21:44.
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:12   #69
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Otkad su muski poceli furati torbe preko ramena i postali hodajuci modni macori, nije ni cudo zasto je toliko cura usamljeno. A nemojmo se zavaravati da izgled nije bitan.
Uze mi riječ iz usta !!!
Sramim se svoje braće ...
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
ali me zanima jeli muskarcima stvarno jako odbojno ako je cura stalno u hlacama i trapericama?
Uz obzir da je dupe u okvirima normalnog, traperice i štikle meni izgledaju strašno. Odlična kombinacija.


I ajd nemojte me žderat. Nek netko curu lijepo izvede na kavu. Jedna kava se možee istrpit i s mladunčetom od kombajna a kamoli
ne s ovom djevom ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:19   #70
Pozdrav!
Zanimljivo je kakvi se sve savjeti tu mogu procitati, zar stvarno ljudi mislite da kvaliteta covjeka potjece iz njegovog izgleda?

Draga, cim se prestanes opterecivati i zaokupljati takvim mislima, u zivot ce ti uci nevjerojatne situacije i dogadjaji...

Ljubav svog zivota mozes upoznat u trgovini dok kupujes mlijeko.. za to nisu potrebna mjesta di ima puno ljudi.. Bas suprotno, ako odlazis tamo di ima ljudi u nadi da si pronadjes nekog, bilo prijatelja, decka, nije vazno, mozes se samo razocarati, jer bi to bilo na "silu", a na silu ne ide nista, samo razocaranje..

Moj savjet ti je da se prepustis... prestani se opterecivati, bilo cime..

Najljepse stvari u zivotu su besplatne i iznenade nas bas onda kad im se najmanje nadamo..
Kaydee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:24   #71
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Pa ja ne zelim ostavljati takav dojam, hladan. Zato sam i otvorila temu
Nema smisla nešto mijenjati ako ne znaš zašto to mijenjaš. OK, želiš biti pristupačnija ljudima, ne ostavljati hladan dojam, steći neke prijatelje, možda i dečka, okružiti se ljudima uglavnom.

Čini mi se da je najbitnije kojim i kakvim ljudima se ti želiš okružiti. Nije svejedno i nemoj da ti bude svejedno. To jednostavno moraš znati jer bez toga je sve što radiš ili uzaludno ili siguran put u razočarenja.

Nitko se ne sviđa svima, a to ti ni ne treba. Razmisli jako dobro kakvi ljudi su tebi ugodni, kakvi ljudi tebe privlače prije nego počneš s bilo kakvim promjenama.

Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Jedna kava se možee istrpit i s mladunčetom od kombajna a kamoli
ne s ovom djevom ...
Upravo ovo će joj se događati ako se ne sabere i ozbiljno ne razmisli što i koga ona zapravo hoće.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:32   #72
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Upravo ovo će joj se događati ako se ne sabere i ozbiljno ne razmisli što i koga ona zapravo hoće.
Pa zato i kažem. Ako nije neki troll, cura uopće ne ostavlja loš dojam na netu. I nekako sam siguran da ovakvi tipovi
ljudi ne lape predugo sami ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:36   #73
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Pa zato i kažem. Ako nije neki troll, cura uopće ne ostavlja loš dojam na netu. I nekako sam siguran da ovakvi tipovi ne lape predugo sami ...
Ne, ovakvi tipovi ne ostaju sami, jer pristaju na bilo što. Ona nema pojma što hoće, nema pojma što se njoj kod ljudi sviđa. Vrlo lak plijen za bilo koga. Možda će imati sreće, ali koje su šanse za to?

MOžda sam u krivu, ali kad netko ne zna odgovoriti što mu se na jednoj jedinoj osobi koja ga je privukla svidjelo, ja pretpostavljam da joj se svidjela neka mala pažnja koju je ipak tada dobila. Bilo bi mi drago da sam u krivu, naravno.

Isto je i sa stjecanjem prijatelja, ne čini mi se najveći problem to što je ona nezanimljiva drugima, nego na kraju krajeva ona ne nailazi na ljude koji bi njoj bili zanimljivi, nema uopće poriv da se s nekim sprijatelji zato jer je ovakav ili onakav nego samo zato da eto nekog ima, bilo koga. To mi se čini opasno.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:44   #74
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Vidim da su su ljudi koji imaju drustveni zivot puno uspjesniji u polaganju ispita i zavrsavanju fakulteta od mene
Ne znam kako je sad, ali u moje vrijeme to nije imalo nikakve veze.
Faks sam završio i više no uspješno, a društveni život u to vrijeme mi se sastojao od povremenih čavrljanja u kantini ili na kavi i slično. U biti samo s par njih s faksa, tako da to nema veze

Ja sam isto bio "late bloomer" kako neki rekoše ovdje, ali to nema baš nikakve veze. Nije bitno što je bilo prije toga, već je bitno kako će biti nakon trenutka spoznaje

A što se traperica tiče, kad su već spomenute, ne vidim ništa loše u njima, dapače Kao ni u suknjama ili čemu već. Bitno je da budeš ti, da se "dobro nosiš" u onome što ti paše, to je najvažnije za samopouzdanje
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:46   #75
Quote:
Kaydee kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zanimljivo je kakvi se sve savjeti tu mogu procitati, zar stvarno ljudi mislite da kvaliteta covjeka potjece iz njegovog izgleda?

Draga, cim se prestanes opterecivati i zaokupljati takvim mislima, u zivot ce ti uci nevjerojatne situacije i dogadjaji...

Ljubav svog zivota mozes upoznat u trgovini dok kupujes mlijeko.. za to nisu potrebna mjesta di ima puno ljudi.. Bas suprotno, ako odlazis tamo di ima ljudi u nadi da si pronadjes nekog, bilo prijatelja, decka, nije vazno, mozes se samo razocarati, jer bi to bilo na "silu", a na silu ne ide nista, samo razocaranje..

Moj savjet ti je da se prepustis... prestani se opterecivati, bilo cime..

Najljepse stvari u zivotu su besplatne i iznenade nas bas onda kad im se najmanje nadamo..
Hvala
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:55   #76
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ne, ovakvi tipovi ne ostaju sami, jer pristaju na bilo što. Ona nema pojma što hoće, nema pojma što se njoj kod ljudi sviđa. Vrlo lak plijen za bilo koga. Možda će imati sreće, ali koje su šanse za to?
MOžda sam u krivu, ali kad netko ne zna odgovoriti što mu se na jednoj jedinoj osobi koja ga je privukla svidjelo, ja pretpostavljam da joj se svidjela neka mala pažnja koju je ipak tada dobila. Bilo bi mi drago da sam u krivu, naravno.
Isto je i sa stjecanjem prijatelja, ne čini mi se najveći problem to što je ona nezanimljiva drugima, nego na kraju krajeva ona ne nailazi na ljude koji bi njoj bili zanimljivi, nema uopće poriv da se s nekim sprijatelji zato jer je ovakav ili onakav nego samo zato da eto nekog ima, bilo koga. To mi se čini opasno.
Slažem se, no ne želim dramiti. Nisam tip koji u svemu vidi opasnost, makar i to ima svoju logiku i osnove.
Ne ulazim u dublju analizu, ali onako, na prvu, cura mi ne izgleda kao teži slučaj. Malo više samopouzdanja, i već je na pragu.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:59   #77
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Upucena sam ja u sve ove tecajeve, to je tijekom tjedna. Stvarno ne zelim da me krivo shvatis i da se krivo protumaci ali stvarno nisam nasla ni jedan tecaj vikendom. Isla sam na neke tecajeve pa sam dobro upucena u to

Da ne ispadne da ne zelim mrdnut guzicom dali na ovom Forumu netko zna gdje se moze ici na plivanje u Splitu

Klub Mornar
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:17   #78
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Mozda razmisljam kao da imam 15 god ali činjenica je ipak da ja nemam noge za suknje
Činjenica je slijedeće:
Na MK (to ti je muški kutak na ovom forumu, nenadjebivo mjesto) imaš temu o ženskim nogama. Tek kad tamo staviš sliku nogu da ih pregleda tim vrhunskih stručnjaka sastavljen iz svih dijelova lijepe naše možeš i ti imati ispravan stav o njima. Bez obzira što si vlasnica istih već 28 godina bez profesionalnog mišljenja lutati ćeš u neznanju a možda i u krivom uvjerenju. Kažeš da si normalne kilaže pa slijedom toga noge i ne mogu biti neka katastrofa. Ali ovo je onako ovlaš površna analiza. Bez uvida u dokumentaciju i slike CT-a i konzultacije sa uglednim kolegama ne može se zaključno ništa zaključiti.

Mislim da si pitala nešto o plivanju u Splitu. Imaš na zvončacu na bazenu i plažu i birtiju pa zaplivaj i popij nešto.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:21   #79
Thumbs up

Ne dozvoli da ti drugi govore tko si. Ne tuguj. Tvoja je trenutna samotnost dar. Ne slušaj one koji ne razumiju. Otiđi sama u šetnju, promatraj more, prirodu, zalazak sunca. Otiđi sama u kino. Čitaj, promatraj svijet oko sebe, budi svoja. Studiraš, sigurno te nešto zanima, možda imaš neki talent, čežnju, i od sebe same skriveni interes. Neka te srce vodi onome u čemu možeš biti kreativna i sretna.

Izađi isto tako nekamo u društvo, na radionicu, predavanje, bilo gdje gdje te interes vuče, čak i kad ti se ne da. Pogotovo kad ti se ne da.

Uopće ne razmišljaj o svojoj samoći. One koji ti govore negativne i ružne stvari, uključujući i forumaše koji to čine, jednostavno makni iz svog vidokruga. Nema ih za tebe i kvit.

Stvari će se posložiti same od sebe u onom trenutku kad makneš sav taj pritisak, promišljanje i brigu o svojoj slici i položaju.

Na tvojoj sam strani.
Persephone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:26   #80
Quote:
Licanin kaže: Pogledaj post
Evo,drugi put kad dođemu Zg,zovem te na kavu...jel može pirouetteLife?
Hvala, ja sam iz Splita
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.