Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 12:11   #581
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Deckard se još, vidljivo je ovdje, osigurava vlastitim upozorenjima mene te valjda time želi proglasiti moje žalbe i argumente irelevantnim.
Dobio si javno upozorenje jer sam, na neki vidoviti način, znao da ćeš pokrenuti žalbu te da će mi to upozorenje, u budućnosti, dobro doći da te diskreditiram?

Ili sam možda reagirao na žalbu ostalih forumaša kojima je dojadilo čitati tvoje postove u kojima ideš pravo na korisnika? Kad zapremim toliko tužbi koliko sam dobio za tebe o nekom drugom forumašu, isto će upozorenje dobiti i on. A ako imaš problem s nečijom komunikacijom, slobodno je prijavi kako to rade i drugi. Što se mene tiče, time i završava sva rasprava o ovome.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Old 05.12.2014., 12:51   #582
Upravo je tvoj/vas selektivan vid tj. ono na sto reagirate, a na sto ne, veliki problem na pdf- u, dakle dvostruka mjerila. Vidljivo je iz tvojih upisa da si upotrijebio argument tipa - s obzirom na to tko se zali, nemojte ga shvacati ozbiljno - vise se to puta provlaci kroz tvoje rijeci indirektno.

Osim tog kementara da su mu postevi histericni, postevi, ne on, nitko se nije imao na sto zaliti. U 99% slucajeva jako dobro pazim sto pisem, to sto netko prijavljuje, a osnova za sankciju najcesce nema, nije moj problem, a u slucaju neadekvatnih sankcija uvijek postoje zalbe koje mi se gotovo uvijek i uvaze jer znam sva pravila foruma, a nekad se moderatori prenagle, a nekad sam ja kriv - nitko nije bezgresan. Ukoliko to ne potkrijepis mojim postevima smatrart cu da svjesno iznosis lazi i to je jos jedna potpora za aljkavu moderaturu na pdf-u uz tvoju sutnju na sve ostale stvari koji sam napisao, a na koje apsolutno nitko nije reagirao, niti je rijec rekao.
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Old 05.12.2014., 13:05   #583
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Upravo je tvoj/vas selektivan vid tj. ono na sto reagirate, a na sto ne, veliki problem na pdf- u, dakle dvostruka mjerila. Vidljivo je iz tvojih upisa da si upotrijebio argument tipa - s obzirom na to tko se zali, nemojte ga shvacati ozbiljno - vise se to puta provlaci kroz tvoje rijeci indirektno.
Znači, ovo je žalba bez dokaza samo na osnovi predosjećaja i tvoje osobne interpretacija onoga što naprave moderatori? Pošto ovo nisam nikad rekao, znači da izmišljaš. Čime je svaka daljnja rasprava, pa čak i dobra volja da se sagledaju sve strane možebitnog problema, otišla u nepovrat. Lijep pozdrav.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Old 05.12.2014., 13:34   #584
Necemo tako:

Quote:
I riječ je o forumašu kojeg su moderatori Filma već nekoliko puta upozorili da bude fer prema drugima
Quote:
Znakovito je što su najviše žalbi ovdje napisali oni koji su filmu najmanje pridonijeli, koji su uzastopce upozoravani, kažnjavani zbog vrijeđanja, nekulture
Uz sramotno odobravanje direktne uverede zbog pitnja kakav ti je to komentar, tebi mozda nije, ali meni je sasvim uocljiv ton - "s obzirom na to tko se zali..."

Koja to upozorenja? Ono tvoje na Mockingjay temi kad sam priznao da sam bio nekorektan ili ono tvoje fake upozorenje sto sam mu rekao u da su mu postevi histericni uz istodobnu sutnju na ove njegove rijeci:
''pogubio si se'', ''fan-dječaci'', ''Smiri se i duboko diši.'', ''tragičnije po tebe'', ''Pogledaj opet film pa se vrati''

Drugih upozorenja nije bilo.

I ne bi trebali tako da ti na rekla-kazala principu izneses da su se brojni i brojni zalili na mene i komentiras moje posteve bez da icim potkrijepis gdje su to sve ti navodni ljudi imali osnovu za zalbu. Sto da ja zakljucim bez toga, da izmisljas? Jer znam sve svoje posteve na Interstellar temi i kome sam sto pisao pa mi navedi gdje sam se to ja bavio direktno korisnicima, a ne tuđim postevima. Mozda imam rupe u pamcenju pa me podsjeti.
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Old 05.12.2014., 19:26   #585
Nisam ni znala da postoji ova tema. Dugo sam bila aktivna na pdf-u Film i mogu samo reci da je Mr Smoogj jako los forumas, a o njemu kao moderatoru da ne pricam. I sama sam bila zrtva njegovih ponizavanja i ismijavanja, prijavila sam ga, nisam dobila reakciju, meni dovoljan znak da nemam sto traziti na datom pdf-u. Izbjegavam ga od tada, ostavim svakih par dana po komentar cisto iz navike, sudjelovanje u raspravama mi ne pada na pamet kada znam kako ce zavrsiti. Toliko...
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Old 05.12.2014., 20:56   #586
@Mary, bez linkova koji dokazuju napisano nitko od viših instanci ne može reagirati niti komentirati napisano, a isto tako bez linkova sve se svodi na 'pusta naklapanja', što vjerojatno ne želiš.
Stoga te molim linkove na gore napisano, ako se što od toga dogodilo u zadnje vrijeme na pdfu Film.
Dyma is offline  
Old 05.12.2014., 21:06   #587
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
@Mary, bez linkova koji dokazuju napisano nitko od viših instanci ne može reagirati niti komentirati napisano, a isto tako bez linkova sve se svodi na 'pusta naklapanja', što vjerojatno ne želiš.
Stoga te molim linkove na gore napisano, ako se što od toga dogodilo u zadnje vrijeme na pdfu Film.
Evo o čemu se radi, tu je link.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Old 05.12.2014., 21:15   #588
Prijavila sam ga na vrijeme, niste reagirali, a sada ga niti zelim traziti, a pola od postova koji su se bavili ismijavanjem na moj racun je ionako izbrisano zbog off-a, sto svakako ne mjenja cinjenicu da je sve to pokrenuo spomenuti clan.
Da ne bude zabune, ovo ne pisem jer zelim da se kazni zbog ponasanja prema meni, samo obratite pozornost kako se odnosi prema forumasima, njegovo ponasanje nije u skladu sa njegovim statusom.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Old 05.12.2014., 21:29   #589
Posteve ćeš lako pronaći ako se sjetiš na kojoj su temi bili i onda pogledaš tko je sve postao tako da klikneš na broj posteva na temi i onda možeš pogledati posteve po imenu forumaša.
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Old 05.12.2014., 22:29   #590
Duboka isprika. Da sam znao da je jadan NOD14 tako pogođen mojim upisima, ne bih nikada pisao takve strahote. "Pogledaj opet film pa se vrati"...strašno. Ne znam što mi je došlo da sam mogao nešto tako monstruozno napisati. Duboko mi je žao da sam povrijedio jednog tako osjetljivog i nadasve korektnog forumaša, čiji nježni i obzirni postovi samo tu i tamo, u rijetkim trenucima slabosti, ukazuju da su moje kritike njegovog omiljenog filma u biti "histeriziranje" "na granici preseravanja", jednog "kompleksaša".

No, htio bih samo napomenuti da osim toga ja, kao jedan od kritičara Interstellara, ne znam ni bušiti rupe fi8 , pa karton i više nego zaslužujem.
Snack is offline  
Old 05.12.2014., 22:47   #591
Snack, napravio si c/p njegovog posta s ciljem da izazoveš njegovu reakciju i istoga isprovociraš - trollanje.
Sve ovo što si spomenuo slobodno linkaj da pogledam, jer prijavio nisi, ili barem ja nisam vidio jer bih možda i reagirao, naravno ukoliko to sadržaj posta nalaže.
Dyma is offline  
Old 05.12.2014., 22:49   #592
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Onda smo imali situaciju gdje je jedan forumaš izjavio da je činjenično veliki fizičar Hawking, koji je ujedno i osoba oboljela od ALS-a, bezvrijedan na što sam ja na Chatu(!!) postavio pitanje kakav mu je to komentar jer sam htio da pojasni što pod tim misli, a on je odgovorio direktnom uvredom meni u facu. https://www.forum.hr/showthread.php?t=850648 Činjenično je da sm imao svako legitimno pravo postaviti to pitanje na chatu (!!), ali taj forumaš nije imao apsolutno nikakvo pravo, bez obzira na moje pitanje, meni izreći direktnu uvredu i strogo je prekršio pisana pravila foruma. Ovdje smo svi svjedoci da moderator Deckard opravdava tu direktnu uvredu time jer sam ja na chatu postavio pitanje forumašu koji osobu naziva bezvrijednom. Ne trebam podsjećati da također i taj forumaš ima problematičnu prošlost na pdf-u film što je vidljivo na ovoj temi par stranica ranije, iako se mene želi prikazati kao nekog isključivo problematičnog što nisam. U svojoj povijesti imam jednu sankcioniranu off-topic raspravu o formuli iz fizike, jedan upitan karton od prije par godina s teme TDKR i upozorenje na temi Mockingjay na što sam priznao da sam bio pregrub i nekorektan.
Ajme meni jel ti čitaš sebe? Ma da, ti si najveća žrtva, ti si sve. Oko tebe se sve vrti. Ovakvo glumljenje žrtve nikad nisam vidio i nadam se da više nikad neću.

O da, Hawking za mene ne vrijedi. I imam apsolutno demokratsko pravo to reći. Sad ovo pisanje kako je on bolestan i kao da sam ti uvrijedio oca. Isto kao što ne vrijedi onaj školski primjer znastvenika, Neil deGrasse Tyson.

Joj, al on nije bolestan pa ti to ne smeta.

Ti imaš pravo upitati me i ja imam pravo onako odgovoriti. I sad ćeš reći zašto je kvaziznanstvenik uvreda?

Ja sam tebe nazvao takvim jer jesi i opet ću to reći. To je etiketa, a etikete djeluju vrlo psihološki što se sad vidi jer glumiš nevjerojatnu žrtvu. Etiketa je euroskeptik, homofob. Jel i to vrijeđanje?

Na temelju tvojih upisa na PZ-u, a i na ostalim pdf-ima ti za mene jesi to. Ja kvaziznanstvenike ne smatram glupima niti smatram da je to ikakva uvreda. Pa jel ti znaš koliko se kvaziznastvenika obogatilo. To pokazuje koliko su ti kvaziznanstvenici našli način da prodaju ljudima koji to puše, a ljudi koji to puše su problem jer zbog njih kvaziznanstvenici uspiju.

Kakve li uvrede

Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Duboka isprika. Da sam znao da je jadan NOD14 tako pogođen mojim upisima, ne bih nikada pisao takve strahote. "Pogledaj opet film pa se vrati"...strašno. Ne znam što mi je došlo da sam mogao nešto tako monstruozno napisati. Duboko mi je žao da sam povrijedio jednog tako osjetljivog i nadasve korektnog forumaša, čiji nježni i obzirni postovi samo tu i tamo, u rijetkim trenucima slabosti, ukazuju da su moje kritike njegovog omiljenog filma u biti "histeriziranje" "na granici preseravanja", jednog "kompleksaša".

No, htio bih samo napomenuti da osim toga ja, kao jedan od kritičara Interstellara, ne znam ni bušiti rupe fi8 , pa karton i više nego zaslužujem.
Čitao sam tu temu i njegovo ponašanje prema ostalima je pomalo zastrašujuće jer je on taj koji se javlja na svaku negativnu kritiku, a i ne zaboravimo koliko je ovisan o samoj kritici pa tako mu se svaki argument temelji na imdb-u, metacriticu i rottentomatesu.

I onda ostale forumaše na toj temi napada jer su se usudili kritizirati film.

Evo, i sad sam zakasnio na Gremline. Dobro, tek je počeo
Remam is offline  
Old 05.12.2014., 22:58   #593
Mary, ako imaš neku konkretnu žalbu s linkovima koja nije prestara, onda to lijepo izloži. Ocrnjivanje bez dokaza nije po pravilima ovog pdf-a.

NOD, ne povlači žalbe s jedne teme na drugu. Ako se na drugoj temi o nečemu priča, nećemo imati raspašoj po PŽK-u pa ih spominjati okolo tek toliko da se dižu tenzije.

PŽK ne služi za vaša osobna prepucavanja, kao ni ostatak foruma.

Dima je odgovorio na vaše upite, kao i modovi. Mastodontske teme nisu prikladne za ovaj pdf, kao što je ustanovljeno već više puta. Ako imate neku novu žalbu ne prožvakanu na ovoj ili nekim drugim temama, molim da otvorite novi topic u skladu s pravilima.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.