Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2014., 06:14   #2321
Jesu, ali i dalje ne sa svih servera nego samo izmedju onih par koji su medjusobno spojeni

Sent from my Samsung Galaxy Note ll using Tapatalk 4
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 12:06   #2322
Pozdrav! Ispričavam se što upadam ko padobranac, ali ovako kasno u ekspanziji se uglavnom bavim levelanjem altova (Hi, my name is M. and I'm an altoholic ), pa ako je netko zainteresiran za recruit-a-friend neka mi se javi. (a nebi imala ništa protiv i novog mounta ) Koliko sam shvatila, ljudi iz hrvatske ne mogu recruitati, ali mogu biti recruitani, jel?
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 13:04   #2323
Mislim da mogu. Ja sam uspio frenda iz Švedske pozvao i dobio sam mount
ReNE_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 14:07   #2324
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je losa ideja.
Povratak na WoW je uvijek losa ideja

Kako to da se toliko veterana odlucilo za povratak, sto ih je tolike privuklo natrag?
__________________
Life is not about what you deserve.
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 23:14   #2325
Ja sam na prvoj pauzi od 2 mjeseca nakon 8 god igranja. Mene je privukao ovaj garison ili kako se vec to pise jer me interesira kako je to rijeseno i kako ce to sve utjecati na gameplay. Vidit cemo ako se isplati igrati dalje ili ne
ReNE_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 10:02   #2326
Quote:
Duma123 kaže: Pogledaj post
Povratak na WoW je uvijek losa ideja

Kako to da se toliko veterana odlucilo za povratak, sto ih je tolike privuklo natrag?
Zato sto ionako vecinu igri gejmamo zajedno, al u manjim grupama - pa je ovo bilo idealno da se vratimo i probamo jos jednom. Nije nas privukao WoW jer je on super.

Usput, ove prve dvije zone u Pandariji su govno totalno. Mislio sam da necu vidjeti goru zonu od STV Vanille, prevario sam se.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 11:13   #2327
Istina
ReNE_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:11   #2328
Cek da vidis krasarang, jos je gori
Btw horda ili alijansa?

Sent from my Samsung Galaxy Note ll using Tapatalk 4
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:12   #2329
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ispričavam se što upadam ko padobranac, ali ovako kasno u ekspanziji se uglavnom bavim levelanjem altova (Hi, my name is M. and I'm an altoholic ), pa ako je netko zainteresiran za recruit-a-friend neka mi se javi. (a nebi imala ništa protiv i novog mounta ) Koliko sam shvatila, ljudi iz hrvatske ne mogu recruitati, ali mogu biti recruitani, jel?
Recruit je moguć i to je trenutno najbrži način za dizanje likova izuzev ako imaš 50 evra za prebit tako da nađi nekog sa viška vremena i 90 ste za 18 sati
__________________
Whatever DEITY guides my life, dear Lord Dont Let Me Die tonight . But if I shall before I wake, I'd accept my fate!!!
jasko2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:39   #2330
Quote:
jasko2205 kaže: Pogledaj post
Recruit je moguć i to je trenutno najbrži način za dizanje likova izuzev ako imaš 50 evra za prebit tako da nađi nekog sa viška vremena i 90 ste za 18 sati
Ma da, već sam ostavila i post na forumima, možda se neko nađe. Svi su mi pobjegli s alijanse na hordu, a meni se bome neda platit transfere, radije dignem jedno ili dvoje novih.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:52   #2331
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Ma da, već sam ostavila i post na forumima, možda se neko nađe. Svi su mi pobjegli s alijanse na hordu, a meni se bome neda platit transfere, radije dignem jedno ili dvoje novih.
na kojem serveru uopće trenutno igraš da su svi pobjegli na hordu?
__________________
Whatever DEITY guides my life, dear Lord Dont Let Me Die tonight . But if I shall before I wake, I'd accept my fate!!!
jasko2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 15:06   #2332
Quote:
jasko2205 kaže: Pogledaj post
na kojem serveru uopće trenutno igraš da su svi pobjegli na hordu?
Ragnaros... Baš tužno, s Ally strane je sve prazno, a bio je pun kad sam počela igrat.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 15:10   #2333
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Ragnaros... Baš tužno, s Ally strane je sve prazno, a bio je pun kad sam počela igrat.
da nažalost je to sada hc server horde ali inače ako nisi još našla nikoga za pomoć oko levelovanja probaj vidjet za nekog cross realm ili ako baš niko nije za možda mogu ja pripomoći
__________________
Whatever DEITY guides my life, dear Lord Dont Let Me Die tonight . But if I shall before I wake, I'd accept my fate!!!
jasko2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 15:28   #2334
Quote:
jasko2205 kaže: Pogledaj post
da nažalost je to sada hc server horde ali inače ako nisi još našla nikoga za pomoć oko levelovanja probaj vidjet za nekog cross realm ili ako baš niko nije za možda mogu ja pripomoći
Ma lako za levelanje, to ide brzo, htjela sam to spojit s free mountom Možda se netko javi preko official foruma, dosta se ljudi oće vratit za Warlords.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 15:33   #2335
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Ma lako za levelanje, to ide brzo, htjela sam to spojit s free mountom Možda se netko javi preko official foruma, dosta se ljudi oće vratit za Warlords.
Ma puno ljudi sad kupuje jer je uzasno jeftino a ima i gotovih accounta za jeftine pare danas nac. A što se tiće WOD-a imam betu i izvrsna je. Ali najintersantnije sto su promijenili čitavu priču ,sve što je bilo više ne postoji.
__________________
Whatever DEITY guides my life, dear Lord Dont Let Me Die tonight . But if I shall before I wake, I'd accept my fate!!!
jasko2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 21:35   #2336
Nisu promijenili, dreanor je alternativna stvarnost, sbbkbb da Grom nije popio Mannorothovu krv i naravno sa utjecajem Garosha u svemu tome koji je otisao u tu alternativnu stvarnost

Sent from my Samsung Galaxy Note ll using Tapatalk 4
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 03:22   #2337
Jel netko zna di bi se kod nas mogla kupiti nova ekspanzija? Blizzard me voli zajebavati kad je u pitanju metoda plaćanja
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 08:38   #2338
Najvjerojatnije Algoritam. Ako je sudeci po proslima, biti ce ponocna prodaja opet
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 18:09   #2339
Neć bit ponoć prodaje s obzirom da već mozes kupit fizičku kopiju u prodavaonicama.

Čitao sam malo promjene koje donosi WoD, i ne znam dali mi se sviđaju.
Zanima me što žele postići smanjivanjem broja i trajanja CCa. Maknut će sve disarmove iz igre, svi stunovi su sada u istoj DR kategoriji, dužina fearova se također smanjuje, cyclone je dispellable, a casteri više ne mogu bacati instant cast CCeve.
U MoPu zaista ima mnogo CCeva, i malo su pretjerali kad su Death Knightovima i Shamanima dali stunove, klasama koje nikad nisu imale takav CC. Ali opet idu iz krajnosti u krajnost, zanima me kako će se taj masivni exodus CCeva odraziti na igru. Nadalje najavili su da critical damage više neće biti 200% od normal nego 150% s namjerom da se (vjerojatno u PvPu) ne može stun lockati igrača. Kako će to utjecati na arenu recimo, manjak CCeva i manji burst dmg sa obije strane.

Što se tiče item promijena i reforganja, mislim da je to u potpunoti nepotrebno, rade izmjene jer moraju donesti neke novosti da bi zainteresirali publiku. Iako mi je malo bezveze da svi plate itemi imaju na sebi strentgh i intellect (zbog holy paladina), ne sviđa mi se da ti gotovo svaki item koji ispadne može biti prilagođen.

Na garisone nemam komentara jer još ne znam mnogo o tome, niti imam ideju kako će to funkcionirati u igri, iako imam osjećaj da će biti još jedna 'zabavna' stavka koju ekspanzije moraju donjeti te da neće bitnije utjecati na gameplay pa će ljudima vjerojatno nakon nekog vremena dosaditi.

E sad, što me posebno veseli i WoDu
Koliko sam uspio čitati po officilal forumima, HC dungeoni bi opet mogli biti teški. Uglavnom feedback piše ekipa 14/14 HC raideri, uglavnom iskusniji igrači, i spominje se da su pojedini boss fightovi dosta zahtijevni. Normal mode će valjda biti lagan kao što su sada HC, a HC bi trebao biti već biti izazov. Trenutno su i normal dungeoni prilično teški zbog faze testiranja, ali kad izađe izađe live bit će na svome mjestu, samo da HC dungeoni ostalnu kakvi jesu. Želim jednom više otići u dungeon i provesti 2 sata da ga prođem, wipati 5 puta, uložiti truda, pričati s ljudima, i da imam osjećaj da smo nešto postigli kad padne boss, da achievmenti opet imaju smisla. To se nadam da će vratiti u WoDu i ako to vrate bit ću presretan, jer ipak je teže tražiti izazov u raidanju, moraš naći guildu, više ljudi, i moraš se pojavljivati na vrijeme da raidaš itd itd.
Samo da ostane kako je sad.
Druga stvar koja me veseli je novi kontinent/ krajolik koji će biti prilično sličan TBCu, cijelo okruženje bi trebalo biti predivno.

Eto, imam očekivanja, nadam se da će biti dobra ekspanzija i da će popraviti neke mane koje WoW trenutno ima.

Što vi drugi mislite, što očekujete i što vas privlači/ odvlači u WoDu?
__________________
Life is not about what you deserve.
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 18:19   #2340
Ja se ne vraćam u PvP dok disco opet nebude default heal pvp spec za priesta. Mislim, ono.. holy? Neću iz principa.

A za HCe, držim fige, najzabavnije vrijeme u wow-u mi je bio početak kataklizme s onom težinom dungeona.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.