Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2005., 13:29   #1
Svadbeni kolači i torte

Bok !
Društvo ja se opet patim sa svatovima, ovaj puta sa kolačima , pa stoga molim Slavonce da mi kažu ako imaju iskustva sa kakvim dooooobbbbrrrrrim kolačima... Evini kolači? Katini kolači? Ili od kakve tetice kucne izrade? Hvala
woman_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 14:20   #2
katini su odlicni...jel to ona u divaltovoj???
energy-x is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 09:41   #3
Da to su Katini! Znači dobri su, a voliš kolače? Probano u svatovima ili...?
woman_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 12:20   #4
Svadbeni kolači i kolačići - združeni topic

Svaka preporuka dobrodosla
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 12:55   #5
Sta te konkretno zanima? di ih kupiti ili sta se pravi ili sta vec?
 
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 13:20   #6
Interesira me sve, od ideja za svadbenu tortu, do mjesta za kupovinu svadbenih kolača. Iskustva i sl.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 13:51   #7
Iako je ovo topik za vjencanja najbolje ti je otici na podforum Gastronomija i pitati tamo jer ima ih puno iz Zagreba koji ce ti bolje znat pomoc sa odgovorima i preporukama.
 
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 15:57   #8
Ok, hvala. Mislila sam, s obzirom da se radi o vjencanju da onda sve sto se tice svadbice ide tu. Idem skicnuti na gastronomiju
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 18:46   #9
ak nis ne nades na gastronomiji. moja ti je topla preporuka ista kao sto sam vec pisala za frizera/cjecara/fotografa, ISPROBANO RULZ!
Raspitaj se kod frendova koi su vec imali svadbu ili bili na svadbi gdje su se odusevili kolacima i rjesila si problem
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 00:26   #10
Ja znam jednu ženu koja radi odlične kolače. Ako hoćeš, pošaljem broj telefona.
 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 07:45   #11
Quote:
seafire kaže:
Ja znam jednu ženu koja radi odlične kolače. Ako hoćeš, pošaljem broj telefona.

Moze za brojcek.

A sto se tice frendova i svadbe, na tih par svadbi sto sam bila, ni jedni kolaci me bas nisu odusevili
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:28   #12
Cula sam od prijateljice da slasticarna Meli pravi odlicne torte i kolace ali osobno ne znam, nisam ih probala.

Kao sto vec rekoh na Gastronomiji ima puno sladokusaca koji su u Zagrebu i znaju za svakojake restorane i slasticarne, opcenito dobra mjesta koja ti mogu preporuciti. Tamo ih ima vise koji su vec ozenjeni pa ti mogu dati svoja iskustva, ovdje vecinom pisu ljudi koji ce se tek ozeniti za par mjeseci.
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 08:29   #13
Quote:
enigma kaže:
Cula sam od prijateljice da slasticarna Meli pravi odlicne torte i kolace ali osobno ne znam, nisam ih probala.
Kolace nisam kod njih narucila.
Tortu jesam, i slazem se da je odlicna, jako fina. Cokoladni parfe. Lagana, osvjezavajuca mmmm
I jos k tome donijeli smo sliku torte sa weba i dobili smo izgledom identicnu takvu
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 11:33   #14
Da, cula sam da im mos odnijet sliku torte kakvu zelis i oni upravo takvu i naprave.
 
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 08:30   #15
Quote:
avril kaže:
I jos k tome donijeli smo sliku torte sa weba i dobili smo izgledom identicnu takvu
Vidiš, to nije loša ideja..
Samo, gdje ste na webu našli slike torti? Ajde daj link ako imaš.
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2006., 08:39   #16
Probaj na ovom topicu, a možeš i margaritu pitat za savjet.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 19:22   #17
Quote:
enigma kaže:
Cula sam od prijateljice da slasticarna Meli pravi odlicne torte i kolace ali osobno ne znam, nisam ih probala.

ovdje vecinom pisu ljudi koji ce se tek ozeniti za par mjeseci.
meni je Meli bio drugi izbor, ukoliko da me teta iz susjedne zgrade ne bi mogla primiti zbog velicine narudzbe. I odusevila sam se njima jer mozete traziti i kolace s dijabetickim secerom, a uvijek imate nekog na dijeti/restrikcijskoj prehrani i sl.

i nije istina da ce se SVI tek zenit, evo ja ponosna vec 10 mjeseci u braku
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 08:43   #18
Quote:
new member kaže:
Vidiš, to nije loša ideja..
Samo, gdje ste na webu našli slike torti? Ajde daj link ako imaš.
Nemam link na kojem sam ja nasla (ipak je to bilo prije godinu i pol ), ali ako odes na google, upises "wedding cake" ili slicno i kliknes na "trazi slike" budes ih nasla hrpe
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2006., 09:41   #19
Quote:
magic blue kaže:
i nije istina da ce se SVI tek zenit, evo ja ponosna vec 10 mjeseci u braku
ajde opet procitaj moj post i pokusaj pronac gdje sam ja to napisala rijec SVI??? ili mozda ne znas razliku izmedu znacenja rijeci: SVI i VECINA?
 
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 10:17   #20
Quote:
avril kaže:
Kolace nisam kod njih narucila.
Tortu jesam, i slazem se da je odlicna, jako fina. Cokoladni parfe. Lagana, osvjezavajuca mmmm
I jos k tome donijeli smo sliku torte sa weba i dobili smo izgledom identicnu takvu
A di je ta slasticarnica? Imas broj ili adresu? Bas sam u fazi razmisljanja o svadbenoj torti. E da i koliko je kostala?
Azrijel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.