Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2009., 14:44   #3141
rekla sam ti
meni su torte čak i bolje, jedino zna se desit da su bolje sljedeći dan kad malo otpuste pa je tijesto sočnije. moj favorit je čokoladni ledeni vjetar i torta od sira! a trebaš još i kremšnite probat fenomenalne su.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 14:51   #3142
majetić kolači

probala sam maloprije i njihove i jako su fini pričekat ću još navečer da mame probaju pa će bit stručniji sud. inače, fini su i sočni (a ja inače nisam ljubitelj suhih kolača), ima i kremastih i mini princes krafni. njami
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 17:15   #3143
annaaa - kremšnite sam već probala - savršene su... nisu ona glupa pjenica kao u samoboru, a nisu ni onak čvrste ko u slastičarnama kad stave hrpu želatine... taman su mekane

za majetićeve - super.... ja isto volim male kremaste, i ja ću uzeti i male princeze i one košarice s voćem ali ću im reći da mi gore stave samo šumsko voće i jagode... malo radi boje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 17:59   #3144
Koliko je u Cukeraju kila kolača?
I zna li mi itko reć di je Srčeko?
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:09   #3145
ja kolače (kremaste) plaćam po komadu; šta mislite koliko komada ide na jednu osobu ja nemam pojma
zokac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 22:03   #3146
Mislim da je u Cukeraju 130 kn... ali nisam ni pitala iskreno skroz sam zaboravila...

Izvještaj za torte: mrak mrak mrak... samo jedna mi se nije svidjela...

ima dosta sličnih pa za sada imamo 4 u izboru:
1. najdonje je tijesto crno ono fino i gorkasto, pa crna krema od crne čokolade pa šlag - ta je dragome najbolja jer on baš voli te crne čokolade
2. ledeni vjetar naravno
3. voćna - mrak nad mrakovima - ova je bila sa kivijem i bananama ali mislim da se može dogovoriti za voće...
4. neka verzija sa malo čvršćom parfe kremom i između je kao nekakvo tijesto od bjelanjaka ali unutra je još nešto što je onak malo kiselkasto ali baš to daje neki poseban štih...

2 i 3 idu garant, a za treću ćemo još odlučiti između 1 i 4...

bila je još:
- od tri čokolade: gorka, mlječna i bijela - predivno izgleda
- neka kao klasična od lješnjaka sa prepečenim lješnjacima unutra - jako fino ali malo preklasično
- torta od sira - to mi je jako fino ali mi nije baš prigodno za svadbu
- i neka koja nikome nije bila dobra - skroz neki čudan okus koji nemrem definirati..
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 00:44   #3147
Quote:
zokac kaže: Pogledaj post
ja kolače (kremaste) plaćam po komadu; šta mislite koliko komada ide na jednu osobu ja nemam pojma
Ja sam sa svojim slastičarima dogovorila 4 kolača po osobi za restoran i 2 po osobi za kod mene doma ( izračun je njihov, uvijek tako rade)
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 14:27   #3148
drage moje, obzirom se 18.4. bliži... a oš kolače i tortu nemamo riješene... kaj kažete na slastice ema (malešnica), više puta sam jela njihove kolače i bili su stvarno odlični...onak ko domaći...

imate kakva iskustva s njima? i koliko bi mi trebalo kila(to svaka slastič. pita kad ih samo i nazoveš na tel...za koju info..), iamamo 100 ljudi, treba nam za doma, u restač i za dijelit na odlasku? pliz, help

hvala
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 16:02   #3149
Mislim da bi za 100 ljudi nekih 10 kila trebalo bit dosta. Nama su rekli da će nam za 170 ljudi 15kg bit sasvim dovoljno, a kao što sam već pisala, moje je iskustvo da tih kolača uvijek ostane.
Što se Eme tiče, tamo su fini kolači i kod niih namjeravam tortu uzet, al mi je 90kn za kilu kolača tu mač.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 16:12   #3150
ja sam za 100 ljudi naručila 25kg kolača
__________________
20.06.2009
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 17:48   #3151
ja 10 kg naručujem za 50 ljudi... + još 5 kg za djelit kad idu doma...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 18:24   #3152
ja za 35 ljudi namjeravam naručiti oko 11 kg, to je s djeljenjem za doma. + još nešto za doma. to je oko 30 dkg po osobi.
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 20:29   #3153
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
Ja sam sa svojim slastičarima dogovorila 4 kolača po osobi za restoran i 2 po osobi za kod mene doma ( izračun je njihov, uvijek tako rade)
hvala
zokac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 13:20   #3154
Evo da i ja podijelim svoja iskustva s kolačima... Probala u Orijentu, fini su, ali nemaju sitnih za svadbe... Bila u Kašnaru, ali nisam uzela sitne za probu jer prodaju samo na kile (90 kn, a kažu ako je za svadbu onda 80 kn/kg ). Ali sad kad vidim kako im hvalite te kolačiće možda se i predomislim. Uzela sam tamo za probu jaffa tortu i par kolača i moram reći razočarali su me. Biskviti spužvasti, baš onak industrijski, nije to domaće. Vjerojatno su im onda ti sitni kolači kvalitetniji kad ste svi tak oduševljeni.
Probala kolačiće iz Eme, fini su bili, mislim da je 100kn/kg, a i torte koje sam probala su dobre, cijena svadbenih je cijena kriške x broj uzvanika, ali kaže teta da se to može i dogovoriti sa gazdaricom...
Cukeraj...favorit mi je torta 4 čokolade (već sam ju naručivala za krstitke i svi su bili oduševljeni) i parfe od malina. Sitni kolači su im isto jako fini i kvalitetni (pogotovo onaj sa višnjama i čokoladnom kremicom). Jedino što im nisu bili svi jednako izrezani, što mi inače i ne smeta nešto, ali za svadbu mislim da bi ipak trebali izgledati kako treba. Ovaj vikend sam uzela tortu parfe od malina za rođendan, ali moram reći da mi se čini da nije identična onoj koju sam probavala, kao da su sad smanjili sloj malina i povećali sloj biskvita... To ću još provjeriti, ali nadam se da sam u krivu jer mi je Cukeraj u užem izboru.
tamaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 13:48   #3155
Quote:
tamaraa kaže: Pogledaj post
Cukeraj...favorit mi je torta 4 čokolade (već sam ju naručivala za krstitke i svi su bili oduševljeni) i parfe od malina. Sitni kolači su im isto jako fini i kvalitetni (pogotovo onaj sa višnjama i čokoladnom kremicom). Jedino što im nisu bili svi jednako izrezani, što mi inače i ne smeta nešto, ali za svadbu mislim da bi ipak trebali izgledati kako treba. Ovaj vikend sam uzela tortu parfe od malina za rođendan, ali moram reći da mi se čini da nije identična onoj koju sam probavala, kao da su sad smanjili sloj malina i povećali sloj biskvita... To ću još provjeriti, ali nadam se da sam u krivu jer mi je Cukeraj u užem izboru.
s tim kolačićima sam se oduševila
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 15:08   #3156
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Koliko je u Cukeraju kila kolača?
kila je 100 kuna. piše na njihovoj stranici.
mi smo donijeli neke odluke a to da će torta definitivno biti iz torte i to. a kolačima ćemo dat još jednu priliku u majetiću (mamama se nisu svidjeli), a ako neće bit dobri, idemo ili na cukeraj, a imamo i neke 2 ženske u opciji kaj doma peku pa ćemo vidjet, najviše ovisno o cijeni.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 15:33   #3157
annaaa a sigurna si da torte i to ukrašavaju torte kao svadbene? ja sam čula da ne...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 15:36   #3158
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
kila je 100 kuna. piše na njihovoj stranici.
mi smo donijeli neke odluke a to da će torta definitivno biti iz torte i to. a kolačima ćemo dat još jednu priliku u majetiću (mamama se nisu svidjeli), a ako neće bit dobri, idemo ili na cukeraj, a imamo i neke 2 ženske u opciji kaj doma peku pa ćemo vidjet, najviše ovisno o cijeni.
Curke,vidim da razmišljate neke o Majetiću,mogu vam saznati iz prve ruke na koji načn ih rade,susjeda mi radila kod njih...
miss_djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 15:58   #3159
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
annaaa a sigurna si da torte i to ukrašavaju torte kao svadbene? ja sam čula da ne...
nema veze, nije mi to opće važno

miss djurdja, ak možeš neš saznat, svakak javi, može i na pm
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 17:00   #3160
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
nema veze, nije mi to opće važno

miss djurdja, ak možeš neš saznat, svakak javi, može i na pm
moji frendovi su ti uzeli jednu malu tortu onak pic pic sređenu, i još su sa strane imali 3-4 iz Torte i to koje su rezali i posluživali...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.