Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2011., 18:40   #4941
Quote:
LondonCalling kaže: Pogledaj post
Ja bih ovakvu, samo u narančasto - bijeloj verziji
ova torta mi je baš
Ana St-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 21:20   #4942
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
uhh a jel se negdje mogu nać one normalne šlag torte bez te mase? izgledaju mi tak bljuv umjetno
da,naravno! moja je od šlaga! ja sam mislila da nije (zbog slike) ali kad sam pokazala slastičarki rekla je da je to šlag. a fotku sam iskopala sa američke web stranice
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 21:21   #4943
Quote:
Gremblina kaže: Pogledaj post
Heheh, meni je tvoja torta naljepša zato jer će i moja biti vrlo slična samo ukrašena sa živim cvijećem
hehehe imamo ukusa ha ?
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 21:49   #4944
Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
da,naravno! moja je od šlaga! ja sam mislila da nije (zbog slike) ali kad sam pokazala slastičarki rekla je da je to šlag. a fotku sam iskopala sa američke web stranice
uhu fala bogu
ja se već zbedirala oko torte issusove -.-
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 22:20   #4945
Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
hehehe imamo ukusa ha ?
hahha Naravno da imamo!!!!
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 10:21   #4946
Quote:
Gremblina kaže: Pogledaj post
hahha Naravno da imamo!!!!
ovakva je naša bila

http://i1092.photobucket.com/albums/...voli/torte.jpg

cili split smo obišli, dok nismo našli nekog da nam napravi... stajala je 2500 kn

a ovu sam pokloila kumi

http://i1092.photobucket.com/albums/...li/torta-1.jpg

moto ljubičasto mnjammmm da mi je sada komadić uz
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 15:21   #4947
cure može li mi neka reći gdje se u Zagrebu mogu naručiti mini torte. problem je u tome što je najmanji promjer koji sam vidjela 15 cm, a ukoliko ide na dva kata onda bi donji dio trebao biti minimalno 20 cm što je previše.
Fireflies is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 15:42   #4948
mini torte? hm?

edit: stigli kolači i torta iz topolovec kolača
torta izgleda baš onako kako sam rekla ženi, nevjerojatno
kolači su isto izgledom savršeni. nismo još probali, javim kasnije kakvi su.
bili u horaku i uzeli probne kolače i super su. uzeli tri šnite torti i meni je jedna super, sa sirom i pistacijom, a dragom je fuj, jedna je čokoladana i zapravo vrlo obična (Nera), a treća je Marcipella i njemu fina, al meni odvratna jer ne volim marcipan.
evo tih torti:
http://www.horak.hr/main.php?w=products&c=1&page=1

nije bilo Esterhaszy , da usporedim s maminom, ali ove su bile onak vrlo obične, nisu nas se dojmile. al kolači su vrlo vrlo fini.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 15:50   #4949
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
mini torte? hm?
sorry možda se nisam dobro izrazila :-( radilo bi se o mini torti na dva kata za svaki stol po jedna (ne o tortici za svakog gosta), dakle max deset šnita. tipa ovog...iako mi se čini da je i ova mrvicu velika

Fireflies is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 16:00   #4950
pa to bi svi trebali napraviti
mi smo uzeli jednu malu sad za probu, 120kn, a vjerujem da imaju manje kalupe da ti naprave ono što tražiš.
u horaku sam vidjela jednu malu, nešto veću nego gornji kat ove torte što si stavila, ali nije bila ovako ukrašena, već sa listićima badema ak se dobro sječam.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 16:05   #4951
ma u biti pitam za frendicu, bila je u nekoliko slastičarni pa su joj svuda rekli da taj donji dio ne može biti manji od čini mi se 20 cm ili tako nekako pa je ispalo da je to previše za jedan stol za kojem će sjediti 10 ljudi. osim toga u jednoj od njih su tražili da im naprave malu tortu da vide kako će to izgledati pa je cifra ispala preko 600 kn :-O
Fireflies is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 22:42   #4952
Fireflies, možda ću krivo reći, ali ne bi im trebao biti problem to napraviti, nikome. Kad sam ja naručivala tortu, žena mi je izvukla kalupe da si mogu predočiti veličinu i uglavnom, ona ih može namještati po cm, dakle 1 kalup razvući i smanjiti koliko joj treba. a 600 kn za tako malu tortu mi je fakat previše! mi svoju plaćamo 800 kn, za 75 ljudi...
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 23:11   #4953
Quote:
Agape kaže: Pogledaj post
O kolačima, iskreno, ne znam ništa pa vas lijepo molim za pomoć.
Vjenčanje je s 80-ak ljudi u Kaštelima pa u obzir dolaze i sve Splitske slastičarne. Imate li koju za preporučit?

Probala sam neke na krizmama i rođendanima iz Delte i ok se za kupovne. Kod koga mogu naručiti kolače kao "suhe" i mogu li to biti mini mađarice i mini ekleri i slično,a ne samo doslovno suhi kolači? Koliko ide kila po koliko ljudi i kako se kreću cijene? Tortu bi uzeli u različitim okusima npr. neku voćnu, neku čokoladnu itd. ovisi koliko ih uopće bude?
Bitnija mi je kvaliteta od cijene, al opet nisam bogata za dostavu iz Vinceka (karikiram malo)
Probaj otići da slastičarnice "Tradicija" u Bosanskoj ul. u St. Bila sam na par vjenčanja sa njihovim kolačima i tortama i svi su kao i ja bili oduševljeni. Gledam na netu, nemaju svoju stranicu, nešto malo slika imaju na fejsu ali najbolje je da odeš do njih ili da ih nazoveš i pitaš, vjerujem da im nije problem izaći u susret željama.

http://www.facebook.com/album.php?ai...47228541995352

__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 10:09   #4954
Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
Fireflies, možda ću krivo reći, ali ne bi im trebao biti problem to napraviti, nikome. Kad sam ja naručivala tortu, žena mi je izvukla kalupe da si mogu predočiti veličinu i uglavnom, ona ih može namještati po cm, dakle 1 kalup razvući i smanjiti koliko joj treba. a 600 kn za tako malu tortu mi je fakat previše! mi svoju plaćamo 800 kn, za 75 ljudi...
Ja sam se isto jako iznenadila za cijenu, msilim takva mini tortica x deset - dvanaest stolova je stvarno previše novaca samo za tortu. ne znm, budem joj rekla da se još malo raspita. mislila sam da je netko možda već imao tako nešto na svadbi. svejedno hvala
Fireflies is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 23:18   #4955
Quote:
Femme25 kaže: Pogledaj post

Ove jastuke naravno nečemo, ali je baš fora
treća je bila naša, samo jednokatnica i ljubičasto umjesto crnoga

Zadnje uređivanje ana77 : 08.02.2011. at 23:50.
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:11   #4956
Cure, znate li možda jel ima vincek dostavu i na kojem području???
na sajmu su mi rekli da je torta za 150 ljudi prosječno oko 1500 kn..sad sam malo gledala torte i zapela mi je ova http://www.vincek.com.hr/datastore/image/1481/original/ za oko
ljubica531 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:29   #4957
mislim da plaćaš dostavu, no nisam se nedavno informirala, već prošlu zimu, tak da ne znam jel još uvijek tak.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:58   #4958
tnx
nadam se samo da nije cifretina za dostavu..
ljubica531 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:01   #4959
nemam pojma, kak sam se raspitivala kod njih, tak sam ih i prekrižila, i tražila dalje.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 19:09   #4960
Quote:
Fireflies kaže: Pogledaj post
ma u biti pitam za frendicu, bila je u nekoliko slastičarni pa su joj svuda rekli da taj donji dio ne može biti manji od čini mi se 20 cm ili tako nekako pa je ispalo da je to previše za jedan stol za kojem će sjediti 10 ljudi. osim toga u jednoj od njih su tražili da im naprave malu tortu da vide kako će to izgledati pa je cifra ispala preko 600 kn :-O
Ako smijem, razlog zasto su rekli da donji dio treba bit 20 cm je zato sto zeli tortu na kat a da bi bilo proporcionalno to je najmanje sto moze bit i da dobro izgleda. Za tortu na 2 kata tog promjera ukrasenu sa fondantom nije puno 60 kn, samo kg fondanta kosta 88 kn.
Zasto ne bi uzela tortu od 20 cm, to bi joj moglo bit dovoljno uz kolace.
Inace jako mi je lipa torta na kat koju si stavila, bas elegantna.
__________________
"Za uspjeh nije bitno raditi ono što voliš, već voljeti ono što radiš."
Moje tortice i kolači
tortice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.