Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 23:44   #5081
Zloco, po koliko su tvoji?
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 00:00   #5082
75kn al uzela 1kg po stolu, jos bi 2kg za glavni stol. To je bez djeljenja,nek sveki naruci posebno koliko misli da se djeli.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:39   #5083
, dajte mi pliz recite, jer sam pročitala samo par strana topica,a net mi je ful spor pa nemam živaca sve pretraživati, di u Zagrebu mogu dat nekom da mi radi figurice za tortu...nedavno je na tv-u bila neka gospođa koja ih radi,al nisam uhvatila di je to?! Pa ak netko zna,bila bi jako zahvalna na info!
Misekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:53   #5084
E i ja imam molbu! Pošto pojma nisam imala o tortama,osim onim home made,upravo sam saznala da pod ticino masu ne može ići ledeni vjetar niti išta slično! Već sam pošizila jer su mi rekli da najdonji kat obavezno rade dobošicu koju ne podnosim jer je teška šećeruša sad mi kažu da ni najgornja ne može bit nešto lagano zbog te mase,osim ako ću je prekrivat šlagom,a onda totalno drukčije izgleda,bo!
Svi prijedlozi čvrstih torti su dobrodošli,al da nisu kalorijske bombe sa kuhanim filovima i sl.
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 16:13   #5085
traži marcipan ako to ima kakve veze. nama je vani marcipan a unutra sve lagane torte i to na 4 kata
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 16:27   #5086
Quote:
Misekica kaže: Pogledaj post
, dajte mi pliz recite, jer sam pročitala samo par strana topica,a net mi je ful spor pa nemam živaca sve pretraživati, di u Zagrebu mogu dat nekom da mi radi figurice za tortu...nedavno je na tv-u bila neka gospođa koja ih radi,al nisam uhvatila di je to?! Pa ak netko zna,bila bi jako zahvalna na info!
Imaš na fejsu curu Sillylittle blackcat koja izrađuje štosne mladence(moje mišljenje),za cijenu mi je rekla da su oko 90kn koju kunu manje više ovisno o željama što po meni opet nije puno s obzirom na cijene onih plastičnih
Zloćka što se tiče torte već je velika razlika u cijeni ako se radi sa šlagom 800kn i ticino masa 1200kn,mogu mislit istek cijenu s marcipanom!
Kad dođem s posla postavim vam slikicu pa da vidite o čemu pričam! Btw ti si rekla da tvoji imaju neki nevidljivi stalak pa zato mogu i filovane
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:11   #5087
al to je samo zbog debljine kata. on je dupli. nije klasičan. nama je ista cijena sa šlagom, marcipanom ili sa ticino masom. 12kn šnita. i njihovi mladenci. ali da, ostali imaju od 200 do 400kn jeftinije torte ako je ukrašavanje šlagom. iskreno, draži mi je šlag od svih tih masa za oblikovanje.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:28   #5088
cure kak vam se čini ideja da imamo dvije torte po dva kata?
ovi ne rade parfe tortu na tortu pa kemijamo...
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:44   #5089


Uploaded with ImageShack.us
evo tortice,meni je fantastična zbog svijeća jer mi ne volimo prskalice i stavili bi živo cvijeće na nju,zbog toga mislim da je bolje radit sa ticinom
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 21:34   #5090
ni mi nećemo imat prskalice. jako lijepo izgleda
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:31   #5091
Quote:
zabut kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
evo tortice,meni je fantastična zbog svijeća jer mi ne volimo prskalice i stavili bi živo cvijeće na nju,zbog toga mislim da je bolje radit sa ticinom
ja sam se zaljubila u ovu tortu. Odmah sejvam slikicu...
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 11:14   #5092
Quote:
zabut kaže: Pogledaj post
E i ja imam molbu! Pošto pojma nisam imala o tortama,osim onim home made,upravo sam saznala da pod ticino masu ne može ići ledeni vjetar niti išta slično! Već sam pošizila jer su mi rekli da najdonji kat obavezno rade dobošicu koju ne podnosim jer je teška šećeruša sad mi kažu da ni najgornja ne može bit nešto lagano zbog te mase,osim ako ću je prekrivat šlagom,a onda totalno drukčije izgleda,bo!
Svi prijedlozi čvrstih torti su dobrodošli,al da nisu kalorijske bombe sa kuhanim filovima i sl.
Zabut pogledaj malo ovu temu na gastronomiji https://www.forum.hr/showthread.php?t=242908&page=105 cure rade čuda sa ticinom pa pitaj nekog od njih za savjet , irenu, jele ili sammy (njihove torte su mi najljepše) . Znam da su neke stavljale ticino na ledeni vjetar, samo ne znam da li su radile na kat.
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 11:28   #5093
Quote:
zabut kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
evo tortice,meni je fantastična zbog svijeća jer mi ne volimo prskalice i stavili bi živo cvijeće na nju,zbog toga mislim da je bolje radit sa ticinom
Ajmeeeeeeeee i moja je ISTA takva
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:35   #5094
Quote:
zabut kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
evo tortice,meni je fantastična zbog svijeća jer mi ne volimo prskalice i stavili bi živo cvijeće na nju,zbog toga mislim da je bolje radit sa ticinom
Di si našla slikucu??

Evo i na ovoj stranici ima dobrih ideja http://www.peggyporschen.com/default.asp
Meni je ova zapela za oko http://www.peggyporschen.com/Tiered-...set=36&id=177#
__________________
... volim te tisuću svemira ...

Zadnje uređivanje KraljicaSparoga : 12.05.2011. at 19:47.
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 00:24   #5095
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
evo pogledajte i drugi album imaju takvu tortu ali sa cijećem od ticina
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 00:28   #5096
odlučila sam se za Meli za kolače, našu tortu i cupcake za svakog gosta.
torta od jagoda... :mljac:

idem sutra kaparit pa da vas pitam:
za?
protiv?
suzdržani?

mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 21:57   #5097
jeste li gledali masterchef neki dan? morali su raditi kolače u monici u samoboru
http://masterchef.novatv.hr/mcvideo prvi video (ispod piše Mate: Oni puno bolje funkcioniraju u timu). mi smo kaparili tortu i bila je baš gazdarica. oduševljeni smo i kolačima i s djelatnicima.
http://www.slasticarna-monika.hr/ind...d=14&Itemid=29
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 22:31   #5098
jah vidjela u najavi, al nisam gledala. Bili smo u Samoboru prošli vikend i navratili tamo da se malo raspitamo, al smo prekasno došli i nisu radili više... Zanima nas dal rade cupcakes, cijene, dostava i tak...
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 22:42   #5099
Quote:
Misekica kaže: Pogledaj post
, dajte mi pliz recite, jer sam pročitala samo par strana topica,a net mi je ful spor pa nemam živaca sve pretraživati, di u Zagrebu mogu dat nekom da mi radi figurice za tortu...nedavno je na tv-u bila neka gospođa koja ih radi,al nisam uhvatila di je to?! Pa ak netko zna,bila bi jako zahvalna na info!
Odi na gastronomiju na ticino topic - bilo koja od onih divnih teta ce ti ih napravit po narudzbi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:00   #5100
mislim da imaju. ne znam cijenu, al obična je 12kn/šnita. plaća se poslije svadbe ako želite, a dostava mislim ovisi o udaljenosti.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.