Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2014., 00:01   #6141
Bosanski kolači

Helouuu...može pomoć. Znate li možda nekoga tko radi bosanske kolače...baklave, hurmašice i ostalo? Htjela bi da zaobiđem klasične svatovske kolače (breskve, išlere...i ostalo što inače ide).

Puno hvala
HoneyBee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 09:56   #6142
može pomoć od cura koje su imale (ili će imati) kolače od ABSUMA, a nisu u blizini Karlovca... jeste li išle kod njih na probu, kako ste se dogovarale oko svega i jeste li bile zadovoljne, nekako mi se ne ide baš za Karlovac ako neću ništa obaviti...
butterflyTina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 14:43   #6143
Quote:
butterflyTina kaže: Pogledaj post
može pomoć od cura koje su imale (ili će imati) kolače od ABSUMA, a nisu u blizini Karlovca... jeste li išle kod njih na probu, kako ste se dogovarale oko svega i jeste li bile zadovoljne, nekako mi se ne ide baš za Karlovac ako neću ništa obaviti...
ja sam se s njima vidjela na sajmu prije 2 mj pa sam tamo saznala sve informacije - još uvijek ih nismo uzeli, pa ti ne znam dal cu bit zadovoljna (nadam se da hocu )

oni inače salju kolače u Konzum (barem riječki) pa ih možeš kontaktirati i pitati da li ih šalju u još koji Konzum u tvom gradu, pa tako možeš riješit barem problem degustacije...
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 22:38   #6144
Quote:
butterflyTina kaže: Pogledaj post
može pomoć od cura koje su imale (ili će imati) kolače od ABSUMA, a nisu u blizini Karlovca... jeste li išle kod njih na probu, kako ste se dogovarale oko svega i jeste li bile zadovoljne, nekako mi se ne ide baš za Karlovac ako neću ništa obaviti...
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
ja sam se s njima vidjela na sajmu prije 2 mj pa sam tamo saznala sve informacije - još uvijek ih nismo uzeli, pa ti ne znam dal cu bit zadovoljna (nadam se da hocu )

oni inače salju kolače u Konzum (barem riječki) pa ih možeš kontaktirati i pitati da li ih šalju u još koji Konzum u tvom gradu, pa tako možeš riješit barem problem degustacije...
Mi smo uzeli na sajmu onaj svadbeni mix i to smo doma isprobali. Kak smo na temelju toga odlučili da ih budemo uzeli, pošto smo bili na putu kroz Karlovac stali smo kod njih i tražili da probamo kremaste kolače, odnosno tortu. Dobili smo 4 komada za doma i potpisali ugovor i dali kaparu. Sve ostalo namjeravam rješavati mailom/telefonom.

Nekak probaj doć do njihovih kolača da probaš ako već nisi. Bez obzira kaj ko priča o njima, može biti da tebi nikak ne budu odgovarali. A usput vidiš kak se odnose prema tebi
~anchy21~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 00:30   #6145
Hotel Kristal iz Karlovca

Je li netko narucivao kolace za svadbu iz navedenog hotela? Zanimaju me iskustva!

Hvala lijepa
peg_bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 21:45   #6146
Baš istražujem dekoracije za vjenčanu tortu (različite verzije mladenaca), i svaku put se zaprepastim koliko ta plastika košta. 150-500 kuna. Ta varijanta mi je pomalo već dosadna, a bome i skupa, pa sam se odlučila za kupovinu običnih ukrasnih golubova u nekom shopu od cca 40 zajedno. Iza ukrasna dva štapića sa lijepim papirićom na kojem će pisati "Just Married". Za kakvu ste se vi odlučile za dekoraciju?
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 11:47   #6147
mi nismo mladence za tortu kupovali, dobili smo u slastičarni dva zečeka, a imali su i druge životinje. napravljeni od tijesta, njihov ručni rad. bilo je posebno, svima su se svidjeli a nisu nas ništa koštali.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 17:16   #6148
Može li mi netko reći što je ustvari taj certifikat za kolače? kako izgleda? što piše na njemu? tko ga izdaje? mislim, sigurno to nije komad papira kojeg isprinta i potpiše sama slastičarna.
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 17:42   #6149
Quote:
blizanka kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći što je ustvari taj certifikat za kolače? kako izgleda? što piše na njemu? tko ga izdaje? mislim, sigurno to nije komad papira kojeg isprinta i potpiše sama slastičarna.
nisam sigurna kako izgleda "certifikat", ja znam da mora postojati račun, dakle osoba koja je izdala račun odgovara za to što je prodala (ako se netko otruje ili tako šta) i plaća porez
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 17:46   #6150
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Baš istražujem dekoracije za vjenčanu tortu (različite verzije mladenaca), i svaku put se zaprepastim koliko ta plastika košta. 150-500 kuna. Ta varijanta mi je pomalo već dosadna, a bome i skupa, pa sam se odlučila za kupovinu običnih ukrasnih golubova u nekom shopu od cca 40 zajedno. Iza ukrasna dva štapića sa lijepim papirićom na kojem će pisati "Just Married". Za kakvu ste se vi odlučile za dekoraciju?
ja sam mislila naručiti ovako nešto
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...27497370_n.jpg
nisam sigurna u cijenu, mislim da nebi trebalo biti puno
drgua opcija je da slastičarna napravi nešto, ali čini mi se da oni to dosta naplačuju, a i lakše mi je ovaj natpis sačuvati
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 18:13   #6151
Slatki su leptirići...super
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 18:22   #6152
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Slatki su leptirići...super
prodaju natpis, ne leptiriće
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 18:27   #6153
Quote:
-donna- kaže: Pogledaj post
nisam sigurna kako izgleda "certifikat", ja znam da mora postojati račun, dakle osoba koja je izdala račun odgovara za to što je prodala (ako se netko otruje ili tako šta) i plaća porez
Hm, meni su rekli u sali da kolači trebaju biti s certifikatom. Račun nisu apsolutno spominjali. I sad ne znam što je ustvari taj certifikat. Pretpostavljam neki papir o zdravstvenoj ispravnosti kolača.
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 19:52   #6154
Ja sam isto razmišljala o mladencima na torti i sl. i onda odustala zbog cijene i loše ponude.
Donijela sam a tortu umjetne orhideje (svo cvijeće su bile orhideje) i izgledale su odlično.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 17:00   #6155
Quote:
-donna- kaže: Pogledaj post
prodaju natpis, ne leptiriće
Natpis mi je cool, ali leptirića se nikada ne bih sjetila da nisam vidjela ovo.
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 17:30   #6156
mi smo se odlučili na šaljivu varijantu torte i na vrhu će biti od fondanta miss piggy i kermit koji se drže za ruke torta će biti u zelenoj i rozoj boji.

mladenci na vrhu nam se nisu sviđali, da smo išli na elegnatnu varijantu onda bi naručili metalna srca s ebay-a.
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 15:17   #6157
Da pitam i ovdje, imate li kakvu preporuku za dobre kolače i torte u Šibeniku, ili da imaju dostavu u Ši?
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 06:55   #6158
Cure, je li koja od vas narucivala tortu u Varaždinu ili okolici?
Nekako mi se čini da i nemam baš puno izbora
nika1003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 22:30   #6159
Cure na čemu planirate poslužiti one male kolače na stolovima koji stoje na stolu cijelu svadbu?
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 09:51   #6160
Kod mene vjerojano na plasticnim bijelom tacnama, pa preko plasticni prozirni poklopac, to bude u kompletu za kupiti
Ako ne to onda one kutije za zamotace, jer je mi je bezveze da stoje otvoreni, da se suse i da svi pljuckaju po njima


Sent from my iPhone using Tapatalk
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.